Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika alita

alita

#6551690 Napisano: 28.11.2018 20:42:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Niby jakim cudem osobno? Sprzedawca nie ma opcji ich zabrania, musialby odciąć nozyczkami. 

Ja dostałam na oddzielnym wydruku, to chyba zależy od tej kasy drukującej... Wyświetl w wątku >>
2 e-e, pioge7 0

alita

#6548687 Napisano: 19.11.2018 10:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

kermit napisał(a):

Jestem na forum stosunkowo od niedawna. Siłą rzeczy nie wiem jak tu było kiedyś. Już wiele razy widziałam wpisy bardziej doświadczonych użytkowników, że "kiedyś było tu dużo lepiej/fajniej/przyjaźniej". Z drugiej strony szukając niekiedy czegoś na forum zdarzyło mi się czytać wpisy sprzed lat i wcale takiego wrażenia nie odniosłam - natknęłam się na kłótnie, obrażanie, spory itd. niektóre naprawdę nieprzyjemne i z pewnością bardziej "osobowe" niż dziś. I właśnie się zastanawiałam, czy to pamięć jest taka wybiórcza (tak jak w przypadku wspominania np. szkolnych czasów), czy naprawdę było fajniej. Na pewno forum jest teraz bardziej bezosobowe (wtedy masa osób się naprawdę znała- przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Może wtedy było bardziej "jak w rodzinie"? Ale czy ta rodzina była taka idealna?

emotka
I to jest kluczowe - niepamięć ludków wiele zmyśla, wielu wierzy nawet w to, co głosi - że "kiedyś to panie, było lepiej, niż teraz" emotka
LUDZIE w swojej masie nie zmienili się ani na jotę. NADAL jest tu przekrój wszystkich typów społecznych. Są i dobrzy i źli (upraszczając maksymalnie). Obrażanie innych, czyli grzech najpopularniejszy chyba, ma na swoim koncie wielu z tych, którzy dziś uważają się za ikony świętych i "lepszych". Wystarczy prześledzić historię wpisów...
Podpisuję się pod Twoimi wątpliwościami i refleksjami obiema łapkami emotka Też tak mam, że widzę realia, które mi się kłócą z deklaracjami emotka
Zresztą mój bunt przeciwko takiej obłudzie i nazywanie zjawisk po imieniu był jednym z głównych powodów, dla których wyleciałem z VIPów czyli zamkniętej dla plebsu części forum emotka

Kermit, czytając twój wpis przypomniało mi się skąd wzięłam się na tym forum... Dowiedziałam się od koleżanki, że jestem oczerniana na takim jednym forum konkursowym, bo "jak śmiałam wygrać w tym/tamtym konkursie". A otóż miałam śmiałość, a że wygrałam, zostałam publicznie wywołana do tablicy. Pamiętam dobrze, kto mnie obrażał (konto usunięte jakże by inaczej). Przed e-konkursami zawsze sama wyszukiwałam sobie konkursów w google, dopiero po jakimś czasie zalogowałam się tutaj na stałe. Forum i baza konkursów jest po to, aby sobie pomagać. Fajnie, że powstało takie miejsce, szkoda tylko, że niektórzy nie mając własnego życia potrafią wejść z buciorami w nie swoje. Dlatego też (nie tylko ja przecież) tak rzadko piszę o wygranych na tym forum... Chyba nie tędy droga moi kochani... Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6547918 Napisano: 16.11.2018 10:30:05 w SZUKAM....
Będę dziś rezerwować noclegi na booking.com i wiem, że jest tam taka możliwość rezerwacji z linku polecającego. Po zrealizowaniu noclegu każda ze stron - polecający i rezerwujący - otrzymują po 50 zł emotka Szukam osób, które chciałyby się podzielić swoim linkiem- i/lub wymienić linkami. Proszę o linki w wiadomości prywatnej. emotka Gdyby ktoś chciał dokonać rezerwacji podaję również swój link: https://www.booking.com/s/34_6/d854b733 emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

alita

#6546712 Napisano: 13.11.2018 11:55:03 w Czy informują/ informowali?
nieprzytomna napisał(a):

Dębowe mocne? emotka  Z wyjazdem do Londynu? 

Mają chyba czas do końca listopada Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

alita

#6543700 Napisano: 02.11.2018 12:29:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

alita

#6543610 Napisano: 02.11.2018 07:52:53 w Popraw sobie humor...
Nie wiem czy się śmieć czy płakać, ale ostatnio ja forum było coś o polonistach emotka
Wyświetl w wątku >>

alita

#6541569 Napisano: 24.10.2018 13:31:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta przedpłacona 200 zł Nivea, ostatni etap. DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6540891 Napisano: 22.10.2018 13:06:38 w Dziś cieszę się z.....
kinzao napisał(a):

joan napisał(a):

Bardzo mi się podoba Twój film - dziś pokażę mojemu facetowi, żeby zrozumiał, dlaczego ja w konkursach filmowych nie biorę udziału   Gdybyś nakręcił coś dłuższego, mógłbyś to zaprezentować na imprezie podróżniczej; jest dron, jest koncepcja, jest potencjał 

Dziękuję za miłe słowa emotka Jasne, marzenie, żeby komuś kiedyś o takiej wycieczce opowiedzieć i może zainspirować do ruszenia 4 liter z kanapy, jednak szczerze to środowisko 'podróżnicze' jest na takim poziomie, że ciężko jest ludziom zaimponować. Jak nie wchodzisz na 8 tysięczniki, nie poświęcasz pół roku na przejście pieszo pustyni czy z jedną uciętą nogą nie przepłyniesz oceanu to mało kogo interesuje, że zorganizowałeś fajny wyjazd i jesteś w stanie o nim fajnie opowiedzieć i jeszcze to pokazać na w miarę ładnym filmie emotka

Oj nie zgodzę się z Tobą emotka W ten weekend odbyły się targi World Travel Show. Byłam na kilku panelach- na kilku spotkaniach z podróżnikami- spodziewałam się mega podróżników. I oczywiście tak było, ale oprócz znanych nazwisk pojawiły się osobowości o których sama nigdy nie słyszałam. Osoby te zostały docenione przez organizatorów i miały możliwość opowiedzenia o swoich pasjach tylko dlatego, że kochają to co robią. A dodam, że wypowiadały się osoby, które miały problem z przemawianień (czyli specjalnie nie przygotowały się do tego wcześniej), a ich filmiki z podróży były kręcone z ręki. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją i będziesz się rozwijał ludzie to zauważą i zostaniesz doceniony... albo już zostałeś doceniany tylko tego niezauważasz lub niewidzisz? Ja pomimo tego, że podróżuję jakoś nie miałam odwagi opowiedzieć o sobie albo wrzucić tutaj swojej strony z podróżami, gdyż uważam, że wciąż nie mam siły poruszyć tych 4 liter, żeby zrobić coś więcej, coś czym warto się pochwalić- a Ty miałeś tą odwagę emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, kinzao 0

alita

#6540092 Napisano: 19.10.2018 10:11:22 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Ech, wzruszyłem się... emotka Co tu dużo pisać - są ludzie i ludziska. Książę Karol to naprawdę równy gość emotka emotka

Byłam dwa tygodnie temu u pani Jannetty na obiedzie. To ciepła, kochana kobietka, również się ogromnie cieszę emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

alita

#6539992 Napisano: 18.10.2018 20:59:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po wysłaniu SMSa w konkursie "Wawelowy zawrót głowy" Carrefour powinna przyjść jakaś zwrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6539718 Napisano: 18.10.2018 11:19:31 w Informują
Lodówka za wczoraj SMS Monster Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

alita

#6539446 Napisano: 17.10.2018 18:40:16 w Informują
lowmacp napisał(a):

helcia85 napisał(a):

alita napisał(a):

E-mail Captain Jack karton piwa.

Za który dzień?

ja mam za ostatni

Za 30 września  Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6539278 Napisano: 17.10.2018 14:46:44 w Informują
E-mail Captain Jack karton piwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6539243 Napisano: 17.10.2018 14:17:47 w Informują
SMSy z loterii Kinder, a jednak. Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6539174 Napisano: 17.10.2018 12:13:11 w Czy informują/ informowali?
iskaa91 napisał(a):

Kinder50? Ktoś coś, bo 16.10 miało być chyba losowanie ostatniego etapu?

W I etapie wysłali smsy po 2 dniach od losowania, w II również po 2 i w III po 4, więc na dniach powinny być smsy z IV etapu, ale raczej nie dziś... Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6537663 Napisano: 12.10.2018 17:02:26 w Informują
E-mail nivea 200 zł, nie wiem czy to ostatni etap czy rezerwa... Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6537619 Napisano: 12.10.2018 15:38:51 w Informują
edzia21 napisał(a):

Nivea @ z nagrodami dodatkowymi (C4)

I Tesco teraz  Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6536597 Napisano: 10.10.2018 10:26:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę- zestaw gier planszowych za krzyżówkę z Rewii, telefon przed chwilą. Pierwsza nagroda tego typu ever emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>

alita

#6536062 Napisano: 08.10.2018 19:24:43 w Biedronka
sylwika76 napisał(a):

czy dostaliście kamerki z ostatniego etapu 111 megawatt?

Tak, i to bardzo szybko bo już w połowie września! Wyświetl w wątku >>
0 0

alita

#6535821 Napisano: 08.10.2018 10:33:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

honcia4 napisał(a):

Może to smieszne ale kupiłam oakowanie płatków nestele na którym jest naklejka pinformujaca o konkursie
szukam kodu i nigdzie go nie widzę... czy to jest karteczka z kodem ,czy kod nadrukowany w środku?? Prosze o pomoc i z  góry dziekuje emotka

W środku, ostrożnie rozcinaj, bo nie jest na zgrzewie jak w Lays

Też się ostatnio naszukałam tego kodu rozcinając całe opakowanie... Jasnoróżowy kod znajdziesz w miejscu, gdzie po zewnętrznej stronie jest czarny pasek- na dole opakowania emotka Wyświetl w wątku >>
1 honcia4 0