Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#7048379 Napisano: 21.09.2022 22:19:19 w Czy informują/ informowali?
Kinder bueno z pierwszego losowania?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047938 Napisano: 19.09.2022 22:01:17 w Wkurza mnie...
darog napisał(a):

anet napisał(a):

darog napisał(a):

ReneK napisał(a):

Nie działa!pokazuje tylko błąd iż nr par. został juz zgłoszonyemotka

mi na mail nic nie odpisali. w rozmowie tel 22 122 18 12 powiedzieli, że "każdy ma roszczenia bo nie wygrał! a zdrapka to tylko "zabawa" - bo albo jest wygrana w danej bramce czasowej albo nie" a informatyk sprawdza "powiązania numerów paragonów jeśli są te same- a to jest możliwe". a skoro paragon o takim samym numerze został zarejestrowany - to i potwierdzenia mail oczywiście nie będzie. tyle że ja mam 4 numery pod rząd-tj kolejne. Dziwny zbieg okoliczności..
4 paragony zmarnowane mam ?! 
- nie daruje. uczciwie kupione wyłacznie na loterie - bo słodyczy mam w pracy i domu full.

Chyba powoli rozwiązują sprawę. Mi wysłali kod do zarejestrowania, ale też w mailu im dokładnie opisałam sytuację wraz z załączeniem screenów. W loterii oczywiście pudło, ale chociaż postarali się, żeby sprawdzić problem. darog, to ja chyba rozmawiałam z innym konsultantem-Pani bardzo miła:).

pewnie mój telefon z tym samym problemem był któryś z kolei..i cierpliwość pani się wyczerpała...pozdrowienia, powodzenia!

Dzwoniłam po Tobie emotka Wyświetl w wątku >>

anet

#7047885 Napisano: 19.09.2022 17:09:34 w Wkurza mnie...
darog napisał(a):

ReneK napisał(a):

Nie działa!pokazuje tylko błąd iż nr par. został juz zgłoszonyemotka

mi na mail nic nie odpisali. w rozmowie tel 22 122 18 12 powiedzieli, że "każdy ma roszczenia bo nie wygrał! a zdrapka to tylko "zabawa" - bo albo jest wygrana w danej bramce czasowej albo nie" a informatyk sprawdza "powiązania numerów paragonów jeśli są te same- a to jest możliwe". a skoro paragon o takim samym numerze został zarejestrowany - to i potwierdzenia mail oczywiście nie będzie. tyle że ja mam 4 numery pod rząd-tj kolejne. Dziwny zbieg okoliczności..
4 paragony zmarnowane mam ?! 
- nie daruje. uczciwie kupione wyłacznie na loterie - bo słodyczy mam w pracy i domu full.

Chyba powoli rozwiązują sprawę. Mi wysłali kod do zarejestrowania, ale też w mailu im dokładnie opisałam sytuację wraz z załączeniem screenów. W loterii oczywiście pudło, ale chociaż postarali się, żeby sprawdzić problem. darog, to ja chyba rozmawiałam z innym konsultantem-Pani bardzo miła:). Wyświetl w wątku >>

anet

#7047619 Napisano: 17.09.2022 20:29:34 w co chcielibyście wygrać?
Zestaw Lindt bo zawsze tego typu nagrody przychodzą pięknie zapakowane i cieszą rodzinę.emotka
Ponownie zestaw Crayola bo poprzedni przez własną nieuwagę, przepadł.emotka
Samochodzik.. dla samej radości prowadzenia. emotka Wyświetl w wątku >>
2 katee14, ReneK 0

anet

#7047609 Napisano: 17.09.2022 17:58:48 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

anet napisał(a):

Wkurza mnie powtórka z rozrywkiemotka , przede mną paragon, nówka nieśmigany. Rejestruję zgłoszenie na Lindt i co? Po kliknięciu przycisku "zagraj", nic się nie dzieje, jakby zawieszona strona. No to klikam drugi raz, a tu komunikat, że paragon o takim numerze został już zgłoszonyemotka .Zdrapki na oczy nie zobaczyłam, na mailu potwierdzenia dokonania zgłoszenia brak; poczekam co odpisze organizator.emotka

No to chyba mają jakiś błąd bo u mnie taki sam przypadek emotka

Oo to rzeczywiście..a też dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047601 Napisano: 17.09.2022 17:17:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie powtórka z rozrywkiemotka , przede mną paragon, nówka nieśmigany. Rejestruję zgłoszenie na Lindt i co? Po kliknięciu przycisku "zagraj", nic się nie dzieje, jakby zawieszona strona. No to klikam drugi raz, a tu komunikat, że paragon o takim numerze został już zgłoszonyemotka .Zdrapki na oczy nie zobaczyłam, na mailu potwierdzenia dokonania zgłoszenia brak; poczekam co odpisze organizator.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047513 Napisano: 16.09.2022 22:17:55 w Avanti
monisss napisał(a):

.U nas tak wyszło...Ja zgłosiłam rano paragony i mówię mężowi, A on na to, że już wczoraj zgłaszał...nie było to celowe... To ja gram i mówiłam, żeby zgłosił i byłam pewna, że olał... I wtedy siè trochę wkurzyłem, że system przepuszcza.....bo kurde można się pomylić ...zwłaszcza, że na tą loterię przynajmniej ja już ze 20 paragonów wysłałam....

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047511 Napisano: 16.09.2022 22:16:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonaszpilka napisał(a):

anet napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anet napisał(a):

Ale posuchaemotka i jeszcze negatywna weryfikacja paragonu Crayola mnie dobiła emotka niby nr paragonu był już wysłanyemotka ,a paragon pochodził z zakupów online Carrefour i był zapakowany w pudle z zakupami. Nie mam pojęcia jak to możliwe.emotka Ale i tak najbardziej dobijają mnie pudła w Lindtemotka

Ale przecież tam się podaje też numer kasy i datę. Jeśli masz pewność, że nie zgłaszałaś tego paragonu dwa razy to poproś o ponowne sprawdzenie. Opisz sytuację, napisz kiedy odebrałaś paczkę z zakupami i jeśli zgłoszenie tego paragonu było sprzed Twojego odbioru to pisałbym do Carrefoura, że ktoś kto pakował Twoje zakupy wykorzystał Twój paragon. Coś mi się też kojarzy, że ktoś pisał o podobnej sytuacji i po prośbie o ponownym sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście nie ma takiego drugiego identycznego zgłoszenia. 

Paragon został zgłoszony dwa razy- tak odpisali, no ja im ufam, to uczciwa agencja. Więc zapewne to ja wysłałam dwa razy, czego kompletnie nie pamiętam, może to już starość emotka ,ale też prawda,że przestałam porządkować paragony,to mam nauczkęemotka .W temacie-pusta bramka w Lindt na dobranocemotka .

Oj, jeśli jest szansa, że zglosilas ten paragon dwa razy to szkoda emotka  mój pro tip jak nie mogę od razu zaznaczyć na paragonie, że jest zgłoszony i włożyć go odpowiedniej koperty to robię takie zagięcie u góry paragonu i wtedy wiem, że był już zgłoszony. W sumie robię już tak z każdym paragonem i wtedy nie mam wątpliwości czy zgłosiłam czy nie emotka

Ja robiłam obok zgłoszonego produktu kropkę. Więc albo mnie dopadło roztargnienie, że jej nie zaznaczyłam, albo ślepota, że jej nie widziałamemotka , trzeba zmienić system:P To moja pierwsza utracona nagroda,więc boli.emotka Wyświetl w wątku >>

anet

#7047503 Napisano: 16.09.2022 21:59:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zielonaszpilka napisał(a):

anet napisał(a):

Ale posuchaemotka i jeszcze negatywna weryfikacja paragonu Crayola mnie dobiła emotka niby nr paragonu był już wysłanyemotka ,a paragon pochodził z zakupów online Carrefour i był zapakowany w pudle z zakupami. Nie mam pojęcia jak to możliwe.emotka Ale i tak najbardziej dobijają mnie pudła w Lindtemotka

Ale przecież tam się podaje też numer kasy i datę. Jeśli masz pewność, że nie zgłaszałaś tego paragonu dwa razy to poproś o ponowne sprawdzenie. Opisz sytuację, napisz kiedy odebrałaś paczkę z zakupami i jeśli zgłoszenie tego paragonu było sprzed Twojego odbioru to pisałbym do Carrefoura, że ktoś kto pakował Twoje zakupy wykorzystał Twój paragon. Coś mi się też kojarzy, że ktoś pisał o podobnej sytuacji i po prośbie o ponownym sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście nie ma takiego drugiego identycznego zgłoszenia. 

Paragon został zgłoszony dwa razy- tak odpisali, no ja im ufam, to uczciwa agencja. Więc zapewne to ja wysłałam dwa razy, czego kompletnie nie pamiętam, może to już starość emotka ,ale też prawda,że przestałam porządkować paragony,to mam nauczkęemotka .W temacie-pusta bramka w Lindt na dobranocemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047498 Napisano: 16.09.2022 21:50:17 w Avanti
adamo86 napisał(a):

anet napisał(a):

andii napisał(a):

anet napisał(a):

Czy miał ktoś negatywną weryfikację paragonu? emotka PW (Crayola)

A w czym problem? Zły opis?

Się okazało ,że paragon był dwa razy wysłany Nie mam pojęcia jak to możliwe. Ale widać mój błąd, może sobie zapomniałam odznaczyć, że dany paragon już wysyłałam..nie wiememotka .

Za dużo danych się podaje, żeby ktoś inny przez "przypadek" zarejestrował Twój paragon.

Tak, tak, to najpewniej mój błąd -musiałam zarejestrować dwa razy, czego kompletnie nie pamiętam. Nauczka, żeby porządkować paragony tak jak kiedyś..,a nie leżą gdzie popadnieemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047480 Napisano: 16.09.2022 20:11:33 w Avanti
andii napisał(a):

anet napisał(a):

Czy miał ktoś negatywną weryfikację paragonu? emotka PW (Crayola)

A w czym problem? Zły opis?

Się okazało ,że paragon był dwa razy wysłany Nie mam pojęcia jak to możliwe. Ale widać mój błąd, może sobie zapomniałam odznaczyć, że dany paragon już wysyłałam..nie wiememotka . Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

anet

#7047440 Napisano: 16.09.2022 16:19:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kalmia86 napisał(a):

Lindt 0/10 ;(

0/17 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047435 Napisano: 16.09.2022 16:10:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ladyinred napisał(a):

Jest ktos kto nie wygrał Garmin mimo zgloszen w każdym etapie? 😭

Ja, ja, wybierz mnie! emotka no u mnie dokładnie to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047434 Napisano: 16.09.2022 16:09:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale posuchaemotka i jeszcze negatywna weryfikacja paragonu Crayola mnie dobiła emotka niby nr paragonu był już wysłanyemotka ,a paragon pochodził z zakupów online Carrefour i był zapakowany w pudle z zakupami. Nie mam pojęcia jak to możliwe.emotka Ale i tak najbardziej dobijają mnie pudła w Lindtemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#7047414 Napisano: 16.09.2022 15:41:07 w Avanti
Czy miał ktoś negatywną weryfikację paragonu? emotka PW (Crayola) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

anet

#7031853 Napisano: 12.09.2022 21:03:16 w Zapowiedzi konkursów

anet

#7031850 Napisano: 12.09.2022 21:01:05 w Zapowiedzi konkursów
Ferrero się rozpędza emotka -prawdopodobnie loteria Kinder choco fresh, od 05.10.-04.12.2022 (?; niewyraźnie widać w prasie online; może ktoś potwierdzi? ) "Odkryj małą chwilę wielkich przyjemności" (szczegóły mają pojawić się na www.kinder.pl)
Co tydzień:
3 x weekend pełen relaksu
20 x 500 zł na przyjemności
emotka Wyświetl w wątku >>

anet

#7017737 Napisano: 12.09.2022 18:30:39 w Zapowiedzi konkursów
Konkurs od 15.09.-31.10.2022
https://acerola.bakal.pl/
Nagrody:
1 x 5 tys.
25 x 200 zł
25 x przekąski Bakal Wyświetl w wątku >>

anet

#7017290 Napisano: 12.09.2022 18:16:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Od 15.09. Kinder Bueno w Kaufland za 2,25 zł Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0