Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

banka-manka

#6234004 Napisano: 27.07.2016 19:25:13 w Paragony
Szukam paragonu TESCO L'oreal (rezerwa) - odstąpię wygraną lub odkupię paragon. Proszę PW.
Nieaktualne! Dziękuje  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6233887 Napisano: 27.07.2016 16:41:52 w Paragony
Ma ktoś paragon z Tesco z konkursu Loreal Cannes? Mam mejla z rezerwą, a paragony dawno wyrzuciłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

banka-manka

banka-manka

#6232672 Napisano: 25.07.2016 09:11:29 w SZUKAM....
Czy ktoś mi wyjaśni jakie właściwie dane potrzebne są organizatorowi do opłacenia podatku od wygranej? 
Zastanawia mnie fakt, że niektóre agencje wymagają PESEL + adres US, a inne PESEL lub NR DOWODU, bez adresu US. Od czego to zależy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6231250 Napisano: 20.07.2016 14:39:54 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

Szukam podpowiedzi czym się kierować przy wyborze gofrownicy? Może ktoś ma sprawdzony model, z którego jest zadowolony i mógłby coś polecić? emotka

Czytając przepisy i sugerując się wskazówkami, najlepiej by miała jak najwyższą moc, dzięki temu gofry będą chrupkie, a nie gumowate. Znalazłam w marketach o najwyższej mocy 1400 W 
http://www.euro.c...HAQ&gclsrc=aw.ds
Za piękna nie jest, na super wykonana też nie, wg mnie trochę tandetny plastik  emotka   
Ale spełnia swoje zadanie, bo gofry chrupkie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6230423 Napisano: 18.07.2016 15:19:28 w SZUKAM....
madzia1-s napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Po ile są Cheetosy w Żabka/Fresh? 

2 paczki po 4 zł (teraz trwa promocja)

Dzięki wielkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6230413 Napisano: 18.07.2016 15:07:55 w SZUKAM....
Po ile są Cheetosy w Żabka/Fresh?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

banka-manka

#6230092 Napisano: 17.07.2016 15:37:28 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

Czy ktos z Was ma moze internet w Netii? Bo kurczę dostałam SMS od neti ze moje dane zostały wykradzione... I sie zastanawiam na ile mam sie bać... Czy ktos tez padł tego łupem?

U mnie, w małej mieścinie w lokalnej gazecie nawet o tym artykuł emotka  By uważać teraz na dziwne mejle/telefeony/sms z prośbą o dokładniejsze dane/zmiany hasła/podanie jakiś kodów.
Więc chyba coś w tym jest. Nie wiem czy problem ogólnopolski, w gazecie pisali o 'miejscowym hakowaniu danych'. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6229989 Napisano: 16.07.2016 19:14:05 w Kupię...
Bony do Zalando. Proszę o wiadomość PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6229823 Napisano: 15.07.2016 20:39:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Opiekacz Bosh, z Hochland x 2 Tesco, kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

banka-manka

#6226003 Napisano: 06.07.2016 20:54:23 w Kupię...
0 0

banka-manka

#6220253 Napisano: 24.06.2016 19:15:54 w Paragony
Kupię paragon na nowy konkurs ABC z Żywiec Zdrój.
Proszę o PW z ceną. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6219825 Napisano: 24.06.2016 11:48:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Widzieliście zwycięzkie prace "Od tego trzeba zacząć?". Uważam,że są naprawdę świetne,moja to nie miała co się równać, choć mojej koleżanki była świetna..ale mamy właśnie jakieś dziwne wrażenie,że autor każdego zdjęcia jest ten sam, ten sam styl, kadr, stół. Zauważyliście?

daj linka

https://www.faceb...osts/487220498152650 Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6219597 Napisano: 23.06.2016 21:40:53 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

niby tak, ale co ci z tego jak ci napsizą że przyjedzie międy 13:30 a 15:00 a się nie wyrobi bo wiecej paczek będzie i przyjedzie o 17:00. Z zasady jest tak że mniej więcej przyjeżdżają tak jak z paczkami.. np. tak jak pisałem u mn ie dpd przeważnie jak jedzie to na 17-18 i tak też przyjeżdża po paczkę może się zdarzyć że np. o 16 przyjedzie... a u ciebie np. przyjeżdża ok. 13-15 to mniej wiecej tak samo przyjedzie po paczkę. Móię z własnego doświadczenia emotka na innej stronie (kurier broekr) zamówiłem kiedy kurera nie dało się wybrać godziny kiedy ma przyjechać, napsiałem do nich to mi napsiali że DPD nie udostępnia czegoś takiego tylko chyba wtedy UPS, następnym razem wyvbrałem UPS dopłaciłem i zamóiłem na ok. 15 i co... przyjechał o 18... więc z tym to też jest loteria. emotka ale wiesz że jutro przyjedzie emotka

No choćby da mi pewność, że będzie jutro, a nie w poniedziałek emotka  I nie będę cudować z tym, by ktoś był w domu jutro, a on się nie zjawi. Jeszcze pal licho jak ma być o 15, a będzie o 18. Ale dzień przybycia jest chyba przyzwoitą informacją.
Ja nie wiem czy będzie jutro, czy w poniedziałek, wtorek. Mam dostać informację na mejla, z wolnym terminem. A jest cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6219583 Napisano: 23.06.2016 21:16:36 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Przez jaką stronę najlepiej nadać paczkę/zamówić kuriera? Robię to pierwszy raz i nie wiem gdzie najlepiej i najłatwiej emotka

Ja ostatnio przez sendit.pl podobno są tańsze strony ale jest łatwo przez tą. Najtańszy koło 15 zł kurier 

Dzięki emotka

ja z sendit miałam problem, bo wiecznie kurier nie dojeżdżał i trzeba było drugi raz zamawiać. Przerzuciłam się na furgonetka.pl i jestem mega zadowolona

Ja zawsze zamawiam tego od Dpd... Dzis zamawiam, jutro bierze paczkę, pojutrze paczka jest u odbiory.. Nigdy problemu nie miałem,, zwrot pobrania do tygodnia.. Zalezy może od pana kuriera co jeździ 

Właśnie zamówiłam.
Ale dziwi mnie, że dopiero dostanę mejla z wiadomością, kiedy kurier może się zjawić po paczkę emotka  Sama nie miałam wyboru daty, ani godziny. Też wybrałam DPD, bo kurier który do mnie jeździ jest zawsze spoko.

Zazwyczaj na drugi dzis przyjeżdża... A co do godziny... Jak się wyrobi... U mnie z Dpd jest ok. 17/18 zawsze a jak idzie mi paczka od kogoś to mam info że będzie miedzy 13:30-14:30 emotka  także godzina mało co się zgadza... A dzień. Przyjedzie na drugi, wiem że datę można było wybierać na kurier-broker ale tam nie polecam... Jak wysyłałem paczki za pobraniem do 100-200 zł było ok,masz wysyłałem paczkę i pobranie 1000 zł musiałem straszyć policją żeby mi wypłacili kasę i czekałem prawie 2 miesiące... 

Dzięki emotka
Trochę kiepsko z ich strony, jeśli nie poinformują o dniu i godzinie. Bo dla mnie to idiotyzm cały dzień siedzieć w domu, ale stawiać kogoś na straży  emotka  W mieście nie ma punktów nadawania paczek, zostaje poczta - ale tu nie nadam wielkiej gabarytowo paki.
Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Najwyżej więcej z nich korzystać nie będę. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6219472 Napisano: 23.06.2016 17:27:22 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Przez jaką stronę najlepiej nadać paczkę/zamówić kuriera? Robię to pierwszy raz i nie wiem gdzie najlepiej i najłatwiej emotka

Ja ostatnio przez sendit.pl podobno są tańsze strony ale jest łatwo przez tą. Najtańszy koło 15 zł kurier 

Dzięki emotka

ja z sendit miałam problem, bo wiecznie kurier nie dojeżdżał i trzeba było drugi raz zamawiać. Przerzuciłam się na furgonetka.pl i jestem mega zadowolona

Ja zawsze zamawiam tego od Dpd... Dzis zamawiam, jutro bierze paczkę, pojutrze paczka jest u odbiory.. Nigdy problemu nie miałem,, zwrot pobrania do tygodnia.. Zalezy może od pana kuriera co jeździ 

Właśnie zamówiłam.
Ale dziwi mnie, że dopiero dostanę mejla z wiadomością, kiedy kurier może się zjawić po paczkę emotka  Sama nie miałam wyboru daty, ani godziny. Też wybrałam DPD, bo kurier który do mnie jeździ jest zawsze spoko. Wyświetl w wątku >>
0 0