Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6183616 Napisano: 13.04.2016 20:16:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

Teraz już dzieci są mniej chwytliwe, zaczyna się era ciążowych brzuchów, tu np. przepasany czerwoną wstążką w miłosnej tematyce emotka

Nie strasz, bo idąc tym tokiem - dzieci, ciążą, nie długo na zdjęciach będą uwieczniane próby zrobienia tych dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183606 Napisano: 13.04.2016 19:54:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
mdepfs napisał(a):

ja się niestety coraz bardziej zrażam do konkursów jak widzę tonę dzieciuszkowo-słodziukowych-ojojojojoj-foteczek emotka  bo dzieciuszki trzeba nagradzać bo to takie przecież SIUPER emotka  nie mam nic do dzieci,ale są od tego konkursy dzieciowe. A w takich dzieci moim zdaniem nie powinny być "wykorzystywane" emotka
PS: 100 pkt za oko emotka  butelki mistrz

emotka  podpisuję się pod tym! Mam takie same zdanie w kwestii dzieci w konkursach nie dzieciowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183589 Napisano: 13.04.2016 19:20:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mnie boli nagradzanie dzieci na zdjęciach emotka  Ale to moja opinia i zdanie, że dzieci do konkursów nie. Chyba, że konkursy typowo dzieciowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183575 Napisano: 13.04.2016 18:49:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

Już są wyniki z I etapu http://poranakoral.pl/

Są inne, niż były rzucone za pierwszym razem - są zmiany w słuchawkach.
Ta blondynka co wygrała telefon - była dwa razy w słuchawkach - nie wiem, czy ona czy facet, bo dodają zdjęcia na jednego i drugiego, a na zdjęciach są oboje.

Nie widziałam, niestety tych pierwszych wyników

Na pewno te zdjęcie było w słuchawkach i jeszcze jedno tej dziewczyny:
http://poranakora...b7290a191fdde60a.jpg
Ale pewnie się zorientowali, że nagrodzili te same osobę 3 razy - telefon: zdjęcie z chłopakiem i kremem do opalania; słuchawki: te na aucie + jeszcze jedno. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183565 Napisano: 13.04.2016 18:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniecha1985 napisał(a):

Już są wyniki z I etapu http://poranakoral.pl/

Są inne, niż były rzucone za pierwszym razem - są zmiany w słuchawkach.
Ta blondynka co wygrała telefon - była dwa razy w słuchawkach - nie wiem, czy ona czy facet, bo dodają zdjęcia na jednego i drugiego, a na zdjęciach są oboje. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183396 Napisano: 13.04.2016 11:45:40 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

ewusia79 napisał(a):

Szukam osób, które wygrały w konkursie organizowanym przez Cechini Muszyna pobyty w Wiktorze- czy dostaliście od nich PIT-8C. Jak go traktować? Oni twierdzą że tylko informacyjnie. Ja nie jestem pewna tego faktu.

Dostałam z innego konkursu taki PIT. Najpierw z koniecznością rozliczenia, później ze sprostowaniem i przeprosinami - na całą stronę A4 biuro rachunkowe tłumaczyło przepisy, że oni musza takie coś wysłać do nas, jako informację (czas mieli do końca lutego), a my nic z tym robić nie musimy, bo podatek oni odciągnęli i zapłacili w naszym imieniu - podawałaś im dane US?

nic tylko "pogratulować" im biura rachunkowego emotka PIT-8C to informacja o przychodach z innych źródeł jakie osiągnął podatnik, od których płatnik (czyli organizator) nie miał obowiązku (nie mógł) pobrać i odprowadzić zaliczki na podatek dochodowy.  Skoro pobrał zaliczkę to ten PIT nie może mieć tu zastosowania. A jeśli ktoś taki PIT otrzymał to ma go obowiązek rozliczyć we właściwym PIT rocznym. No chyba, że przyślą korektę tego PIT-8C jak się pokapują jaką gafę strzelili emotka

Tak przysłali korektę razem z przeprosinami i tymi wyjaśnieniami na całą stronę A4 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183368 Napisano: 13.04.2016 11:01:22 w SZUKAM....
ewusia79 napisał(a):

Szukam osób, które wygrały w konkursie organizowanym przez Cechini Muszyna pobyty w Wiktorze- czy dostaliście od nich PIT-8C. Jak go traktować? Oni twierdzą że tylko informacyjnie. Ja nie jestem pewna tego faktu.

Dostałam z innego konkursu taki PIT. Najpierw z koniecznością rozliczenia, później ze sprostowaniem i przeprosinami - na całą stronę A4 biuro rachunkowe tłumaczyło przepisy, że oni musza takie coś wysłać do nas, jako informację (czas mieli do końca lutego), a my nic z tym robić nie musimy, bo podatek oni odciągnęli i zapłacili w naszym imieniu - podawałaś im dane US? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183359 Napisano: 13.04.2016 10:42:39 w Czy informują/ informowali?
Dostał ktoś mejla z konkursu Almette Tesco? Może być PW.
http://tescomagaz...y/konkurs-almette-2/ Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183350 Napisano: 13.04.2016 10:19:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdamagda11 napisał(a):

Witam czy ktoś dostał może już informacje na temat wygranej w koralu? Zaczyna się już trzeci tydzień a na stronie nadal nie ma laureatów z poszczególnych tygodni.

Wg regulaminu dziś mają być opublikowane wyniki z 1 etapu, więc trzeba spokojnie czekać, dzień jeszcze młody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6183080 Napisano: 12.04.2016 14:43:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw Nivea z #działamSmart Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6182776 Napisano: 11.04.2016 20:10:37 w WC - rozmowy o wszystkim
lazydazy napisał(a):

madzia34 napisał(a):

lazydazy napisał(a):

Czy jest tu ktoś z Zakopanego? Albo ktoś, kto może mi polecić jakiś hotel/hostel/schronisko/pokój? Byleby cena nie była z kosmosu emotka Ładnie proszę.

palace prawie w centrum
ukosle na pardołówce
pokoje na krzeptowskiego(za sanktuarium)U JÓZEFY

Dziękuję, będę tam dzwoniła! emotka

Ja od siebie jeszcze dodam Willa Patryk, osiedle Króle. Na szlaki trzeba dojeżdżać, ale ceno bardzo fajnie, pokoje małe, ale zadbane, bardzo fajni właściciele - nie ma problemów z bardzo wczesnym krzątaniem się po kuchni, wyjściach na szlaki, czy w ogóle wyjeździe po nocy emotka  http://www.patryk-zakopane.pl/
Ale to taki typowo ośrodek pod nocleg - my tak generalnie tylko śpimy, bo całe dnie na szlakach. Jeśli szukasz jakiś ofert ze śniadaniami na wypasie, aneksem kuchennym, spa itp. to odpada.
Parę domów wyżej jest Willa u Bohuna, tu na plus bo każdy pokój ma swoją kuchnię, ale cenowo mocno w ostatnim roku podrożeli. W poprzednich latach jak za takie standardy, mieli naprawdę super ceny. 
http://www.willaubohuna.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6182662 Napisano: 11.04.2016 16:57:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co rozwiązanie to porażka, dawno tak nie było. Wątku działaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6182217 Napisano: 10.04.2016 13:46:15 w Paragony
Kupię paragony na konkurs z DC, piwo Kozel. Proszę o wiadomość PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6182216 Napisano: 10.04.2016 13:46:09 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragony na konkurs z DC, piwo Kozel. Proszę o wiadomość PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6182167 Napisano: 09.04.2016 22:25:23 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragony na konkurs z DC, piwo Kozel. Proszę o wiadomość PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6181952 Napisano: 08.04.2016 22:18:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
tomniewkurza napisał(a):

assal napisał(a):

Gif to sekwencja zdjęć, bo nawet jak ktoś mrugnie okiem, to już dwa nakładane zdjęcia 
Dalej jest informacja, że mogą być wysyłane gify do 5 mb, więc jeszcze kilka osób czas straci a się zdziwi, że się rozmyślili. 

Ludzie, coście się tak uparli na tę animację?! Pogięło wszystkich, czy co?
Sprawa jest tak prosta, jak sikanie, a tylko uparciuchy doszukują się "kruczków" i innych dziwactw.

GIF (Graphics Interchange Format) – popularny format grafiki (szczególnie internetowej); obsługiwany przez prawie wszystkie przeglądarki WWW; MOŻE przechowywać wiele  obrazków w jednym pliku tworząc z nich animację; obsługuje przeźroczystość monochromatyczną (pełna przeźroczystość lub wcale)

Słowo MOŻE to nie jest synonim słowa MUSI. Tak trudno to pojąć? Koral określił jasno, że nie przyjmuje ANIMACJI, a le przyjmuje format GIF. Amen, kropka, po co szukać dziury w całym? Puknijcie się w co tam chcecie, ale te "wymądrzania się" są bez sensu. emotka

Ale to osoby na FB, nie rozumieją, że Koralowi chodziło o rozszerzenie GIF zdjęcia, a nie rozszerzenie GIF - animacji. Osoby, które zgłosiły do konkursu animację gif., nie zrozumiały regulaminu. I Koral wyjaśnił w swoim poście o co chodzi - nie akceptuje animacji gif, ale dopuszcza zdjęcie w formacie gif. A ludzie w komentarzach nie pojmują o co chodzi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6181942 Napisano: 08.04.2016 21:42:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
PatrycjaRT napisał(a):

Co do gifów Korala... Ruchome gify to nic innego jak animacja (poklatkowa) ze zdjęć, a nie samo zdjęcie co jest określone w regulaminie. Zdjęcie można wysłać w FORMACIE ZAPISU gif, gif nie musi oznaczać od razu animacji....
I cieszy mnie niezmiernie odpowiedź Korala. Przynajmniej każdy ma równe szanse, nie ma cwaniactwa.

Dokładnie tak! I wydaje mi się, że o to organizatorowi w konkursie chodziło - gif., jako rozszerzenie zdjęcia tak jak np. jpg. Tym bardziej, że wszędzie jest pisanie o jednym zdjęciu. Jedne zdjęcie = jedno zgłoszenie. Kilka zdjęć = kilka osobnych zgłoszeń.
Nawet pisze np. w Paint - format gif - zapisz prosty rysunek o niższej jakości i używaj go w wiadomościach email lub sieci WEB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6181938 Napisano: 08.04.2016 21:35:26 w Wkurza mnie...
Denerwują mnie forumowicze, którzy ogłaszają się w wątku sprzedam/kupię, a później nie odpisują na wiadomości. Odczytają i cisza. Wypadałoby coś napisać!! Nawet jak oferta jest nieaktualna. Ogłaszanie się po kilkanaście razy daje radę, ale odpisanie na wiadomość już nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6181867 Napisano: 08.04.2016 18:48:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Halszka napisał(a):

Ooo z ostatniej chwili!!!

Super reakcja! Nie reagowali w komentarzach, ale działali w tej sprawie. Dużo firm powinno się od nich uczyć emotka
Jestem ciekawa, czy nagroda II stopnia, bon też została odebrana. W końcu uznali to za plagiat, więc raczej żadna nagroda się nie należy. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6180447 Napisano: 05.04.2016 18:23:11 w Kupię...
Kupię taniej bony do Esotiq/Triumph. Wyświetl w wątku >>
0 0