Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alita

alita

#5638517 Napisano: 20.04.2013 08:33:09 w Rossmann
papillon napisał(a):

hej, dzis spotkała mnie dosć dziwna sytuacja. Mianowicie moja siostra wygrała tusz maxfactora (na jej imie i nazwisko) ja brałam udział, ale nie wygrałam. Dziś, bo ona nie mogła pojechałam z pisemną zgodą podpisaną przez nią po ten tusz...pani przynosi, ja przygotowuje się do wyciągnięcia zgody, a tusz jest na...moje imię i nazwisko! (WTF?) Nie zdenerwowałoby mnie to gdyby nie to, że wygrałam w konkursie ajaxa (a jest niby to, że mozna wygrać jedną nagrodę w miesiącu bla, bla) jestem na liście na rossnecie, ale wcale nie dostałam maila. Wolę nagrodę z ajaxa, niż głupi tusz który winien być na siostrę...Miałyście kiedyś taką sytuację?:(



Ja kiedyś wygrałam w konkursie na kreatywność, w którym nie brałam udziału, potrzebny był paragon. Wysłałam maila z zapytaniem do rosska, OCB? odpowiedzi nie otrzymałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5377732 Napisano: 26.09.2012 02:25:34 w Rossmann
ondine napisał(a):

wodna napisał(a):

Wygrana w żelopiadzie !!! emotka



Mail czy wyniki ;> ?



@ Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5377724 Napisano: 26.09.2012 02:22:30 w Rossmann
Wygrana w żelopiadzie !!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5368659 Napisano: 19.09.2012 03:13:22 w Rossmann
Witaj, (...)

Z radością informujemy, że należysz do grona zwycięzców w konkursie Wakacje pełne wrażeń – z 4MOVE i BLACK ENERGY. Gratulujemy wygranej!

Proszę czekaj na e-maila informującego, że nagroda dotarła już do wybranej przez Ciebie drogerii.

Szczegółowa lista laureatów konkursu na http://www.rossne...konkursy/wyniki.aspx

Poniższy mail został wygenerowany automatycznie. Prosimy na niego nie odpowiadać.

Hurra!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5326256 Napisano: 13.08.2012 09:04:14 w Rossmann
Ja się tak zastanawiam czy to całkiem nowe autko będzie.... Jeśli się nie mylę to po przejechaniu 400km- auto jest używane i jego wartość może spaść o 10tysi, specjalistą nie jestem i pewności nie mam ile tych kmów, ale w tej kwestii jakiś doświadczony mężczyzna powinien się wypowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5326123 Napisano: 13.08.2012 07:24:23 w Rossmann
madalenadelamur napisał(a):

CIEKAWE KTO WYGRA SAMOCHÓD!!!!Może ktoś z nas? emotka




pewnie ktoś z nas ehehehe emotka mam nadzieję, że nie podadzą oficjalnych wyników z imieniem i nazwiskiem i nazwą miejscowości bo jeśli wygram to nie zdążę nim dobrze na wsi zaparkować a już mi go ukradną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5325596 Napisano: 13.08.2012 01:47:12 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

w konkursie Star Wars oraz tym Aquafresh lepiej wcześniej na ten temat poczytać myślę, będzie łatwiej i szybciej można odpowiedzieć, a pytania myślę nie są aż takie trudne....




GW to bardzo szeroki temat. Trzeba usiąść z kimś, kto lubi i się pasjonuje, ja siedziałam z siostrą, bratem, mężem i pytania się powtarzały, kto jest reżyserem? Na jakiej planecie stworzono armię klonów? jakiego koloru jest miecz świetlny Mace Windu emotka Same proste pytania, niestety u siebie dałam ciała, bo wiem, że jedno z roztargnienia kliknęłam źle emotka I po nagrodzie, aż zła jestem, bo uwielbiam GW. Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323675 Napisano: 11.08.2012 06:24:40 w Rossmann
damsel napisał(a):



A ja wzięłam udział 1 dnia o 11, później doczytałam, że brane pod uwagę będą zgłoszenia od 14
emotka



Spoko, nie Ty jedna, w jednym tych konkursów, które zaczynały się w godzinach popołudniowych przed czasem wzięło udział prawie TYSI¡C osób emotka lol Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323671 Napisano: 11.08.2012 06:15:00 w Filmweb
Udało mi się parę razy wygrać w ostatnich latach, a ostatnio nagrody przychodzą dosłowne w dwa dni od podania adresu Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323631 Napisano: 11.08.2012 05:39:35 w Rossmann
joan napisał(a):

polarniczka napisał(a):

jak widze ten ranking AA to generalnie odpuszczam grę...nie mam szans


Niestety, po dwóch dniach poprzeczka mocno się podniosła. Jestem tylko ciekawa, czy w tego typu grach da się normalnie wygrać, czy nagrody zgarniają sami macherzy od losu? emotka



Gra jest prosta, wystarczy ją włączyć i niech czas leci, na początku nie można zwracać na niego uwagi, musisz w głowie ułożyć jak poprzesuwać te klocki, ogólnie jest to niecałe 20ruchów- 13sekund emotka zależy od ustawienia, ja jak mam 40sekund po drugiej układance to pechowo trzecia jest ciężko rozstawiona... Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323628 Napisano: 11.08.2012 05:32:58 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

jenny21 napisał(a):

Nie mowie ze zawsze losuja, ale czasami na pewno


ja wam mówię, dzisiaj to oni na pewno nie losowali emotka



kiedyś zdarzyło mi się wygrać w konkursie na KREATYWNOŚÆ w którym UWAGA - nie brałam udziału emotka do odbioru nagrody potrzebny był paragon, którego nie posiadałam, a nagroda też specjalnie mnie nie interesowała. Napisałam w tej sprawie na ich kontakt. Zero odzewu, ale z listy mnie nie usunęli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323624 Napisano: 11.08.2012 05:28:04 w Rossmann
justyna93 napisał(a):

Odkrywamy sekrety damskiej torebki- konkurs masakra, zadali z 5 pytań otwartych. Dobrze, że już przez niego przebrnełam emotka



Ja na pierwsze pytanie tak się rozpisałam, że jak się później okazało ujęłam w pierwszej odpowiedzi - odpowiedzi na wszystkie inne pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#5323622 Napisano: 11.08.2012 05:26:13 w Rossmann
siwa0010 napisał(a):

Co piszecie na rossnecie że wygrywacie? Ja tam jakoś nie mam szczęscia ;/



Mi się udało z 6 razy wygrać w ciągu ostatniego roku. Trzeba pisać sercem, ważna jest składnia, ortografia, a ostatnio jak czytam: wkład pracy! oryginalność, kreatywność! Nigdy nie pisze rymowanek, bo strasznie mnie wkurzają, ale mam wrażenie, że własnie dzięki tym rymowankom ludzie wygrywają. Wyświetl w wątku >>
0 0