Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika synk

synk

#7057105 Napisano: 31.10.2022 21:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7057088 Napisano: 31.10.2022 20:11:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?...... Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7053679 Napisano: 15.10.2022 22:07:21 w co chcielibyście wygrać?
ekstra pensję w Lotto...tylko że nie gram Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

synk

#7049303 Napisano: 26.09.2022 20:07:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
qrde, byłem prawie pewien wygranej w jednym konkursie. Organizator napisał : bądźcie kreatywni, przygotujcie coś z żartem...no to się spiąłem i napisałem...a wygrały 4 proste teksty. Mój wiersz był jedynym rymem...ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#7039263 Napisano: 13.09.2022 14:49:56 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

A mnie wkurza że znienacka złapała mnie grypa emotka Dawno mnie tak wszystko nie bolało emotka

a ja mam tą chorobę na C, która ponoć nie istnieje emotka Żona przytargała z przedszkola i poszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6959908 Napisano: 10.09.2022 13:19:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteria Almette - ciekawe czy agencji nie dziwi Adam i Jacek z Aleksandrowa Łódzkiego? Ten Aleksandrów jakiś popularny w loteriach. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6875050 Napisano: 09.08.2022 11:55:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher na 50 Euro do sklepu Redbull, z konkursu Carrefour Wyświetl w wątku >>

synk

#6874572 Napisano: 06.08.2022 14:24:46 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Cieszę się, że ludzie na osiedlu wyrzucają tak dużo sosnowych mebli, do tego dochodzą remonty, jakieś stare futryny, boazerie, palety od dostaw nowych akcesoriów... bo już sąsiadowi, starszemu, niedołężnemu panu, który pali w kamienicy w piecu, zapełniłem całą komórkę drewnem. Wczoraj ogłosił, że ma zapas na dwa lata i totalnie po sufit wypełnioną komórkę. I że jak coś przywiozę dodatkowo, to będzie musiał składować chyba pod płotem przykryte certą, bo już się nie mieści. emotka

zrobiłeś mi dzień tym tekstem (nie widziałem go wcześniej):
"W życiu porządnego człowieka ważne jest, by nie grzeszyć. Ja na przykład nie grzeszę ani urodą, ani rozumem." Wyświetl w wątku >>

synk

#6870612 Napisano: 16.07.2022 18:58:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulka muzyczna LECH. Kapselki znalezione. Wyświetl w wątku >>

synk

#6850424 Napisano: 19.03.2022 16:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może ktoś doda, ktoś może wygra.. mnie się nie chce szukać
https://www.faceb...885/691746155584930/ Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6849226 Napisano: 12.03.2022 09:09:34 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Mam kilka nieaktywnych juz od bardzo dawna starterów. Zapewne nowi właściciele numerów będą nekani smsami z radia Zet, rmf, wróżbity Macieja i non stop jakichś natrętów zapraszających na badziewne pokazy garnkow

Numer nieaktywny przecież można aktywować przez doładowanie na przykład... Ja tak kiedyś po roku chyba aktywowałem ponownie.Czy to tak jest, że od razu numer tracisz? Czy on nadal jest przypisany do konta osoby, na którą był zarejestrowany? Po jakim czasie z automatu wchodzi do puli wolnych numerów Operatora? emotka

Przeważnie numer trafia do puli po roku od wygaśnięcia ważności konta (połączeń przychodzących). Ale niektóre sieci mogą odsprzedać numer nawet po pół roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6849214 Napisano: 11.03.2022 22:06:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mi się nie chce. Mam konkurs, który ma miesięczne edycje. Parę razy wygrałem, wiem co lubią - ale albo mi się nie chce, albo w danym miesiącu znów kubki i smycze do wygrania...albo plecaki, których mam już kilka.
Nawet wpisać w bazę konkursu mi się nie chce. Może ktoś wpisze: https://www.e-autonaprawa.pl/konkurs Wyświetl w wątku >>

synk

#6848115 Napisano: 05.03.2022 18:28:53 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

A ja dziś porównałem kwity z wypłaty. Nowy ład to minus 200 w stosunku do grudnia. Więc znów nie zagłosuję na PiS... Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6846428 Napisano: 24.02.2022 10:45:46 w Wkurza mnie...

synk

#6839965 Napisano: 24.01.2022 21:27:34 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

synk napisał(a):

Chyba jestem kiepski w marketingu - i może ktoś mi wytłumaczy - jaki sens jest wystawiać na OLX towar w cenie 10-krotnie niższej niż wartość rynkowa? To jakiś chwyt marketingowy? Ta osoba na pewno w tej cenie tego nie sprzeda. Podanie takiej ceny to trafianie w zupełnie inny profil klienta.

W umyśle wystawiającego pojawia się zachłanność, która plącze mu rozum.Zachłannie chce coś sprzedać, nie licząc się z inteligencją Kupującego, który od razu wyczuje haczyk.
Bo albo jest to towar kradziony*, albo towaru nie ma.
P.S. Osobiście uważam, że każdy robi to, co chce, a relacja kupna/sprzedaży zaistnieje dopiero wtedy, kiedy oczekiwania obu stron znajdą wspólną płaszczyznę. Towar jest tyle wart, ile jest w stanie za niego dać kupujący. Ameryki nie odkrywam, tak to działa.

*) albo po prostu jest bezwartościowy z innych powodów, bo na przykład wyprzedaje wygrane konkursowe, nietrafione prezenty, albo... albo jest głupi. Niczego wykluczyć nie można. emotka

Towar na pewno jest prima sort, bo mam z tego samego źródła emotka - wygrana konkursowa, ale spokojnie za pół ceny można zbyć, a nie 10%
Wiadomo że towar jest tyle wart, ile ktoś za niego zapłaci - ale tu ktoś chyba chce nabić wyświetleń ( co i tak nic nie daje w sortowaniu na OLX). Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6839962 Napisano: 24.01.2022 21:08:04 w WC - rozmowy o wszystkim
Chyba jestem kiepski w marketingu - i może ktoś mi wytłumaczy - jaki sens jest wystawiać na OLX towar w cenie 10-krotnie niższej niż wartość rynkowa? To jakiś chwyt marketingowy? Ta osoba na pewno w tej cenie tego nie sprzeda. Podanie takiej ceny to trafianie w zupełnie inny profil klienta. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6835351 Napisano: 04.01.2022 15:42:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andrzej_s napisał(a):

synk napisał(a):

Czy ktoś próbował realizować Voucher do Redbull? Od dziś można (wg napisu na voucherze), i mi nie chce zaliczyć waluty vouchera w momencie płatności. Odejmuje mi prawidłowo wartość vouchera od wartości koszyka, a jak chcę przejść do płatności (kilka euro do dopłaty) to mam info:"It is not possible to use a gift card - it can only be redeemed in same currency for which it was bought."

...a przecież waluty nie da się zmienić.

Mam to samo. rozwiązałeś problem?

Problem zgłoszony do agencji (tej co słała vouchera), do redbull i cenzuragdzie jeszcze. Domniemam, że musimy czekać, aż łaskawie zmienią to w kodzie sklepu. Wyświetl w wątku >>
1 andrzej_s 0

synk

#6834420 Napisano: 30.12.2021 12:04:34 w Informują
Informują z Konkurs "Spróbuj podskoczyć Adamowi" Biedronka

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
maile po 11-tej, w mailu voucher Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6833405 Napisano: 24.12.2021 11:14:50 w WC - rozmowy o wszystkim
tea napisał(a):

Czy ktoś z Was przechodził COVID w domu? Jakie mieliście objawy?

żona wczoraj skończyła izolację. 3 dni gorączki - rekord 39, kaszel, osłabienie i kilka dni straszny ból głowy. Leczenie zachowawcze - wziewne sterydy i antybiotyk.  Szczepiona Moderną. O dziwo ja nie złapałem od niej choć trzymałem się generalnie...blisko. Też jestem szczepiony.
Kilku kolegów - jeszcze przed akcją szczepień - gorączka nawet 10 dni, totalne osłabienie, jeden stracił 10 kg wagi. Po 2 tygodniach choroby problemem był spacer 500m, a wyjście po schodach to już wyzwanie. Jeden miał po tym zapalenie płuc.  Leczyli się nieoficjalnie amantadyną (pytanie - czy diięki temu przeżyli, czy też nie spowodowała ona żadnych efektów skoro ich przeczołgało. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6832777 Napisano: 22.12.2021 07:06:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Heniek za niedzielę, mail po 23-ciej. Już miałem nie grać, Stwierdziłem, a ostatni strzał (puściłem 15 różnych zgłoszeń) Wyświetl w wątku >>