Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#5785108 Napisano: 03.12.2013 16:56:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
baxter napisał(a):

https://www.faceb...967644499323?fref=ts - 10 doladowan tel i malo zgloszen ! playplay9 ogłasza ten konk w topie "teraz" i po wygraniu w celu weryfikacji chce skan dowodu(obie strony) emotka nie wiem co o tym myslec, znacie moze goscia czy jego wiarygodnosc?



W celu weryfikacji to może chcieć tę stronę dowodu na której ma zdjęcie, imię i nazwisko. Więc dla mnie to wygląda jak próba wyłudzenia danych. Jeśli bardzo Ci zależy na konkursie to prześlij mu ten skan ale taśmą pozaklejaj wszystkie istotne informacje (takie jak Pesel, podpis, seria i numer dowodu). Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5782888 Napisano: 30.11.2013 11:45:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie bartex 89! I wnoszę o karniaka/ bana dla tej osoby! Zamieszcza jakieś podejrzane linki w "Wygraj mi/ wygram za". I nie ja jedna dałam si nabrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5782805 Napisano: 29.11.2013 23:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar jest w bazie. To konk promocyjny. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5781345 Napisano: 27.11.2013 20:51:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listopad jest u mnie tak marny konkursowo, że poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie wyczerpałam życiowego limitu weny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5781267 Napisano: 27.11.2013 18:53:27 w PLAGIATY
Po prostu uważam, że plagiatorzy mają niejako wliczone w koszta ryzyko, że ktoś odkryje plagiat. Tylko właśnie tak jak piszesz babariba- jest to odebranie ukradzionego, czyli nie wiąże się z żadną odpowiedzialnością karną ani finansową. A marki i agencje oczywiście nie reagują, co nie jest dziwne jeśli mamy do czynienia z nagrodą za kilkaset złotych, ale plagiat za 10 000 zł to już gruby przekręt! Popatrzcie, my im palcami wskazujemy plagiat nie dlatego, że zazdrościmy, tylko dlatego, że zależy nam na uczciwym wybieraniu laureatów. Szkoda, że niejednokrotnie to osoba która wykryła plagiat traktowana jest jako wrzód na tyłku (bo zamieszanie, bo trzeba wskazać innego zwycięzcę itp). Czasem mam wrażenie, że tylko nam zależy na uczciwości, bo agencje chcą tylko włożyć kolejny konkurs do segregatora z napisem "zakończone" i zainkasować kasę za akcję. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5781255 Napisano: 27.11.2013 18:39:12 w PLAGIATY
czarnygreg napisał(a):

babariba napisał(a):

A ja idealistka czekam na czasy, kiedy plagiator będzie dotkliwiej karany niż tylko zabraniem nagrody, którą "wygrał" kradzionym tekstem. Bo uważam, że takich ludzi nauczy dopiero wyrok sądowy i kara - np finansowa.


Masz rację ale w tym przypadku kara będzie bardzo dotkliwa, pewnie wszystko juz było zaplanowane, zrobiona lista zakupów....a tu emotka i teraz wypada powiedziec rodzinie co sie stało, nie współczuję,



To nie jest żadna kara. Ot, zwyczajnie się nie udało i oszust wychodzi dokładnie na 0. Weźmie to hasło i spróbuje w kolejnym konkursie, a nuż się uda i nie opublikują wyników. Uważam, że jakaś agencja powinna dać w końcu przykład i zaciągnąć takiego delikwenta do sądu. Działanie na niekorzyść marki, próba oszustwa, kradzież własności intelektualnej, wyłudzenie, narażenie na koszty sądowe... paragrafy można mnożyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5780743 Napisano: 27.11.2013 10:32:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Osobny formularz do każdego paragonu, ale możesz posłać w jednej kopercie wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5775899 Napisano: 19.11.2013 21:47:16 w Wkurza mnie...
eciepecie napisał(a):

malenka napisał(a):

Czyli teraz dzielimy forumowiczy na I i II kategorię człowieka? Bravo! Tylko czekać aż powstanie całe osobne podformum dla VIPów, a plebs niech się tłoczyw poczekalni. Wkurza mnie to.

Spóźniłaś się z tym "proroctwem" o lata emotka



Usprawiedliwia mnie to, że jestem "nowa". Ale intuicję mam niezłą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5775863 Napisano: 19.11.2013 21:33:39 w Wkurza mnie...
Czyli teraz dzielimy forumowiczy na I i II kategorię człowieka? Bravo! Tylko czekać aż powstanie całe osobne podformum dla VIPów, a plebs niech się tłoczyw poczekalni. Wkurza mnie to. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5764943 Napisano: 01.11.2013 08:47:38 w PLAGIATY
Agnes napisał(a):

odpisali każą mi wysłać link do jego wypowiedzi
fajnie tylko że konkurs był do wczoraj i już zniknął
dobrze że skopiowałam jego wypowiedz i tak im wysłałam



O ten konkurs chodzi? http://forum.polk...;p=998192#post998192 Masz ten plagiat zaraz na pierwszej stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5760211 Napisano: 23.10.2013 18:36:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki polarniczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5760208 Napisano: 23.10.2013 18:32:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak powinno wyglądać zgłoszenie SMSowe Palmolive Natura? PALMOLIVE.DN dalej kropka i tutaj moja odpowiedź konkursowa bez powtarzania pytania? Brak przykładu w regulaminie więc chciałabym się upewnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748877 Napisano: 03.10.2013 20:08:52 w Rossmann
A nie trzeba było napisać w 3 punktach dlaczego poleciłabyś kapsułki Ariel przyjaciółce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748849 Napisano: 03.10.2013 19:11:26 w Rossmann
dorfika napisał(a):

malenka napisał(a):

Sprawdziłam SPAM i sprawdziłam kosz. Właśnie płodzę wiadomość do redakcji rossnet.



a odebrałaś kapsułki z I etapu?



Tak, odebrałam zaraz po tym jak dostałam wiadomość o tym, że kapsułki są w mojej drogerii. Później dostałam podziękowanie za wzięcie udziału i tyle. Ani ankiety na mailu, ani nie pokazywał mi się II etap konkursu kiedy wchodziłam na moje konto w portalu rossnet. Jestem wściekła, bo odpowiedź konkursową na II etap miałam przygotowaną od dawna. W życiu bym nie pomyślała, że:
po 1- nie przyślą mi ankiety na maila
po 2- nie upomną się, że nie wysłałam recenzji, a tym samym złamałam regulamin konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748844 Napisano: 03.10.2013 19:05:25 w Rossmann
Sprawdziłam SPAM i sprawdziłam kosz. Właśnie płodzę wiadomość do redakcji rossnet. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748839 Napisano: 03.10.2013 18:59:02 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

malenka napisał(a):

No bez żartów... Dostałam podziękowanie za udział w konkursie i nic więcej. Byłam pewna, że po prostu odwołali II etap emotka



Maile do 2 etapu byly wyslane 16 wrzesnia emotka Czasami tez tak mam ze mi cos nie dochodzi: powiadomienia, gazetki itd... kiedys myslalam ze to moja skrzynka, ale to raczej ich system ma jakis problem.



Zwątpiłam w siebie i właśnie sprawdziłam (a właściwie dogłębnie przetrzepałam) skrzynkę mailową jeszcze raz. Nie dostałam żadnej wiadomości więc to ewidentnie oni zawinili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748836 Napisano: 03.10.2013 18:50:59 w Rossmann
No bez żartów... Dostałam podziękowanie za udział w konkursie i nic więcej. Byłam pewna, że po prostu odwołali II etap emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5748833 Napisano: 03.10.2013 18:41:50 w Rossmann
A ktoś dostał z Ariela ankietę do II etapu konkursu? emotka Bo ja nic nie dostałam. A wyniki też mi się nie otwierają. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5737101 Napisano: 14.09.2013 07:58:53 w Rossmann
Słuchajcie, ale dlaczego wy się w ogóle przejmujecie tym zapisem w regulaminie, który mówi o dacie 5- 14.9? Przecież teoretycznie nie znacie regulaminu, póki nie kupicie produktu, a klikając w konkurs, wyskakuje informacja:
Aby uzyskać dostęp do tego konkursu zaloguj się lub zarejestruj, a następnie wpisz powyżej kod z paragonu otrzymanego przy kasie za zakup dowolnego produktu marki Trefl lub VTech w dniach 05.09-14.10.2013 - See more at: http://www.rossne...sthash.LWPYsx0L.dpuf

Więc w tym przypadku nie obowiązuje nas regulamin konkursu (który jest skrzętnie ukryty), ale własnie ta informacja. Jeżeli to jest ich pomyłka (i obowiązuje data z regulaminu, o której przecież nie możemy wiedzieć przed zakupami i zarejestrowaniem paragonu)to należy napisać do rossnetu maila o tym na czym świat stoi. I nie ma siły- prawo jest po naszej stronie- będą musieli odblokować konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#5718900 Napisano: 13.08.2013 23:45:05 w Rossmann
Na tyle wyników udało mi się wygrać. Kapsułki Ariel. Na tym konkursie w ogóle mi nie zależało więc wysłałam odpowiedź tendencyjną. Natomiast na konkurs Lady Speed Stick wysłałam prawdziwą perełkę, inteligentną i z dowcipem, na Bourjois i Vicoplast też postarałam się bardziej niż przeciętnie. I co? Wygrałam odpowiedzią, która ani nie była lotna, ani przemyślana! Więc już sama nie wiem czy oni te odpowiedzi losują, czy może po prostu taki gust komisji, że (w moim przypadku już nie pierwszy raz) nagradzają przeciętne teksty? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0