Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6482187 Napisano: 16.04.2018 13:07:45 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

malenka napisał(a):

ace Popatrz jak wygląda zwrot towaru w każdym sklepie czy to internetowym, czy stacjonarnym. Kupujący oddaje towar i wtedy sklep oddaje kasę jeśli towar jest w stanie nienaruszonym. Moim zdaniem facet ewidentnie coś kręci. Być może miecz faktycznie był już rozpakowany i używany. Jeżeli najpierw oddasz mu kasę, to nie masz gwarancji w jakim stanie ten miecz do Ciebie dotrze. Jest też trzecie wyjście z tej sytuacji. Powiedz mu żeby odesłał Ci miecz "za pobraniem". Rozpakujesz paczkę przy kurierze i jeśli wszystko będzie ok to zapłacisz. A jeżeli nie, to niech miecz wraca do kupującego.

Jak za pobraniem to już w ogóle przekichane... w żadnym sklepie NIE ma możliwości zwrotu towaru za pobraniem, bo wtedy płaci się za coś, co może być używane lub zniszczone. 
Pomijając fakt, że osoba prywatna nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu... 

Tak wiem, ale ace zdecydowała się uznać swoją winę i zwrócić pieniądze sprzedającemu. Wiem jak wygląda kwestia zwrotów sklep internetowy- kupujący. Problem polega na tym, że chyba nie ma regulacji prawnej zwrotów między osobami prywatnymi (chociaż ja uważam, że nie ma powodu dla którego miałyby się one różnić od tych prowadzonych przez firmy, a więc zwracam kasę, gdy otrzymam już towar). Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6482161 Napisano: 16.04.2018 11:36:11 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

malenka napisał(a):

ace Popatrz jak wygląda zwrot towaru w każdym sklepie czy to internetowym, czy stacjonarnym. Kupujący oddaje towar i wtedy sklep oddaje kasę jeśli towar jest w stanie nienaruszonym. Moim zdaniem facet ewidentnie coś kręci. Być może miecz faktycznie był już rozpakowany i używany. Jeżeli najpierw oddasz mu kasę, to nie masz gwarancji w jakim stanie ten miecz do Ciebie dotrze. Jest też trzecie wyjście z tej sytuacji. Powiedz mu żeby odesłał Ci miecz "za pobraniem". Rozpakujesz paczkę przy kurierze i jeśli wszystko będzie ok to zapłacisz. A jeżeli nie, to niech miecz wraca do kupującego.


Taki scenariusz nie istnieje, żaden kurier się na to nie zgodzi + firmy kurierskie nawet za opłatą nie oferują takiej opcji.

Ja kiedyś skorzystałam z takiej opcji kupując coś przez allegro, ale to było dawno temu. Rozpakowałam przy kurierze paczkę i dopiero wtedy zapłaciłam i podpisałam odbiór. Chyba 5 zł dopłaciłam do takiej usługi. Myślałam, że wciąż jest taka opcja. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

malenka

#6482114 Napisano: 16.04.2018 08:48:13 w Pomocy!!!!
ace Popatrz jak wygląda zwrot towaru w każdym sklepie czy to internetowym, czy stacjonarnym. Kupujący oddaje towar i wtedy sklep oddaje kasę jeśli towar jest w stanie nienaruszonym. Moim zdaniem facet ewidentnie coś kręci. Być może miecz faktycznie był już rozpakowany i używany. Jeżeli najpierw oddasz mu kasę, to nie masz gwarancji w jakim stanie ten miecz do Ciebie dotrze. Jest też trzecie wyjście z tej sytuacji. Powiedz mu żeby odesłał Ci miecz "za pobraniem". Rozpakujesz paczkę przy kurierze i jeśli wszystko będzie ok to zapłacisz. A jeżeli nie, to niech miecz wraca do kupującego. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6471953 Napisano: 11.03.2018 16:59:55 w Wkurza mnie...
Ja pracuję w niedziele oraz święta. Pojęcie "długi weekend" dla mnie nie istnieje, bo podczas gdy większość osób ma wolne, ja mam w pracy największy ruch. Bardzo często spędzam w pracy 3 weekendy w miesiącu. Ustawa o niehandlowej niedzieli doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo uprzywilejowuje tylko jedną grupę zawodową. Zamiast tego można było wprowadzić obowiązkowe dwie wolne niedziele w miesiącu dla wszystkich oraz obowiązkową premię do wynagrodzenia za pracę w niedziele i święta. W ten sposób więcej osób by zyskało, a wciąż byłaby furtka np. dla studentów, którzy dorabiają sobie właśnie w niedziele. Wyświetl w wątku >>

malenka

#6454405 Napisano: 19.01.2018 13:51:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka w Pur i Duracell mocno zachwiała moją wiara we własne możliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6453692 Napisano: 17.01.2018 20:11:47 w Wkurza mnie...
Dzięki Dziewczyny. Trzech już zgłosiłam i zablokowałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6453682 Napisano: 17.01.2018 20:01:44 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

malenka napisał(a):

Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:(...)

Przekręt afrykański, nigeryjski, czy jak go tam nazywają. Nie daj się nabrać.

To chodzi o to że chcą żeby wysłać telefon za granicę i nigdy nie zobaczysz kasy? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6453674 Napisano: 17.01.2018 19:51:56 w Wkurza mnie...
Nie bardzo wiem, gdzie pisać więc zapytam tutaj, bo wkurza mnie moja niewiedza. Czy na olx jest jakiś nowy sposób na naciąganie naiwniaków. Ewentualnie czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi? Wystawiłam na sprzedaż telefon i w ciągu pięciu minut dostałam dwie wiadomości o takiej treści:

Witaj, wyślij mi the link I cena,telefon, Lokalizacja (tutaj podany adres mailowy)

oraz
witam ostateczna cena i lokalizacja wyślij mi e-maila 

Nie bardzo rozumiem po co mam im wysyłać maila skoro informacje o cenie i lokalizacji są podane w aukcji. Ktoś? Coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6452390 Napisano: 14.01.2018 12:57:53 w SZUKAM....
Szukam osoby, która spędziła wakacje na Maderze i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami oraz doradzi która część wyspy jest atrakcyjniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
1 dydys 0

malenka

#6448736 Napisano: 04.01.2018 13:04:12 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

malenka napisał(a):

cb656 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

  numer ten sam (przeniosłam). Czy w razie gdybym wygrała, to dojdą do mnie smsy czy muszę na nowo uaktywnić wysyłanie na te dziwne numery?

A co ma wysyłanie do odbierania?

Ma tyle, że niektórzy operatorzy do umowy automatycznie dorzycają blokadę premium więc jorunn2010 ani nie wyśle smsa na konkurs, ani nie dostanie informacji o wygranej jeśli zostanie ona wysłana z numeru premium.

Nie zgadzam się z tym emotka Bo Jedno z drugim nie jest powiązane na sztywno - można mieć blokadę tylko w jedną stronę LUB w obie, a co więcej, każdą z nich można usunąć oddzielnie emotka Dlatego zwątpiłem w sens takiego pytania emotka

Cb656 tak, niektórzy. Bo mogę się wypowiadać jedynie z punktu widzenia pracownika konkretnej sieci. I owszem, można się ustawieniami poszególnych blokad bawić. Tyle tylko, że kiedy blokadę uruchamia operator w ramach oferty  to z automatu dotyczy ona wszystkich aktywności premium. W związku z tym przenosząc numer najlepiej jest się upewnić jak wygląda kwestia blokad u nowego operatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6448700 Napisano: 04.01.2018 12:33:16 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

  numer ten sam (przeniosłam). Czy w razie gdybym wygrała, to dojdą do mnie smsy czy muszę na nowo uaktywnić wysyłanie na te dziwne numery?

A co ma wysyłanie do odbierania?

Ma tyle, że niektórzy operatorzy do umowy automatycznie dorzycają blokadę premium więc jorunn2010 ani nie wyśle smsa na konkurs, ani nie dostanie informacji o wygranej jeśli zostanie ona wysłana z numeru premium. Wyświetl w wątku >>
2 bethan, andii 0

malenka

#6438153 Napisano: 06.12.2017 20:37:56 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

Wkurzylam się niemiłosiernie gdy chcialam wymienić punkty na I say na bon emotka  
Zawsze zalando było za 1091 a ja patrze teraz 1720,no szlag by to  emotka

Dziś z rana miałam tę samą sytuację. Dozbieram punktów i usuwam tam konto bo gra stała się niewarta świeczki. Wyświetl w wątku >>

malenka

#6432663 Napisano: 24.11.2017 12:39:14 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

malenka napisał(a):

Czy Karlsbad poinformowal juz wszystkich z konkursu Jacobs z Intermarche? 

na pewno, jest juz lista zwyciezcow

Oooooo mogę prosić o linka do wyników? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6432590 Napisano: 24.11.2017 11:09:01 w Czy informują/ informowali?
Czy Karlsbad poinformowal juz wszystkich z konkursu Jacobs z Intermarche?  Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6431750 Napisano: 22.11.2017 14:37:09 w Kupię...
Kupię voucher Zalando o wartości 200 zł za 150 zł lub o wartości 300 zł za 220 zł. Płacę przelewem. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6431402 Napisano: 21.11.2017 19:26:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

malenka napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy poinformowali was o rodzaju nagrody z konkursu śladami kawy z itm? Bo widzę, że piszecie o zestawach kawy wygranych.

Jeżeli nie poinformowali Cię jaką nagrodę wygrałaś to bardzo prawdopodobne, że jesteś laureatką głównej, albo rezerwą do niej.

Ostatnio cześć osób informowali że mają kawy, a cześć nie. I okazało się że Ci niepoinformowani tez dostali kawy... Więc u nich to różnie ....

Tak, wiem i dlatego myślę, że zarówno główna jak i ewentualna rezerwa do nagrody głównej nie jest informowana o rodzaju nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6431390 Napisano: 21.11.2017 19:19:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Czy poinformowali was o rodzaju nagrody z konkursu śladami kawy z itm? Bo widzę, że piszecie o zestawach kawy wygranych.

Jeżeli nie poinformowali Cię jaką nagrodę wygrałaś to bardzo prawdopodobne, że jesteś laureatką głównej, albo rezerwą do niej. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6431255 Napisano: 21.11.2017 15:31:05 w Kupię...
Kupię voucher Zalando do 200 zl. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6429708 Napisano: 17.11.2017 14:23:09 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Skończyła mi się umowa ostatnio na telefon i poszłam ją przedłużyć, żeby dostać nowy telefon. Skorzystałam też z okazji, żeby wymienić sobie numer, bo dosyć miałam telefonów z pytaniami od klientów, hurtowników, banków, itp - czyt to kwiaciarnia taka i siaka? I co się okazało? Znowu dostałam numer z niespodzianką, tym razem po jakimś dłużniku. Wydzwaniają do mnie po kilkadziesiąt razy dziennie z różnych numerów... Tak, kilkadziesiąt razy... dziś wyciszyłam telefon na wieczór i patrzę teraz: 24 nieodebrane połączenia. Jak odbieram to są głuche telefony, albo jacyś ordynarni ludzie, którzy pytają o nieznaną mi osobę i chcą ściągnąć dług. Sprawdzałam te numery w sieci i to firmy windykacyjne. Nie wiem co robić? Oni nie rozumieją, że nie jestem tą osobą i to mój nowy numer... Iść na policję? Do operatora?

Nie wiem w jakiej sieci masz numer telefonu, ale większość operatorów ma możliwość zmiany numeru w ramach tego samego abonamentu. Taka usługa jest najczęściej płatna kilkadziesiąt złotych, ale możesz złożyć reklamację i żądać zwrotu kosztów za zmianę numeru motywując to takim właśnie odziedziczeniem po kimś uciążliwych kontaktów. Zapytaj u operatora o taką opcję. Niewykluczone zresztą, że numer byłego właściciela trafił do puli wolnych numerów właśnie w ten sposób, że i operatorowi zalegał z opłatami więc został wyłączony. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6420586 Napisano: 25.10.2017 21:05:50 w Smolar
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

A czy jest w ogóle możliwość zmiany osoby, na którą zarejestrowany został numer? Bo np. załóżmy, że zarejestrowałam 5 numerów na siebie - pierwszy w Inmedio, a pozostałe 4 esemesem na konto tego pierwszego. Ale korzystają z nich moi znajomi, bo im je własnie podarowałam. Czy jest możliwość podmiany osoby w systemie? (oczywiście to sytuacja czysto hipotetyczna)

Jest, to się nazywa cesja numeru. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś były do tego potrzebne obie strony obecne w salonie operatora z dowodami os. i nijak nie dało się tego przeskoczyć. Wiem, bo się pracowało u jednego z operatorów emotka  

A ja właśnie takich sytuacji się bałam odkąd pierwszy raz usłyszałam o ustawie zobowiązującej do rejestracji numerów. Nikt na podstawie żadnego świstka nie ma prawa domagać się od operatorów moich danych telekomunikacyjnych. Trzeba się w takim celu osobiście stawić w salonie z dowodem osobistym więc teoretycznie ten zapis w regulaminie jest martwy. No ale przecież niemal każdy zna kogoś kto u któregoś operatora pracuje. I wtedy wystarczy powiedzieć "Hej Zenek, a weź mi sprawdź w systemie ile Jan Kowalski ma na siebie numerów zarejestrowanych, a najlepiej mi je podaj żebym wiedział na ile słupów gra". I po sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0