Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kunlunija

kunlunija

#6147120 Napisano: 19.01.2016 07:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tak, wygrałam w hallsach, kupiłam jedno opakowanie konkursowe, bo akurat potrzebowalam jakieś "dropsy" na gardło emotka
ale szansa trafienia jest minimalna - 500 wygranych opakowań na całą Polskę, to pewnie w co 20 sklepie 1 opakowanie jest zwycięskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6146235 Napisano: 16.01.2016 15:56:36 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

kunlunija napisał(a):

ale temat jest: co mnie wkurza. więc piszemy: wkurzają nas słabe nagrody. (...) nikt nie pytał o radę, "czy mam brać udział w konkursie, w którym nagrody mnie wkurzają".  emotka


emotka emotka emotka w sumie masz rację emotka

...w temacie: wkurza mnie, kiedy ludzie nie chcą dobrych rad, na przykład co robić, by się niepotrzebnie nie wkurzali emotka   emotka emotka

ta rada niestety nie działa, bo nie wkurza nas niebranie udziału w konkursie ze słabymi nagrodami, tylko fakt, że są konkursy ze słabymi nagrodami, więc nie bierzemy w nich udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6146212 Napisano: 16.01.2016 14:44:59 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

kunlunija napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

(wkurzają mnie) ...nagrody w konkursach (...) Nie ma nic ciekawego, w czym warto wziąć udział.

To chyba kwestia skali, potrzeb i poczucia własnych zdolności, możliwości i manii "wielkości"

ale gosposi chyba chodziło o jakość nagród w "poważniejszych" promocyjnych konkursach. (...) Nad kupnem zastanowiłabym się, gdyby nagrody były ciekawsze, bardziej wartościowe.

No ale ja także o tym piszę - jak się komuś konkurs nie podoba, to nie bierze udziału. Proste, czy wielkimi literami napisać? emotka

ale temat jest: co mnie wkurza. więc piszemy: wkurzają nas słabe nagrody. kwestii brania czy niebrania udziału w takim konkursie nikt nie roztrząsa. wiadomo, że jak się konkurs nie podoba, to nie trzeba w nim brać udziału, ale nikt nie pytał o radę, "czy mam brać udział w konkursie, w którym nagrody mnie wkurzają". 
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6146208 Napisano: 16.01.2016 14:39:03 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

(wkurzają mnie) ...nagrody w konkursach : śniadaniówka, zupka chińska, 2 zł w kaskadzie, rękawice kuchenne, sensor ciepła (wtf?), ogrzewacze do rąk, apki, podkładki śniadaniowe..., no po prostu kiepściutko (...) Nie ma nic ciekawego, w czym warto wziąć udział.

To chyba kwestia skali, potrzeb i poczucia własnych zdolności, możliwości i manii "wielkości" - jak ostatnio robiłem podsumowanie roku, wyszło mi, że wziąłem udział w kilkudziesięciu... Tyle to wyżeracze zaliczają w tydzień emotka ...a później martwią się bidulki, że wygranej próbki kosmetyków nikt na Allegro nie chce kupić za złotówkę. To jest chory świat i chorzy ludzie. Ja się tym tylko BAWIĘ i polecam to każdemu normalnemu. A reszta niech się wali.
Na przykład odpuszczam sobie te najlepsze nagrody Jak jest do wygrania samochód w konkursie dajmy na to Kauflanda, gdzie na wszystkie sklepy w Polsce przypada JEDNA nagroda, na domiar złego trzeba zrobić zakupy za minimum stówę, to ja dziękuję bardzo, nie moja bajka. Bardziej się ucieszę z jednego z setki dostępnych parasoli na Interii, gdzie wystarczy coś tam napisać, inwestycja jest zerowa, a konkurencja taka sobie.
Bo wybór konkursu zawsze należy do uczestnika emotka

ale gosposi chyba chodziło o jakość nagród w "poważniejszych" promocyjnych konkursach. Naprawdę pudełko na śniadanie jako nagroda w konkursie za zakup czegoś wydaje się śmieszna. Jak chcą dać śniadaniówłki, to niech je dołączą do opakowań,  tak samo z actimelem - te produkty nie są tanie, jeśli nagrody są fajne, to można się poświęcić, kupić i spróbować wygrać, ale jeśli normalnie nie kupuję belvity, to nie kupię jej teraz, aby wygrać pudełko śniadaniowe. Nad kupnem zastanowiłabym się, gdyby nagrody były ciekawsze, bardziej wartościowe. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6146103 Napisano: 15.01.2016 22:44:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

szczupak napisał(a):

mam pytanko do osób które wygrały w żywcu-polomarket dużo smsów słaliście?
bo u mnie poszły trzy i nic a wydawało mi się że super teksty, ale widocznie tylko wydawało...
tak pytam z czystej ciekawości, bo od jakiegoś czasu mam wrażenie ze część smsów do mnie nie dochodzi i nie tylko te z konkursów, nie wiem jak igdzie to sprawdzić, czy to wina sieci czy  fona....,
dzieki z góry za wszelkie info tu czy na pw emotka

u mnie skuteczność wyniosła 2/3 (2 wygrane na 3 paragony-wysłane smsy)

miałam 2 paragony, wysłałam 2 smsy, wygranych: 0. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6145397 Napisano: 15.01.2016 08:53:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Soledad napisał(a):

mia napisał(a):

madziulka2434 napisał(a):

jesli sie mylę niech mnie ktoś poprawi-konkurs trwa 2mce,60 dni,bramek ma być otwieranych 1380przez cały okres trwania konkursu tzn że dziennie otwierają 23 bramki czyli 23 nagrody?W Okresie promocyjnym otwartych jest 1 380 bramek. W czasie każdego otwarciabramki przyznawana jest jedna nagroda

Średnio.
To znaczy, że może być np. jednego dnia 46 bramek, a drugiego żadnej. emotka

Jutro już będziemy wiedziec, na podstawie dzisiejszych wygranych, jeśli oczywiście ktoś z forum wygra, ile razy dziennie mniej więcej były otwierane te bramki

tak czy siak konkurs raczej trudny, wysokie "wpisowe" i duży element losowości. ..:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6140911 Napisano: 05.01.2016 15:58:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://bajecznenagrody.pl/laureaci.html na liscie laureatów brakuje sporu osób, myślicie, ze będzie rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6140630 Napisano: 05.01.2016 09:27:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedź na reklamacje w Whiskasie, gdzie 2 odpowiedzi konkursowe miały przekroczoną ilość znaków? Chodzi mi o konkurs 20 marzeń

Tak, mi odpisali, ale dopiero po interwencji "Biedronki".  Napisali, że "Regulamin nie został złamany, ponieważ 500 znaków oznaczało same znaki, nie liczyły się spacje" - CWANE. Ktoś im podpowiedział taką durnotę, żeby jakoś wyjść z twarzą. Odpisałam im, bo aż mnie trzęsło. Jeśli miało być 500 znaków bez spacji, to taki zapis musi widnieć w treści regulaminu, przecież to jasne. Wyrażając swoje oburzenie i zniesmaczenie już nie otrzymałam odpowiedzi zwrotnej emotka

spacja jest znakiem, wiec co to za durne tłumaczenie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6140022 Napisano: 03.01.2016 19:16:03 w co chcielibyście wygrać?
taalvikki napisał(a):

doprawdy, nie rozumiem pędu do wygrania auta. gdy wygrasz auto, to będzie ono narzucone (rodzaj, kolor itp.), czyli odpada cała zabawa płynąca z dopasowywania samochodu do siebie. osobiście wolałabym wygrać gotówkę, która pozwoli mi na samodzielny wybór samochodu. emotka

a poza tym lubię wygrywać kosmetyki do włosów, kocie żarcie, perfumy, ciekawe książki oraz bilety na koncerty. tak, bilety są dobre! 

myślę, że to wynika z tego, że konkursów, gdzie do wygrania jest gotówka w kwocie wyższej niż 50 000 zł (a auta konkursowe zazwyczaj mają taką minimalną wartość) praktycznie nie ma. Lepiej więc wygrać auto za 80 000 zł sprzedać za 70 czy 65 i kupić sobie to, co się chce, niż wygrać 65 konkursów z bonami po 1000 zł, tym bardziej, że bony te zazwyczaj są do wykorzystania w konkretnym sklepie emotka

Sama nie pogardziłabym większą gotówką, ale gdzie, gdzie są te konkursy, że za 1 miejsce jest np. 100 000 zł ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6139914 Napisano: 03.01.2016 13:50:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luskaaa napisał(a):

@Vivacia napisał(a):

Czy ktoś wysyłał już zgłoszenie na konkurs Twój styl, Twoje miasto? Ciągle mi się ramka na odpowiedź na czerwono zaznacza, chociaż nie przekraczam 200 znaków emotka

O ten mi chodzi: http://twojstyl-twojemiasto.pl/


Podbijam, bo mi też emotka

konkurs z takimi nagrodami, w którym nie trzeba podawać numeru paragonu emotka  masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6139291 Napisano: 31.12.2015 13:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało się wygrać w konkursie Lotos? 500 zł co godzinę? Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6139248 Napisano: 31.12.2015 12:27:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kunlunija napisał(a):

przejrzałam wczoraj gazetkę kaufa.

30 zł za zakupy konkursowe (chemii gospodarczej, której każdy konkursowicz ma w domu pewnie pod dostatkiem), żeby walczyć o 1 samochód, a konkurs organizowany przez przecudowny columbit... (...)


Również przejrzałam, konkursu nie znalazłam emotka

aaa, ja też nie znalazłam!!! emotka  pomieszało mi się, w takim razie musiałam go widzieć na e-konkach:) (a dałabym sobie rękę uciąć... emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6139175 Napisano: 31.12.2015 08:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
przejrzałam wczoraj gazetkę kaufa.

30 zł za zakupy konkursowe (chemii gospodarczej, której każdy konkursowicz ma w domu pewnie pod dostatkiem), żeby walczyć o 1 samochód, a konkurs organizowany przez przecudowny columbit...


mam wrazenie, że niedługo beda same konki promocyjne, gdzie "wpisowe", to minimum 2, 3 dychy... Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6133967 Napisano: 18.12.2015 08:43:47 w Smolar
Czy zdarza Wam się, że nie otrzymujecie informacji o wygranej? Raz mi się tak zdarzyło, ale dzięki opublikowaniu listy laureatów na stronie odesłałam paragon i nie przepadla mi całkiem spora nagroda.

I zła jestem, że nie we wszystkich konkursach publikują listę zwycięzców, a po porstu boję się, że nie dostanę sms o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6133712 Napisano: 17.12.2015 16:02:58 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

Wkurza mnie kombinowanie w konkursach...i nagle okazuje się, że w konkursie z Seatami w Biedronce bardzo dużo osób nie dopełniło warunków aby otrzymać nagrodę II stopnia...ale to na pewno przypadek...emotka

dokładnie. 

ale chyba agencjom nie zależy na uczciwych graczach. ile jest ciągle konkursów, gdzie nie podaje się numeru paragonu, a jak, jak głupek, robię zakupy na 3 paragony i wysyłam 3 smsy, a nie 30... Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6133603 Napisano: 17.12.2015 12:57:59 w Połączenia nieodebrane
bzowapani napisał(a):

rpk napisał(a):

Ustaw sobie przekazy połączeń ja mam 80 kart  przekazane na 1 numer


80 kart - wow
a jak to się robi, musisz mieć 80 aparatów telefonicznych, czy jak przekażesz sobie numery, to karta może leżeć na stole?
jak się w tym łapiesz? jak wysyłasz smsy i się nie mylisz?

wow!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6131946 Napisano: 15.12.2015 11:16:02 w Luksusowy wątek przyszłościowy
Dolnośląskie - luksus ante portas! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6129806 Napisano: 11.12.2015 15:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś brał udział w loterii Lotos (30 litrów paliwa, do wygrania 500 zł co godzinę), po jakim czasie informują o ewentualnej wygranej? jak to wygląda? bo nie wiem, czy czekać, czy olać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6124426 Napisano: 03.12.2015 18:17:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

kunlunija napisał(a):

czy dostaliście już nagrodę z biedronkowego luksusu?

emotka

omg, bardzo, najmocniej przepraszam!

wpisałam to pytanie i zobaczyłam nowy wątek:)

proszę mnie nie wyklinać, co złego, to nie ja! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunlunija

#6124423 Napisano: 03.12.2015 18:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostaliście już nagrodę z biedronkowego luksusu? Wyświetl w wątku >>
0 0