Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika danaaa

danaaa

#6627031 Napisano: 04.08.2019 19:43:43 w SZUKAM....
cleo25 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam informacji, czy w Tymbarku „TEGO JESZCZE NIE BYO” 1 osoba może wygrać dowolną ilość razy?
Już raz wygrałam i nie wiem, czy jest sens stawiać kapsle nadal na siebie.

Zobacz na laureatów, powtarzają się wielokrotnie ...

Dzięki za odpowiedź  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6626995 Napisano: 04.08.2019 16:40:28 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy w Tymbarku „TEGO JESZCZE NIE BYO” 1 osoba może wygrać dowolną ilość razy?
Już raz wygrałam i nie wiem, czy jest sens stawiać kapsle nadal na siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6625486 Napisano: 30.07.2019 23:18:48 w SZUKAM....
Szukam loterii/konkursu na drobny sprzęt AGD - muszę kupić czajnik elektryczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6623214 Napisano: 24.07.2019 11:05:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy na konkurs Nivea w Hebe można zakupić produkty Nivea Men? 

Widziałam zawieszkę z info o konkursie przy produktach Men, poza tym w regulaminie napisali, że dowolne Nivea, zatem TAK emotka

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6623199 Napisano: 24.07.2019 10:35:46 w SZUKAM....
Czy na konkurs Nivea w Hebe można zakupić produkty Nivea Men?  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6623198 Napisano: 24.07.2019 10:35:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Nivea w Hebe można zakupić produkty Nivea Men?  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6622832 Napisano: 23.07.2019 12:13:46 w SZUKAM....
escada napisał(a):

dostajecie potwierdzenie zgłoszenia na Lajkonika? SMSa zwrotnego brak a chyba powinien być

Też nie dostałam zwrotki. Dziwne to zgłoszenie bez żadnego prefiksu  emotka  tylko nr paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6622819 Napisano: 23.07.2019 12:01:26 w Oddam za darmo
0 0

danaaa

#6622206 Napisano: 21.07.2019 00:16:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Nivea w Hebe można zakupić też produkty Nivea Men? Pytał może ktoś u organizatora?
W moim Hebe przy "męskiej" półce tez jest informacja o konkursie, ale w regulaminie wystepuje tylko Nivea. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6621796 Napisano: 19.07.2019 12:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Jest teraz jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić słodycze? emotka

Topaz
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-letnie-spotkanie-z-milka.html#.XTGcSo4zYdU
Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6618590 Napisano: 10.07.2019 07:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Czy ten konkurs na tukany jest aktualny? Mogę prosić o linka ? emotka

Teraz tukany sa do wygrania w Intermarche:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-jakie-sa-twoje-najmilsze-wspomnienia-z-ostatnich-wakacji-intermarche.html#.XSV2Nj8zYdU
Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6618414 Napisano: 09.07.2019 17:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

danaaa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały w abc Kasia, czy macie na paragonie wyszczególniona nazwę margaryny? U mnie jest margaryna.... 

U mnie "nabiał", a kupowałam Delmę  emotka
W sklepie w dniu zakupu nie chcieli mi opisać paragonu. Jak Smolar podchodzi do takich paragonów? 

Myśle, ze zalicza bo w regulaminie nie ma napisane nic na temat opisu na paragonie. Ja wysyłam jak jest

Dzięki.  Wyświetl w wątku >>

danaaa

#6618277 Napisano: 09.07.2019 11:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały w abc Kasia, czy macie na paragonie wyszczególniona nazwę margaryny? U mnie jest margaryna.... 

U mnie "nabiał", a kupowałam Delmę  emotka
W sklepie w dniu zakupu nie chcieli mi opisać paragonu. Jak Smolar podchodzi do takich paragonów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6617204 Napisano: 05.07.2019 19:23:04 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

danaaa napisał(a):

Do osób, które wysyłały juz zgłoszenie w Tchibo "Mamy małe przyjemności"
Ile znaków można wpisać w odpowiedzi na pytanie, które ukazuje się pod zdrapką? W regulaminie nie widzę tej informacji.

Córka miała ok 500 znaków, wygrała zapas kawy

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6617200 Napisano: 05.07.2019 19:18:26 w SZUKAM....
Do osób, które wysyłały juz zgłoszenie w Tchibo "Mamy małe przyjemności"
Ile znaków można wpisać w odpowiedzi na pytanie, które ukazuje się pod zdrapką? W regulaminie nie widzę tej informacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6612345 Napisano: 22.06.2019 17:46:50 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

danaaa napisał(a):

Szukam podpowiedzi jak odebrać z bankomatu wygrane 50,- zł z Familijnych poprzez BLIK.
Na SMSa dostałam dziewięciocyfrowy nr czeku BLIK, a na @ czterocyfrowy kod BLIK. 
W bankomacie była opcja : wpisz nr kodu lub czeku BLIK, wpisałam kod BLIK i pokazała się informacja, że mozliwe że będzie wymagane potwierdzenie poprzez SMSa.  Zatwierdziłam, ale SMSa nie było i pieniędzy bankomat też nie dał emotka
Pozostała jeszcze opcja rozpoczęcia tej transakcji od nr czeku BLIK, ale wolę najpierw się skonsultować z kimś kto już wypłacał, żeby mi wygrana nie przepadła w czeluściach bankomatu  emotka


najpier wbijasz kod do czeku blik, a później pin do tego czeku (4cyfrowe)

Dzięki 
Już odebrane wg Twojej instrukcji  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6612338 Napisano: 22.06.2019 17:33:22 w SZUKAM....
Szukam podpowiedzi jak odebrać z bankomatu wygrane 50,- zł z Familijnych poprzez BLIK.
Na SMSa dostałam dziewięciocyfrowy nr czeku BLIK, a na @ czterocyfrowy kod BLIK. 
W bankomacie była opcja : wpisz nr kodu lub czeku BLIK, wpisałam kod BLIK i pokazała się informacja, że mozliwe że będzie wymagane potwierdzenie poprzez SMSa.  Zatwierdziłam, ale SMSa nie było i pieniędzy bankomat też nie dał emotka
Pozostała jeszcze opcja rozpoczęcia tej transakcji od nr czeku BLIK, ale wolę najpierw się skonsultować z kimś kto już wypłacał, żeby mi wygrana nie przepadła w czeluściach bankomatu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6612268 Napisano: 22.06.2019 11:44:57 w Pomocy!!!!
Kto podpowie jak odebrać z bankomatu wygrane 50,- zł z Familijnych?
Zaznaczyłam, że chcę odebrać poprzez BLIK. Na SMSa dostałam dziewięciocyfrowy nr czeku BLIK, a na @ czterocyfrowy kod BLIK. 
W bankomacie była opcja : wpisz nr kodu lub czeku BLIK, wpisałam kod BLIK i pokazała się informacja, że mozliwe będzie potwierdzenie poprzez SMSa.  Zatwierdziłam, ale SMSa nie było i pieniędzy bankomat też nie dał emotka .  
Pozostała jeszcze opcja rozpoczęcia tej transakcji od nr czeku BLIK, ale wolę najpierw poradzić się Was, żeby mi wygrana nie przepadła. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6610521 Napisano: 16.06.2019 21:26:41 w Pomocy!!!!
edybor82 napisał(a):

Mam problem tzn pytanie. Matka przyniosła ostatnio z pracy kody z zawleczek. I tu mam wielki mętlik : nie orientuję się z tymi kodami co kurka do czego. Są czarne zawleczki z 8 cyframi ale to nie kody eb więc do czego one są? Również jest sporo zawleczek czarnych z kodami 10 cyfr....i tu też czarna magia o co kaman? No i zielone zawleczki z 8 cyframi czy to piwo Lech czy napój inny. Pomóżcie jak się orientujecie będę wdzięczna za pomoc.

 Zielone (srebrne na odwrocie) ośmiocyfrowy kod w jednym rzędzie to Kasztelan Wyświetl w wątku >>
1 edybor82 0

danaaa

#6610385 Napisano: 16.06.2019 10:56:01 w Pomocy!!!!
kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

kumulacja napisał(a):

reniii napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Mam telefon Samsung Galaxy 3 Mini. Wszyscy mogą do mnie dzwonić z wyjątkiem jednej przyjaciółki. Ja do niej mogę.
Nie zablokowałam jej na pewno. Przełożyłam inną kartę do tego telefonu i znowu jest ten sam problem - ona jedyna nie
może do mnie zadzwonić. W czym tkwi problem?

Może to ona ma włączoną jakąś blokadę?

Na pewno nie ma. Bo musiałaby mieć blokadę na moje dwa numery. To jakaś blokada w telefonie, ale co z tym zrobić???

Jeśli dotychczasowe rady nie pomogły to spróbuj usunąć jej numer z książki adresowej i wtedy niech koleżanka spróbuje połączyć sie z Tobą. Jak się dodzwoni to zapisz ją w książce, ale pod inną nazwa niż była dotychczas. Wyświetl w wątku >>
0 0