Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika noisy0000

noisy0000

#6212994 Napisano: 13.06.2016 16:27:23 w SZUKAM....
Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to  rozumieć:

"Wi-Fi w lobby za opłatą (ok. 5EUR/dzień, ok. 20EUR/tydzień), brak Wi-Fi w pokojach"

Czyli wykupienie internetu na tydzień kosztuje 20 euro od osoby, czy z otrzymanego hasła będą mogły korzystać np wszystkie osoby, które ze mną jadą?
Miał ktoś już tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6205453 Napisano: 01.06.2016 17:49:07 w Czy informują/ informowali?
taalvikki napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Czy Prince Polo już dzwoniło do pani Kaji C. w związku z główną ????? emotka

Wyczuwam tu ironię lub zwykłą zazdrość emotka  skoro wiesz, że i tak ona wygra to co Cię to interesuje kiedy zadzwonią ;)


bo to wątek, w którym zadaje się pytania odnośnie tego, czy informowali, czy nie. może ktoś nie chce czekać i się łudzić. a gadki o "zazdrości" są już naprawdę nudne. 

Ta, serio? A ja tu widzę pytanie, czy konkretna osoba już została poinformowana, a kto ma niby to wiedzieć?  Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6205274 Napisano: 01.06.2016 13:42:11 w Czy informują/ informowali?
mattadore napisał(a):

Czy Prince Polo już dzwoniło do pani Kaji C. w związku z główną ????? emotka

Wyczuwam tu ironię lub zwykłą zazdrość emotka  skoro wiesz, że i tak ona wygra to co Cię to interesuje kiedy zadzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202876 Napisano: 28.05.2016 10:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Barimor napisał(a):

Czy ktoś wie jak jest z promocją LAYS, czy jedna osoba może wygrać kilka puf czy telewizorów?

Jedna osoba może wygrać jedną pufę i jeden telewizor Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202733 Napisano: 27.05.2016 19:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

lola.lola napisał(a):

tusienka napisał(a):

jokan napisał(a):

magnus napisał(a):

Jeśli chodzi o Prince Polo to dla mnie jeden z bardziej żenujących konkursusów, nie dlatego,że mnie tam nie ma, bo chyba nawet za te 200 zł  pewnych rzeczy poprostu nie zrobię. Nie wiem czy to śmieszne,  żałosne czy cwane w I etapie konkursu  mieć na imię raz Beata raz Joanna (przykład z sufitu) tylko dlatego, że się ma inny kolor okularów czy biega się wokół innego słupka emotka   

slyszalam (kolezanka pisala), ze tam wygrywaja prawie ciagle te same osoby, ale ile w tym prawdy to nie wiem....

Jest- wystarczy spojrzeć w mdw : ,, kolejne PP" itp

Regulamin na to pozwalał  emotka

Znam Regulamin i wiem na co pozwalał emotka
Chodziło mi o coś innego - o fakt, że I nagroda w tygodniu to chyba mało i trzeba przy drugiej zmienić imię emotka
wtedy wygrane nie kłocą się z Regulaminem, bo:
1 (jeden) Uczestnik może uzyskać w trakcie trwania Konkursu prawo do nie więcej niż1 (jednej) Nagrody II Stopnia w danym Tygodniu

Niektórzy grali całymi rodzinami świetnie się przy tym bawiąc. Dziś  widać rzeczywiście jest dzień rozliczania/wyliczania/wypominania wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202644 Napisano: 27.05.2016 15:06:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja dalej nie rozumiem dlaczego ta burza, nikt nikomu nic NIE WYLICZA , ktoś zaczynając ten cały temat napisał po prostu, że praca jest genialna i nie ma się co dziwić bo należy do Kai która jest bezkonkurencyjna w tym co robi. 
Gdyby ktoś tak napisał o mnie to raczej byłabym z siebie dumna, że ktoś podziwia to co robię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202579 Napisano: 27.05.2016 13:00:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Boże, nie wierzę... Przecież nikt nie napisał nic w stylu o jakim wspominasz emotka  Nikt nie pisze, że ta Pani nie ma prawa wygrać bo już się nawygrywała i się jej nie należy tylko, że zrobiła świetną pracę emotka  Trochę więcej luzu Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202570 Napisano: 27.05.2016 12:53:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

tak, ta Pani ma dużo na swoim koncie, i to nie jakieś samochody z niższej półki np.; Toyota Auris Hybryda ( jakieś 100.00zł ) z konkursu Visa emotka i pewnie jeszcze więcej o których nawet nie wiemy emotka


I po co wyliczać co z i czego ta pani ma? Rozliczanie z cudzych wygranych widzę wciąż na topie...

A czy to jest złe wyliczanie? Ja jestem pełna podziwu i nie ma w tym żadnej zazdrości czy zawiści Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202562 Napisano: 27.05.2016 12:46:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

do 3-4 samochodów wpadnie jeszcze 50.000zł emotka też tak bym chciał emotka

jak to 3-4 samochodów? emotka  Tyle już ta pani ma na swoim konkursowym koncie?  emotka emotka emotka

tak, ta Pani ma dużo na swoim koncie emotka i pewnie jeszcze więcej o których nawet nie wiemy emotka


No to szacunek emotka  ale co się dziwić, talent i wyobraźnia na wysokim poziomie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202556 Napisano: 27.05.2016 12:40:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

mia napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Już uzupełniają galerię Prince Polo z 7 tygodnia, ciekawe co ciekawego się pojawi emotka

No to pozamiatane, Kaja C. Gdańsk moim zdaniem zgarnie główną emotka

Co to za emocja "Jego książęcość" lub "supermoc" ? emotka

No i moim zdaniem będzie się jej należała. emotka
Chyba, że jakimś cudem się coś lepszego za chwilę pojawi. Ale jeśli nawet, to stawiam, że to będzie również jej dzieło, tylko z udziałem innej osoby... emotka

do 3-4 samochodów wpadnie jeszcze 50.000zł emotka też tak bym chciał emotka

jak to 3-4 samochodów? emotka  Tyle już ta pani ma na swoim konkursowym koncie?  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202539 Napisano: 27.05.2016 12:19:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Już uzupełniają galerię Prince Polo z 7 tygodnia, ciekawe co ciekawego się pojawi emotka

No to pozamiatane, Kaja C. Gdańsk moim zdaniem zgarnie główną emotka

Co to za emocja "Jego książęcość" lub "supermoc" ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202503 Napisano: 27.05.2016 11:11:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W kwestii Prince Polo nie widzę problemu w parze gifów tworzących jedność w przypadku przyznawania nagród II stopnia. Jednak byłoby kiepsko gdyby nagrodzili któryś z nich nagrodą główną. Nagroda jest jedna a te gify osobno są niezrozumiałe.. "Kreatywność" to nie emocja ale to już zupełnie osobna kwestia. 
Ciekawe jak to będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6202500 Napisano: 27.05.2016 11:05:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
uff są dwie stówki w Prince Polo na koniec emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6201524 Napisano: 24.05.2016 16:09:04 w Wkurza mnie...
Nie wiem czy ten konkurs był w bazie ale moja siostra brała w nim udział... 
https://www.faceb.../?type=3&theater
Sephora pisała, że można wykonać kolaż tylko ze zdjęć do których ma się prawa autorskie.. niektórzy (w tym moja sis) zrobili własne zdjęcia a wygrały w większości zdjęcia z internetu emotka
Brał ktoś udział? Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6201513 Napisano: 24.05.2016 15:47:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Mylą mi się już dni w Lays... mogli podawać dni z kalendarza a nie dni konkursu i byłoby jaśniej... tak czy siak moje 
- Wyjazd z boiska!
- No to mam przechrupane...

nie wygrało emotka  pewnie przetłumaczyli to sobie na bardziej wulgarną wersję a miałam na myśli tylko "przechlapane" emotka

Może mógłby się ktoś pochwalić hasłem na miarę TV ? emotka

Tydzień temu wysłałam takie same emotka Także nie wygrało emotka

Ja do obrazka: "Zaraz pobiję swój rekord główek", dopisałam "Jesteś zalaysowisty na pierdyliard sposobów" i nie wygrałam emotka

Pewnie "pierdyliard" im się nie spodobało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6201052 Napisano: 23.05.2016 16:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

vivi napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

monkakk napisał(a):

edzia21 napisał(a):

luko922 napisał(a):

https://princepolo.pl/galeria

Przeklikajcie sobie 38x, widzieliście tych zwycięzców KREATYWNOŚĆ i MIŁOŚĆ? WOW, niezłe! emotka

mam nadzieję, że będzie główna emotka

już myślałam że wymięknę przed końcem, ale było warto!
Praca meeeega z pomysłem !

Nie widzę emotka

galeria - 6 tydzień, 2 prace obok siebie, nazwa emocji umieszczona nad zdjęciem na pierwszym zdjęciu KREATYWNOŚĆ na zdjeciu obok MIŁO-ŚĆ

emotka emotka emotka  niesamowite!!! Dziękuję emotka

Pomysł baaardzo fajny ale nagroda główna jest jedna a te dra gify osobno stają się niejasne także głównej raczej bym nie dała Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6200484 Napisano: 21.05.2016 15:11:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
A ja się z pralinek cieszyłam a tu takie nagrody padają emotka  Gratulacje i udanego wypoczynku! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6200403 Napisano: 21.05.2016 10:46:45 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ludzie, którzy kupują masowo tony najmniejszych produktów konkursowych, a potem w płacz, że jakichś kodów nie widać. kupujta jeszcze mniejsze rozmiary dla myszy, by było więcej zgłoszeń, to wtedy wszystko odczytacie. w ogóle przeraża mnie takie masowe granie na produkty, których się nie używa i które później lądują w śmiechach. pazerność ludzka granic nie za. nie lepiej sobie kupić większą paczkę tych nieszczęsnych laysów, zobaczyć widoczny kod i NAPISAĆ DOBRE ZGŁOSZENIE? a chipsy oddać komuś, kto je lubi i je? o losie...  :/

Kody w małych paczkach są identycznej wielkości jak kody w dużych paczkach. I to nie jest tak, że we wszystkich małych paczkach znaki są nieczytelne, jak i we wszystkich dużych czytelne.
To jest mega wkurzające, że wypuścili takie buble konkursowe. Jest kilka typów zgrzewów, co pewnie zalezy od detali wykończenia maszyny pakującej - ale metoda tłoczenia kodów nie zostala na wszystkich zgrzewach przetestowana. 

Mnie wkurza, że co wejdę na forum to widzę  "GDZIE SĄ TE KODY Z LAYS?!" "W MOJEJ PACZCE NIE MA KODÓW!"
Ciągle ta sama gadka.. Ja kupuję duże paczki i kod jest tak czytelny, że nawet moja babcia by go zobaczyła. 

Tu akurat ciężko mówić o tym, że ludzie grają o produkty których później nie używają bo w większości pewnie celują w TV a jak już wiadomo najpierw trzeba wygrać pufę. Ale zgodzę się z tym, jak widzę, że ktoś kupił hurtem 30 małych paczek to nie mogę się nadziwić. Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6200400 Napisano: 21.05.2016 10:41:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewusia12 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Ewusia12 napisał(a):

wojowniczka napisał(a):

Fit&easy- wykorzystujecie max dostepnych znaków? Czy tylko przepis, uzasadnienie wybranego produktu i tyle? Piszę, kombinuje a oni mają mnie gdzieś :-/ mąż na sałatę nie chce już patrzeć :-/ a ja się uparłam jak osiol. 
Jakieś mega wypasne te przepisy zwycięskie? Chyba wierszykiem im tam rzucę, jakimś Mickiewiczem polecę :-/

przepis musi być oryginalny. moim pomysłem była sałatka cezar ze stekiem albo sałatka z kuskusem i krewetkami. Musi być coś ekstra.. a opis rymowanka, ale tez nie za dużo znaków...

Zgadza się - przepis musi być oryginalny, raczej mało spotykany. Ja pisałam normalnie, żadnym wierszykiem. Nie wykorzystałam wszystkich znakow, raczej krotko acz tresciwie. A uzasadnienie, którą paczkę wybieram - dwa zdania.

U mnie były grzanki z pastą z awokado i szpinakiem (i mozzarellą). Nie wiem czy to oryginalne ale mi się wydaje, że powinno być przede wszystkim "easy". Takie grzanki to żadna filozofia więc mój przepis był krótki i zwięzły. Na koniec dosłownie trzy zdania na temat tego, czemu dana torba sałat do mnie pasuje.  Z lekkim humorem ale bez żadnych rymów  emotka

czyli można mieć kilka sposobów na komisję:) Jest duże pole do popisu;)

U mnie krem brokułowo-szpinakowy nie przeszedł także na taki przepis nie marnujcie paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

noisy0000

#6200197 Napisano: 20.05.2016 16:07:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zwycięzcy FIT&EASY - pisząc w MDW o nagrodach dopisujcie o której godzinie był mail plissss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0