Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#7157639 Napisano: 06.02.2024 17:11:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nadkusia napisał(a):

Fajny ten konkurs, kupiłam 3 makarony ( mam nadzieję, że dobre, bo gramatura się zgadzała), na paragonie napisane "świderki makaron", więc podeszłam do pracownika Lidla, że tutaj nie widać, że to Lubella itd, a pani do mnie, że ona nic nie wie o takim konkursie, więc zadzwoniła do kierownika czy tam do centrali i też nic nie wiedzą, więc nie mogą nic zrobić. Uwielbiam, pewnie Lidl się dowie o tym konkursie dopiero po jego zakończeniu emotka

Jeśli kupiłaś makaron express, a nie klasyczny to masz dobre produkty. 
Oba mają te same gramatury. Wyświetl w wątku >>
1 Nadkusia 0

banka-manka

#7157600 Napisano: 06.02.2024 14:52:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

W moim też nie ma

U mnie ta sama sytuacja. W dwóch Lidlach nie ma ani jednego produktu promocyjnego.

No to ciekawie się robi, nie ma co. Czyli konkurs jest ale produkty widmo. To znaczy one są ale w sklepach pod innymi szyldami.

Mam jeszcze teorię, że od czwartku będą te produkty w ofercie. Postawią jakiś stand konkursowy może. Albo będą na półce z ofertą specjalną. 
W ulotce od wczoraj nie było nic o konkursie. Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7157581 Napisano: 06.02.2024 14:34:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamyczkowa napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

W moim też nie ma

U mnie ta sama sytuacja. W dwóch Lidlach nie ma ani jednego produktu promocyjnego. Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7157016 Napisano: 04.02.2024 12:33:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher kwotowy 3 tys. zł do Hotel Bania - 2500 zł lub wymienię na bon Slowhop lub inny wyjazd. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7156875 Napisano: 03.02.2024 14:50:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Wczoraj ktoś pisał, że kupił jeżyki w kartonowym opakowaniu i nie było kodu, więc uprzejmie donoszę, że na tych konkursowych są napisy o konkursie.

I gdzie w końcu udało się kupić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7156733 Napisano: 02.02.2024 19:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Ja też szukałam i nie ma „ w kartoniku „ . Zaliczyłam biedronkę, stokrotkę, rossmana i Kaufland.

Dorzucam Carrefour, Lidl i Żabkę. Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0

banka-manka

banka-manka

#7156094 Napisano: 31.01.2024 13:05:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taak napisał(a):

Wie ktoś może gdzie jest duży wybór zimowych smaków Soplicy?

Aktualnie wszędzie. Lidl, Kaufland, Dino, C4, Biedronka. W większości tych sklepów są specjalne standy z limitowanymi smakami. Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

banka-manka

#7155764 Napisano: 29.01.2024 20:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

banka-manka napisał(a):

W jaki sposób uruchomić czat bota w konkursie Nałęczowianki? emotka

Ja wysłałam 👍 i po chwili się uruchomił, ale bardzo wolno to działa, trzeba dać mu czas.  emotka

Dzięki!
Po 7 minutach zareagował emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

banka-manka

#7155760 Napisano: 29.01.2024 20:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jaki sposób uruchomić czat bota w konkursie Nałęczowianki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7155708 Napisano: 29.01.2024 17:17:06 w Kupię...
Kupię lub wymienię dres Tiger roz. L lub XL. Proszę o PW z ceną, rozmiarem i ewentualnie wymiarami.
Małżonek miał nadzieję, że w M się utopię i będzie dla niego emotka  Ale wyszedł dobry oversize, więc szukam do kompletu w dobrej cenie lub na wymianę. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7155180 Napisano: 26.01.2024 11:52:15 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Majkii napisał(a):

Co wysyła Smolar do Paczkomatu?

Chyba dresy Tiger. Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, aja 0

banka-manka

#7154884 Napisano: 24.01.2024 20:14:12 w WC - rozmowy o wszystkim
margo1 napisał(a):

Jako,że widzę ciągle ogłoszenia o sprzedaży kodów na Canal Plus już po 40 zł,więc pewnie będą wkrótce i po 30 zl,zaczęło mnie to kusić, zwłaszcza że aktualnie tam Chłopów pokazują.Nie mam od lat wielu telewizji żadnej,ale mam tv Smart i tak chciałabym spytać,czy gdybym taki kod kupiła,mogłabym się zalogować do telewizora Smart i mieć ten Canal Plus,czy trzeba kupić jakiś dekoder?

Wyszukaj w sieci czy Twój model telewizora obsługuje aplikację Canal + filmy i seriale. Nie we wszystkich telewizorach smart jest dostępna ta aplikacja.
Tu jest mniej więcej info:
https://pl.canalplus.com/pomoc/wymagania-techniczne
Najlepiej przed zakupem wyszukać u siebie na telewizorze czy w aplikacjach dostępne jest te Canal +. 
Mam wygrany kod z wafelków familijnych i niestety u mnie nie działa, jedynie tablet/telefon. Szkoda, że przed aktywowaniem nie widziałam, że ta aplikacja ma takie problemy by działać na wszystkich tv Smart. Wyświetl w wątku >>
1 margo1 0

banka-manka

#7154415 Napisano: 22.01.2024 16:01:04 w Informują
Informują z Konkurs "Wybieramy smak zimy - Soplica" 18+

Rodzaj powiadomienia: E-mail
Dodatkowe informacje:
Około 12; etap 8 Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7154353 Napisano: 22.01.2024 14:29:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Podravkę powiadamiali dzisiaj za etap do 11.01?

Według info z wątku informują tak. 
Według ich rozpiski wybór był 16.01. + 7 dni na info. Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7153948 Napisano: 19.01.2024 15:20:40 w WC - rozmowy o wszystkim
anaesth napisał(a):

Czy z Waszych rossmannach są jeszcze te paczki prezentowe? U mnie to już nawet kartka wisi na wejściu, że nie ma… Akcja trwa od wczoraj i już wszystko poszło? emotka

Byłam do południa. Akurat Pani z zaplecza dowiozła ostatni kosz i więcej ma nie być.
Ale ludzi mnóstwo, przede wszystkim nastolatki. Niektórzy zakupy robili od razu na 3-4 paragony.
I przede wszystkim pustki na półkach jeśli chodzi o produkt do zakupu. Nie było już nic z tych tanich, droższe już niektóre też wyprzedane. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

banka-manka

#7153889 Napisano: 19.01.2024 11:26:37 w PODZIĘKOWANIA
maverick
Wymiana w przemiłej atmosferze. Wszystko szybko i sprawnie. Dziękuje i polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7153880 Napisano: 19.01.2024 11:08:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

Eleplant z Lidla wszędzie jest opisany jako tłuszcz do smar.? Chyba nie przejmowac się, skoro w każdym sklepie będzie taki sam opis 🤔

Nie przejmować się. Wszyscy tak mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7153845 Napisano: 19.01.2024 08:58:51 w Czy informują/ informowali?
Marian21 napisał(a):

Główna i miesięczna z Cin cin już poszła?

Miesięczne było wczoraj info. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7153018 Napisano: 15.01.2024 12:30:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Jaki jest najtańszy produkt konkursowy z Felixa w Biedronce? U mnie tylko duże paczki po 20-23 zł, ale widzę na internecie że istnieją również mniejsze gramatury, po 70g. emotka

Chyba wszystkie są po 19,99 zł. U mnie przynajmniej były na tym specjalnym standzie w jednej cenie wszystkie rodzaje. Na półkach w regularnej sprzedaży ich nie ma. Wyświetl w wątku >>