Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6629347 Napisano: 12.08.2019 15:40:31 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

malenka napisał(a):

Szkoda gadać, mam wrażenie, że pomimo tych wszystkich akcji darmowych sterylizacji, uświadamiania, fundacji, stowarzyszeń, liczna bezdomnych zwierzaków rośnie lawinowo. A jak pojawi się problem to wiadomo- wsadzić w samochód i wywieźć gdzieś do lasu albo w pola! W taki sposób ktoś nam podrzucił pod domek letniskowy kotkę z kociakami. Normalnie serce się kraj jak patrzę na te biedy  emotka

może ona sama tam przyszła, kotki szukają jakby miejsca na poród

Tydzień temu jej nie było, więc nie okociła się w tym miejscu. Młode oceniam na jakieś 6-8 tygodni. Zresztą domek jest "pośrodku niczego", jedzenia znikąd, kotka świadomie by takiego miejsca nie wybrała, bo nie mając dolnych zębów nie jest w stanie upolować jedzenia które wykarmi całą trójkę. Wyświetl w wątku >>
2 joan, nkba 0

malenka

#6629266 Napisano: 12.08.2019 11:50:52 w Wkurza mnie...
Szkoda gadać, mam wrażenie, że pomimo tych wszystkich akcji darmowych sterylizacji, uświadamiania, fundacji, stowarzyszeń, liczna bezdomnych zwierzaków rośnie lawinowo. A jak pojawi się problem to wiadomo- wsadzić w samochód i wywieźć gdzieś do lasu albo w pola! W taki sposób ktoś nam podrzucił pod domek letniskowy kotkę z kociakami. Normalnie serce się kraj jak patrzę na te biedy emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, pikawka 0

malenka

#6627633 Napisano: 06.08.2019 14:55:40 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

Czy jak wpłacę pieniądze do innego bankomatu niż PKO BP to wezmą mi prowizję?

Musisz sprawdzić w regulaminie do Twojego rachunku bankowego. Np ja mam płatne wszystkie wpłatomaty i bankomaty spoza sieci PKO BP Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6627473 Napisano: 06.08.2019 08:36:49 w SZUKAM....
Czy ktoś zna jakieś fundacje dla zwierząt, które można wspierać poprzez wysłanie SMS premium? Kończą mi się ważności kilku kont i chciałabym wesprzeć potrzebujące zwierzaki. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6610575 Napisano: 17.06.2019 09:17:32 w Czy informują/ informowali?
jofe8484 napisał(a):

Czy  coś już wiadomo o wynikach z tego konka?  https://www.e-kon...ur.html#.XQc9BNSLSCg   Nie otwiera mi się regulamin, a "notatkach konkursowych" mam zapis 14.06 i nie wiem czy w tym terminie mieli wybierać zwycięzców czy do tego terminu informować.. emotka

14.06 zebranie komisji i wyłonienie laureatów. Powiadomienie o wygranej w ciągu 10 dni roboczych. Wyświetl w wątku >>
1 jofe8484 0

malenka

#6610572 Napisano: 17.06.2019 08:59:47 w Wkurza mnie...
Poczta na interii!!!!!
Jakiekolwiek działanie powoduje otwarcie się nowego okna z reklamą! Więc jeśli mam 8 wiadomości do usunięcia, to otworzy mi się 8 takich okien!

Czy ktoś wie czy to chwilowy problem, czy może celowe działanie i tak już teraz będzie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6608741 Napisano: 11.06.2019 14:05:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
tadziuuu napisał(a):

malenka napisał(a):

Konkurs Amundsen "Wspomnienia odkrywcy"

1. Czy wysyłali już maile do laureatów?
2. Czy ktoś oprócz mnie doszukał się w galerii plagiatów?

a które to plagiaty? emotka

W nagrodach II stopnia jest zdjęcie ze szlaku św. Jakuba, które ja osobiście kojarzę z plakatów pewnego blogera-podróżnika i zawsze jest ono podpisywane jego nazwiskiem oraz zdjęcie starówki Tallina, które można znaleźć na zagranicznych portalach o Estonii. Wyświetl w wątku >>
1 tadziuuu 0

malenka

#6608732 Napisano: 11.06.2019 13:45:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Konkurs Amundsen "Wspomnienia odkrywcy"

1. Czy wysyłali już maile do laureatów?
2. Czy ktoś oprócz mnie doszukał się w galerii plagiatów? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6608234 Napisano: 10.06.2019 10:22:51 w Kupię...
Kupię niedrogi teleskop. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6602069 Napisano: 21.05.2019 22:30:29 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

alan84 napisał(a):

malenka napisał(a):

Od kilku godzin obserwuję jak podnosi się poziom sąsiadującej z moją działką rzeki. Jeśli nie przestanie padać to w nocy zaleje nam dom. Miesiąc temu wyremontowaliśmy kuchnię i sypialnię. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić, siedzę, patrzę na wodę i czekam na cud.

współczuję, mam nadzieję że nie będzie źle.. Ale zastanawia mnie jedno. Przecież nie buduje się domów nad rzekami, strumykami itd... właśnie z tego powodu.

W tym roku jest przecież bardzo sucho... Co będzie jeśli trafi się mokra wiosna? emotka Współczuję również, ale ja bym nie ryzykowała tak dobytkiem.

Dom został postawiony ponad 20 lat temu w czasach kiedy nikomu do głowy nie przyszło, ze ta mała rzeczka może wystąpić z tak wysokich brzegów.
Akurat u nas ta wiosna jest bardzo deszczowa. W maju było chyba z 5 dni słonecznych. Kwiecień był niewiele lepszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6602049 Napisano: 21.05.2019 21:27:22 w Wkurza mnie...
Od kilku godzin obserwuję jak podnosi się poziom sąsiadującej z moją działką rzeki. Jeśli nie przestanie padać to w nocy zaleje nam dom. Miesiąc temu wyremontowaliśmy kuchnię i sypialnię. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić, siedzę, patrzę na wodę i czekam na cud. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6598008 Napisano: 10.05.2019 14:05:44 w SZUKAM....
Szukam fajnego hotelu z dobrym jedzeniem (śniadania+obiadokolacje) w Tatrach. Standard 3 gwiazdek. Niekoniecznie w samym Zakopanem, mile widziane hotele położne w zacisznych miejscach z widokiem na Tatry. Może macie jakieś sprawdzone miejscówki w tym rejonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6595927 Napisano: 06.05.2019 10:34:18 w Kupię...
Kupię dwa bilety do Heliosa w dobrej cenie. Mogą być z krótkim terminem. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6595145 Napisano: 02.05.2019 11:56:23 w Pomocy!!!!
Czy na forum jest ktoś kto zna się na prawie budowlanym? Szukam porady w kwestii rozbudowy domu jednorodzinnego o garaż/pomieszczenie gospodarcze. Niestety wizyta w urzędzie niczego mi nie rozjaśniła. Czy dobudowa i rozbudowa to dwie róże sprawy? Czy pomieszczenie do 30m2 mogę dobudować tylko na zgłoszenie, czy jednak potrzebuję pozwolenia budowlanego i projektu od architekta? I czy coś się zmieniło w kwestii garaży blaszanych? Pani w urzędzie poinformowała mnie, że jeśli zdecyduję się na blaszak to też będę musiała płacić od niego podatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6580335 Napisano: 14.03.2019 08:25:17 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś z forumowiczów podróżował może po Sri Lance? Szukam namiarów na solidnego i niedrogiego kierowcę/przewodnika oraz czyste noclegi w rozsądnej cenie. Każda wskazówka odnośnie podróżowania po Cejlonie będzie na wagę złota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6557479 Napisano: 17.12.2018 20:54:23 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurza mnie W.Kruk. Miały być świąteczne prezenty a jest zmiana terminu dostawy na 3 stycznia i cisza w eterze. Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów, jedynie na fb pocieszyli nas tekstem "zrobimy wszystko co w naszej mocy, ale...". A zamówienie złożyliśmy tydzień temu żeby właśnie zdarzyć na święta   emotka emotka

Tam się coś niedobrego dzieje w sklepie internetowym już od dobrych kilku miesięcy. Ja w wakacje czekałam na moje zamówienie 3 tygodnie, a w międzyczasie ludziom anulowali zamówienia wymawiając się brakiem towaru, gdzie towar wciąż widniał jako dostępny na stronie internetowej. Podobno zamówienia z odbiorem osobistym w salonie działają sprawniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6538603 Napisano: 16.10.2018 07:56:03 w Wkurza mnie...
W środku nocy ktoś wywiesił na moim płocie ogromne banery wyborcze! Bezczelność ludzka nie zna granic! emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, androm 0

malenka

#6506633 Napisano: 06.07.2018 11:17:30 w SZUKAM....
Szukam info czy podczas odbioru nagrody z Bricomarche podpisuje sie jakis protokół w którym jest wyszczególnione jaką nagrodę się wygrało? Dzwonili do mnie ze sklepu umówić się na odbiór ale nie potrafią mi powiedzieć co wygrałam. To jak oni dopasują nagrody do laureatów? Na ładną buzię? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6494159 Napisano: 03.06.2018 13:07:20 w Wkurza mnie...
Potrzebuję pomocy prawnika, albo po prostu kogoś, kto zetknął się z taką sytuacją:

Oddaliśmy samochód do blacharza, miał nam zrobić dach i prawe tylne nadkole. Zaliczka 200 zł, naprawa miała potrwać 3 dni. Początkowo wszystko było ok, facet przesyłał zdjęcia postępów prac, a po 4 dniach kontakt się urwał. Nie odbierał telefonów, nie odpisywał na wiadomości. Gdy z zastrzeżonego numeru zadzwoniłam do niego w końcu odebrał telefon, a gdy się przedstawiłam przekazał telefon ojcu (!), który wyznaczył odbiór samochodu na następny dzień. Przyjeżdżamy więc po samochód następnego dnia wieczorem. "Blacharza" nie ma w domu, przed dom wychodzi jakaś starsza pani i informuje nas, że on baluje, nie wie kiedy wróci i nie zostawił kluczy do warsztatu w którym stoi nasz samochód. Grozimy policją i klucze magicznie się znajdują. Samochód jest w częściach! Zdemontowany cały tył, położona tylko szpachla, niepolakierowany. Nie ma mowy żeby nim odjechać. Starsza Pani uważa, że naturalne jest że blacharz czy też mechanik nie wywiązuje się ze zlecenia i nie rozumie o co nam chodzi, przecież to tylko 3 tygodnie spóźnienia, a jej wnuk jest bardzo zajętym człowiekiem i generalnie to z nami jest jakiś problem skoro w dniu odbioru samochodu nastawiamy się na faktyczny jego odbiór. Wracamy więc do domu z kwitkiem zapowiadając, że za tydzień wracamy po auto. Tydzień mija właśnie dziś. Na miejscu zastajemy ten sam stan rzeczy co tydzień temu. Paliwo z baku wyjeżdżone, brak immobilisera, brak śrubek, samochód ma jakieś wgniecenia, chłopaki właśnie próbują go skręcić żeby jakiś dojechać te 50 km do domu. W międzyczasie dzwonimy na policję. Policja umywa ręce, mówią, ze takie sprawy nie leżą w ich zakresie obowiązków i odsyłają nas na drogę sądową. Mamy założyć sprawę cywilno- prawną. I teraz moje pytanie? Policja nas zbywa czy faktycznie nie może nam pomóc? Skoro składamy samochód sami, bez niezależnych świadków (czyt policji) to jak po odjeździe od mechanika udowodnimy, że to on zniszczył nam brykę? Nikt nie poświadczy stanu sprzed zmontowania samochodu przez nas. I przede wszystkim- jak się zakłada sprawę cywilno- prawną, bo nie odpuszczę oszustowi.

A tak na koniec: koleś miesiąc temu rozbijał się po mieście po pijaku samochodem innego klienta. Klient samochód odbierał z policyjnego parkingu. Podobno to stały numer tego "blacharza". Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6482443 Napisano: 17.04.2018 11:19:04 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

Czy ktoś z Was wymieniał ostatnio w salonie operatora kartę SIM tradycyjnej wielkości na jej mniejszy odpowiednik?

Mam od wielu lat startery (na kartę, nie w abonamencie) w sieciach Heyah, Plus i Play. I co ja pacze -> żaden nie wejdzie do smartfona emotka Musiałabym pójść do salonów i wymienić karty SIM na mniejsze wersje. W sieci znalazłam info, że taka usługa kosztuje ok. 30 zł za kartę. Czyli jak zwykle: stały klient dostaje po d*, bo gdybym teraz kupiła dowolny starter w kiosku, nic by mnie to nie kosztowało, a jako przywiązany do firmy klient mam ponosić opłatę za wymianę karty...

Ktoś podpowie, jak to w praktyce wygląda?

PS: Nie da się wykroić emotka

W Plusie płaciłam za wymianę chyba 20 zł, a w Play zapłacisz 5 zł, albo nic (zależy co tam system pokaże). Wyświetl w wątku >>
0 0