Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#5565864 Napisano: 28.01.2013 11:57:14 w Kaufland konkursy
arya napisał(a):

anet napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

bony 4/4 emotka



Wow, gratuluje!!

A czy dostał ktoś już smsa z bydgoskich?

u mnie cisza...



U mnie 1/1 w Bydgoszczy:)


Na Wojska Polskiego, czy w innym?
Ciekawe , czy to ślą wg kodów, czy wg numerów tel jednak Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5565790 Napisano: 28.01.2013 11:38:14 w Kaufland konkursy
mkrzysiek napisał(a):

bony 4/4 emotka



Wow, gratuluje!!

A czy dostał ktoś już smsa z bydgoskich?

u mnie cisza...
Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5565656 Napisano: 28.01.2013 10:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szprotka napisał(a):

Ciekawe czy dzisiaj zaczną dzwonić z Loreal II etap.
emotka


Ja to mam nadzieję, że jeszcze z I etapem się nie uporali
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5565229 Napisano: 27.01.2013 08:28:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

assal napisał(a):

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
Pan pyta o numer - jak ktoś nie zna na pamięć, może sobie sprawdzić w komórce. Pan dzwoni jeszcze raz po kwadransie i nie robi problemu emotka




No właśnie,jeśli nie wiecie, to nie wypowiadajcie się w temacie.Do mnie dzwonił Pan w piątek,a jako że mam przekierowanie połączeń,to zaczęłam mu podawać nie ten numer,co trzeba.Po 3 pierwszych cyfrach powiedział,żebym podała inny numer i za drugim razem podałam ten właściwy.Pan mi powiedział,że to żadna rezerwa,tylko tak powoli obdzwaniają emotka


Dziękujemy cudaczku za odrobinkę nadziei! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5565121 Napisano: 27.01.2013 06:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

anet napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Loreal- dzwonili do kogoś w piątek? Czy już dawno zakończyli powiadamianie?




podobno dzwonili do cudaczka



O tak, już właśnie przed chwilą widziałam w MDW. Ciekawe, czy jutro jeszcze będą obdzwaniać 1szy tydzień, czy już koniec..
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5565083 Napisano: 27.01.2013 06:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu Loreal- dzwonili do kogoś w piątek? Czy już dawno zakończyli powiadamianie? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5555761 Napisano: 18.01.2013 06:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mikki85 napisał(a):

anet napisał(a):

Mam pytanie odnośnie...Beskidzkiego Chrupania...
Czy 1 osoba może wygrać 1 nagrodę na cały konkurs, czy na dany etap?
Przytaczam regulamin bo jakoś nie mogę zajarzyć... emotka 5.3. Po każdym etapie przyznawana będzie jedna Nagroda II stopnia oraz pięć Nagród III stopnia.
5.4. Po zakończeniu wszystkich etapów Komisja konkursowa przyzna Nagrodę Główną.
5.5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Jeżeli Uczestnik będzie się kwalifikował do nagród
w Konkursie więcej niż jeden raz Organizator przyzna mu jedną nagrodę, a druga nagroda/y
zostanie przekazana kolejnej osobie na liście zwycięzców zgodnie ze sporządzonym raportem.




na cały konkurs

a były już jakieś wyniki ?



Nie wiem, wysłałam jedno zgłoszenie na poprzedni tydzień i teraz chciałam wysłać drugie. O wynikach nic mi nie wiadomo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5555719 Napisano: 18.01.2013 05:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie...Beskidzkiego Chrupania...
Czy 1 osoba może wygrać 1 nagrodę na cały konkurs, czy na dany etap?
Przytaczam regulamin bo jakoś nie mogę zajarzyć... emotka 5.3. Po każdym etapie przyznawana będzie jedna Nagroda II stopnia oraz pięć Nagród III stopnia.
5.4. Po zakończeniu wszystkich etapów Komisja konkursowa przyzna Nagrodę Główną.
5.5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę. Jeżeli Uczestnik będzie się kwalifikował do nagród
w Konkursie więcej niż jeden raz Organizator przyzna mu jedną nagrodę, a druga nagroda/y
zostanie przekazana kolejnej osobie na liście zwycięzców zgodnie ze sporządzonym raportem.


Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5555642 Napisano: 18.01.2013 04:43:24 w Carrefour konkursy
deva napisał(a):

mahuska napisał(a):

mikki85 napisał(a):

czy Wasze koperty z bonami z Winiar też były zaklejane... taśmą klejącą ???



tak emotka



a do mnie nie doszły jeszcze... emotka


do mnie też nie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5555575 Napisano: 18.01.2013 03:42:41 w Biedronka
Ktoś to widział? Co sądzicie? Ja mam nadzieję, że to wyglada na...nowy konkurs? emotka http://www.biedro...pl/mypolacy/form.php Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5554931 Napisano: 17.01.2013 09:10:05 w Kaufland konkursy
Dokładnie emotka A jak dziś pamietam, jak wygrałam w Kaufie, odesłałam paragon i pewnego dnia zadzwoniła miła pani informująca mnie, że niestety nie mogą mi przyznać nagrody bo zamiast 2xBonux na paragonie było 2xBryza... emotka emotka
pamiętam, że zakupy robiłam w pośpiechu.., co nie usprawiedliwia mojego roztargnienia emotka emotka emotka Tym razem dokładnie wpatrywałam się w nazwę produktu co by się nie pomylić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5554923 Napisano: 17.01.2013 08:55:05 w Kaufland konkursy
benasia napisał(a):

oczywiście emotka tylko jak pisały dziewczyny każdy wyraz zaczyna sie z wielkiej litery emotka



benasia
a czy pisałaś też bez przecinków? Bo że TakMożnaToWiem emotka , ale zastanawiam się nad moim bezprzecinkowym i bezkropkowym zgłoszeniem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5554826 Napisano: 17.01.2013 07:01:01 w Kaufland konkursy
fryteczka napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

fryteczka napisał(a):

jeszcze 1 pytanko bo nie mieszcze sie w 160 znakach o 4 znaki emotka
pisal ktos tak i wygral: KasiaMaKota,KotMaAle ?
bez spacji ?


tak


dzieki...


ogolnie to te hasla ida mi wyjatkowo zle emotka brak pomysłow



Ja wysłałam jedno
emotka o moich planach noworocznych w stosunku do rodziny emotka
Pisałam WTenSposób i nie używałam nawet przecinków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5552025 Napisano: 15.01.2013 01:38:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

Nie brałam udziału w tym konkursie ale kto chce to może zadzwonić i zapytać: Dariusz P.ul.Krótka 14 Mieroszyno (58) 675-80-31



Jakby ktoś tam dzwonił, to niech da znać...
Szukałam tej całej lodziarni w necie, to jedyne co się wyświetla pod tym adresem i nazwiskiem, to jakiś sektor odzieżowy... Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5550393 Napisano: 13.01.2013 11:00:29 w Kaufland konkursy
krzysiek1693 napisał(a):

mikki85 napisał(a):

asia670 napisał(a):

mia napisał(a):

krzysiek1693 napisał(a):

Zapytał mnie o cel wizyty w mieście, odpowiedziałem, że po podpaski do Kauflandu przyjechałem. Po czym zapytał, czy u mnie nie ma sklepów, powiedziałem, że są emotka Potem to już tylko kazał dmuchać emotka 100 poszła za brak świateł, mam nadzieję, że w konkursie Kauflandu się odbiję emotka


emotka emotka emotka


wymiatasz-dawno się tak nie uśmiałam
emotka emotka powinien napisać raport emotka



... że złapał przemytnika podpasek emotka emotka emotka

maryśki nie szukał ???



Haha, właśnie... miałem kilka pustych torebek tzw. dilerek mam je przy sobie bo jak wysyłam jakieś hasło wkładam tam kartę SIM i podpisuję np. Kaufland, żeby się nie pomieszało i nie poszło dwa razy z jednego tel. Pytał po co mi, jak mu pokazałem wszystkie karty SIM i próbowałem wytłumaczyć nie rozumiał emotka Otwierałem mu wszystkie zakamarki samochodu, a tam opakowania po prinessach, jeszcze dawne niesprzątnięte po prince polo, alpen gold emotka



Hahah
emotka samochód konkursowicza na bogato emotka
Potem to już tylko kazał dmuchać emotka po prostu padam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5550223 Napisano: 13.01.2013 06:24:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

a moje zostały wysłane... jestem ciekawa, czy kierowali się ogólnym wrażeniem urody nazwy, zawartym smakiem czy czymś innym


Ja wysłałam 3 nazwy dwuwyrazowe i 1 trzywyrazową emotka Jedna to taka troche abstrakcyjna, inna w stylu śnieżnej krainy. Tak czy siak mam teraz mega wątpliwości co do autentyczności konkursu, miejmy nadzieję, niepotrzebnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5550175 Napisano: 13.01.2013 05:11:23 w Kaufland konkursy
krzysiek1693 napisał(a):

Pojechałem dziś do Kauflandu, który znajduje się 60km ode mnie, jako, że nie było małych fairy wziąłem podpaski. Policja mnie zatrzymała i kazała otworzyć bagażnik, a tam podpaski, mina policjanta bezcenna, gdy pokazywałem mu 4 paragony emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5550079 Napisano: 13.01.2013 02:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mixik napisał(a):

anet napisał(a):

Brał ktoś udział w konkursie lodziarnia25.pl ? emotka na wymyślenie nazwy? Strasznie jestem ciekawa, co wybiorą, a nie do końca otwiera mi się ta strona, gdyby jakaś dobra osóbka napisała zwycięzką nazwę, byłoby super. Aczkolwiek wynik na stronie ma być zamieszczony bodaj do 17-go.


Ja nie bralem, choc mialem zamiar, jakas dziwna ta strona, skosnooka na bannerze z niby ichnienszym lodem... koncowka adresu strony z konkursem byl wyraz uznawany za wulgarny (kobieca czesc ciala), zadnych konkretnych informacji na stronie... nie wiem czy na wyrost, ale nie ryzykowalem


Mixik, szczerze mówiąc również zauważyłam tą końcówkę adresu strony z konkursem, niestety po fakcie. Może ktoś jest z okolic tego Mieroszyna i jest w stanie potwierdzić autentyczność tej firmy?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5549838 Napisano: 12.01.2013 10:32:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Brał ktoś udział w konkursie lodziarnia25.pl ? emotka na wymyślenie nazwy? Strasznie jestem ciekawa, co wybiorą, a nie do końca otwiera mi się ta strona, gdyby jakaś dobra osóbka napisała zwycięzką nazwę, byłoby super. Aczkolwiek wynik na stronie ma być zamieszczony bodaj do 17-go. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5549486 Napisano: 12.01.2013 01:10:44 w co chcielibyście wygrać?
Chciałabym wygrać mikser z promocji mleka Łowickie emotka
W pierwszym losowaniu się nie poszczęściło, może w drugim.. emotka
Poza tym auto emotka jako cel na 2013 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0