Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#7137379 Napisano: 08.11.2023 13:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Orbit Biedronka przychodzi potwierdzenie email? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7137347 Napisano: 08.11.2023 13:11:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

czy też dostaliście drugi raz meila z chipsów z niby nowym protokołem?

Tak, ale tylko na 50 zł.
Na te wyższe nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7137136 Napisano: 07.11.2023 20:38:00 w Zapowiedzi konkursów
Konkurs do 26.11. 
Czeka w bazie na publikacje 

https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/#/ Wyświetl w wątku >>
2 Emememe, ZetZ 0

banka-manka

#7137019 Napisano: 07.11.2023 15:24:14 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

banka-manka

#7135758 Napisano: 02.11.2023 15:38:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś ma zapisany regulamin konkursu Cono Sur? Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7135386 Napisano: 31.10.2023 15:11:19 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

Była Vegeta za pierwszy tydzień?

Dziś komisja + 7 dni na info Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7135263 Napisano: 31.10.2023 11:27:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Czy z Kauflanda da sie wygrać dwa razy na te same dane?

Da się. Wyświetl w wątku >>

banka-manka

banka-manka

#7134559 Napisano: 28.10.2023 08:37:41 w Wkurza mnie...
yreks napisał(a):

pioge7 napisał(a):

yreks napisał(a):

Carrefour i ich apka. Rzadko tam bywam i w zasadzie 1 raz się z tym spotkałem. Promocja przy produkcie i przycisk by aktywować kupon. Po zakupie okazuje się że aby skorzystać z tej promocji aktywne muszą być wszystkie kupony a nie tylko ten konkretny. Po co w takim razie przycisk aktywuj skoro on nic nie daje ? Niestety brak informacji o tym by skorzystać trzeba aktywować wszystko.

a gdzie jest informacja, że trzeba aktywować wszystkie kupony?
Ja aktywuję sobie tylko te, które chcę wykorzystać i promocja bez problemu wchodzi. Za każdym razem. No chyba, że zmienili to w ciągu ostatnich 2 tygodni, bo nie korzystałem z kuponów przez 2 tygodnie, ale zawsze wszystko było ok.

Niestety nigdzie nie było tej informacji. Aktualnie nie moje już tego sprawdzić w apce bo kupon już wykorzystałem.
Zapewne nie przy wszystkich tak jest 
W moim Carrefour jest dzis promo na lays oven Baked papryką i pieprz za 1 grosz przy zakupach za min 10 zł. Wczoraj aktywowałem kupon dziś niestety nie weszło. Pani w kasie powiedziała że trzeba wszystkie kupony aktywować, kliknela i powtórny zakup już był ok

Wczoraj robiłam zakupy z apką i było jak zawsze wszystko ok. 
Jeden kupon aktywowany, dokładnie ten na Lays. 
Dobrze zrozumiałam, że kupon był aktywowany dzień przed zakupami? Może się dezaktywował, jak tak długo nie było robionych zakupów. I przy pierwszym skanowaniu nie był po prostu aktywny. A Pani kasjerka tak rzuciła, że trzeba wszystkie. A wystarczyło raz jeszcze aktywować ten właściwy. 
Przecież to byłoby dla nich nieopłacalne zmuszać klienta do zużycia wszystkich kuponów na raz. 
Polecam aktywować kupony albo tuż przed skanowaniem apki, albo tuż przed robieniem zakupów. Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

banka-manka

#7134401 Napisano: 27.10.2023 11:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

maverick napisał(a):

adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z którego to konkursu? emotka

Z TEJ loterii, gdzie Chłopaki po nieudanej próbie i tak biją brawo emotka emotka
https://www.e-kon...muzyczna-kitkat-lion

Yhy emotka  dzięki - zmylił mnie opis na "dyplomie"
To tam gdzie już kilka razy wygrałem brawka emotka

Chyba dobrze obstawiałeś, że to konkurs muzyczny Kit Kat Żabka. Dyplom to potwierdza. 
Może Rufus dopisze dokładnie skąd i jaki kurier emotka  
Też czekam na swój i jest jakieś powiadomienie Fedex. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7133482 Napisano: 24.10.2023 11:42:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Emememe napisał(a):

Co dziś wozi GLS? Czy to zestawy kosmetyków z Biedronki od Albedo? 🤔

Przyjechały bony do Biedronki z tego konkursu. Kosmetyki też wygrałam, ale dziś nie przyszły. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

banka-manka

#7133443 Napisano: 24.10.2023 09:35:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

Bon  do sklepu Duka 100 zł?
Niestety nie pamiętam, w czym to wygrałam, zapisałam tylko nagrodę. Czy ktoś już otrzymał?

Chyba Aldi Almette, Albedo. Wydaje mi się, że wysyłki jeszcze nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7133154 Napisano: 23.10.2023 12:47:44 w Smolar
olunka napisał(a):

jak nie mam weryfikacji z Tołpy z 11.09 to mam sie martwic czy jeszcze czekać?
bo wlasnie doszło z Zozoli w Lidlu

Tołpa weryfikacje i wysyłki były tylko z 1 i 2 etapu. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

banka-manka

#7133074 Napisano: 23.10.2023 09:17:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
8igora9 napisał(a):

No to nieźle polecieli... co nie zmienia faktu, że ja dalej nie widzę zwycięskiego filmu na tik toku 🤔

I możesz nie zobaczyć, bo Tik Tok nie wyświetla wszystkich filmów pod danym #. To jest jego największy minus. Raz wyświetli połowę, raz wszystkie, a innym razem nawet nie kilka procent, a czasem nie ma żadnych filmów. Bardzo dziwna aplikacja.
Zapewne Netto widzi je wszystkie, bo w zgłoszeniach oznaczało się ich profil.
Jak bardzo Ci zależy, to jak napiszesz do Netto to na pewno wskażą Ci wygrany film z Tik Toka emotka  

PS: Dlatego podoba mi się podejście Smolara, który dodatkowo prosi o przesłanie linku do zgłoszonej pracy przez formularz, wtedy jest pewność, że Twoje zgłoszenie jest dla nich widoczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7133053 Napisano: 23.10.2023 07:45:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

Gerber Organic, wygrałam bon 200 zł, proszą o numer paragonu, mam dwa z tego samego dnia, bo kupowałam dla kogoś jeszcze kto jednak nie skorzystał, jednak z tego co pamiętam w zgłoszeniu podawało się tylko datę paragonu (czy mnie pamięć myli?), więc chyba bez znaczenia który wpiszę?

Dokładnie. W formularzu było miejsce tylko na datę. Ślij, ten który Ci się bardziej podoba emotka  
Chyba, że jeden kupowałaś przed wysłaniem zgłoszenia, drugi po. Wtedy sprawdź godziny zakupów. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

banka-manka

#7132858 Napisano: 21.10.2023 19:22:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Jak rozumiecie zapis z konkursu Disney w Lidlu ". Każda pojedyncza odpowiedź na Zadanie Konkursowe jest ograniczona do jednego SMS-a.
Koszt SMS-a uzależniony jest od ilości i rodzaju użytych polskich znaków i jest naliczany według taryfy operatora sieci komórkowej uczestnika."

Czyli mamy zmieścić się w jednym smsie, tak? Czyli w 160 znakach czy o co im tu chodzi?

Zastanawiałam się nad tym od kilku dni, ale teraz chyba zrozumiałam.
Jedno zgłoszenie równa się max jeden SMS, czyli 160 znaków.
A to ile kto zapłaci za swoje zgłoszenie jest zależne od tego, czy użyje polskich znaków i ile ich będzie. 
Czyli jakby dopuszczali w zgłoszeniu używanie polskich znaków, a jeśli sms zgłoszeniowy dojdzie do nich jako 2 lub 3 sms, ale będzie mieścił się znakowo w jednym sms to jest to zgłoszenie poprawne. 
Ktoś zrozumiał? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7132475 Napisano: 20.10.2023 10:31:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x 200 zł Rossmann Gerber emotka Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#7132464 Napisano: 20.10.2023 10:10:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak macie opisane paragony Lidl Disney? Jest słowo Disney na nim?
Kupiłam mozaikę diamentową i nie mam nic co by wskazywało, że to produkt promocyjny. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#7132444 Napisano: 20.10.2023 07:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

Czy ktoś ma ochotę wziąć udział w Somersby w żabce?
Ja chcę ale w aplikacji nie mam tego wyzwania to jak niby dostanę kod?

Wejdź w zakładkę strefa piwoszy i tam będzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

banka-manka

#7132308 Napisano: 19.10.2023 14:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Dlaczego ludzie chcą kupować paragon na gratisobranie bez użytej karty Kaufland? To jakiś problem jeśli jej użyłem?? W regulaminie nie ma o tym mowy…

Teoretycznie nie ma o tym mowy w regulaminie. Ale z drugiej strony mogą łatwo sprawdzić na jakie dane jest zarejestrowana karta. Więc jeśli ktoś kupuje paragon woli zachować (być może nadmierną) ostrożność i chce paragon bez numeru karty. Jeśli natomiast sam zrobiłeś zakupy i zgłaszasz ten paragon na siebie to wszystko jest jak najbardziej ok.

Czy oni mogą sprawdzić na kogo jest zarejestrowana karta po czterech ostatnich cyfrach, które drukują się na paragonie? Czy do tego jest potrzebny pełny numer karty, który mogą mieć jedynie po wysłaniu takiej prośby?
Nie mam akurat z tym problemu, bo paragony mam ze swoich zakupów.
Ale toczy się tu rozmowa na temat tego, że mogą to weryfikować więc zastanawia mnie to w jaki sposób mogą to zrobić bez pełnego numeru karty.

Organizatorem jest Kaufland. Więc raczej mogą wszystko sobie zweryfikować po samym paragonie emotka

Czyli cztery ostanie cyfry numeru karty Kaufland są unikalne i nie powtarzalne w innych kartach, że one wystarczą do weryfikacji?
Bo żadnych innych danych dotyczących karty na paragonie nie ma.
Jakoś zaciekawiła mnie ta kwestia emotka  
W Groszku czy C4 drukują się pełne numery kart. Wyświetl w wątku >>
0 0