Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6207030 Napisano: 03.06.2016 13:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

czy ktoś ma maila od fit&easy z 30.05 bądź 31.05?

Sprawdź się na liście zwycięzców - jest już na stronie emotka

Czyli mejle wszystkie poszły?
Bo widzę swoje inicjały na końcu listy, ale mejla brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6206638 Napisano: 03.06.2016 09:36:25 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

bruce żyjemy w takich czasach, że nie zawsze jest możliwość zaopiekowania się dzieckiem tak, jakbyśmy tego chcieli emotka . Rodzice pracują, czasem od 6, czy 7 rano, czasem na zmiany. Odstawiają dziecko do szkoły- świetlica- lekcje- świetlica. Takie życie emotka . Nic nie zwalnia ich jednak z nauczenia dziecka odpowiedzialności i ostrożności. Ja czasami patrząc na obce dzieci zastanawiam się nad tym, czy nie jestem taką nadopiekuńczą matką- wariatką. 6- i 7- latki chodzą same do szkoły, jeżdżą do szkoły rowerami. Nie wyobrażam sobie, żeby mój dzieciak szedł sam do szkoły emotka .

Dla mnie to nic takiego, że dzieci z klas 1-3 jeżdżą rowerami do szkoły, czy same piechotą. Ale ja mam inne spojrzenie na to, bo mała miejscowość, szkoła nie w centrum, dojazd albo z osiedli, więc ulice typowo osiedlowe, mały ruch lub z centrum, ale piękne chodniki porobione. Plus u nas naprawdę kierowcy są ostrożni, wystarczy, że widzą dziecko gdzie się zbliża do krawężnika to zwalniają/stają, choć czasem dziecko tylko tak jeździ a wcale nie przechodzi na drugą stronę. 
Większe miasta rządzą się swoimi prawami.
bruce napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Skąd wiesz, że była to bezmyślność rodziców? A nie np. kierowcy, który wtargnął na pasy/chodnik, albo dzieci bo się wygłupiały i jedno drugie popchnęło na ulice? Albo samego dziecka, bo wyrwało się rodzicom czy coś innego? Albo jeszcze Pani Stop, który źle dziecko przeprowadziła? Są naprawdę różne sytuacje i kiedy nie wie się jak było, nie warto wydawać negatywnych opinii.
A co do samodzielności - dzieci szkolne z reguły powinny być samodzielne, skoro są na tyle dojrzałe, że do tej szkoły ich przyjęli. 

Tak, tak, ja wiem, rozumiem, ale - są pewne granice. Nawet - pozwalania na taką samodzielność. Naprawdę. Ja bardzo rzadko piszę negatywy, lecz teraz mną zatrzęsło. Maluchy 6-letnie chodzą same po ulicach (nie - chodnikach) pod szkołą, kopią na nich piłkę, wieszają się na tyłach odjeżdżających minibusów, śpiewają i ... tańczą... Cud, że tam codziennie ktoś nie ginie! Obok w krzakach starsi koledzy tych maluchów pociągają, z czego popadnie i... wchodząc na ulicę, też są w stanie ... wskazującym na... Droga do tej szkoły jest wyjątkowo niebezpieczna, wypadki są prawie codziennie. Owszem, to z pewnością wina dziecka, pewnie wtargnęło samo na ulicę (nie wiem, nie znam szczegółów, to tylko moje przypuszczenia), bo to zdarza się tam nagminnie, ale... Czasami jednak zapominamy, że opieka to coś więcej niż tylko słowo. emotka

Takie zachowania więc trzeba zgłaszać dyrekcji szkoły. Dzieci przebywające na terenie szkoły są pod ich opieką.
To co piszesz jest dla mnie nie do pomyślenia  emotka  Gdzie są w tym czasie nauczyciele? Kto pozwala dzieciom na takie zabawy? 
U mnie szkoła jest zamykana na czas lekcji, a na przerwie dzieci mogą jedynie być na zamkniętym boisku, nie przed szkoła. A jak kończą lekcje to zawsze jest Pani Stop, która takich szalejących gagatków przyprowadzi do porządku. No i oczywiście monitoring. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6206601 Napisano: 03.06.2016 08:56:23 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Wkurza mnie bezmyślność niektórych rodziców/opiekunów - właśnie dowiedziałam się o wczorajszym potrąceniu dziecka pod szkołą Córci, znajoma w autobusie mi teraz opowiedziała o wypadku śmiertelnym pod inną szkołą sprzed kilku dni. Ja rozumiem: samodzielność samodzielnością, ale - błagam! - wszystko ma swoje granice! emotka

Skąd wiesz, że była to bezmyślność rodziców? A nie np. kierowcy, który wtargnął na pasy/chodnik, albo dzieci bo się wygłupiały i jedno drugie popchnęło na ulice? Albo samego dziecka, bo wyrwało się rodzicom czy coś innego? Albo jeszcze Pani Stop, który źle dziecko przeprowadziła? Są naprawdę różne sytuacje i kiedy nie wie się jak było, nie warto wydawać negatywnych opinii.
A co do samodzielności - dzieci szkolne z reguły powinny być samodzielne, skoro są na tyle dojrzałe, że do tej szkoły ich przyjęli.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6206448 Napisano: 02.06.2016 21:49:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na jutro się zapisuje, wyników oczekuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6206199 Napisano: 02.06.2016 15:32:49 w SZUKAM....
szindy napisał(a):

mariolakal napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy w Kauflandzie lub w Tesco są małe paczki Lays?

W kaufie nie ma... 


Dzięki! Może chociaż w Tesco znajdę...

Poszukaj w małych, osiedlowych sklepach. 
U mnie w sklepie jest pełno małych, po złoty z groszami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6205379 Napisano: 01.06.2016 15:05:00 w SZUKAM....
O której szły w poniedziałek mejle z Fit&Easy za poprzedni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

banka-manka

#6205202 Napisano: 01.06.2016 12:47:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

dang21 napisał(a):

Ciekawe, w którym sklepie teraz Belvita zrobi konkurs z rowerami emotka   emotka

OOO może w końcu bym się konkretnie wzięła za ten konkurs! Lewiatana choc 80 km ode mnie to i tak żałuje ze sobie darowałam, ale zniechęciły mnie wpisy o nagradzaniu znajomych... emotka
Wiec czekam na belvite choć szczerze wątpię... było juz w 3 punktach sklepowych

Gdzie o czymś takim słyszałaś/czytałaś? 
Jestem zdziwiona emotka  Bo nic takiego nie wiedziałam.
Odnoszę wrażenie, że pod tym względem są uczciwi.

Ale do wygrania tylko dwie sztuki.
https://www.e-kon...elikatesach-t-j.html Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6205055 Napisano: 01.06.2016 09:51:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

tylko dzisiaj wszystkie lody w żabce -50% od ceny przed promocją

Dzięki za info!
Obkupię się w Magnumy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6205024 Napisano: 01.06.2016 08:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Nałęczowianka- 1 klapa...2 edycja konkursu i mimo ogromu zgłoszeń - w tej edycji <50 ani jednej wygranej...próbowałam rano , popołudniu , w nocy ...może jakiś szczęśliwiec wyślę za mnie zgłoszenie ? paragoniki jeszcze mam

ja posłałam z 15 i też nic ... a były osoby które za pierwszy razem trafiały ... ale co się dziwić z moim pechem do loterii emotka  Tyle że u mnie woda schodzi non stop więc tak czy siak kupiłabym ją, jedyny plus z tego wszystkiego

To mogę się do Was dołączyć!
Ale co się dziwić, jak w I edycji Paczki Sprzątaczki od 1 dnia promocji mnie nie wylosowali emotka
A ja tam marzę o bonie. Loterie to nie moja bajka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204876 Napisano: 31.05.2016 21:19:55 w Paragony
Kupię paragon FIT&EASY na kończący się dziś konkurs.
Nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204635 Napisano: 31.05.2016 15:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

joan napisał(a):

Mnie zawsze dziwi ludzka głupota - wystarczyło truskawkę przestawić, wymienić opakowanie BelVity i zawartość filiżanki i cyknąć nowe zdjęcie... Swoją drogą, dziwnym trafem właśnie zniknęło z galerii Leclerca emotka

bo w Auchanach już wydano nagrody

Jak wydano w Auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204631 Napisano: 31.05.2016 14:58:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Mnie zawsze dziwi ludzka głupota - wystarczyło truskawkę przestawić, wymienić opakowanie BelVity i zawartość filiżanki i cyknąć nowe zdjęcie... Swoją drogą, dziwnym trafem właśnie zniknęło z galerii Leclerca emotka

Pewnie ktoś zgłosił. I bardzo dobrze!
A nie można było zmienić truskawki, bo zdjęcie robione dawno  emotka   Nowy sklep i otwarło się okienko, żeby ugrać jak najwięcej. Po co robić nowe foty, jak można cwaniakować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204627 Napisano: 31.05.2016 14:56:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Hiacynta1 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

joan napisał(a):


Może im się nie rzuciło w oczy, bo przeważnie nagradzają zdjęcia na jedno kopyto? emotka

Czyli ktoś odważył się wysłać dwa razy to samo emotka

Ja bym tego odwagą nie nazwała.

Chodziło mi o taką 'odwagę' emotka  Zresztą była tutaj taka dyskusja i ludzie naprawdę się pytali o taką możliwość.
Rozumiem, że ktoś już to zgłosił?  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204615 Napisano: 31.05.2016 14:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

agicho napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

https://leclerc.w...sniadanie.pl/galeria

https://auchan.wy...sniadanie.pl/galeria

Albo agencji się coś pomieszało, albo ktoś jest mega głupi... zdjęcie serce z ciastek

uu...to samo zdjęcie i dwóch autorów emotka emotka


Może im się nie rzuciło w oczy, bo przeważnie nagradzają zdjęcia na jedno kopyto? emotka

Czyli ktoś odważył się wysłać dwa razy to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204366 Napisano: 31.05.2016 10:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mereszka napisał(a):

oni wybierają na bierząco i wrzucają czy jak to jest ?

Jak ktoś uzupełni formularz, a oni poprawnie zweryfikują dane i paragon to wrzucają zwycięskie zdjęcie na stronę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204329 Napisano: 31.05.2016 10:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewusia12 napisał(a):

nie ma się co łudzić elwira652... też nie wygralam:( jakoś 5 minut temu posżły meile

Ja mam mejle z 10:04. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204312 Napisano: 31.05.2016 10:12:05 w Informują
Belvita rowery Leclerc.
Mail 10:04. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6204033 Napisano: 30.05.2016 20:27:35 w SZUKAM....
kachna1111 napisał(a):

wygrałam 2 młynki na mnie i męża
wysłałam w 1 kopercie

na mnie przysłali młynek na niego nie...

tam chyba nie było ograniczenia na adres

U mnie było podobnie. Ten sam adres, oświadczenia w jednej kopercie.
Mój dotarł we wtorek lub środę w zeszłym tygodniu, od męża dziś.
Więc nie ma co się jeszcze martwić  emotka   Nie wiem jaki oni tam mają dziwny system. Na liście nas też nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6203954 Napisano: 30.05.2016 19:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

olunka napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Czy były już maile z konspol biedronka? wydaje mi się, że widzę się na liście, ale pewności nie mam, a maila brak

do 5 dni roboczych maja posłac, a ja też się zastanawiam czy ja to ja:)

Nie poznajecie swoich wypowiedzi? emotka  Jakby była sama lista z imionami i inicjałami nazwisk, a tak chyba nie ma problemu.
Ta agencja wysyła zazwyczaj mejle kilka dni po ogłoszeniu wyników.

Pisałam przed samym końcem i do końca nie jestem pewna co, a w dodatku mam same imie bez litery nazwiska:)

U mnie wyświetlają się z pierwsza literą nazwiska.
https://apps.facebook.com/konspol/ Wyświetl w wątku >>
0 0