Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika taalvikki

taalvikki

#6725811 Napisano: 31.08.2020 16:45:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w konkursie Kotlin CRF jest jakieś ograniczenie znaków? bo w regulaminie nie widzę, ale nie znam za dobrze tej agencji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6710973 Napisano: 20.06.2020 23:46:16 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurzają mnie moje 4 letnie dzieci. Boszeee dziś dostali małpiego rozumu  emotka broją okropnie.Kiedy oni zmądrzeją? emotka

zmądrzeją jak będą mieli swoje dzieci haha ty się nie martw, teściowa moja opiekuje się po 12 godzin 2 letnim wnukiem który nie słyszy słowa "nie" i powiem Ci - koszmar takie dziecko. Ciągle biega, wszystko złapie, przekręci, wywali i biegnie dalej. Podziwiam ją za tę cierpliwość bo ja osobiście bym z takim oszalała. Moje dzieci to były strachajła i niejadki a ten zupełne przeciwieństwo - biega i je...


skoro dzieci takie irytujące i ogólnie to koszmar, to jak same zmądrzeją, to nie będą mieć własnych. 

mnie wkurza... dobrowolne spłodzenie sobie dzieci, a potem wylewanie żalów na nie w internetach, miast zajęcie się wychowywaniem ich. oraz fakt, że teściom/rodzicom daje się swoje dzieci na wychowanie. Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6705624 Napisano: 27.05.2020 19:46:08 w WC - rozmowy o wszystkim
gizoon napisał(a):

Drodzy konkursowicze, ile się teraz daje do koperty na chrzest (jestem przyjacielem rodziców) i komunie św.(tutaj w roli chrzestnego)? Wiem, że każdy daje ile może, ale jak to było u Was? Chrzest będzie ostatniego maja, komunia we wrześniu. Będę wdzięczny za sugestie. Na chrzest kupiłem już rampersa, butelkę niekapek z Aventa, grzechotkę i biblie dla dzieci z dedykacją. Myślałem by w kopertę dać 200 zł. Czy chrzestny kupuje coś szczególnego na komunie? Czy wystarczy koperta?


czo? emotka  ile "się daje"? daje się swoją obecność, ewentualnie jakiś prezent dla d z i e c k a. no ale może ja się nie znam na zarabianiu na chrztach. Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6704883 Napisano: 24.05.2020 01:02:21 w WC - rozmowy o wszystkim
prosiaczek napisał(a):

#tylkodladoroslych 
Po czym poznać że jesteś konkursowiczem?

Nie gorszy Cię prośba: 
Zrób mi orala dzisiaj w Carrefourze. Nie dyskutujesz. Idziesz i robisz


ależ prychłam emotka Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6702070 Napisano: 09.05.2020 23:51:40 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Ale dawno mnie tu nie było! emotka Tyle znajomych nicków, pozdrawiam wszystkich emotka


Dwa lata w konkursy nie grałem! Ale wirus przyszedł, świat do góry nogami przewrócił, czasu dużo, może wrócić do gry? emotka
Akurat w lipcu stuknęłaby mi połowa życia na forum/ w konkursach emotka

Niestety, wirus przewrócił do góry nogami nie tylko życie...ale konkursy również. Nie wiem czy jest do czego wracać.  emotka


niekoniecznie sam wirus. raczej nadmierna panika z nim związana. no ale, rzeczywiście, i na konkursy to wpłynęło. bo tymi na fb. typu "jak spędzasz czas w domu" już rzygam. Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6701214 Napisano: 05.05.2020 22:34:00 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wqrza mnie że sklep w którym robię zakupy wystawia na półkę przeterminowane produkty a ja dopiero w trakcie ich spożywania zauważam że produkt jest 2-3 miesiące po terminie.. już zjadłam tak baton Wawela (termin do stycznia) i wypiłam oshee (termin do lutego) oba produkty kupione kilka dni temu...

zgłoś do PIH i zaczną zwracać uwagę na daty


a mnie ciekawi, czy spożywając te rzeczy odczuwacie jakąś różnicę. bo ja zazwyczaj w ogóle. toż na większości jest napis: "najlepiej spożyć przed", a nie "po tej dacie nie można". Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6698069 Napisano: 21.04.2020 02:24:06 w Dziś cieszę się z.....
dziś cieszę się z przyjaźni! pierwszej prawdziwej w życiu! emotka Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6695947 Napisano: 09.04.2020 18:30:25 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

(...) To ja się pytam gdzie jest rząd, który powinien zadbać o społeczeństwo?? Gdzie są te pieniądze, które powinny być? (...)


Bez hejtu Ci powiem, że ja się z kolei zastanawiam, jak można było sobie beztrosko żyć i liczyć na jakąkolwiek pomoc rządu. Który to mamy tydzień koronokryzysu? Trzeci? Czwarty? I ludzie nie mają co jeść, nie mają na opłacenie rachunków? WTF?

Ofkoz rozumiem, że nie każdy jest finansowym ninją z odpowiednią poduszką finansową, ale jednak niepokoi mnie to, z czego wynikają problemy finansowe ogromnej rzeszy Polaków. Bo na pewno nie z postawy rządu czy opozycji.

Żeby nie było: ponad dwuletnie leczenie naszej kotki kompletnie wyssało nas z pieniędzy. Nie zmienia to jednak w ogóle moich wątpliwości co do aspektów codzienności przeciętnego Polaka*...

*przeciętny Polak -> brak domownika przewlekle chorego, brak NNW typu spalony dom, brak sytuacji podobnych do tych poruszanych w programach tv typu "Uwaga", "Interwencja", "Sprawa dla reportera".


po pierwsze, to różne są sytuacje.
po drugie, rząd ma obowiązek w takich kryzysowych momentach wprowadzić stan wyjątkowy, a to wiąże się z rekompensatami, bo ludzie tracą pieniądze.
po trzecie, to nie zawsze chodzi o to, że ktoś już, dziś nie ma co jeść, ale o to, że spogląda w przyszłość, bo np. jego biznes padł i najpewniej w przeciągu roku (albo i więcej) się nie odbuduje. niektórzy to widzą, więc się stresują i oczekują w takiej chwili tego, by państwo spełniło swoje zadanie. tymczasem nasz rząd sobie drwi z prawa i robi, co chce.  nie po to płacimy podatki (spore), by później rząd nam rzekł: "hehe, no co ty, na mnie liczyłeś?"  Wyświetl w wątku >>
2 Claudia77, mia 0

taalvikki

#6695946 Napisano: 09.04.2020 18:25:26 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

a ja się wkurzam bo nie wiem czy mogę z dzieckiem wyjechac do całorocznego domu na wsi na 2 tygodnie
gdzie mam się dowiedzieć?
jak nas zatrzymają co mamy powiedzieć?
Moi rodzice specjalnie nie jadą bo chcą by wnuczka była na powietrzu , z nikim tam się nie spotkamy no chyba ze z kotką którą do nas przychodzi albo muchami, żabami itp
mamy duzy teren więc nigdzie wychodzić nie musimy
zapasy jedzenia wezmiemy ze sobą

buuuuu


jak zatrzymają, to mówisz, że jedziesz do swojego domu. tego nikt nie zabroni. 
nie dajmy z siebie robić niewolników.  Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6695785 Napisano: 08.04.2020 21:02:55 w Dziś cieszę się z.....
dziś cieszę się z tego, że mam koty. przynajmniej one zachowują dystans do rzeczywistości. Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6690225 Napisano: 15.03.2020 22:43:15 w WC - rozmowy o wszystkim
forrrum napisał(a):

moskala22 napisał(a):

- nie zostawiajmy wnuków pod opiekę dziadkow, by niepotrzebnie nie narażać starszych osób

A tego to przyznam, nie rozumiem. emotka To tak, jakby każde dziecko było nosicielem koronawirusa, czy co?! emotka


litości. właśnie przez takie podejście wszystko się rozprzestrzenia. nie każde dziecko jest nosicielem, ale nie idzie tego sprawdzić, które jest, więc warto być ostrożnym. to podstawy matematyki, ludzie. Wyświetl w wątku >>

taalvikki

#6672889 Napisano: 12.01.2020 19:53:19 w Wkurza mnie...
luki28 napisał(a):

Teraz większość jest oburzona badziewnymi nagrodami, sporo osób deklaruje że nie będzie grało, a skończy się tak jak zawsze. Zainteresowanie konkursem będzie duże, a na forum pierdyliard wpisów typu: "to już 6 wygrana ścierka", sprzedam kurzołapa za 10zł", "wow kolejny szmelc dziś" itp. Efektem będą kolejne konkursy tego typu, czego właśnie jesteśmy świadkami. I tak biznes się kręci


fajnie, że ktoś też to zauważa. 
z tego miejsca "dziękuję" też wszystkim uczestnikom loterii, dzięki którym jest coraz mniej konkursów kreatywnych. emotka Wyświetl w wątku >>
1 niurek 0

taalvikki

#6666292 Napisano: 13.12.2019 23:12:36 w WC - rozmowy o wszystkim
margobb napisał(a):

ziolko napisał(a):

margobb a co? masz taką teściową, co zajrzy w każdy kąt, do każdego garnka i do lodówki? emotka  

Hmmm może nie tak "bezpośrednio", ale ogolnie spotkania owiane są nutką stresu. emotka  


nic nie myj w ziąb. wydrukuj przypowieść o Marii i Marcie, a następnie powieś na oknie. ja takie zrobiłam na drzwiach ^^ Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

taalvikki

#6662181 Napisano: 28.11.2019 22:36:02 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Niby do powitania na świecie drugiego bąbelka mam jeszcze miesiąc, to z niepokojem przeglądam nowości. W moim mieście powiatowym najprawdopodobniej zamkną porodówkę, bo lekarze nie dogadali się ze starostwem. Nie zamierzałam tam co prawda rodzić, ale generalnie było to wyjście zapasowe w przypadku szybkiej akcji. Dzisiaj się dowiaduję, że szpitale wojewódzkie "przymykają" drzwi, bo jest tyle rodzących, że nie wyrabiają.... Może pora rozejrzeć się za akuszerką... Masakra.


bo dla państwa PiS zawsze lepiej, by ciąż było jak najwięcej. a co później, to już mało istotne.  Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

taalvikki

#6661705 Napisano: 27.11.2019 20:29:24 w WC - rozmowy o wszystkim
lusienka napisał(a):

Potrzebuje Waszej POMOCY emotka  Bo wiem,że na Was licyć można w każdej sytuacji.....
Na mojej głowie(jak co roku ) zostaje zorganizowanie jednakowych prezentów na mikołajki klasowe w szkole. I wyczerpał mi się limit pomysłów emotka
Kalendarz personalizowany był w tamtym roku, kubki, skarpetki też... Jest to już 6 klasa. Chciałabym im sprawić coś z czego będą korzystać.
Jako fajny gadżet myślałam o podstawce pod telefon takiej jak tu:
https://allegro.pl/oferta/mikolajki-podstawka-pod-telefon-prezent-choinke-8655573967?reco_id=eb0d1159-1141-11ea-8e41-000af7f61b40&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

Ale to za mało.... Będę wdzięcna a jakiś pomysł, mile widziane linki do zakupu.


a może zapytać samych uczniów, co by proponowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6660340 Napisano: 25.11.2019 02:53:17 w Dziś cieszę się z.....
to ja się wyłamię i powiem, że jedyne, co mnie cieszy w tej całej małoletniej eurowizji to to, że chociaż jury doceniło tego, który był wokalnie najlepszy. natomiast - wspomagana lewymi głosami polaków rodaków - wygrana panny Viki z kiepską dykcją to już raczej temat do "wkurza mnie".  Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

taalvikki

#6660042 Napisano: 23.11.2019 16:06:26 w Wkurza mnie...
alan84 napisał(a):

stoje dzis przy kasie... gosciu przede mna kupuje kilka tymbarkow. Stres niesamowity zabierze ten paragon czy nie... moze zwine podczas pakowania swoich. Patrze facet odchodzi, paragon zostal na kasie po czym kasjerka gniecie i wyrzuca. Serce pęka...


ojoj. tak trudno samemu kupić? bożesz.  Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6657162 Napisano: 14.11.2019 12:14:09 w Informują
Bimbusia napisał(a):

Dzwonią z 4move z treningami, mąż niestety musiał odmówić więc jeszcze kogoś poinformują emotka


jaki numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

taalvikki

#6655774 Napisano: 10.11.2019 00:37:29 w Dziś cieszę się z.....
z pierwszej chyba w życiu wygranej w konkursie na szybkość plus fart. z udanego dnia w dorywczej pracy. oraz z przyjaźni, którą niedawno odkryłam.  Wyświetl w wątku >>
2 glena, awi 0

taalvikki

#6655563 Napisano: 08.11.2019 18:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

Kochani - nie bardzo mam doświadczenie w konkursach typu " dokończ zdanie" (W tym wypadku chodzi o Belriso). Czy dokończ zdanie oznacza, że ma to być odpowiedź w jedenym zdaniu, czy może to być dłuższy tekst - np. składający się z kilku zdań emotka Będę wdzięczna za odpowiedzi.


zazwyczaj - niestety - jury nie jest ścisłe. często konkurs "dokończ zdanie" wygrywa poemat, bądź kilka zdań. niby nieregulaminowe, ale nikt z pretensjami nic później nie robi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0