Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#6756020 Napisano: 03.01.2021 22:02:20 w SZUKAM....
Czy ktoś pamięta do kiedy jest czas na odesłanie mailem ośw.laureata z konkursu Lubisie ? (ten z bonami Decathlon) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6754853 Napisano: 28.12.2020 23:26:58 w Kupię...
Kupię zestaw porcelany/ zastawę/ paterę/ filiżanki (nowe), bony/karty do Yes, Kruk, Duka.
O oferty proszę osoby z Krakowa, ewentualnie z okolic. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6736972 Napisano: 16.10.2020 20:58:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

czy z którąkolwiek osobą, która wygrała plecak mini re-kanken w loterii wody nestle skontakowała się agencja albedo?

19.10. mają się kontaktować . Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6734998 Napisano: 09.10.2020 18:14:33 w Czy informują/ informowali?
judytkak napisał(a):

anet napisał(a):

Ekspresy z Lindt Excellence? emotka

Z ogólnopolskiego tak. 

emotka , ale dzięki za info. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6734987 Napisano: 09.10.2020 17:39:43 w Czy informują/ informowali?
Ekspresy z Lindt Excellence? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6732835 Napisano: 01.10.2020 00:07:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lindt ogólnopolski/ w Carrefour- czy po udziale otrzymuje się powiadomienia na maila o identycznej treści?- Bo takie dostałam i się zastanawiam, czy 2 razy na ogólnopolski wysłałam przez przypadekemotka ,czy tak ma być z tymi powiadomieniami.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6720769 Napisano: 08.08.2020 03:43:26 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z konkursu "Lato to przygoda" za ubiegły tydzień? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6708910 Napisano: 10.06.2020 21:21:39 w Czy informują/ informowali?
loteryjny napisał(a):

UGmedia z Mk cafe z ekspresami informowało dziś? 

Cisza na forum; z niewydanymi natychmiastowymi chyba też jeszcze się nie odzywali. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704997 Napisano: 24.05.2020 21:19:48 w Lotto i inne
pioge7 napisał(a):

anet napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

ransakcje finansowe" to te kupony powinny być. Jak klikniesz "szczegóły" to chyba przy tych niewłaściwie rozliczonych będzie pisać "Detale wybranej transakcji nie są w tej chwili dostępne. Spróbuj później lub skontaktuj się z Obsługą Klienta

coś musi być na rzeczy. Mam to samo. Zagrałem o 12:56 w keno i wygrałem 2 zł. Z konta pobrali 2 zł ale już nic nie oddali po wygranej. Email na szczęście doszedł, że transakcja zawarta. Kuponów w aplikacji nie widać.

Doliczyli Ci już wygraną do konta? U mnie niestety nie.

nie, nie doliczyli.
Może jutro skapną się że coś było nie tak emotka więc zobaczymy

Właśnie zagrałam w Szybkie 600 i wygrana naliczyła się. Ale poprzednie nieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704982 Napisano: 24.05.2020 20:18:53 w Lotto i inne
pioge7 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

ransakcje finansowe" to te kupony powinny być. Jak klikniesz "szczegóły" to chyba przy tych niewłaściwie rozliczonych będzie pisać "Detale wybranej transakcji nie są w tej chwili dostępne. Spróbuj później lub skontaktuj się z Obsługą Klienta

coś musi być na rzeczy. Mam to samo. Zagrałem o 12:56 w keno i wygrałem 2 zł. Z konta pobrali 2 zł ale już nic nie oddali po wygranej. Email na szczęście doszedł, że transakcja zawarta. Kuponów w aplikacji nie widać.

Doliczyli Ci już wygraną do konta? U mnie niestety nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704943 Napisano: 24.05.2020 15:32:26 w Lotto i inne
cudaczek121 napisał(a):

Teraz mam, ze nie rozpoznaje danych uzytkownika

no nieźle im to dziś fiksuje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704939 Napisano: 24.05.2020 15:19:34 w Lotto i inne
anet napisał(a):

mysz-s napisał(a):

anet napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Miał ktoś sytuację, grając w lotto online, że środki z internetowego konta gracza zostały pobrane za zawarcie kuponu, na mailu otrzymał potwierdzenie transakcji i zawarcia kuponu, a w zakładce "Moje kupony" kuponu nie ma i wygrana nie została doliczona do konta? emotka (bo akurat tak zawarty kupon okazał się wygrany)

Właśnie widzę, że ja tak mam... Dziś strona fatalnie chodzi i aplikacja też. Może przeciążenie serwerów czy coś?

Dzięki za odpowiedź! Widać w takim razie szerszy problem.

Jak sobie wejdziesz w zakładkę "transakcje finansowe" to te kupony powinny być. Jak klikniesz "szczegóły" to chyba przy tych niewłaściwie rozliczonych będzie pisać "Detale wybranej transakcji nie są w tej chwili dostępne. Spróbuj później lub skontaktuj się z Obsługą Klienta dzwoniąc pod numer 459 59 59 00"

Ciekawe, kiedy zaczną to naliczać..bo właśnie trafiłam 10/12 w Kaskadzie emotka

To gratuluję, mi przez te problemy ze stroną zawarło zakład jeden od 1do 12 a drugi od 13 do 24 ????‍️

emotka ; problem jest już od rana; pisałam do nich Amaila, ale bez odzewu póki co.

A możecie się teraz zalogować na lotto?, bo ja nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704928 Napisano: 24.05.2020 14:22:39 w Lotto i inne
mysz-s napisał(a):

anet napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Miał ktoś sytuację, grając w lotto online, że środki z internetowego konta gracza zostały pobrane za zawarcie kuponu, na mailu otrzymał potwierdzenie transakcji i zawarcia kuponu, a w zakładce "Moje kupony" kuponu nie ma i wygrana nie została doliczona do konta? emotka (bo akurat tak zawarty kupon okazał się wygrany)

Właśnie widzę, że ja tak mam... Dziś strona fatalnie chodzi i aplikacja też. Może przeciążenie serwerów czy coś?

Dzięki za odpowiedź! Widać w takim razie szerszy problem.

Jak sobie wejdziesz w zakładkę "transakcje finansowe" to te kupony powinny być. Jak klikniesz "szczegóły" to chyba przy tych niewłaściwie rozliczonych będzie pisać "Detale wybranej transakcji nie są w tej chwili dostępne. Spróbuj później lub skontaktuj się z Obsługą Klienta dzwoniąc pod numer 459 59 59 00"

Ciekawe, kiedy zaczną to naliczać..bo właśnie trafiłam 10/12 w Kaskadzie emotka

To gratuluję, mi przez te problemy ze stroną zawarło zakład jeden od 1do 12 a drugi od 13 do 24 ????‍️

emotka ; problem jest już od rana; pisałam do nich maila, ale bez odzewu póki co. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704925 Napisano: 24.05.2020 14:11:46 w Lotto i inne
Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Miał ktoś sytuację, grając w lotto online, że środki z internetowego konta gracza zostały pobrane za zawarcie kuponu, na mailu otrzymał potwierdzenie transakcji i zawarcia kuponu, a w zakładce "Moje kupony" kuponu nie ma i wygrana nie została doliczona do konta? emotka (bo akurat tak zawarty kupon okazał się wygrany)

Właśnie widzę, że ja tak mam... Dziś strona fatalnie chodzi i aplikacja też. Może przeciążenie serwerów czy coś?

Dzięki za odpowiedź! Widać w takim razie szerszy problem.

Jak sobie wejdziesz w zakładkę "transakcje finansowe" to te kupony powinny być. Jak klikniesz "szczegóły" to chyba przy tych niewłaściwie rozliczonych będzie pisać "Detale wybranej transakcji nie są w tej chwili dostępne. Spróbuj później lub skontaktuj się z Obsługą Klienta dzwoniąc pod numer 459 59 59 00"

Ciekawe, kiedy zaczną to naliczać..bo właśnie trafiłam 10/12 w Kaskadzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

anet

#6704913 Napisano: 24.05.2020 12:48:00 w Lotto i inne
Jasminum napisał(a):

anet napisał(a):

Miał ktoś sytuację, grając w lotto online, że środki z internetowego konta gracza zostały pobrane za zawarcie kuponu, na mailu otrzymał potwierdzenie transakcji i zawarcia kuponu, a w zakładce "Moje kupony" kuponu nie ma i wygrana nie została doliczona do konta? emotka (bo akurat tak zawarty kupon okazał się wygrany)

Właśnie widzę, że ja tak mam... Dziś strona fatalnie chodzi i aplikacja też. Może przeciążenie serwerów czy coś?

Dzięki za odpowiedź! Widać w takim razie szerszy problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6704909 Napisano: 24.05.2020 12:27:27 w Lotto i inne
Miał ktoś sytuację, grając w lotto online, że środki z internetowego konta gracza zostały pobrane za zawarcie kuponu, na mailu otrzymał potwierdzenie transakcji i zawarcia kuponu, a w zakładce "Moje kupony" kuponu nie ma i wygrana nie została doliczona do konta? emotka (bo akurat tak zawarty kupon okazał się wygrany) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6702866 Napisano: 14.05.2020 06:22:23 w Czy informują/ informowali?
Informowali już za I etap z konkursu "Aromat wiosny", czy czekamy dziś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6701715 Napisano: 08.05.2020 05:37:52 w Wkurza mnie...
mama02 napisał(a):

Wkurza mnie Valbon. Mąż trafił stówkę, a oni do wydania nagrody przelewem żądają danych wrażliwych: nr dowodu, Pesel, miejsce urodzenia i imię ojca emotka Czy to jest normalne i legalne? Czy to jest konieczne?
Zasłaniają się regulaminem zaakceptowanym przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie. Czy ów dyrektor na pewno czytał ten regulamin, czy go tylko podpisał? Czy ktoś tam wygrał i podał te wszystkie prawdziwe dane? Czy ktoś jeszcze tak jak ja uważa, że to nielegalne? Może trzeba gdzieś w tej sprawie napisać? Czy jest na sali jakiś prawnik, albo inspektor danych osobowych?

Moim osobistym zdaniem wystarczy wyrazić świadomą rezygnację z prawa żądania zaświadczenia o uzyskanej wygranej i z tego powodu odmówić podania danych dot.np.nr dokumentu, czy imienia ojca. W przypadku problemów z otrzymaniem nagrody napisałabym do IODO z prośbą o uzasadnienie pobierania takich danych (kiedy świadomie rezygnuję z zaświadczenia-do czego mam prawo-a co powoduje,że dana w postaci imienia taty nie jest organizatorowi do niczego potrzebna). Ja bym tak zrobiła,ale na razie nie miałam możliwości przekonać się o skuteczności tego sposobu, gdyż jeszcze w Valbon nie wygrałam emotka (i sądzę,że już nie wygram emotka ). Wyświetl w wątku >>
1 mama02 0

anet

#6701670 Napisano: 07.05.2020 19:22:26 w Czy informują/ informowali?
Loteria PASSA za ostatni tydzień (nagrody tygodniowe)? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#6701192 Napisano: 05.05.2020 20:47:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

anet napisał(a):

jesteś pewna? przejrzałam i nie widzę wpisu o wygranej nakierowanego na II stopień

Dla zainteresowanych emotka zmalazłam tylko taki wpis:) 

Dzięki za info. Smuteczekemotka Wyświetl w wątku >>
0 0