Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6172957 Napisano: 15.03.2016 12:14:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

kurcze u mnie się wyświetla strona aktualna, ale wejdę w regulamin, to pisze loteria trwa od 1 pazdziernika do 24 marca emotka  

Wyczyść ciastka, może pójdzie.
U mnie działa aktualny.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172945 Napisano: 15.03.2016 11:56:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hello, a czy ktoś wie czy jest może gdzieś regulamin  NOWY  z GLADE??? bo na stronie jest stary, a interesuje mnie czy to na tej samej zasadzie jest co paka-sprzątaka? i czy losują do końca promocji paragon, z góry dzięki emotka

Od wczoraj na wyświetla się nowy - tak samo strona z aktualną edycją.
https://www.wygra...ade.pl/regulamin.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172783 Napisano: 14.03.2016 21:56:11 w SZUKAM....
Szukam jak to jest ze zwrotem towaru w Zalando w przypadku zakupu za bon? Czy po oddaniu rzeczy oni jakoś tą kasę zwracają do ponownego użytku w formie nowego kodu? Chcę zamówić kilka rzeczy, ale nie wiem jak trafię z rozmiarem, a nie chcę żeby bon potem przepadł po zwrocie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172657 Napisano: 14.03.2016 17:22:36 w SZUKAM....
Czy ktoś wie jaki kurier wozi blendery z Amici?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172425 Napisano: 14.03.2016 10:32:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

weźcie tylko pod uwagę że spora część jest niezgodna z regulaminem bo podpisywali się niektórzy nickiem a nie pełnym imieniem i nazwiskiem

Plus dużo plagiatów i dodawania tego samego zdjęcia do różnych przepisów lub też dodawanie tego samego zdjęcia na dziesięciu członków rodziny emotka  
Jestem bardzo ciekawa czy zwrócą na to uwagę. Moderację na razie mają średnią. A czy przy wynikach będzie pokazane zgłoszenie? Nie wiadomo, mogą tylko imię i nazwisko - wtedy nie dowiemy się czy wygrał plagiat, zdublowane zdjęcie czy jeszcze jakiś inny kwiatek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172407 Napisano: 14.03.2016 09:18:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Witam, a czy ktoś wie coś na temat nowego konkursu wielkanocnego od dziś w kaufland ?? szukam regulaminu ale bez skutku emotka

Powinien być pod adresem www.kaufland.pl/konkurs-wielkanoc
Ale u mnie wyskakuje awaria strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6172352 Napisano: 13.03.2016 20:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzieliście ilość dodanych przepisów z Wedlu, ponad 2000  emotka  A będzie jeszcze więcej!
Ciekawe jak będą rozwiązywać sprawę kradzionych zdjęć, albo zdublowanych zgłoszeń - jedno zdjęcie - 5 rożnych potraw lub jedno zdjęcie a 5 różnych autorów zgłoszenia emotka  

EDIT Dobra, powala mnie moderacja tego konkursu emotka
http://wkuchnizwe...owe-mini-monkeybread

A te zdjęcie mnie zachwyca - nie mam pojęcia jak można takie zrobić, ale robi wrażenie
http://wkuchnizwe...kosmicznej-galaktyki
Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171897 Napisano: 11.03.2016 19:27:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

 ludzie czy warto tak się wysilać aby wygrać kubek . Nie wiem może jestem zbyt leniwa ale mi by się nie chciało. 

Warto czy nie warto. Może odpowiedz pisana na inny konkurs, z bardziej wartościowymi nagrodami, a tu wrzucone zgłoszenie bo odpowiedz już napisana, a nuż się uda wygrać choćby kubek, wysiłku to nie kosztuje emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171799 Napisano: 11.03.2016 15:58:09 w WC - rozmowy o wszystkim
skowronek napisał(a):

Potrzebuję porady w wyborze filmu na jutrzejszy wieczór.
Ze skromnego repertuaru wybieram dwa filmy:
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Planeta singli
Który z tych filmów polecacie?

W środę byłam na Singlach i zdecydowanie polecam. Pośmiałam się, uryczałam, mój małż niewzruszony niczym nawet się wzruszył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171700 Napisano: 11.03.2016 13:59:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bransoletka Mokobelle z walentynkowe konkursu Party - kurier TBA. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171619 Napisano: 11.03.2016 12:21:26 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Lepiej się zawsze wcześniej poumawiać z gośćmi  kto co kupuje. Rok temu na ślubie w rodzinie ustalaliśmy z młodymi co im potrzebne i wymienialiśmy się informacjami, żeby nie powtórzyć prezentów. Jedni kupili zastawę stołową (wzór wybrany przez młodych), drudzy sztućce w walizce, nam przypadł do kupienia robot kuchenny itd.
Niby pieniądze są uniwersalne, ale potem nie zostają z nich żadne wspomnienia. Ja np mam świadomość, że moje sztućce w walizce są od babci i dziadka, robot kuchenny od teściów, mikser, szklanki itd od konkretnych osób.

Ale problem jest wtedy, gdy mówisz, że chcesz pieniądze zamiast konkretnych rzeczy - wtedy jak się umawiać? No nijak. Bo ludzie nie słuchają i robią jak im jest wygodniej.
Niektórzy nie potrzebują rzeczy, bo mają już wszystko co potrzebują. A pamiątki - dla jednych to przedmioty, dla innych wspomnienia, kartki czy zdjęcia emotka   Lub też chcą taką, a nie inną rzecz z danymi parametrami, czy firmy lub koloru, albo stylu. I wtedy też jest problem.
Różni są ludzie, ważne żeby prosili i robili tak jak im jest wygodniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171610 Napisano: 11.03.2016 12:13:43 w Wkurza mnie...
kalafior napisał(a):

Wkurza mnie... Mam ślub w kwietniu. Na zaproszeniach delikatnie napisaliśmy że chcemy pieniążki zamiast prezentów. I co? Dowiaduje się że już trzecia osoba podaruje nam sztućce. Ciekawe ile osób się nie przyznało. Nie wiem o co chodzi z tymi sztućcami na prezent ślubny... Kiedyś rozumiem - te 20-30 lat temu i więcej trudno było dostać takie rzeczy, więc to były prezenty jak z nieba... Ale teraz? Chcemy z narzeczonym umeblować kuchnie i kupić sprzęt, a skończy się na tym że we własnej kuchni będziemy jeść obiady na walizkach... Ze sztućcami w środku.

My dostaliśmy tyle ręczników, że mogę hotel otworzyć emotka  Z prezentów nie dostaliśmy nic - tylko komplety ręczników.
Te sztućce to pewnie od osób starszej daty, gdzie danie komuś sztućców, które tak trudno było zdobyć było oznaką luksusu. Takie osoby dalej mają takie przeświadczenie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171605 Napisano: 11.03.2016 12:09:24 w Czas na zmiany...
zdolnabestia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Czyli nie ma co liczyć na zdjęcia na priv? 

Ja, jak wysyłam jakieś zdjęcie na priv, to wrzucam je w program
http://zapodaj.net
Wysyłam wtedy linka komuś.
Jest wiele takich programów, na które można wrzucić zdjęcia.

Prościej jest dodać zdjęcie na swojego FB, zaznaczając grono odbiorców tylko ja - skopiować adres grafiki i komuś go podać emotka
Dzięki temu ma się większą kontrolę, gdzie zdjęcie jest - zawsze możesz usunąć. A na zewnętrznych serwerach bywa różnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171570 Napisano: 11.03.2016 11:28:11 w TESCO konkursy
Reni napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Pierwszy raz gram w Tesco - który nr wysyłamy w konkursie Karmi ten u góry, czy numer transakcji? emotka

Czy ktoś mógłby pomóc? 

Sama nie gram,  ale w Smolarze zawsze podawało się numer z prawej strony obok daty. Chyba, że coś się zmieniło... emotka

emotka  dziękuje Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171552 Napisano: 11.03.2016 11:05:36 w TESCO konkursy
@banka-manka napisał(a):

Pierwszy raz gram w Tesco - który nr wysyłamy w konkursie Karmi ten u góry, czy numer transakcji? emotka

Czy ktoś mógłby pomóc?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171395 Napisano: 10.03.2016 21:39:06 w TESCO konkursy
Pierwszy raz gram w Tesco - który nr wysyłamy w konkursie Karmi ten u góry, czy numer transakcji? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171297 Napisano: 10.03.2016 18:24:40 w Biedronka
Agnes napisał(a):

defed napisał(a):

Agnes napisał(a):

co wysyłacie w konkursie magnetic? W smsie nie zmieści się cały przepis.
nie wiem czy tu trzeba nazwę wypieku?

Można wysłać dłuższego smsa, regulamin pozwala emotka Lub poprzez stronkę, ale chyba jest jakis limit, mi do 400 znaków ucięło emotka

400 znaków to i tak mało na cały przepis

A SMS może mieć więcej niż 400 jak na danym telefonie da radę tyle posłać?
Piszecie dokładny przepis czy opis tego przepisu bez podanych wartości?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171188 Napisano: 10.03.2016 15:11:23 w SZUKAM....
lily91 napisał(a):

olivkap napisał(a):

Ja nie dostałam potwierdzania właśnie na mężczyznę, więc może coś w tym jest.

Może macie to samo nazwisko i adres? Bo na fb pisali, że na jedno nazwisko jedna nagroda...

Ja dostałam mejla weryfikującego na ten sam adres, ale różne nazwiska. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171133 Napisano: 10.03.2016 13:46:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

O której mniej więcej godzinie wysyłaliście zgłoszenie na amicę ? Ja o 13.15 i e-maila brak...

Wszystkie tuż po 10. I na wszystkie zgłoszenia mejl się już doczłapał.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6171097 Napisano: 10.03.2016 13:10:03 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Amica wysłała  takiego @
Witamy,Mail weryfikujący.Prosimy na niego nie odpowiadać.Zespół Amica. Dzień Kobiet
Czy to znaczy że dostanę blender ?Czy tylko weryfikują @

Mam to samo, stawiam, że weryfikacja.
Pamiętasz ile zostało blenderów kiedy wysyłałaś zgłoszenie? Czy jadą od początku i wysyłają? Ja mam taką wiadomość na pierwsze wysłane zgłoszenie, na pozostałe na razie brak.

ja byłam na początku też

Dochodzą też na kolejne emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0