Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika synk

synk

#6697506 Napisano: 17.04.2020 22:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pytanie do tych co wygrali w Warce...może ktoś bardzo ogólnie podpowie co autor konkursu ma na myśli pisząc: "dedykacja"? Wyświetl w wątku >>

synk

#6693611 Napisano: 31.03.2020 09:38:53 w Wkurza mnie...


W tym tygodniu zmarł na koronawirusa młody mężczyzna z pobliskiego powiatu. Był zupełnie zdrowy, w pełni sił, niewiele ponad 30 lat. Niektórzy młodzi ludzie myślą, że są nieśmiertelni. Otóż nie są. Jeden wrócił z zagranicy. Mega wkur***** na kwarantannę. I gdyby nie to, że po 2 razy na dobę w różnych godzinach był sprawdzany przez policję i wojsko, kwarantanny by nie zachował.
Chciałabym powiedzieć, że te rządowe ograniczenia coś dadzą, ale dopóki ludzie nie będą mądrzejsi, nic z tych ograniczeń nie będzie.

rządowe źródła nie odnotowały śmierci z powodu koronawirusa żadnego młodego mężczyzny - musiał umrzeć z innego powodu
https://tvn24.pl/...0-marca-2020-4514590 Wyświetl w wątku >>
2 andii, luki28 0

synk

#6693535 Napisano: 30.03.2020 19:24:38 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

W praktyce oznacza to, że nie opuścisz swojego miasta...i z drugiej strony nikt do Ciebie nie przyjedzie. Dość logiczne podejście do sprawy, święta za pasem, trzeba uziemić włóczykijów. Brawo.


Dla mnie bez podania wiarygodnego źródła to tylko zlepek liter, dlatego tradycyjnie apeluję o automatyczne wklejanie linków emotka Scenariusz "zamknięcia miast" uważam za sajyns fykszyn, już zresztą taką bzdurę o Warszawie tutaj kiedyś podano i... nic emotka

Nikogo nie odwiedzam i nikt nie odwiedza mnie - Wielkanoc nic w tej kwestii nie zmieni, poza tym codziennie respektuję wszystkie oficjalnie narzucone wymogi emotka

Czy ja wiem...czy aż takie SF? W 1963 potrafili "zamknąć Wrocław" na dwa miechy. 

W Turcji mają zamknięcie miast realizowane na razie poprzez posterunki na rogatkach i pomiar temperatury gdy się wjeżdża i wyjeżdża. Może i tu coś takiego zrobią? W sumie w Europie już w tym tygodniu dokonano zamknięcia kilku większych miast (ośrodków zakażeń). Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6693534 Napisano: 30.03.2020 19:21:49 w Wkurza mnie...
znów oszuści podszywają się pod Allegro przypominając o "zaległych" opłatach, więc uważajcie Wyświetl w wątku >>

synk

#6690384 Napisano: 16.03.2020 17:49:58 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Oglądałaś Battelstar Galactica? 

jeśli oglądałam, to dawno, ale na tym dysku jest coś z BG emotka
ze mną jest tak, że kiedyś oglądałam tego mnóstwo, zresztą, działałam w klubach SF, jeździło się na konwenty (Polcon, Nordcon, znacie to?) Mnóstwo książek było, a potem przyszło zwykłe życie, praca, dzieci, rodzina, i takie tam... Oglądałam na bieżąco aktualne produkcje, bo na te starsze brakowało czasu. Mąż podglądał w wolnych chwilach na necie te różne seriale, ale one mi już trochę taką myszką trąciły, i patrzyłam na to z pewnym politowaniem. A teraz sama dojrzałam by wreszcie wszystkie te seriale obejrzeć, no i problem, bo stronki z filmami poznikały z netu.
A ktoś zna/pamięta Kosmos 1999? O rety, to było coś, ja się na tym wychowałam emotka
A the 100 premiera 20 maja, u nas chyba z tydzień później, szkoda, że już będzie koniec.

The 100 zaczynało być serialem robionym na siłę...a Kosmos 1999 - statki o nazwie Orzeł...pamiętam.
Na priv  masz wątek w którym podają różne strony - czasem trzeba link z niej przepisać Wyświetl w wątku >>

synk

#6688482 Napisano: 07.03.2020 12:48:21 w WC - rozmowy o wszystkim
taka koncepcja w przypadku braku maseczek..
https://www.faceb...eos/186393946000534/ Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6687888 Napisano: 04.03.2020 18:07:47 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

Dzisiaj w przychodni kobieta napiła się wody, po czym wsadziła swój kubek jednorazowy w to samo miejsce skąd go wzięła, zamiast wyrzucić...
Poza tym, że to obrzydliwe to idealnie pokazuje jakie jest podejście ludzi do kwestii zarażania innych  emotka
Kubek został wyrzucony przez inną Panią, która patrzyła się na to równie zszokowana jak ja.

Wy jesteście świadome, a tą idi*tkę któraś z Was wyedukowała? Czy brakło odwagi? Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6678284 Napisano: 29.01.2020 18:43:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Monika11 napisał(a):

Szukam informacji dl kuzynki , jak to jest z kartą dużej rodziny i zwolnieniem z opłat za wywóz śmieci 2020 r ? Dalej obowiązuje, czy zlikwidowali, a może to zależy od gminy , czy miasta ? U nas poszło z 7 zł na 16 zł w górę , ich jest siedmioro w domu 

Takie ulgi to raczej lokalne postanowienia samorządów. U mnie poszło np. dla 4 osób z 11 na 23, takowych ulg dla "dużej rodziny" nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6674784 Napisano: 17.01.2020 19:17:53 w Wkurza mnie...
wkurza mnie wypalenie. Tak zawodowe, jak i konkursowe. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce Wyświetl w wątku >>

synk

#6674322 Napisano: 16.01.2020 18:15:12 w RMF
ziolko napisał(a):

synk napisał(a):

dziś maila dostałem za zgłoszenie sprzed 2 dni. Bombonierka odebrana emotka

minus dla wydających ( a może plus) - testowałem na przemysłowym czytniku kod i czytało, a na stacji nie dało rady. Gość wydał mi na podmianę za wydruk - więc cwaniaki mogli to wykorzystać.

Mnie też z wydruku czytnik nie chciał czytać. Ale pani na stacji przepisała kod literowy i poszło (kod literowy jest pod kodem kreskowym)

Faktycznie...tak się spieszyłem przy drukowaniu że nie zauważyłem kodu. Mówił właśnie że przepisze kod, myślałem że przeczyta go telefonem...oj ja durnowaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6674280 Napisano: 16.01.2020 16:02:28 w RMF
dziś maila dostałem za zgłoszenie sprzed 2 dni. Bombonierka odebrana emotka

minus dla wydających ( a może plus) - testowałem na przemysłowym czytniku kod i czytało, a na stacji nie dało rady. Gość wydał mi na podmianę za wydruk - więc cwaniaki mogli to wykorzystać. Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6674028 Napisano: 15.01.2020 21:28:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja nie wygrałem emotka - próbowałem na 2 stacje, na całą rodzinę...i NULA Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6671682 Napisano: 08.01.2020 21:57:39 w 1.5% podatku na rzecz OPP
Witam. Proszę uprzejmie o wsparcie. Bardzo ciężki przypadek. Pierwotna diagnoza - śmierć w męczarniach lub operacja zakończona życiem jak roślina. Lekarze nie chcieli operować, jednak w święta przeprowadzono operację wycięcia guza. Teraz dzieciak musi przyjąć chemię. Nie wiadomo jak się kuracja zakończy. Nie wiadomo czy nowotwór (jeśli usunięty) nie spowodował nieodwracalnych zmian - bo jeszcze za wcześnie na diagnozę - ale rokowania są dobre.
W imieniu rodziców dziękuję za każdy grosz.
Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6669965 Napisano: 02.01.2020 08:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Empatii ci u mnie pod dostatkiem emotka ...)  (Pamiętaj, regulamin rzecz święta!

Pamiętaj, że w większości regulamin działa jednostronnie - czyli obowiązuje Ciebie a nie organizatora (bo oni łamią postanowienia nagminnie) Wyświetl w wątku >>

synk

#6668823 Napisano: 26.12.2019 14:21:54 w Wkurza mnie...
garyman napisał(a):

Hej. Muszę się wpisać jeszcze raz bo widzę, ( Wesołych Świąt emotka ...)

można tak jak Ty...ale można też wygraną a niepotrzebną rzecz tanio sprzedać (może właśnie komuś kto nie gra a sklepowej ceny za dany towar nie da bo go po prostu nie stać) - a za zarobioną kasę kupić coś potrzebnego Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6667083 Napisano: 17.12.2019 18:51:28 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

jokan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że już nawet poszłam do punktu,gdzie skanują dokumenty, kazałam sobie przesłać na maila te skany, próbuję załadować na stronę lotto skan dowodu i nie da rady.Nie wiem już co robię nie tak emotka

moze jakos zaostrzyli wymagania co do tego? Techniczne? Ja wysylalam juz dawno tylko 1 raz i wszsystko poszlo gladko. A jaki masz komunikat?

Właśnie nie mam żadnego komunikatu, mi się ten plik z dysku nie chce się załadować,ech. Nie wiem, może skoro już i tak poszłam do punktu ksero,aby swój dowód zeskanować, to może ktoś z Forum zaufany mógłby mi załadować to na stronę lotto.Ja w biurze mam dostęp do wielu dowodów osobistych,ale nie robię z nich złego użytku przecież emotka

Akceptowalny format pliku ze zdjęciem to wersja graficzna np. JPG, JPEG, TIFF (system odrzuca format PDF). - może tu jest problem?
Kolejność wgrywania zdjęć: najpierw tył (rewers), potem przód (awers).
Zdjęcia powinny mieścić się w przygotowanych dla nich ramkach, przy czym należy zachować niewielki odstęp pomiędzy krawędzią dokumentu, a
wspomnianą ramką (widoczność tła). Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6665689 Napisano: 11.12.2019 19:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z Heinekena z dzisiejszego ogłoszenia wyników słano już maile? Bo wygląda na to że mam wygraną, a maila nie mam emotka

edit: jest mail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6665283 Napisano: 10.12.2019 16:18:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
w końcu Heineken po kilkuset próbach Wyświetl w wątku >>

synk

#6664982 Napisano: 09.12.2019 17:58:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kolejny dzień bez Heinekena Wyświetl w wątku >>
0 0

synk

#6664620 Napisano: 07.12.2019 20:33:17 w WC - rozmowy o wszystkim
uwaga, ktoś rozsyła podrobione maile niby o zaległościach na allegro, stare oszustwo znów wraca Wyświetl w wątku >>
2 brucee, jokan 0