Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika synk

synk

#7135040 Napisano: 30.10.2023 18:01:52 w Konkursy z grami
mateeeo1985 napisał(a):

https://www.przep...knorr/cheesy-questto mam na myśli , wyniki jak zwykle z kosmosu , swoją drogą jest coś innego prócz tego konkursu ?

przy dobrym combo miałem coś poniżej 12 000. W topie mało znane konkursowo nazwiska jak dla mnie. Np. Kowalski (Dawajcie zupki), Yana z rosyjskim nazwiskiem, Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7125814 Napisano: 23.09.2023 10:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś cokolwiek wygrał w ostatnim konkursie Redbull (tym, który przestał działać)? Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7118268 Napisano: 22.08.2023 17:51:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I co do Moya - czy dostał już ktoś karty 100zl? Dodatkowo widzę się w rankingu więcej niż w jednym rankingu - a miałem tylko jednego maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7113800 Napisano: 03.08.2023 10:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Cześć, czy macie jakieś info odnośnie konkursu RedBull? Miałem 4 sekundy a nagrody brak… napisałem maila ale też cisza, ktoś ma jakieś wieści dlaczego gorsze czasy otrzymały nagrodę?

ktoś w agencji podjął decyzję o ocięciu rankingu od dołu. Tyle w temacie.
Napiszą Ci że używałeś nielegalnego oprogramowania czy coś w tym stylu.
To już drugi konkurs gdzie ucięli wg uznania. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7113510 Napisano: 02.08.2023 09:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
carrrolinax3 napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

pusheen napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

Ile mieliście rekord sekund w konkursie RedBulla "Znajdź puszki"? Ja 4 i nie mam żadnej nagrody emotka

Była o tym chwilę wcześniej dyskusja. Trzeba było mieć 5 sekund i więcej żeby wygrać, niższe czasy najwyraźniej usunęli z gry.

To fajny konkurs, że człowiek się stara, a z góry nie biorą pod uwagę jego zgłoszeń xD

To ciekawe, ja mam 5 sekund i nie mam żadnego emaila...

czyli zaokrąglili/ucięli nie według tego, co się komu wyświetlało, a według czasów technicznych. To co się wyświetlało było zaokrągleniem matematycznym. Wyświetliło 5s, a mogło być np.  4.7 lub 5.3 Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7112165 Napisano: 27.07.2023 18:27:02 w Konkursy z grami
adamo86 napisał(a):

Bartosz2137 napisał(a):

Dziś się kończy konkurs redbull. Wie ktoś może kiedy będą informowali odnośnie głośników?

W Regulaminie jest info, że poznamy laureatów do 4.08.
Do tego samego dnia będzie czas na odbiór nagrody - trochę dziwny zapis.

tak samo jak też dziwnym zapisem jest główna wygrana - nie wiadomo ani kiedy, ani gdzie do odebrania. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7107115 Napisano: 08.07.2023 16:39:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawa78 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

agawa78 napisał(a):

Hej, wiecie może przy ilu zdobytych punktach w Somersby można liczyć na nagrodę?

Z Każdym etapem jest pewnie wyższy próg bo pytania się powtarzają ale jest ich dosyć... dużo emotka  Mój rekord na razie to ok 50 w ostatnim etapie ale ktoś tu pisał kiedyś o wyniku 500 emotka Więc na za wiele nie liczę emotka

Wielkie dzięki

leżaki były już przy około 30 punktach, 500!!! to może na kosz (choć wiem też ze swoich źródeł, że za znacznie niższy wynik był kosz).
Faktycznie jednak trzeba się spodziewać wzrostu minimalnej ilości punktów na leżak. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7106602 Napisano: 06.07.2023 14:52:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy dostał ktoś kody z żabki "Okazję chodzą parami"?
Jeśli tak - to po jakim czasie od zakupu? Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7103994 Napisano: 27.06.2023 17:42:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

synk

#7101649 Napisano: 18.06.2023 15:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

synk napisał(a):

Ankann napisał(a):

Hej,jak mogę zapytać jakie rezultaty macie w Somersby?

35. To dużo...czy mało? Masakryczne te pytania. Aczkolwiek jeśli pytasz, to powinnaś podać swoje osiągnięcia.

Dużo. emotka  Ja miałam max 33 i to już był dla mnie wyczyn. Pytania zdecydowanie nie należą do prostych i na niektóre zwyczajnie nie da się znać odpowiedzi.

dlatego Ci, którzy mają szczęście w loteriach, mogą tu wygrać (plus jakaś wiedza). Celne strzelanie, logika i wiedza - w tej kolejności bym ustawił czynniki wpływu na wynik. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

synk

#7101631 Napisano: 18.06.2023 13:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ankann napisał(a):

Hej,jak mogę zapytać jakie rezultaty macie w Somersby?

35. To dużo...czy mało? Masakryczne te pytania. Aczkolwiek jeśli pytasz, to powinnaś podać swoje osiągnięcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7091442 Napisano: 05.05.2023 10:05:55 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

synk napisał(a):

rufus napisał(a):

Też was tak irytuje wyścig w netto? emotka

a jest ranking?

Nie ma. Mialem na mysli ogolnie gre..

Chętnie bym zagrał, gdyby było koło mnie Netto...i gdyby był ranking Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7091383 Napisano: 04.05.2023 21:51:31 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

Też was tak irytuje wyścig w netto? emotka

a jest ranking? Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7088674 Napisano: 17.04.2023 19:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może ktoś coś doda, bo mnie się nie chce.
Co wygrywa? Prawdopodobnie dwa czynniki - po pierwsze kreatywność, a po drugie - predyspozycje do osiągnięcia WIDOCZNEGO efektu po trzech miesiącach (czyli osoba wysportowana raczej nie ma szansy). Nagroda warta niby 4000, ale podpisuje się umowę na czas trwania programu...z którego nie można się wycofać (kara umowna). Sesje zdjęciowe, nagrania...ale jak ktoś potrzebuje kopa, żeby ćwiczyć - to myślę że warto zawalczyć...

https://www.faceb...aaRNoxPqXNefPTJRDPCl Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7082639 Napisano: 04.03.2023 22:30:06 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
mandarynka16 napisał(a):

synk napisał(a):

tu jeszcze dochodzi sprawa spieniężenia wygranych - no bo z czegoś żyć trzeba.
Nowe prawo nakazuje OLX i ALLEGRO informowanie US (już od tego roku ma się to dziać) o transakcjach (nie każdą wygraną jesteś w stanie udowodnić protokołem, więc jej wartość zbycia będzie jaka będzie - koszt zerowy). Żeby zwiększyć szansę - gra się na familię i znajomych - tych wygranych przecież nie przyjmiesz od nich jako darowizny.
Sprzedaż w miesiącu powyżej połowy średniej płacy to znów konieczność rejestracji działalności. Nawet czekanie pół roku nie daje gwarancji, że nie podciągną pod działalność.
Zaczynają się schody od tego roku. A czysta kasa w konkursach to rzadkość.
Jak się mylę- proszę mnie naprostować.

Chyba, że sprzedajsz na olx z odbiorem osobistym, wtedy można to ominąć

No - tych to raczej niewiele będzie jeśli ktoś mieszka na prowincji.
Można też za pobraniem, rzeczy o niższej wartości (firmy kurierskie chyba nie mają takiego obowiązku przed US) Wyświetl w wątku >>

synk

#7082637 Napisano: 04.03.2023 22:14:17 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
tu jeszcze dochodzi sprawa spieniężenia wygranych - no bo z czegoś żyć trzeba.
Nowe prawo nakazuje OLX i ALLEGRO informowanie US (już od tego roku ma się to dziać) o transakcjach (nie każdą wygraną jesteś w stanie udowodnić protokołem, więc jej wartość zbycia będzie jaka będzie - koszt zerowy). Żeby zwiększyć szansę - gra się na familię i znajomych - tych wygranych przecież nie przyjmiesz od nich jako darowizny.
Sprzedaż w miesiącu powyżej połowy średniej płacy to znów konieczność rejestracji działalności. Nawet czekanie pół roku nie daje gwarancji, że nie podciągną pod działalność.
Zaczynają się schody od tego roku. A czysta kasa w konkursach to rzadkość.
Jak się mylę- proszę mnie naprostować. Wyświetl w wątku >>

synk

#7073153 Napisano: 08.01.2023 17:42:50 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

Nigdy nie miałem dekodera, ale to może w dekoderze należy wyszukać kanały a nie w TV? Wyświetl w wątku >>

synk

#7072958 Napisano: 06.01.2023 17:31:34 w Moje konkursowe początki...
heh moja pierwsza w życiu wygrana z konkursu (krzyżówki) przepadła. W kolejnym numerze periodyka zauważyłem swoje dane...a po kilku tygodniach dostałem kartkę pocztową, że firma zbankrutowała i nie są w stanie zrealizować wygranej. Nie było to wiele, coś koło dniówki (30 lat temu). Potem długo nic...a później zaczęło się na jednej amerykańskiej stronie...tam wygrałem nagrody o fajnej wartości...raz przyszła mi sukienka damska (bo i takie były wygrane) - trafiła na cło. Wartość sukienki (wg strony) - 100$...cło - 100$...no to wróciła do Ameryki, bo cła nie opłaciłem i nie odebrałem...A potem trafiłem na e-konki i jestem tu ponad 10 lat. Wyświetl w wątku >>

synk

synk

#7069156 Napisano: 19.12.2022 12:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

synk napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Z Heinekena nie ma wyników za wczoraj, ktoś tu ogląda mecz emotka  i nie ma czasu emotka

ktoś tu nie ma czasu regulaminu przeczytać? Za piątek, sobotę i niedzielę wyniki są na początku tygodnia

Przecież z piątku były w piątek wyniki, z soboty w sobotę i dziś też dali ale później niż zwykle. 
Więc nie gwiazdorz synk.

w piątek z piątku....w sobotę z soboty? To ciekawe...toż to w tej sytuacji nawet nie jest loteria, a rozdawanie po uważaniu. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0