Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rencia163

rencia163

#6023723 Napisano: 27.05.2015 20:58:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siasiolka napisał(a):

hej..
pierwszy raz zagrałam w podlaskim.. a teraz czytam regulamin i nie widzę pasztetów 100g na liście biorących udział w konkursie...
ślepa jestem czy faktycznie te pojedyncze setki nie biorą udziału?

no co ty, ja dziś wziełam udział pierwszy raz a kupiłam paszteciki 50g.  Ale na głównej stronie piszą 3 dowolne opakowania.  Zresztą jak weryfikują to chyba tylko numer paragonu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6023682 Napisano: 27.05.2015 19:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewelajna napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

erychta00 napisał(a):

Jasminum napisał(a):

rencia163 napisał(a):

ewka656 napisał(a):

slavek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Jasminum napisał(a):

79magda napisał(a):

edzia3 napisał(a):

maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane

E tam, przecież wszyscy wiedzą, że Edward Wtrakcieweryfikacji ostatnio wygrywa więcej, niż Zenon Laurka, Ryszard Prezentacjamultimedialna i Stefan Rezerwowy razem wzięci emotka

Przejrzałem fora i widzę, że ludzie mieli kodów za 7 tys zł grania lub nawet 30 tys kredytów. Także mógł ktoś wygrać wszystko

Ja miałam 2000 tys kredytów i nic emotka

wydaje mi się, że oni tak po cichu dyskwalifikują takich hurtowych graczy, bo od razu wiadomo, że te losy są z podejrzanego źródła.

nie strasz mnie, bo ja tych kredytów to miałam z 5 tys. , czekam na telefon bo przy takiej ilości kodów to mi się nie chce srawdzać. 

Ktoś wspomniał, że w regulaminie jest zapis że lotto może prosić o udowodnienie swoich zarobków tzn. wiarygodności tego zakupu kuponów np. za 10 tys zł w miesiąc w przypadku wygranej

Ojej ! a ja miałam tylko z 1000..... Czyli moja minimalna szansa już w ogóle legła w gruzach emotka
A i ja musiałam się upominać o kupony a panie z wielkim żalem mi je oddawały! Czułam się jak bym prosiła o jałmużną!

Ja znalazłem trochę niepotrzebnych kuponów w kolekturach a także parę razy się o nie upomniałem sugerując: czy nie ma pani przypadkiem niepotrzebnych losów- czyli książę i żebrak. Sam też grałem sporo w multi

Ktoś wspominał o udowadnianiu tych kuponów więc może jeszcze się trafi emotka A jakie nagrody wybieraliście? Bo ja to w te mniejsze emotka

ja miałam ponad 20 tysięcy kredytów i nic... no i chciałam dodać że to że się ma tyle kredytów to nie znaczy że się miało nie wiadomo ile kuponów. Wystarczyło po prostu kupować multi multi plus ze zwielokrotnioną stawką.

Jak to udowadnianie kuponów, pisał to ktoś kto wygrał? Tu na tej stronie? Bo jeszcze nie widziałam wpisu kogoś kto wygrał w multimulti. U mnie w mieście pan wygrał w loteriadzie samochód to musiał skan kupony wysłać, a inny pan wygrał aparat to nie wymagali żadnego skanu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6023547 Napisano: 27.05.2015 14:11:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

slavek napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Jasminum napisał(a):

79magda napisał(a):

edzia3 napisał(a):

maryam napisał(a):

krynio napisał(a):

Skandal! W loterii multi multi wszystkie nagrody wylosowała jedna osoba! Jak to możliwe, że jakiś "w trakcie weryfikacji" miał takie szczęście???!!!
emotka

Skąd wiecie że 1 osoba wszystko zgarnęła?

No właśnie.W trakcie weryfikacji oznacza że osoby zostały powiadomione i że są sprawdzane

E tam, przecież wszyscy wiedzą, że Edward Wtrakcieweryfikacji ostatnio wygrywa więcej, niż Zenon Laurka, Ryszard Prezentacjamultimedialna i Stefan Rezerwowy razem wzięci emotka

Przejrzałem fora i widzę, że ludzie mieli kodów za 7 tys zł grania lub nawet 30 tys kredytów. Także mógł ktoś wygrać wszystko

Ja miałam 2000 tys kredytów i nic emotka

wydaje mi się, że oni tak po cichu dyskwalifikują takich hurtowych graczy, bo od razu wiadomo, że te losy są z podejrzanego źródła.

nie strasz mnie, bo ja tych kredytów to miałam z 5 tys. , czekam na telefon bo przy takiej ilości kodów to mi się nie chce srawdzać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6023541 Napisano: 27.05.2015 14:07:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

w lotto wygrywają panie z kolektury :-/ nie raz i nie dwa zdarzyło mi się nie dostać kuponu- ja się upomnialam, a inni.... porażka

panie z kolektury nie mogą grać ani ich bliska rodzina,  chyba ze zbierali dla znajomych. Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6022873 Napisano: 26.05.2015 16:12:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

U mnie też cisza mialam ok 2500 losów

losów czy kredytów? bo to jest różnica.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6022771 Napisano: 26.05.2015 13:16:20 w Czy informują/ informowali?
1q1q1q napisał(a):

Czy loteria Multi Multi kogoś informowała?

Też czekam i cisza a miałam sporo losów. Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6022759 Napisano: 26.05.2015 12:57:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

maryam napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

onagra napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Ja grałam ale ciszay

U mnie też cisza

u mnie tez pusto:(

A duzo kodów zgłaszaliscie w tym multi multi

a na jaką nagrodę przeznaczyliście kody i ile mieliście losów?


ja miałam po ok 150 losów na jedną nagrodę, wybrałam 3/4 nagród bo nie które były by mi zbędne. Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#6022569 Napisano: 26.05.2015 08:52:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kto grał w loterię multimulti.pl ? Dzwonili już do kogoś że wygrał jakąś nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#5918959 Napisano: 17.09.2014 21:05:14 w Biedronka
A mój facet kupił dziś w biedronce piwo z zakupami za 50zł i dostał zdrapkę, Kasa przyjęła ten paragon do konkursu, czyżby regulamin zmienili czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

rencia163

#5532560 Napisano: 29.12.2012 11:48:19 w Biedronka
I do mnie dojechał bonik za 100zł Wyświetl w wątku >>
0 0