Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#6402145 Napisano: 11.09.2017 18:31:32 w Czy informują/ informowali?
kameleon1982 napisał(a):

anet napisał(a):

Z Lindt wszystko poszło? emotka  

niestety wygląda na to, że wszystko ze zgłoszeń wysłanych do 07.09

Dzięki. emotka :( emotka   A loteria Lipton informowała do niedzieli włacznie?.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6402139 Napisano: 11.09.2017 18:23:05 w Czy informują/ informowali?
Z Lindt wszystko poszło? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6402136 Napisano: 11.09.2017 18:15:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka dnia- nie ma Lindt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401898 Napisano: 11.09.2017 12:35:52 w Pomocy!!!!
karkocka napisał(a):

anet napisał(a):

Działa Wam poczta wp? emotka

tak

Dzięki, u mnie wciaż trwa ładowanie wiadomości i żadna nie chce się wyświetlić emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401886 Napisano: 11.09.2017 12:16:48 w Pomocy!!!!
Działa Wam poczta wp? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401791 Napisano: 11.09.2017 09:50:07 w Smolar
darog napisał(a):

pingu4 napisał(a):

Hej wszystkim mam takie pytanko, czy zdarza sie taka mozliwosc  bo jakos nie wygrywam u smolora emotka  ze smsy nie dochodzą i ktos nie dostal smsa,a na wyniki smolar.pl miał ( chodzi mi o ot że w ogolnie dostał smsa przed i po sprawdzeniu) ?

No właśnie podobno taka sytuacja się zdarza, ja np nie sprawdzam listy zwyciezców nie wbijam nr paragonu, tel.
I to też nie fair. Skoro błąd w wysyłaniu leży u Smolara.

:O Ja też rzadziej wygrywam u Smolara niż kiedyś- chyba trzeba zaczać sprawdzać wyniki na tej ich stronie.:O Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401697 Napisano: 10.09.2017 21:27:21 w Czy informują/ informowali?
Loteria Lindt? Chyba nie informowali jeszcze? Kiedy można się spodziewać pierwszych info?;) ->nie otwiera mi się regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401642 Napisano: 10.09.2017 16:13:00 w Dyskusje o loteriach
nadeim napisał(a):

anet napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anet napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Też dostaliście te smsy z rezerwy (jak zwał, tak zwał) 3 razy? Do mnie 3 razy ten sam sms dotarł...

Do mnie tak samo (ale w różnym czasie:)). Szczerze, to myślałam,że to dwie wygrane (akurat dwa zgłoszenia wysłałam w pierwszym etapie), ale zwatpiłam, gdy dostałam 3-go smsa emotka

U mnie było jedno zgłoszenie, więc 3 smsy to było dużo za dużo emotka

W sumie to wyślę im 2 oświadczenia i zobaczymy. Ale wysyłam dopiero jutro, więc i tak nie wiadomo,czy dotra na czas emotka  .

jak grałaś tylko w 1 etapie to nie mogłaś wygrać dwa razy na ten sam numer, bo taki jest zapis w regulaminie.

Masz rację, właśnie to doczytałam w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401638 Napisano: 10.09.2017 15:44:49 w Dyskusje o loteriach
dwaburekoty napisał(a):

anet napisał(a):

Powiem szczerze, że wysłałam poleconym priorytetem :> Jednak przesyłkę powinni otrzymać we wtorek ( i tak nie wiadomo, czy nie za późno emotka , to się okaże. 

Carex liczy dni robocze, czy kalendarzowe?

W regulaminie nie rozróżniaja tego; pewnie kalendarzowe. Wyświetl w wątku >>

anet

#6401634 Napisano: 10.09.2017 15:41:22 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

anet napisał(a):

Powiem szczerze, że wysłałam poleconym priorytetem :> Jednak przesyłkę powinni otrzymać we wtorek ( i tak nie wiadomo, czy nie za późno emotka emotka , to się okaże. 

Ja też tak ostatnio zawsze wysyłam dokumenty konkursowe - jakoś tak mam wtedy spokojniejsze sumienie, że zadbałam najlepiej, jak mogłam, aby przesyłka doszła. emotka  Inna sprawa, że polecone priorytety to istotnie niesamowite zdzierstwo. emotka

Ja tym razem jeszcze wzięłam z opcja "all exclusive emotka  "-z potwierdzeniem smsowym-za 7,30..rzadko tak robię, ale ilekroć tak wyślę, priorytet polecony jest dostarczany w try miga. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anet

#6401627 Napisano: 10.09.2017 15:20:15 w Dyskusje o loteriach
cb656 napisał(a):

anet napisał(a):

Ale wysyłam dopiero jutro, więc i tak nie wiadomo,czy dotra na czas emotka  .

Mam nadzieję, że nie dasz się nabrać na tak zwany "priorytet"?Gorąco odradzam! To tylko i wyłącznie wyłudzanie kasy. Kilka razy kiedyś zdarzyło mi się skorzystać z tej opcji, jednak niestety, ani razu deklarowany termin nie był utrzymany. Kluczowe jest tu słowo DEKLAROWANY, gdyż na moją reklamację na Poczcie panie miały tylko taką odpowiedź: "To jest tylko deklaratywny termin, nie zaś gwarantowany!"
Tak więc dzielę się doświadczeniem, skorzystaj z niego i zaoszczędź parę groszy emotka

Powiem szczerze, że wysłałam poleconym priorytetem :> Jednak przesyłkę powinni otrzymać we wtorek ( i tak nie wiadomo, czy nie za późno emotka :) , to się okaże.  Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401527 Napisano: 10.09.2017 09:16:48 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

Chciałabym zapytać, jak u Was w sklepach z produktami Luksja z aktualnej loterii? Przypuszczałam, że z upływem czasu akcja rozwinie się na szeroką skalę, a ja z trudem dostrzegam na sklepowych półkach pojedyncze promocyjne mydła (tylko). emotka

Szukaj w Rossmannach- tam widuję najczęściej. Ostatnio widziałam też w hipermarkecie Carrefour.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anet

#6401510 Napisano: 10.09.2017 02:40:17 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

anet napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Też dostaliście te smsy z rezerwy (jak zwał, tak zwał) 3 razy? Do mnie 3 razy ten sam sms dotarł...

Do mnie tak samo (ale w różnym czasie:)). Szczerze, to myślałam,że to dwie wygrane (akurat dwa zgłoszenia wysłałam w pierwszym etapie), ale zwatpiłam, gdy dostałam 3-go smsa emotka

U mnie było jedno zgłoszenie, więc 3 smsy to było dużo za dużo emotka

W sumie to wyślę im 2 oświadczenia i zobaczymy. Ale wysyłam dopiero jutro, więc i tak nie wiadomo,czy dotra na czas emotka  . Wyświetl w wątku >>

anet

#6401508 Napisano: 10.09.2017 02:34:15 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

Też dostaliście te smsy z rezerwy (jak zwał, tak zwał) 3 razy? Do mnie 3 razy ten sam sms dotarł...

Do mnie tak samo (ale w różnym czasie:)). Szczerze, to myślałam,że to dwie wygrane (akurat dwa zgłoszenia wysłałam w pierwszym etapie), ale zwatpiłam, gdy dostałam 3-go smsa emotka Wyświetl w wątku >>

anet

#6401505 Napisano: 10.09.2017 02:11:29 w Dyskusje o loteriach
visserarthur napisał(a):

nadeim napisał(a):

visserarthur napisał(a): 100 z Carex (w piątek). Nie pierdzielą się w tym Carexie- czyjś paragon nie dotarł w przeciągu 7 dni, to od razu rezerwę puścili... Niby piszą, że ma się na wysyłkę 7 dni, ale w regulaminie, że liczy się data
wpływu...

ale 7 dzień był w piątek, więc rezerwę mogli dać dopiero w sobotę. Więc chyba pomyliłeś etap w którym grałeś.

No chyba nie, sms przyszedł 15:58, a mój sms był wysłany na pierwszy etap. Listonosz już u nich był, kurierzy też, to puścili rezerwę. Tyle.

Do nagrody 100 zł jest to oświadczenie, co podaje się same dane i numer paragonu- w mojej przeglądarce na górze pojawia się napis, że jedno do 100 i do 1000, a drugie do 10000

Dzięki. W mojej przegladarce właśnie nie pojawiaja się te nagłówki. Wyświetl w wątku >>

anet

#6401501 Napisano: 10.09.2017 01:05:37 w Dyskusje o loteriach
anet napisał(a):

anet napisał(a):

bruce napisał(a):

anet napisał(a):

W tym oświadczeniu Carex (do wygranej 100 zł) wpisujecie imię ojca i nr dowodu tożsamości? emotka  Może ktoś z Was ich dopytywał,czy to konieczne?

Tam są wymagane takie dane? Ojca i dowodu? emotka emotka

No właśnie przed chwila popatrzyłam na wzór oświadczenia.. Jest imię ojca, a z danych wrażliwych jeszcze nasz pesel i ten nr dowodu.

Teraz sprawdziłam jeszcze raz i pojawiaja mi się dwa wzory oświadczeń emotka emotka , więc to z nr dowodu jest może do nagród głównych..uff. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anet

#6401498 Napisano: 10.09.2017 00:58:28 w Dyskusje o loteriach
anet napisał(a):

bruce napisał(a):

anet napisał(a):

W tym oświadczeniu Carex (do wygranej 100 zł) wpisujecie imię ojca i nr dowodu tożsamości? emotka  Może ktoś z Was ich dopytywał,czy to konieczne?

Tam są wymagane takie dane? Ojca i dowodu? emotka emotka

No właśnie przed chwila popatrzyłam na wzór oświadczenia.. Jest imię ojca, a z danych wrażliwych jeszcze nasz pesel i ten nr dowodu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6401495 Napisano: 10.09.2017 00:56:43 w Dyskusje o loteriach
bruce napisał(a):

anet napisał(a):

W tym oświadczeniu Carex (do wygranej 100 zł) wpisujecie imię ojca i nr dowodu tożsamości? emotka  Może ktoś z Was ich dopytywał,czy to konieczne?

Tam są wymagane takie dane? Ojca i dowodu? emotka emotka

No właśnie przed chwila popatrzyłam na wzór oświadczenia.. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anet

#6401492 Napisano: 10.09.2017 00:53:09 w Dyskusje o loteriach
W tym oświadczeniu Carex (do wygranej 100 zł) wpisujecie imię ojca i nr dowodu tożsamości? emotka  Może ktoś z Was ich dopytywał,czy to konieczne? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anet

#6401490 Napisano: 10.09.2017 00:37:39 w Dyskusje o loteriach
kermit napisał(a):

nadeim napisał(a):

visserarthur napisał(a): 100 z Carex (w piątek). Nie pierdzielą się w tym Carexie- czyjś paragon nie dotarł w przeciągu 7 dni, to od razu rezerwę puścili... Niby piszą, że ma się na wysyłkę 7 dni, ale w regulaminie, że liczy się data
wpływu...

ale 7 dzień był w piątek, więc rezerwę mogli dać dopiero w sobotę. Więc chyba pomyliłeś etap w którym grałeś.

No właśnie to wygląda na rezerwę. Ja brałam udział tylko w I etapie i też dostałam sms-a wczoraj. Wg. regulaminu trzeba dostarczyć paragon w ciągu 7 dni (liczy się data wpływu do nich), ale co lepsze zgodnie z regulaminem rezerwa ma na dostarczenie paragonu tylko 3 dni. Nawet jeśli wysłałabym priorytetem wczoraj to i tak do poniedziałku nie dojdzie.

U mnie również taka sytuacja- brałam udział w pierwszym etapie, a sms o wygranej 08.09. Tylko w smsie nic nie pisza,że to rezerwa i termin na wysyłkę wg smsa 7 dni. Może rzeczywiście jest tak,jak pisze nadeim. Wyświetl w wątku >>
0 0