Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika banka-manka

banka-manka

#6190281 Napisano: 29.04.2016 07:43:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mdepfs napisał(a):

Belivita mnie zraniła emotka

emotka  nie Belvita, tylko Mila. 
Jeszcze czekają na Nas cytrynki emotka

Na dziś się wpisuję, może coś odczaruję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190280 Napisano: 29.04.2016 07:34:09 w MC - Agencja inna niż wszystkie
Dostałam wczoraj robota kuchennego, z Tesco Magazynu.
Wysłali go po niecałych 2 tygodniach, choć wg regulaminu mieli czas do czerwca emotka
Do tego robot ma taką wartość jaka pisze w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190183 Napisano: 28.04.2016 20:55:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

Ja wysłałam 3 zgłoszenia i żałuję, że tylko tyle bo moje dzieci uwielbiają Belvitę, więc się nie zmarnuje. Wygrało kulinarne, owocowe , z ciastkami w tle, bez facjaty emotka

Ja nie miałam sklepu koło siebie, więc szkoda mi było trochę wydawać kasę za brak ciastek emotka  
Ale teraz, w następnym sklepie zainwestuję. Też lubi te ciacha na drugie śniadanie, albo podwieczorek, jak chce mi się słodkiego emotka
Gratuluję kolejnego roweru emotka  
Ja dalej będę marzyć o cytrynce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190179 Napisano: 28.04.2016 20:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dydys napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

dydys napisał(a):

u mnie maile były dokładnie o 16.59, Więc może stąd te nieścisłości. Ja zgłoszeń wysłałam 7 czy 8, więc córka ma ciacha do szkoły do końca roku  emotka  Wysłałam różne, i z facjatą i na łące. Wygrały kompozycje kulinarne. emotka

Gratulacje! Te 4 kółka w MDW to dwa rowery? emotka

Oczywiście! Prawdziwych 4 kółek nie mam szans wygrać, bo moje teksty są cienkie jak pięty bociana emotka

O matko! To tym bardziej gratulacje, że udało się ustrzelić, aż dwa rowery!! emotka  Oba kulinarne dania, bez człowieka? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190163 Napisano: 28.04.2016 20:15:39 w Pomocy!!!!
mia napisał(a):

mia napisał(a):

Mam wielką prośbę w imieniu mojej córki studentki o wypełnienie ankiety...
http://moje-ankie...30/sec-ljZd2TTy.html
Im więcej osób im wypełni tym lepiej. Oczywiście jest anonimowa.
Można omijać niektóre pytania, można swoje wersje odpowiedzi czy wątpliwości wpisywać w komentarzach.
Z góry dziękuję za każde wypełnienieemotka

 slonko365 dziękuję emotka i znów się przypominam... Może ktoś jeszcze? emotka

Z rana wypełniłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190162 Napisano: 28.04.2016 20:15:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dydys napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

u mnie maile były dokładnie o 16.59, Więc może stąd te nieścisłości. Ja zgłoszeń wysłałam 7 czy 8, więc córka ma ciacha do szkoły do końca roku  emotka  Wysłałam różne, i z facjatą i na łące. Wygrały kompozycje kulinarne. emotka

Gratulacje! Te 4 kółka w MDW to dwa rowery? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190108 Napisano: 28.04.2016 18:11:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

no to już wiaodmo... maile poszły o 17 emotka

A skąd wiadomo?

zedytowała post dziewczyna która napisała ze miała maila o 16 emotka

Ah. Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190106 Napisano: 28.04.2016 18:10:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

marzenier napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

marzenier napisał(a):

marilla napisał(a):

jedna osoba napisała ze mial od belvity 0 16 druga ze o 17 to moze jednak sla na raty??

Albo jedna się pomyliła z godzina emotka
Ja spisuje na straty,kolejny konkurs w plecy bo zawsze lepiej się miło rozczarowac nie niemiło zawieść emotka

pewnie nie ma na co czekać... 28 rowerów to nie znów tak dużo emotka

Dokładnie
Ale 2 na forum to tez jakoś tak mało emotka

no to już wiaodmo... maile poszły o 17 emotka

A skąd wiadomo? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190079 Napisano: 28.04.2016 17:29:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kemli napisał(a):

a jak ugryźliście temat? wysyłaliście swoje focie jak wcinacie belvite? czy może jakieś kompozycje śniadaniowe z belvita?

O, też jestem ciekawa!
Ja mogę powiedzieć, że zrobiłam kompozycję. W moim ( emotka ) odczuciu ciekawą, kolorową i dobrą jakościowo.
Jak u Was? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190078 Napisano: 28.04.2016 17:28:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

marzenier napisał(a):

marilla napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Widzę, że informowali z Belvita Mila - czy mail dostało więcej osób, wszystko już poszło?

tez jestem ciekawa, moze sla na raty?

Wątpię 
Skoro mail był p 16 to już raczej po rowerach emotka

To mało ich wpadło na forum, a pula było dość duża.
No nic, czekamy na kolejne sklepy.  Może będą inne zadania. Trzeba zmienić styl, skoro tym się nie udało emotka

To jest bardzo dziwna agencja i nie zdziwiłbym się gdyby połowa prac "nie spełniała wymogów regulaminu" emotka

Pfy, to co ja się dziwię, jak u normalnych, popularnych ciężko mi wygrać emotka
Mam nadzieję, że opublikują pracę, żeby wiedzieć o co im chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190071 Napisano: 28.04.2016 17:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

marilla napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Widzę, że informowali z Belvita Mila - czy mail dostało więcej osób, wszystko już poszło?

tez jestem ciekawa, moze sla na raty?

Wątpię 
Skoro mail był p 16 to już raczej po rowerach emotka

To mało ich wpadło na forum, a pula było dość duża.
No nic, czekamy na kolejne sklepy.  Może będą inne zadania. Trzeba zmienić styl, skoro tym się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190061 Napisano: 28.04.2016 17:16:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę, że informowali z Belvita Mila - czy mail dostało więcej osób, wszystko już poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6190023 Napisano: 28.04.2016 16:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Już są  wyniki konkursu wielkanocnego  na stronie  Kaufland 

A poszły maile też?

Chyba nie.
Widzę swoje inicjały i miasto. Ale skrzynka pusta. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6189451 Napisano: 27.04.2016 15:16:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja może się wpiszę, coś może wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6189242 Napisano: 27.04.2016 11:03:20 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):

Czy działa Wam Allegro? emotka Tzn. czy można się zalogować?

Tak. Bez problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6188880 Napisano: 26.04.2016 13:44:03 w SZUKAM....
Czy ktoś może mi napisać, jak nazywa się dokument pdf z MILA Belvita, potwierdzenie zgłoszenia, które zapisuje się na kompie? Choćby pierwsze kilka liter. Zapisałam gdzieś i nie wiem gdzie, nie potrafię namierzyć na kompie, a chcę posłać drugie zgłoszenie, a nie wiem który paragon wykorzystałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6188869 Napisano: 26.04.2016 13:35:00 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

A co z kobietami które czują się mężczyznami/są w trakcie zmiany płci (albo na odwrót)? emotka A w ogóle to kobieta wąsa nie może już mieć?

Określenie że w konkursie mogą brać udział tylko kobiety lub mężczyźni to chyba nie byłoby zgodne z prawem? Bo dyskryminacja emotka To tak jakby powiedzieć, że w tym konkursie mogą brać udział tylko biali lub czarni emotka

http://whatannawe...dziejaussie-konkurs/
Właśnie dodałam do bazy - tylko dla czytelniczek, Panom dziękują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6188808 Napisano: 26.04.2016 12:04:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Nivea #działamSMART, kurier DPD
Te legginsy mają chyba wyszczuplać, przez brak dopływu krwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6188715 Napisano: 26.04.2016 09:32:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

bc14 napisał(a):

W lewiatanie nowy konkurs 800 rowerow do wygrania po 1 na sklep!:) aaale urnowy  w dodatku o wygranych decyduje komisja ze sklepu;/ moglo byc tak pieknie a tak bedzie dzialo i uswiadamialo gdzie nasze urny by wygralia znajomi wlasciciela sklepu SZKODA

Hello, a gdzie można znaleźć jakieś info o tym konkursie??? bo już wszystko przeszukałam i go nie umiem znaleźć:) z góry dziękujęemotka

https://www.e-kon...an.html#.Vx8ZmfmLTIU Wyświetl w wątku >>
0 0

banka-manka

#6188286 Napisano: 25.04.2016 15:53:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Kartoning na konkurs Gatta/FB (w bazie). Ale autorka na forum siedzi, więc i fotka została usunięta. Ale tekst Adriany Teresy W* na stronie Gatty pozostał, ma szansę na nagrodę emotka

PS: Nie zachęcam do czytania i ostrzegam: 18+. Żeby potem nie było, że po przeczytaniu... komuś mózg zryło.

Żeby tylko na ten konkurs. Gdzie nie spojrzysz tam karton emotka
Pamiętam jak w jednym konkursie wysyłało się zdjęcia na mejla, Pan organizator był pod wrażeniem, że to specjalnie dla Niego i opublikował na FB zdjęcie kartonu. No i dowiedział się, że nie On taki jedyny, wyjątkowy, szczególny bo inni blogerzy na swe konkursy dostali takie same prace emotka Wyświetl w wątku >>
0 0