Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika danaaa

danaaa

#6745705 Napisano: 19.11.2020 15:45:20 w SZUKAM....
Mam pytanie odnośnie karty prepaid na rower z Brefa z konkursu "Świętuj razem z nami'w Biedronce.
Czy aktywacja tylko na infolinii czy na przykład w bankomacie też można?
Czy przy aktywacji na infolinii muszą być podane dane osoby, która wygrała w konkursie, czy można podać inne? Ktoś wie, czy oni mają te karty przypisane do konkretnych osób?  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6740714 Napisano: 30.10.2020 23:08:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję emotka  Super wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6729766 Napisano: 17.09.2020 13:25:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Czy wiecie jak z analizą paragonów z konkursu Wielkie Pranie. Wielkie wygrywanie? Nie doczekałam się odpowiedzi, który paragon jest wygrany, więc wysłałam skan 3 zgłoszonych i teraz mają problem z czytelnością jednego z nich (paragon z Kaufa trochę przyblakł, ale moim zdaniem jak byk widać, że kapsułki E). Może to akurat nie ten wygrany paragon, ale czy muszą mieć skan wszystkich zgłoszonych? I czy ewentualnie wyciągał ktoś z Was kiedyś kopie paragonu z Kaufa?

W Kauflandzie wydają Paragon zastępczy, gdzie produkty są dokładnie opisane.
W moim Kauflandzie otrzymuję go bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6728215 Napisano: 10.09.2020 13:25:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mario74 napisał(a):

zoonder napisał(a):

Przepraszam, że piszę tutaj ale niestety nie mam jeszcze dostępu do wątku Biedronki. Chciałam zapytać czy jest ktoś taki jak ja kto nie dostał wiadomości zwrotnej z Bref?  emotka

ja tez zwrotki nie mam ale zastanawiam sie czy zdążyłem, została minuta  emotka    

zoonder napisał(a):

[quote=

pikawka napisał(a):

zoonder napisał(a):

Przepraszam, że piszę tutaj ale niestety nie mam jeszcze dostępu do wątku Biedronki. Chciałam zapytać czy jest ktoś taki jak ja kto nie dostał wiadomości zwrotnej z Bref?  emotka

Ja koło 22 wysłałam z T mobile i zwrotka była 

misiamarysia]
zoonder napisał(a):

Przepraszam, że piszę tutaj ale niestety nie mam jeszcze dostępu do wątku Biedronki. Chciałam zapytać czy jest ktoś taki jak ja kto nie dostał wiadomości zwrotnej z Bref?  emotka

Ja koło 22 wysłałam z T mobile i zwrotka była 



Orange ostatniego dnia konkursu - nie dostałam zwrotki Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6728211 Napisano: 10.09.2020 13:13:54 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

ja z t-mobile sobie radzę tak (KLIK) mi się sprawdza, lepszej opcji nie znalazłam. 1 zł za dzień "aktywny", zawsze mozna smsy zbiorczo wysyłać danego dnia  emotka

Dziękuję za informacje  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6728208 Napisano: 10.09.2020 13:11:51 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

danaaa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy ktoś podpowie jak w t-mobile zmienić na starterze taryfę na bardziej 'konkursową' emotka , ale żeby zachować Konto ważne rok?
Kupiłam starter z włączona usługą za 5 zł, która odnawia się co 5 dni. 
I czy jest możliwość włączenia jakiegoś taniego malutkiego pakietu internetowego np. 1GB/ lub mniej na miesiąc?

W t-mobile na karte nie ma aktualnie niczego takiego jak "rok ważności konta", niestety.

Dzięki.
Na tym nowo zakupionym starterze jest już od razu włączone konto ważne rok, sprawdzałam krótkim kodem stan konta to wyświetla się informacja że środki ważne do września 2021.
Chciałam włączyć inną taryfę, żeby mi nie 'pożerało' tych 5,- zł na usługę po doładowaniu  emotka
W tej obecnej usłudze mam rozmowy, smsy, mmsy i 1 GB, ale tylko na 5 dni

To i tak nieźle - ja wtopiłam. Startery kupione 2 miesiące temu i dla nich nie ma już możliwości "RWK".  emotka  A jaką masz taryfę na tym nowym starterze?

na 5 dni za 5 zł 
https://www.t-mob.../c/t-mobile-na-karte
Po pobieżnym przeczytaniu regulaminu wygląda na to, że jeśli nie będzie odnowienia usługi /czyli doładowania min. 5 zł/ w ciągu 90 dni to Rok ważności konta zostanie wyłączony  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6727913 Napisano: 09.09.2020 11:47:22 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy ktoś podpowie jak w t-mobile zmienić na starterze taryfę na bardziej 'konkursową' emotka , ale żeby zachować Konto ważne rok?
Kupiłam starter z włączona usługą za 5 zł, która odnawia się co 5 dni. 
I czy jest możliwość włączenia jakiegoś taniego malutkiego pakietu internetowego np. 1GB/ lub mniej na miesiąc?

W t-mobile na karte nie ma aktualnie niczego takiego jak "rok ważności konta", niestety.

Dzięki.
Na tym nowo zakupionym starterze jest już od razu włączone konto ważne rok, sprawdzałam krótkim kodem stan konta to wyświetla się informacja że środki ważne do września 2021.
Chciałam włączyć inną taryfę, żeby mi nie 'pożerało' tych 5,- zł na usługę po doładowaniu  emotka
W tej obecnej usłudze mam rozmowy, smsy, mmsy i 1 GB, ale tylko na 5 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6727854 Napisano: 09.09.2020 09:52:06 w SZUKAM....
Czy ktoś podpowie jak w t-mobile zmienić na starterze taryfę na bardziej 'konkursową' emotka , ale żeby zachować Konto ważne rok?
Kupiłam starter z włączona usługą za 5 zł, która odnawia się co 5 dni. 
I czy jest możliwość włączenia jakiegoś taniego malutkiego pakietu internetowego np. 1GB/ lub mniej na miesiąc? Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6725699 Napisano: 31.08.2020 11:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
matgal napisał(a):

e ma tam jakiegos n

Działa już Everydayme  Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

danaaa

#6725694 Napisano: 31.08.2020 10:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Można już wysyłać zgłoszenia na Discreet.
Strona działa, przed chwilą wysłałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6724918 Napisano: 26.08.2020 22:15:04 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy w przypadku wygranej nagrody natychmiastowej w loterii PRYMAT przychodzi e-mail?
Zgłosiłam paragon, pojawił się komunikat; WYBIERZ TORBĘ.
Klikam w torbę, nie ma żadnego komunikatu -przenosi mnie na stronę główną. Klikam w pole WEŻ UDZIAŁ i przenosi mnie do wyboru tych toreb - i tak w kółko. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6724668 Napisano: 26.08.2020 10:47:45 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Do mnie GLS bon z Syoss Intermarche, a DPD bon z Unilever Intermarche 

Bardzo dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6724658 Napisano: 26.08.2020 10:09:11 w SZUKAM....
Co wozi dzisiaj GLS? Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6723824 Napisano: 22.08.2020 23:10:06 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto korzysta z opcji EKSTRA NUMER  w Orange? Czy nie ma problemu z tym ekstra numerem przy konkursach, zgłoszeniach, smsach z wygraną? Czy jest dobrze widoczne, że wygrał ekstra numer (nie nr matka), lu połączenie przychodzi właśnie na ekstra numer? Wszelkie za i przeciw tej funkcją przy konkursowaniu...
Ileś lat temu kojarzę, że coś tam próbowałam z EN i miałam wątpliwości, czy smsy dochodzą.

Korzystam od dawna. 
Jeśli otrzymujesz połączenie czy SMSa na Ekstra Numer to na końcu numeru, który do ciebie dzwoni czy pisze wyświetla się znak #2, więc wiesz że wygrana dotyczy Extra Numeru. 
Problem jest wtedy gdy agencja dzwoni z numeru zastrzeżonego, wówczas nie widzisz tej informacji i nie wiesz, którego numeru to dotyczy. Na szczęście coraz rzadziej dzwonią z zastrzeżonego.
Kiedyś też nie dotarły do mnie SMSy z kodem do odbioru wygranej z bankomatu (agencja wysyłała po 2 SMSy do 1 wygranej, pierwszy dochodził bez problemu, a ten drugi z kodem chyba był generowany z banku i na Ekstra Numer nie dochodził), ale agencja podała mi go w końcu telefonicznie. Wyświetl w wątku >>

danaaa

#6723550 Napisano: 21.08.2020 12:51:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
adriannaa napisał(a):

Słuchawki z konkursu BIC

też mam słuchawki emotka Wyświetl w wątku >>

danaaa

#6722426 Napisano: 17.08.2020 11:15:45 w SZUKAM....
monmoon napisał(a):

poszukuję konkursu na który trzeba kupić kawę ktoś coś wie?

W zapowiedziach widziałam konkurs nestle od 18 sierpnia Unique One Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6721996 Napisano: 14.08.2020 10:26:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Wszystkiego najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6720391 Napisano: 06.08.2020 13:44:43 w Połączenia nieodebrane
Szukam, kto mógł dzisiaj dzwonić z zastrzeżonego numeru?
Mam nieodebrane połączenie na numerze konkursowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6715084 Napisano: 10.07.2020 12:18:11 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

danaaa napisał(a):

W zapowiedziach jest konkurs kosmetyków Tołpa w Hebe.
Nie potrafię znaleźć informacji na temat konkursu, Może ktoś ma regulamin?

wg informacji z plakatu powinien byc tu https://www.hebe.pl/tolpa/, ale nie widze , chyba trzeba napisac do HEBE

Dzięki za odpowiedź. 
A może trwają obecnie jakieś inne konkursy z kosmetykami, gdzie można zakupić krem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

danaaa

#6715073 Napisano: 10.07.2020 11:50:03 w SZUKAM....
W zapowiedziach jest konkurs kosmetyków Tołpa w Hebe.
Nie potrafię znaleźć informacji na temat konkursu, Może ktoś ma regulamin? Wyświetl w wątku >>
0 0