Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogaliczek

rogaliczek

#7100342 Napisano: 14.06.2023 10:46:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
martucha-jk napisał(a):

Hej, a z Winiary były już przelewy?

Nie było nadal czekamy emotka Wyświetl w wątku >>

rogaliczek

#7100205 Napisano: 13.06.2023 19:41:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Również bony Dino emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

rogaliczek

#7099654 Napisano: 11.06.2023 21:47:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

Shifo napisał(a):

elmas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy NAV Agency w konkursach Orlenu życzy sobie standardowy numer paragonu z góry z literką "W"? Czy ten z dołu bez litery "F", który jest na paragonie wyróżniony jako jego numer? Już chyba raz organizowali tam konkurs, może ktoś pamięta, który numer akceptowali? W regulaminie nie ma żadnej wzmianki na ten temat.

W ich poprzednim konkursie podałam ten dolny numer - pomyślałam, że skoro nie zamieścili żadnego wzoru, a na paragonie wyraźnie zaznaczono, gdzie szukać numeru, nie będą mogli się czepiać. Nagroda dotarła bez żadnych problemów emotka

Kurcze a ja wczoraj puściłam z tym nr wyżej zaczynającym się od W emotka

Nie daję głowy, ale kiedyś chyba pisałem do nich w tej sprawie i odpowiedzieli, że najlepiej podać ten numer w prawym górnym rogu.. więc raczej nie będą robić problemów z żadnym numerem.

Numer paragonu to ten w prawym górnym rogu tak mi dzisiaj odpisali z tej agencji Wyświetl w wątku >>

rogaliczek

#7099233 Napisano: 09.06.2023 13:02:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś widział loterie na Orlenie żeby kupić wodę żywiec zdrój za min 10 zł nie zrobiłam zdjęcia i nie mogę strony znaleść Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7099171 Napisano: 09.06.2023 09:28:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aurorcia napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Majkii napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Czy dostał już ktoś przelew w Winiary ?

Mają czas do 5 lipca.

Jeszcze nie, od marca to już by dali,tyle czekania emotka

Albo Winiary tyle zwleka z przelewem do Uniqueone albo to agencja tak przetrzymuje kasę na koncie żeby rósł procent im i zyskać na tym.

Myślę, że wina leży po stronie Unique One, oni zawsze tak robią, przelewają w ostatnich regulaminowych dniachemotka

To chyba różnie u nich bywa bo jak miałam nagrodę główna to termin był 20 luty a przelali mi na początku stycznia 😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7099116 Napisano: 08.06.2023 17:19:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostał już ktoś przelew w Winiary ? Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7099115 Napisano: 08.06.2023 17:18:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tadziowa napisał(a):

baxter napisał(a):

iszhara napisał(a):

asper01 napisał(a):

baxter napisał(a):

glena napisał(a):

witegz napisał(a):

Wafelki Familijne jeszcze do mnie nie dotarły, czy ktoś jeszcze czeka?

ja czekam + jeszcze dwie osobyjest nas wiecej


Czy ktoś jeszcze czeka? Ja miałem dwie wygrane i nie dotarł żaden zestaw ;/

Ja czekam nadal.... emotka

Ja tez czekam

A czy ktoś dopytywał ich czy jeszcze mają zamiar wysłać? Boję się, że kurier nikogo nie zastał i zrobił zwrot do nadawcy...

Ja również nadal czekam , już im maila wysłałam z zapytaniem o to ale cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7098542 Napisano: 06.06.2023 19:05:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Rzadko do mnie dzwonią, ale na Twoim miejscu pilnowałby jutro telefonu jak oka w głowie emotka

Jak do mnie dzwonili z nagroda główna rok temu to numer warszawski 22… Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7096032 Napisano: 26.05.2023 23:00:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

rogaliczek

#7094854 Napisano: 21.05.2023 15:04:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

sambolera napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Działa wam loteria Monini? Mi wiecznie wyskakuje bląd połączenia

Nie działa ani na tel ani na komputerze

w Tym tygodniu przez 2 dni też strona monini nie działała, ciągle błąd serwera. A nagrody oczywiście zostają u organizatora emotka

Mi też dwa dni się nie dało zgłosić i pisałam do Nich, spróbowałam z innej przeglądarki i poszło Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

rogaliczek

#7094425 Napisano: 19.05.2023 09:58:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

pumba napisał(a):

paulaaa napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy wszyscy już dostali paczki z Familijnych i z Kubusia? Do mnie jeszcze nic nie dotarło a forumowicze dostawali paczki już parę dni temu...  emotka

Familijne dotarły wczoraj Fedexem, bez żadnego wcześniejszego info, na Kubusie czekam i też nie mam nawet info w aplikacji

U mnie dziś info na mailu, że wysłali Kubusia kurierem DPD.

Do mnie nadal nie dotarły ani Familijne, ani Kubuś, ani zestaw, ani e-kod empik i żadnego info. emotka

Ja również czekam na familijne narazie cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7091878 Napisano: 07.05.2023 21:01:56 w poznajmy się BLIŻEJ
Mazowsze okolice Wyszkowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7091122 Napisano: 03.05.2023 17:49:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Canal + pakiet 60 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

#7090283 Napisano: 26.04.2023 21:16:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam wygrany w familijne kod Canal + za 60 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

rogaliczek

rogaliczek

#7087638 Napisano: 11.04.2023 09:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

marcella napisał(a):

Ferdia napisał(a):

kate86 napisał(a):

Jak u Was skuteczność w Winiarach? U mnie 2/20… myślicie, ze tyle zgłoszeń mieli ze tak ciężko trafić? Tam nie ma rezerwy, nie?

To ja chyba pogratuluję skuteczności, bo u mnie 0 na ok. 15.

0/17 smutek

Reklama w tv leciała, a ludzie na święta majonez kupują, to i mogło być dużo zgłoszeń.

Reklama w tv to tylko jak dla mnie "przypominajka " dla konkursowiczow. Na jakieś 10lat doświadczenia w handlu ( obecnie już nie pracuje w sklepie 4 lata )  3 razy zdarzyło mi się że klient poprosił  o paragon kupując produkt konkursowy, potem  okazało się ,że 2 to osoby z forum emotka   a 3 pani sama poinformowała że  to na loterie emotka  ( uwielbiam tą panią Marysie ,+/- 70 lat i gra w konkursy  a nagrody daje wnukom ) Napewno  ktoś tam pod wpływem impulsu z Reklamay zagra w loterii ( to oczywista sprawa ) ale i tak większość zgloszen to konkursowicze

Ja wsumie kupiłam 14/1 i tylko jedna wygrana 200 zł to tak  średnio ale rok temu kupiłam 4 i trafiłam główna 30.000 więc miałam wtedy farta. Wyświetl w wątku >>

rogaliczek

#7087183 Napisano: 05.04.2023 18:00:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Dino za wczoraj II stopnia 1000 zł Wyświetl w wątku >>

rogaliczek

#7086696 Napisano: 02.04.2023 09:45:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

rogaliczek

#7081762 Napisano: 27.02.2023 14:02:07 w moje dzisiejsze wygrane :)