Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dede

dede

#6276310 Napisano: 27.10.2016 21:58:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

dede napisał(a):

Z konka Nivea Tesco chcą oświadczenie o prawach autorskich z ich strony ale do tego konkretnego konka to tam nie ma nic do pobrania. Czy dobrze rozumiem, że mogę wysłać to które mają na stronie załączone do innych konkursów?  emotka

tak, ja tak zrobiłam, trzeba wpisać nazwę konkursu i czas trwania

Dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6276222 Napisano: 27.10.2016 19:29:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z konka Nivea Tesco chcą oświadczenie o prawach autorskich z ich strony ale do tego konkretnego konka to tam nie ma nic do pobrania. Czy dobrze rozumiem, że mogę wysłać to które mają na stronie załączone do innych konkursów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 targicola

dede

#6270913 Napisano: 17.10.2016 18:42:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

dede napisał(a):

Oj tam smolarowe samochody, ja tam nawet nie miałam złudzeń ale zapytam się gdzie jest mój telewizor lub bon do Intermarche z konka Jaki jest twój kolor? Nikt się nie chwalił tymi nagrodami i akurat tutaj złudzenia jeszcze mam  emotka

ktoś się chwalił głośnikami..... czekamy na pozostałe nagrody...

Właśnie widziałam w mdw i czekam na resztę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6270902 Napisano: 17.10.2016 18:35:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oj tam smolarowe samochody, ja tam nawet nie miałam złudzeń ale zapytam się gdzie jest mój telewizor lub bon do Intermarche z konka Jaki jest twój kolor? Nikt się nie chwalił tymi nagrodami i akurat tutaj złudzenia jeszcze mam emotka Wyświetl w wątku >>

dede

#6270796 Napisano: 17.10.2016 16:46:13 w Czy informują/ informowali?
Czy telewizory i bony z konkursu ITM Jaki jest twój kolor już też poinformowane? Widziałam tylko wpisy dot. głośników. emotka Wyświetl w wątku >>

dede

#6267907 Napisano: 11.10.2016 20:29:56 w SZUKAM....
Szukam maila do agencji JET muszę upomnieć się o maila z konka Lindt bo nie wiem czy tam trzeba coś odsyłać. Jak ktoś ma to poproszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6267879 Napisano: 11.10.2016 19:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że laureaci czekolad w loterii Lindt nic nie muszą odsyłać? Wszysyko podawało się chyba w zgłoszeniu? Nie mam żadnego maila a widzę siebie na stronce. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6267397 Napisano: 11.10.2016 08:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę siebie na liście laureatów loterii Lindt z Federerem ale maila żadnego nie dostałam. Czy wszyscy otrzymali już te maile? Chodzi mi o zestawy czekolad.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6264747 Napisano: 05.10.2016 19:31:05 w Czy informują/ informowali?
Czy Oxford dzwonił dziś z innymi niż pufy nagrodami z minionego tygodnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6254446 Napisano: 14.09.2016 17:07:28 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

bc14 napisał(a):

olunka napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Kupowal już ktoś Jogobelle? Bo nie wiem gdzie znajdę wszystkie warianty i w jakiej cenie emotka

wczoraj w KAuflandzie widziałam musli i 8 zbóż, po 1,38 i 1,80 (jakoś tak), nie było breakfast

ja dziś widzialam w BIedronie któreś za1,69

ps.cieckawe czy bedzie obowiązywała cena(66zl) do wydania czy il.sztuk?

wydaje mi sie ,że ilość sztuk do kwoty 66 zł

A co to za konek z tą Jogobellą? Wyświetl w wątku >>
0 1 asiatok

dede

#6253371 Napisano: 12.09.2016 21:48:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pamięta ktoś może o co pyta Oxford kiedy dzwoni do laureatów?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6252326 Napisano: 09.09.2016 17:58:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ile sztuk kosmetyków macie w damskiej wersji nagrody Loreal Cannes? U mnie szampon, szminka olejek i maskara. Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6252324 Napisano: 09.09.2016 17:56:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Loreal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6246804 Napisano: 27.08.2016 20:03:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę sporo konkursów Oxford, ale już pogubiłam się co gdzie kiedyemotka  W jakich sklepach  mogę już kupić zeszyty na ich konkursy, bo sporo z nich zaczyna się we wrześniu a zeszyty potrzebne na już? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6246590 Napisano: 26.08.2016 20:48:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@banka-manka napisał(a):

dede napisał(a):

Wpiszę się tutaj, bo to dość pilne a tutaj zagląda najwięcej osób. Mam problem z wygranym sprzętem który wymaga naprawy. Teoretycznie jest na gwarancji, ale jedyny dokument jaki otrzymałam od organizatora to protokół odbioru nagrody na którym to nie ma daty przekazania a przy gwarancji jest ona oczywiście istotna. Co tu robić, ciekawe czy teraz organizator dośle mi takie coś?  Jakie macie doświadczenia?

Zadzwoń najpierw do serwisu - spisz sobie w jakich dniach był konkurs, kiedy dostałaś nagrodę, kto organizował itp. Może akurat nie będzie potrzeba.
A potem do Organizatora - nie daj się zbyć. Powodzenia  emotka
Na przyszłość - staraj się pilnować takich rzeczy zaraz po otrzymaniu nagrody. Ostatnio zapewniono mnie, że wygrany sprzęt jest na gwarancji, karta gwarancyjna pobieżnie wypełniona. Zadzwoniłam do sklepu, gdzie miała obowiązywać, powiedzieli, że jednak jakiś dokumentów brakuje. Przez 2 tygodnie męczyłam organizatora o oświadczenie itp. Dostałam  emotka

Dzięki, dobrze, że jest to forum i zawsze ktoś coś podpowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6246585 Napisano: 26.08.2016 20:29:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

dede napisał(a):

Wpiszę się tutaj, bo to dość pilne a tutaj zagląda najwięcej osób. Mam problem z wygranym sprzętem który wymaga naprawy. Teoretycznie jest na gwarancji, ale jedyny dokument jaki otrzymałam od organizatora to protokół odbioru nagrody na którym to nie ma daty przekazania a przy gwarancji jest ona oczywiście istotna. Co tu robić, ciekawe czy teraz organizator dośle mi takie coś?  Jakie macie doświadczenia?


Na szczęście - żadne.

Możesz np. zadzwonić do serwisu i spytać, czego im potrzeba. Bo może wystarczy, żebyś stworzyła plik z oświadczeniem organizatora o treści:
Oświadczam, że produkt o numerze seryjnym X został nabyty w dniu X na podstawie faktury X.
Data, podpis, pieczątka organizatora.

Poślij mejlem do organizatora, niech wypełnią i wyślą do Ciebie listem poleconym.
Taka propozycja emotka

Już to zrobiłam, ciekawe czy mi to prześlą, myślałam, że ktoś też miał takie przygody emotka  Dzięki joan Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6246579 Napisano: 26.08.2016 20:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wpiszę się tutaj, bo to dość pilne a tutaj zagląda najwięcej osób. Mam problem z wygranym sprzętem który wymaga naprawy. Teoretycznie jest na gwarancji, ale jedyny dokument jaki otrzymałam od organizatora to protokół odbioru nagrody na którym to nie ma daty przekazania a przy gwarancji jest ona oczywiście istotna. Co tu robić, ciekawe czy teraz organizator dośle mi takie coś?  Jakie macie doświadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6246561 Napisano: 26.08.2016 19:30:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam problem z wygranym sprzętem który wymaga naprawy. Teoretycznie jest na gwarancji, ale jedyny dokument jaki wówczas otrzymałam od organizatora to protokół odbioru nagrody na którym to nie ma daty przekazania a przy gwarancji jest ona oczywiście istotna. Co tu robić, ciekawe czy teraz organizator dośle mi takie coś? Jakie macie doświadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6243654 Napisano: 20.08.2016 17:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chcę odesłać dane z konka Liptona fotoandlove i nie wiem czemu nie chcą się przesłać. Cały czas jest tylko wysyłanie i nic więcej. Też tak macie, czy to tylko u mnie tak?  Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#6243400 Napisano: 19.08.2016 18:53:27 w Informują
Lipton wysłał maile z 5 etapu fotoandlove (słoiki, nie wiem jak reszta), ale formularz nie chce przesłać danych, cały czas wysyła i wysyła... Udało się komuś odesłać te dane? Wyświetl w wątku >>
0 0