Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anet

anet

#5433735 Napisano: 04.11.2012 11:38:19 w Konkursy ABC
privatedo napisał(a):

Anet , na pewno masz dobrze, ja kupowalam na konkurs w sklepie, w ktorym na paragonie nie bylo napisane abc, wygralam i zaliczyli mi paragon, bo wiedza, ze nie wszystkie sklepy zmieniaja nazwe firmy, ktora widnieje w Urzedzie Skarbowym emotka
emotka


Dziękuję emotka Tyle , że nawet ulica się nie zgadza (zgadza się-ale na mapie:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5433731 Napisano: 04.11.2012 11:21:28 w Konkursy ABC
mia napisał(a):

anet napisał(a):


Może tak: w spisie jest ten sklep, w którym byłam, ulica się zgadza itd, ale po paragonie nie da się tego stwierdzić, nawet po jakimkolwiek numerze z tego paragonu emotka Zastanawiam się, czy po prostu nie iść po pieczątkę do tego sklepu, choć wiadomo, jaki czasem jest problem z jej nabyciem, na samą myśl... Choć pani niby była miła emotka


To najprawdopodobniej wszystko jest OK. emotka
Te ich sklepy to notorycznie mają na paragonie nazwę typu Spółka Kachna i Michaś z Psiej Wólki. emotka
A jeżeli adres jest na stronie i mieli gazetkę ABC plus ceny promocyjne, to wszystko w porządku!


Myślisz? emotka To może nie będę sobie tym głowy zawracać... i tak szanse małe bo wzięłam udział w tym konku ze snickersami i jedynie dwa średniawe..hasełka wysłałam. No nic. Wielkie dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5433722 Napisano: 04.11.2012 11:10:12 w Konkursy ABC
anet napisał(a):

mia napisał(a):

anet napisał(a):

asiakali napisał(a):

Czy robicie zakupy tylko w sklepach abc które można znaleźć na ich stronie? bo mam paragon ze sklepu abc który niedawno wszedł do sieci ale nie ma go na stronie...


Też mam ten sam problem i również nie wiem... Nie dość, że mojego sklepu nie ma w spisie na stronce to jeszcze nie nazywa się abc, tylko jakieś przedsiębiorstwo z innej miejscowości, niż kupowałam emotka


To jak się nazywa, to pikuś. Gorzej, jak go nie ma na stronie.
Może zadzwoń do centrali ABC jutro, żeby się upewnić, czy to na pewno z ich sieci sklep.


Na szyldzie było jak byk abc emotka ale w spisie nie ma. Może maila napiszę.. Dzięki za odpowiedź!


Może tak: w spisie jest ten sklep, w którym byłam, ulica się zgadza itd, ale po paragonie nie da się tego stwierdzić, nawet po jakimkolwiek numerze z tego paragonu emotka Zastanawiam się, czy po prostu nie iść po pieczątkę do tego sklepu, choć wiadomo, jaki czasem jest problem z jej nabyciem, na samą myśl... Choć pani niby była miła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5433719 Napisano: 04.11.2012 11:06:44 w Konkursy ABC
mia napisał(a):

anet napisał(a):

asiakali napisał(a):

Czy robicie zakupy tylko w sklepach abc które można znaleźć na ich stronie? bo mam paragon ze sklepu abc który niedawno wszedł do sieci ale nie ma go na stronie...


Też mam ten sam problem i również nie wiem... Nie dość, że mojego sklepu nie ma w spisie na stronce to jeszcze nie nazywa się abc, tylko jakieś przedsiębiorstwo z innej miejscowości, niż kupowałam emotka


To jak się nazywa, to pikuś. Gorzej, jak go nie ma na stronie.
Może zadzwoń do centrali ABC jutro, żeby się upewnić, czy to na pewno z ich sieci sklep.


Na szyldzie było jak byk abc emotka ale w spisie nie ma. Może maila napiszę.. Dzięki za odpowiedź! Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5433710 Napisano: 04.11.2012 11:01:54 w Konkursy ABC
asiakali napisał(a):

Czy robicie zakupy tylko w sklepach abc które można znaleźć na ich stronie? bo mam paragon ze sklepu abc który niedawno wszedł do sieci ale nie ma go na stronie...


Też mam ten sam problem i również nie wiem... Nie dość, że mojego sklepu nie ma w spisie na stronce to jeszcze nie nazywa się abc, tylko jakieś przedsiębiorstwo z innej miejscowości, niż kupowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5431683 Napisano: 03.11.2012 12:39:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś się orientuje, czy były już wyniki Ferrero z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430726 Napisano: 02.11.2012 03:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś wie na jakim dniu są z powiadamianiem z HARIBO ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430713 Napisano: 02.11.2012 03:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
4_you napisał(a):

4_you napisał(a):

Pytanie dotyczace konkursu Doloduj sie z Nestle Ice Cream. I do tych ktorzy składali reklamacje. Pisemna reklamacje. Czy dostali jakas odpowiedz na ta reklamacja lub zaległe doładowania ? Bo dzis konczy sie termin odpowiedzi na ta rekl;amacje a u mnie cisza emotka


Kto nie otrzymał doładowan na 99% takich doladowan juz nie otrzyma ! Nie ma co spodziewac sie rowniez odpowiedzi pisemnej jesli ktos pisal reklamacje. Mialem wygranych 10 doladowan nie dostalem zadnego !! Tlumacza to tym ze wysylali kod ale telefon był wyłaczony i w takim przypadki sms mogł nie dojsc i zrzucaja wine na operatora !! Porazka kompletna !! emotka


No nie wiem... Ja wygrałam jakieś 15 doładowań, dostałam może 9, ale na pewno nie wszystkie. Telefonu nie wyłączam..i też nigdy mi się nie rozładował. W sumie to już dawno zapomniałam o tym konkursie emotka A jeśli chodzi jeszcze o niewysłane nagrody to.. nie dostałam takiej piłki z Adidasa (promocja batonów nestle),ale to jeszcze przed wakacjami było..:) Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430502 Napisano: 02.11.2012 01:08:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

beciala napisał(a):

mixik napisał(a):

anet napisał(a):

A czy ktoś może wysyłał dziś zgłoszenie na konkurs w Stokrotce ze strony pomyslnawygrana ? Pytam bo zdaje się, że nie wyświetliła mi się informacja o przyjęciu zgłoszenia, no chyba, że jakimś cudem jej nie zauważyłam.. Czy ktoś miał dziś podobną sytuację? Pozdrawiam



i mi się wydawało, że nic się nie wyświetliło, ale wierzę, że po prostu nie zauważyłem


właśnie słałam i też mimo wpatrywania się w ekran nic nie widziałam emotka



wyświetla się na nowym formularzu tuż nad nowym kodem-prawie tego nie widać,ale jest dziękujemy...


Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430501 Napisano: 02.11.2012 01:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

anet napisał(a):

A czy ktoś może wysyłał dziś zgłoszenie na konkurs w Stokrotce ze strony pomyslnawygrana ? Pytam bo zdaje się, że nie wyświetliła mi się informacja o przyjęciu zgłoszenia, no chyba, że jakimś cudem jej nie zauważyłam.. Czy ktoś miał dziś podobną sytuację? Pozdrawiam



już była o tym mowa, strone wcześniej, tekst jest mały łatwo go nie zauważyć

http://zapodaj.ne...9ad0bffe023.jpg.html



Dzięki serdeczne i sorkam, że już o to pytano- wyjątkowo siadłąm do kompa z doskoku i nie sprawdziłąm wcześniejszych podstron. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430074 Napisano: 01.11.2012 11:09:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś może wysyłał dziś zgłoszenie na konkurs w Stokrotce ze strony pomyslnawygrana ? Pytam bo zdaje się, że nie wyświetliła mi się informacja o przyjęciu zgłoszenia, no chyba, że jakimś cudem jej nie zauważyłam.. Czy ktoś miał dziś podobną sytuację? Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5430071 Napisano: 01.11.2012 11:03:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jestemewa napisał(a):

ja już z 3 bita wysłałam chyba z 40 zgłoszeń...i nie moge utrafić emotka ...chce tylko jedne trampki...


Ja chyba z 20 i również nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5427511 Napisano: 30.10.2012 08:50:26 w co chcielibyście wygrać?
0 0

anet

#5427501 Napisano: 30.10.2012 08:43:54 w Paragony
Paragon na konkurs Schwarzkopf Elite za doładowanie 5zł. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5427012 Napisano: 30.10.2012 04:49:28 w Biedronka
anet napisał(a):

Moje podsumowanie całego konkursu : 2 bony, jeden mąż.., drugi Siostra..,a u mnie zero emotka A byłam przekonana, że z mojego numeru najlepsze hasła idą a tu zonk emotka


Heh, ale zabrzmiało jeden mąż
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5427011 Napisano: 30.10.2012 04:48:27 w Biedronka
Moje podsumowanie całego konkursu : 2 bony, jeden mąż.., drugi Siostra..,a u mnie zero emotka A byłam przekonana, że z mojego numeru najlepsze hasła idą a tu zonk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5426967 Napisano: 30.10.2012 04:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

luko922 napisał(a):

O której mniej więcej wysyłają smsy z Prince Polo ?
Wysłałem już milion kodów i NIC emotka


Ja miałam o 13.20.


Ja o równej 13.00 Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5426623 Napisano: 30.10.2012 01:32:13 w Biedronka
spursman napisał(a):

I zgodnie z obietnicą daną dawno temu publikuję wygrane hasło (wcale nie jakies fajne -miałem juz lepsze a nic nie było)
Delicje Paryskie. Uwielbiam je bo są nieziemskie - piekielnie kuszą a niebiańsko smakują



Fajne- ja się w nim niestandardowej twórczości doszukałam emotka Tylko pozornie wydaje się proste. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5425784 Napisano: 29.10.2012 09:23:09 w Wkurza mnie...
jasnoska napisał(a):

wkurza mnie ,ze nie wygrałam kawy emotka


mnie teeeż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anet

#5424038 Napisano: 28.10.2012 10:55:15 w Biedronka
koper napisał(a):

anet napisał(a):

Bardzo podoba mi się komunikat Zapraszamy do kolejnego zgłoszenia jutro emotka Może jednak przedłużyli konkurs emotka



Nawet tak nie żartuj
emotka

Ja mam już tej całej biedronki serdecznie dosyć emotka

Dzisiaj taką ulgę poczułam po wysłaniu ostatniego zgłoszenia, taką błogość... emotka



Eee, uda się, to się uda, nie uda się to się nie uda, ale wierzę, że Ci się uda emotka
Wiesz, ten konek fajny jest/był emotka bo darmowy tak jak np. Millicano:) i choć tutaj trudniej wygrać i już męczy układanie tych haseł, to jednak zagrać może każdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0