Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6246699 Napisano: 27.08.2016 11:33:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
bruce napisał(a):

Mam pytanie natury zasadniczej: jak Wy sprawdzacie, kto daje - jakie łapki i - komu? Bo ja - gdy najeżdżam myszką na daną łapkę - mam tylko zachętę do "plusikowania, nic poza tym. emotka I - czy nie można więcej dodać plusów tej samej wypowiedzi, czy znowu ja coś źle tu robię? emotka

Musisz kliknąć w liczbę, a nie łapkę. Jak najedziesz kursorem to obok pojawi się znak zapytania. 
Co nie raz jest trudnym wyczynem, bo łatwo zjechać na kciuk  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

banka-manka

#6246588 Napisano: 26.08.2016 20:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Wpiszę się tutaj, bo to dość pilne a tutaj zagląda najwięcej osób. Mam problem z wygranym sprzętem który wymaga naprawy. Teoretycznie jest na gwarancji, ale jedyny dokument jaki otrzymałam od organizatora to protokół odbioru nagrody na którym to nie ma daty przekazania a przy gwarancji jest ona oczywiście istotna. Co tu robić, ciekawe czy teraz organizator dośle mi takie coś?  Jakie macie doświadczenia?

Zadzwoń najpierw do serwisu - spisz sobie w jakich dniach był konkurs, kiedy dostałaś nagrodę, kto organizował itp. Może akurat nie będzie potrzeba.
A potem do Organizatora - nie daj się zbyć. Powodzenia  emotka
Na przyszłość - staraj się pilnować takich rzeczy zaraz po otrzymaniu nagrody. Ostatnio zapewniono mnie, że wygrany sprzęt jest na gwarancji, karta gwarancyjna pobieżnie wypełniona. Zadzwoniłam do sklepu, gdzie miała obowiązywać, powiedzieli, że jednak jakiś dokumentów brakuje. Przez 2 tygodnie męczyłam organizatora o oświadczenie itp. Dostałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6246398 Napisano: 26.08.2016 13:53:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

banka-manka

#6246295 Napisano: 26.08.2016 10:31:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

madlette napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Wysyłał ktoś może wczoraj lub dziś formularz z fotoandlove? Bo mam problem, uzupełniam, klikam wyślij i d..A, cały czas stoi , nie zmienia się w podziękowanie za wypełnienie formularza.  A już nie pierwszy raz tam wygrałam. Pisałam do nich to mi odpisali aby wyczyścić cookies albo skorzystać z łączą stałego.  Nie wiem co robić a zaraz minie czas na odesłanie tegoż formularza emotka

Ja miałam tak samo, wkurzyłam sie strasznie, bo odpisali, że to problem łącza internetowego... jakoś wcześniej działał, jak wysyłałam emotka  Odpuściłam, a niech sobie zjedzą te dwa słoiki za 10 złotych. Siostra też miała problemy, to raczej ich wina.

Mnie pisali to samo o łączu internetowym. Zero pomocy. Za radą jednej z Forumowiczek wysłałam z tel i przeszło emotka

Kurcze ja już próbowałam z laptopa, telefonu i tablety i stale to samo.

A robiłaś to na WiFi, czy na komórkowym internecie? Mnie przeszło dopiero jak wyłączyłam WiFi i wzięłam dane komórkowe. 
Spróbuj jeszcze tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6246268 Napisano: 26.08.2016 09:02:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Wysyłał ktoś może wczoraj lub dziś formularz z fotoandlove? Bo mam problem, uzupełniam, klikam wyślij i d..A, cały czas stoi , nie zmienia się w podziękowanie za wypełnienie formularza.  A już nie pierwszy raz tam wygrałam. Pisałam do nich to mi odpisali aby wyczyścić cookies albo skorzystać z łączą stałego.  Nie wiem co robić a zaraz minie czas na odesłanie tegoż formularza emotka

Ja miałam tak samo, wkurzyłam sie strasznie, bo odpisali, że to problem łącza internetowego... jakoś wcześniej działał, jak wysyłałam emotka  Odpuściłam, a niech sobie zjedzą te dwa słoiki za 10 złotych. Siostra też miała problemy, to raczej ich wina.

Mnie pisali to samo o łączu internetowym. Zero pomocy. Za radą jednej z Forumowiczek wysłałam z tel i przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6246154 Napisano: 25.08.2016 21:26:30 w SZUKAM....
toka napisał(a):

magnus napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

magnus napisał(a):

Szukam info na temat okularów z Belvity, na stronie jest ich raptem kilka sztuk- cena 88 i 99.
Czy wszystko jedno które się wybierze, mimo róznicy w cenie ?

Tak.
Voucher obejmuje wszystkie modele z tej specjalnej strony, która jest podana na bonie.

Dziekuję emotka
Mały wybór

pytał ktoś może u źródła czy będzie większy wybór tych okularów?Podobno na początku było ich więcej,na ich oficjalnej stronie jest dużo większy wybór niż na tej dla "belvitowców"

Ja na początku zamówiłam właśnie te klasyczne modele, bo myślałam, że potem może być problem. Choć bony jeszcze mi zostały.
Wydaje mi się, ale to tylko moja teoria, że nowych nie będzie - pewnie zamówili od Rookie tyle par, ile bonówv - modele za kwotę +/- 100 zł. Stworzyli odpowiednią zakładkę i tak my kupujemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6246134 Napisano: 25.08.2016 20:56:14 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

Szukam info na temat okularów z Belvity, na stronie jest ich raptem kilka sztuk- cena 88 i 99.
Czy wszystko jedno które się wybierze, mimo róznicy w cenie ?

Tak.
Voucher obejmuje wszystkie modele z tej specjalnej strony, która jest podana na bonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6245678 Napisano: 24.08.2016 22:24:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

banka-manka

#6245636 Napisano: 24.08.2016 20:43:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iaziaz napisał(a):

Czy był ktos  w Auchan odebrac bon,a go nie dostał bo panie nie miały listy?(akurat tej jednej kartki brakowało) emotka

To ja miałam szczęście, bo wszystko bez problemu przebiegło, sprawnie.
Listy Panie mają u siebie w skoroszytach, bony tylko z zaplecza ktoś przynosi. I jak widzę, mocno to ułatwia sprawę.
Fakt pytają o dzień wygrania, wtedy łatwiej szukają. Zauważyłam, że z niektórych dni mają tylko zwycięzców na dany sklep, z innych ze wszystkich, co znów utrudnia szukanie - choć 'moje' Panie na tej głównej liście miały już wyszukane osoby z tego sklepu i zakreślone.

Ale przeraża mnie to ile mają z tym papierkowej roboty emotka  Ciągłe kserowanie list, podpinanie, do tego ksero bonów, protokoły. Naprawdę sporo zamieszania. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6245631 Napisano: 24.08.2016 20:32:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

Czy ktoś, kto wygrał voucher na okulary ROOKIE z konkursu belvity, zamawiał okulary na inną osobę? Chciałabym zrobić prezent przyjaciółce i podarować jej voucher, żeby zamówiła sobie okulary na swój adres, lecz nie wiem czy to przejdzie...

Wydaje mi się, że przejdzie i to bez problemu.
Tym bardziej, że wysyłka jest tylko do Paczkomatu. Tam podaje się swoje imię, nazwisko + nr telefonu i wybrany paczkomat. Jak się boicie możecie podać Twoje dane, a jej nr telefonu. Ale myślę, że nie ma co kombinować  emotka   A numery vocuherów nie są imiennie przyporządkowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6245129 Napisano: 23.08.2016 21:42:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

magnus napisał(a):

Z jakich dni macie vouchery na okulary ??

Ja zaczęłam grać 24.07 i jeszcze nic do mnie nie dotarło...

2 sierpnia dostałam z 13 lipca, jeśli dobrze się orientuje. Czekam jeszcze na koniec lipca i cały sierpień. Wyświetl w wątku >>

banka-manka

#6245103 Napisano: 23.08.2016 20:56:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

Czy ktoś już zamawiał okulary Rookie z konkursu Belvity na fb? Czy te kody można łączyć..? Widzę fajne okulary za 300 zł, ale szkoda mi trochę dopłacać 200 zł... 

Patrzysz na złą stronę.
Okulary, które można zamówić za bony są dostępne tylko na tej stronie:
https://rookie-pl...ary-przeciwsloneczne
Wszystko pisze na bonie.
Ja też początkowo googlujący te okulary wchodziłam na inną stronę http://therookie....ary-przeciwsloneczne
I najdroższy model lekko ponad 100 zł, za bon kupisz każdy model. Teraz widzę, że kilka modeli już znikło. Te najbardziej klasyczne wykupione.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6244463 Napisano: 22.08.2016 21:24:48 w Kupię...
Kupię tanio 2 bilety do CC, mogą być na seanse w tygodniu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6244374 Napisano: 22.08.2016 18:14:39 w Czy informują/ informowali?
Czy z Oxford dzwonili dziś z ostatniego etapu? Wszystkie nagrody informowali? Może być PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6244132 Napisano: 22.08.2016 11:38:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

Wysylalam mailem i też nie dostałam zwrotki...

Wg regulaminu mają chyba 2 dni? Albo 24 godziny na potwierdzenie zgłoszenia. Wiem, że na pewno jakiś dłuższy czas, więc nie ma co się jeszcze martwić  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6243657 Napisano: 20.08.2016 17:15:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Chcę odesłać dane z konka Liptona fotoandlove i nie wiem czemu nie chcą się przesłać. Cały czas jest tylko wysyłanie i nic więcej. Też tak macie, czy to tylko u mnie tak? 

Ten sam problem od wczoraj.
Chyba błąd u nich. Trzeba zgłosić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6242202 Napisano: 18.08.2016 09:10:43 w Połączenia nieodebrane
Czy 20 minut temu mogło coś informować?
Nie zdążyłam odebrać, kierunkowy 32 775 XX 53
Przy próbie oddzwonienia automatycznie rozłącza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6242013 Napisano: 17.08.2016 16:45:04 w SZUKAM....
rzepkam napisał(a):

Niedobra Ty! emotka Szukam nadal odpowiedzi jakby co:)

Mejl ma taki tytuł:
Gratulacje! Bon zakupowy do Auchan należy do Ciebie!
Adresta jest taki sam.
Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6241810 Napisano: 17.08.2016 11:13:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

banka-manka

#6241636 Napisano: 16.08.2016 21:38:21 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mellowfruit napisał(a):

Co wysyła InPostem GoldenSubmarine? Ktoś kojarzy? Mail dziś po 21.00

Nivea?  Wyświetl w wątku >>
0 0