Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dede

dede

#5467256 Napisano: 23.11.2012 05:44:02 w Paragony
kamila10001 napisał(a):

dede napisał(a):

Są jakieś oferty paragonów na konkurs soraya? Zagrałabym , ale te kremy dość drogie jak na kupowanie dla konkursu
Krem pod oczy 16,99zł






kamila10001 napisał(a):

dede napisał(a):

Są jakieś oferty paragonów na konkurs soraya? Zagrałabym , ale te kremy dość drogie jak na kupowanie dla konkursu
Krem pod oczy 16,99zł






Ale krem pod oczy się kwalifikuje bo na nich nie ma tego oznaczenia o konkursie?

Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5467236 Napisano: 23.11.2012 05:35:48 w Paragony
Są jakieś oferty paragonów na konkurs soraya? Zagrałabym , ale te kremy dość drogie jak na kupowanie dla konkursu
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5467165 Napisano: 23.11.2012 04:58:49 w Biedronka
Co do produktów które mogą brać udział w nowym konku to informacje są sprzeczne poniekąd. W regulaminie mowa o wszystkich produktach licencyjnych Disneya ale w gazetce już jest napisane że chodzi o produkty Disney oznaczone znaczkiem Szansa na play station 3 emotka Najlepiej zapytać kiorę i już bo po co kupować coś kompletnie niepotrzebnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5467160 Napisano: 23.11.2012 04:55:46 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

polec napisał(a):

tereniagno napisał(a):

dede napisał(a):

Wiem że jeśli ktoś wygrał w ciągu ostatnich 6 miesięcy nagrodę w konkursie Disneya to może dopiero zagrać znowu w ich konku po tych 6 miesiącach. Czy jednak może wtedy wziąć udział w konkursie inna osoba w domu? Bo tak się składa że brat chce wziąć udział, ale ja we wrześniu wygrałam konsolę.


Rozumiem,że osoba,która wygrała tablet z ostatniego konka,nie może brać udziału teraz ?
3.11. Uczestnik może być zwycięzcą Konkursu tylko raz, niezależnie od liczby nadesłanych prac. Laureatem konkursu nie może zostać osoba, która była laureatem konkursu organizowanego przez lub na zlecenie The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy od daty rozpoczęcia Konkursu. Niniejszy okres czasu jest rozumiany, jako okres pomiędzy datą rozpoczęcia niniejszego Konkursu, a datą rozpoczęcia konkursu organizowanego przez lub na zlecenie The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o., w którym uczestnik został po raz ostatni laureatem.



Nie może i bardzo tego przestrzegają.
Moje dziecko wygrało w zeszłym roku w Kiorze i z tego co widzę (wśród znajomych dzieci forumowiczek), też z reguły wpadają gorsze nagrody.

Moje dziecko już tam później nic nie wygrało.


dobzre , że zwróciliście na to uwagę bo ja wygrałam ostatnio w realowskim disneyu czyli teraz juz nie mam co dziecka zaganiac do malowania


A jeśli inna osoba z domu weźmie udział? Ja wygrałam w poprzednim ale teraz brat ma chęć wziąć udział Czy jest więc sens, w końcu adres ten sam? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5465105 Napisano: 22.11.2012 02:45:08 w Biedronka
Wiem że jeśli ktoś wygrał w ciągu ostatnich 6 miesięcy nagrodę w konkursie Disneya to może dopiero zagrać znowu w ich konku po tych 6 miesiącach. Czy jednak może wtedy wziąć udział w konkursie inna osoba w domu? Bo tak się składa że brat chce wziąć udział, ale ja we wrześniu wygrałam konsolę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5465049 Napisano: 22.11.2012 02:12:48 w Biedronka
kokoszka napisał(a):

dede napisał(a):

ksantypa napisał(a):

u mnie sa kalendarze takie ala adventowe kolo 6 zł , jakies dezodoranty i pomadki dla dzieci kolo 5zł ale może jest co coś tanszego a jednoczesnie bardziej pzrydatnego typu zeszyt czy kredki


A gdzie widziałaś produkt na który można zagrać w tym konkursie za 5 zł. Ja tak patrząc w gazetkę to najtańszą widzę tylko poduszkę disney za 10 zł. Są jakieś inne(tańsze)produkty w biedronce które umożliwiają udział w tym konkursie? emotka


Dziś widziałem żel lub szampon Disney chyba za ok 8pln ale czy on bierze udział w tym konku emotka



Chyba nie, ale są całkiem fajne poduszki Disneya za 10 zł. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5463529 Napisano: 21.11.2012 04:55:59 w Biedronka
yaagatka napisał(a):

PS. a te kredki,które dostaliśmy w ramach NAGRODY POCIESZENIA z konkursu z tabletami kosztują 22zł - cena z katalogu biedronki.
a ktoś się żalił, że kredki za 5zł przysłali...


Dokładnie Majewski robi najlepsze kredki bambino na rynku Nie wiem dlaczego ludzie narzekają I tak szybko im je wysłali W ubiegłym roku dostałam kredki z tego konka gdzieś w styczniu lub lutym tego roku. Zapomniałam już o tym konkursie a tu w skrzynce koperta z bambino. Czy w tym roku też wysyłają je listem zwykłym? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5463443 Napisano: 21.11.2012 04:01:40 w Biedronka
Od jutra trochę rzeczy się pojawi np. poduszki Disney po 10 zł. Mam nadzieję że będą warte tej dyszki;) Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5461988 Napisano: 20.11.2012 05:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej wie ktoś może gdzie jest ten wzór zgody rodzica na udział dziecka w konkursie Biedronki i disneya? W regulaminie jest napisane że na końcu regulaminu, ale tam nie ma żadnego wzoru. Jest tylko ten załącznik ale to nie to. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5461984 Napisano: 20.11.2012 05:53:35 w Biedronka
Z regulaminu konka Biedronka disney:
Pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na udział w Konkursie. Wzór zgody zamieszczony jest w końcowej części niniejszego regulaminu,
Gdzie w końcówce regulaminu jest ten wzór zgody bo ja coś nie mogę znaleźć? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5461939 Napisano: 20.11.2012 05:26:01 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

u mnie sa kalendarze takie ala adventowe kolo 6 zł , jakies dezodoranty i pomadki dla dzieci kolo 5zł ale może jest co coś tanszego a jednoczesnie bardziej pzrydatnego typu zeszyt czy kredki


A gdzie widziałaś produkt na który można zagrać w tym konkursie za 5 zł. Ja tak patrząc w gazetkę to najtańszą widzę tylko poduszkę disney za 10 zł. Są jakieś inne(tańsze)produkty w biedronce które umożliwiają udział w tym konkursie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5459816 Napisano: 19.11.2012 02:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

dede napisał(a):

Hej Jest ktoś kto brał udział w konkursie drogerii Natura i Aster? Dziś miała być opublikowana lista zwycięzców na stronie ale coś jej nie widać. Może ma ktoś jakiś link bo może szukam nie tam gdzie powinnam


ja mam zapisane że to dopiero jutro



O przepraszam Ja już chyba straciłam rachubę czasu. Przecież dziś jest 19 a nie 20. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5459808 Napisano: 19.11.2012 02:37:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej Jest ktoś kto brał udział w konkursie drogerii Natura i Aster? Dziś miała być opublikowana lista zwycięzców na stronie ale coś jej nie widać. Może ma ktoś jakiś link bo może szukam nie tam gdzie powinnam Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5454909 Napisano: 16.11.2012 12:08:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nineczka17 napisał(a):

dede napisał(a):

Hej od kiedy rozpoczyna się nowy etap konkursu Soraya?


Od poniedziałku


Dzięki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5454794 Napisano: 16.11.2012 11:17:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej od kiedy rozpoczyna się nowy etap konkursu Soraya? Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5453148 Napisano: 15.11.2012 01:44:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

dede napisał(a):

Hej Jak to jest z tym konkursem soraya Ile nagród tygodniowo i czy w ogóle co tydzień je przyznają? i kiedy zaczyna się kolejny etap? Od poniedziałku czy jak? Nie mogę się doczytać w tym regulaminie Takim druczkiem pisany;)


No właśnie, czy tydzień Soraya zaczyna się normalnie w poniedziałek a kończy w niedzielę, czy jakoś inaczej? emotka



No właśnie Bo tak sobie czytam ten regulamin i wychodzi na to że tydzień rozpoczyna sobota zatem proszę o oświecenie przez kogoś kto jest lepiej zorientowany w tym konku
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5453111 Napisano: 15.11.2012 01:24:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej Jak to jest z tym konkursem soraya Ile nagród tygodniowo i czy w ogóle co tydzień je przyznają? i kiedy zaczyna się kolejny etap? Od poniedziałku czy jak? Nie mogę się doczytać w tym regulaminie Takim druczkiem pisany;) Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5443013 Napisano: 09.11.2012 05:57:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Były dzis smski z prince polo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5441065 Napisano: 08.11.2012 06:09:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slibeer napisał(a):

slodkamary napisał(a):


Może kojarzycie ten nr: 222287133


Konsultanci play

Szukam czy osoba wygrywająca główną z bonda jest z forum? (może być PW) emotka
Bo byłby to ciekawy zbieg okoliczności gdyby ktoś z poza forum bo
http://konkursbond.pl/zwyciezcy
w 1 kolumnie 1 pozycja i w 2 kolumnie 2 kolumna to ta sama osoba? emotka i tu: http://www.mbank....eczowych-II-etap.pdf 4pozycja

i zwycięzca samochodu (Damian K. włoszczowa)z bonda z http://www.mbank....i_etapu_konkursu.pdf czesław (wszłoszczowa)

(tak tylko pytam,dla własnych celów bo ktoś chyba ma fajny bajer emotka )



W krzyżówkach rossmann Skarb też bardzo często wygrywa jedna i ta sama osoba(to się rzuca w oczy) To trochę dziwne bo w krzyżówkach laureaci są wybierani losowo więc trudno byłoby ciągle trafiać. Nie wierzę też że taka osoba wysyła multum zgłoszeń żeby wygrać jakiś zestaw szamponów. To podejrzane dlatego ja już tych krzyżówek Skarbu z rossmana nie wysyłam i basta. Wyświetl w wątku >>
0 0

dede

#5440498 Napisano: 08.11.2012 01:52:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I do mnie kawka przyszła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0