Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#6360695 Napisano: 26.05.2017 23:54:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak szczęścia w loteriach emotka  i paragon na Develey opisany jako "chrzan/ćwikła" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6359044 Napisano: 23.05.2017 10:55:39 w Wkurza mnie...
simsonowa napisał(a):

Denerwuje mnie, że ---  23 samochody --- w loterii raffaello zostały u organizatora.  emotka
A właścicieli bonów Apart jest też tylko opublikowanych 30-tu a miało być 100.

Uzupełnili listę nagród dodatkowych-aktualnie 58 osób; ale pewnie jeszcze trwa weryfikacja.
Auta..-denerwujacy sposób ich przyznawania, niemniej zgodny z regulaminem:/  Wyświetl w wątku >>

anet

#6347218 Napisano: 17.04.2017 13:13:43 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

anet napisał(a):

Nie wiem, jak długo grasz w konkursach, (...) aczkolwiek forum jest też m.in. po to, żeby móc pytać, bez kompleksów, że zadaje się 'dziwne' pytanie. Pozdrawiam emotka

Nie wiem, jak długo gram  emotka musiałbym kiedyś przysiąść i policzyć (pierwszy konkurs, w jakim wziąłem udział z pozytywnym skutkiem był w czasach przedinternetowych, chodziłem wtedy do szkoły podstawowej, a rozwiązania wysyłało się na kartkach pocztowych z naklejonym kuponem, wyciętym z narożnika czasopisma - tylko oryginalny narożnik upoważniał do wzięcia udziału).
Forum jest również po to, by odpowiadać na zadane pytania, czyli przedstawiać swoje zdanie na temat. Bez absolutnie żadnych kompleksów emotka Pozdrawiam emotka

Ano. To były konkursy;). Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6347208 Napisano: 17.04.2017 12:42:27 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

anet napisał(a):

mia napisał(a):

anet napisał(a):

w loterii Oleju Polskiego w formularzu w polu miejscowość wpisujemy miejsce zamieszkania, czy miejsce zakupu paragonu?

No właśnie też nie wiem, przejrzałam cały regulamin i nic tam nie było - ja wpisałam w końcu miejsce zamieszkania...

Właśnie również przejrzałam regulamin, nie ma żadnej wzmianki na ten temat.. Też bardziej pasowało mi miejsce zamieszkania, choć z drugiej strony umiejscowienie rubryki między nr paragonu a data zakupu paragonu nie jest zbyt szczęśliwe.. W końcu wysłałam zgłoszenie smsem.

Ej, no ale po co się tak przejmujecie?! emotka OBOJĘTNIE, jaką miejscowość wpiszecie, będzie dobrze - bo zawsze, gdy Organizator zapyta (w przypadku wygranej) możecie wyjaśnić, że chodziło albo o miejsce zamieszkania, albo miejsce kupienia (jeśli to są różne miasta). Przecież to nie jest żaden problem emotka emotka Nie szukajcie dziur, gdzie ich nie ma emotka

Nie wiem,jak długo grasz w konkursach,ale ww.kwestia mogłaby mieć znaczenie przy weryfikacji paragonów.W omawianym przypadku akurat nie było żadnej wzmianki w regulaminie jaka miejscowość należy wpisać,więc wyjaśnienia w razie wygranej wydaja się być w miarę proste; aczkolwiek forum jest też m.in.po to,żeby móc pytać, bez kompleksów,że zadaje się 'dziwne' pytanie. Pozdrawiam:) Wyświetl w wątku >>

anet

#6347152 Napisano: 17.04.2017 00:19:32 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

anet napisał(a):

Bardzo proszę o pomoc- w loterii Oleju Polskiego w formularzu w polu miejscowość wpisujemy miejsce zamieszkania, czy miejsce zakupu paragonu? ..

No właśnie też nie wiem, przejrzałam cały regulamin i nic tam nie było - ja wpisałam w końcu miejsce zamieszkania... emotka

Właśnie również przejrzałam regulamin, nie ma żadnej wzmianki na ten temat.. Też bardziej pasowało mi miejsce zamieszkania, choć z drugiej strony umiejscowienie rubryki między nr paragonu a data zakupu paragonu nie jest zbyt szczęśliwe.. W końcu wysłałam zgłoszenie smsem Dzięki za odzew. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6347137 Napisano: 16.04.2017 22:54:25 w Pomocy!!!!
Bardzo proszę o pomoc- w loterii Oleju Polskiego w formularzu w polu miejscowość wpisujemy miejsce zamieszkania, czy miejsce zakupu paragonu? .. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6334966 Napisano: 18.03.2017 20:06:48 w Czy informują/ informowali?
Czy superloteria T-mobile informowała za ostatnie losowanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6327618 Napisano: 01.03.2017 22:42:36 w Kupię...
Pilnie kupię 2 nowe, nieduże walizki. Oferty z cena na PW. (chętnie Kraków,Tarnów,Jasło,Krosno) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6319875 Napisano: 07.02.2017 22:20:21 w Lay's
Czy w tym konkursie można wygrać telefon nie wygrywajac w danym tygodniu komina? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6309148 Napisano: 09.01.2017 15:45:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
grzybekmalutki napisał(a):

erot napisał(a):

rpk napisał(a):

erot napisał(a):

anet napisał(a):

aurorcia napisał(a):

erot napisał(a):

Pytanie do tych osób, które nie dostały tych maili z wzorem Oświadczenia: 

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam, że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Odpisujecie im i jeśli tak to jak uzasadniacie skąd macie treść oświadczenia ? Czy też czekacie do poniedziałku ?

Ja poczekam do poniedziałku, ale w razie czego niech ktoś napisze z jakiego maila to dostał?

Ja także poczekam do poniedzialku.


Czekacie dalej ? Czy wysyłacie im te treść oświadczenia ? I jak tak to jak argumentujecie skąd ją macie jeśli nie przysłali maila z jego treścią ?

Sprawdź kartę czy nie jest już zasilona.

Niestety nie


Przyszły @ o zasileniu karty na osoby które nie dostały oświadczenia.

Potwierdzam. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6308494 Napisano: 06.01.2017 20:19:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

erot napisał(a):

Pytanie do tych osób, które nie dostały tych maili z wzorem Oświadczenia: 

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam, że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Odpisujecie im i jeśli tak to jak uzasadniacie skąd macie treść oświadczenia ? Czy też czekacie do poniedziałku ?

Ja poczekam do poniedziałku, ale w razie czego niech ktoś napisze z jakiego maila to dostał?

Ja także poczekam do poniedzialku. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6308275 Napisano: 05.01.2017 21:09:27 w Dyskusje o wynikach konkursu

alea napisał(a):

targicola napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Ferrero poszło po rozum do głowy emotka

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam,że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Takie coś przychodzi na @?U mnie niczego takiego nie znalazłem.Póki co...
Na FB w komentarzu napisali,że rozpoczęli długotrwały(sic)proces zasilania kart.Do 13-go mają czas aby się wyrobić.Tak twierdzą....

Ja też nie mam @ ...... Mam nadzieję, ze wyślą po wolnym 

U mnie też brak.
Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6307822 Napisano: 04.01.2017 22:54:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
erot napisał(a):

anet napisał(a):

Pisałam do nich przez formularz kontaktowy i w odpowiedzi na otrzymanego maila, ale nie doczekałam się odpowiedzi.. Czy ktokolwiek piszacy do nich taka droga otrzymał jakieś info, czy odpisuja jedynie na fb?

Nic nie odpisali na kilka maili ani jedną ani drugą drogą

Strasznie to irytujace.Dzięki za odp.

Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6307812 Napisano: 04.01.2017 22:41:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pisałam do nich przez formularz kontaktowy i w odpowiedzi na otrzymanego maila, ale nie doczekałam się odpowiedzi.. Czy ktokolwiek piszacy do nich taka droga otrzymał jakieś info, czy odpisuja jedynie na fb?
Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6305292 Napisano: 28.12.2016 16:47:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
mn112 napisał(a):

reolo3 napisał(a):

mn112 napisał(a):

[quote=Ja wysłałam dluuugiego maila do organizatorów loterii. ciekawe czy coś odpiszą...


do organizatorów, czyli do kogo? Mam nadzieję, że nie do Unlimited, a do Ferrero 

Już do obydwu.

Ja również wysłałam. Przecież podpisanie tej żółtej karteczki jest potwierdzeniem odbioru listu poleconego, a nie podpisaniem protokołu odbioru nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6303280 Napisano: 20.12.2016 20:04:42 w Kupię...
anet napisał(a):

Kupię:
- nowe klocki Lego duplo w niższej cenie
- 2 zestawy perfum/kosmetyków (na prezent)
- zegarek damski do ok.250zł
- koc Milka
Proszę o oferty na pw.

Koc i zegarek nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6302717 Napisano: 19.12.2016 19:59:06 w Pomocy!!!!
malgol napisał(a):

anet napisał(a):

Czy ktoś ma problem z pocztą na wp? emotka

tak

Dzięki Ci wielkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6302714 Napisano: 19.12.2016 19:57:06 w Pomocy!!!!
Czy ktoś ma problem z pocztą na wp? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6302200 Napisano: 18.12.2016 21:32:56 w Kupię...
Kupię:
- nowe klocki Lego duplo w niższej cenie
- 2 zestawy perfum/kosmetyków (na prezent)
- zegarek damski do ok.250zł
- koc Milka
Proszę o oferty na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6294629 Napisano: 01.12.2016 22:14:34 w Pomocy!!!!
rafi323raf napisał(a):

anet napisał(a):

"Numer identyfikacyjny paragonu" w konkursie Gerard Biedronka- to ten obok daty, czy nr systemowy? emotka

na przeciwko daty

Dzięki wielkie. Wyświetl w wątku >>
0 0