Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6406572 Napisano: 22.09.2017 15:46:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zawszebeznagrod napisał(a):

ikropka napisał(a):

właśnie straciłam 2 kody, mam nagrodę, zaznaczam te durne obrazki, info że mam trzypak a tu nagle wyskakuje mi na czerwono, że jest błąd i proszę o ponowne zalogowanie. I oczywiście po nagrodzie i po kodzie? Ktoś jeszcze tak ma?

Tak, ja tak straciłem kilka kodów... 

Miałam dziś taki komunikat 2 razy ale nie straciłam kodów, bo po odświeżeniu strony wróciłam w miejsce w którym skończyłam i mogłam kontynuować szukanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6396102 Napisano: 29.08.2017 12:21:39 w SZUKAM....
picola napisał(a):

malenka napisał(a):

Szukam informacji czy stacjonarne biura podróży mają takie same ceny ofert Last Minute jak ich internetowy odpowiednik? Czy może w biurze jest jeszcze jakaś dodatkowa prowizja doliczana? Chodzi mi konkretnie o Rainbow Tour. Mam upatrzoną konkretną ofertę, a do najbliższego biura ponad 50 km. Z drugiej strony trochę się boję załatwiać wszystko przez internet na ostatnią chwilę, tym bardziej że pierwszy raz kupuję wyjazd przez biuro podróży. Proszę o porady tutaj albo na Priv.

W tym roku leciałam z Rainbow na wakacje i ceny na stronie i w biurze są takie same. Nie tylko zresztą w tym biurze. Nie masz się czego obawiać, najczęściej też kupuję w internecie wyjazdy i zawsze wszystko jest ok. Tak na marginesie Rainbow jest strasznie drogi, rozejrzyj się w innych biurach - ja musiałam z nimi lecieć, bo miałam vouchery, ale w innym przypadku wybrałabym tańsze biuro.

Akurat moja destynacja- Maroko- jest najtańsza właśnie w Rainbow. Np. z Itaką byłoby o wiele drożej, bo mają bardziej ekskluzywne hotele. Wolałabym chyba zapłacić w stacjonarnym biurze i tam od razu załatwić całą papierologię. Mając naprzeciw siebie człowieka wiem komu daję kasę. Trochę mnie niepokoi przelewanie takiej gotówki "nie wiadomo gdzie".  Niemniej jednak trochę mnie Picola uspokoiłaś, skoro mówisz że zawsze jest ok to może i ja się przełamię. Wyświetl w wątku >>
1 malenka 0

malenka

#6396093 Napisano: 29.08.2017 11:58:16 w SZUKAM....
Szukam informacji czy stacjonarne biura podróży mają takie same ceny ofert Last Minute jak ich internetowy odpowiednik? Czy może w biurze jest jeszcze jakaś dodatkowa prowizja doliczana? Chodzi mi konkretnie o Rainbow Tour. Mam upatrzoną konkretną ofertę, a do najbliższego biura ponad 50 km. Z drugiej strony trochę się boję załatwiać wszystko przez internet na ostatnią chwilę, tym bardziej że pierwszy raz kupuję wyjazd przez biuro podróży. Proszę o porady tutaj albo na Priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6374528 Napisano: 30.06.2017 18:10:31 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

malenka napisał(a):

cb656 napisał(a):

malenka napisał(a):

Wkurza mnie tegoroczny wysyp kleszczy. Jedna wyprawa do lasu i na 3 grzybiarzy przypadło w sumie 14 kleszczy! emotka

A ile wypadło na grzybiarza grzybów właściwych? emotka

Na szczęście więcej niż kleszczy, ale nie wiem czy te 4 słoiczki zamarynowanych borowików warte były ryzyka boreliozy.

Nie starasz, bo jutro albo w niedzielę planuję wyprawę emotka

Niestety u nas w tym roku jest istna plaga, a najgorsze jest to że te kleszcze są często tak młode i małe że jeszcze im odwłok nie zdążył ściemnieć do czarnego/brunatnego/czerwonego koloru więc wypatrzyć je na ciele jest skrajnie trudno. Prze wyprawą do lasu koniecznie spraye odstraszające, a po wyprawie przegląd ciała. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6374521 Napisano: 30.06.2017 18:03:30 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

malenka napisał(a):

Wkurza mnie tegoroczny wysyp kleszczy. Jedna wyprawa do lasu i na 3 grzybiarzy przypadło w sumie 14 kleszczy! emotka

A ile wypadło na grzybiarza grzybów właściwych? emotka

Na szczęście więcej niż kleszczy, ale nie wiem czy te 4 słoiczki zamarynowanych borowików warte były ryzyka boreliozy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6374518 Napisano: 30.06.2017 17:59:33 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie tegoroczny wysyp kleszczy. Jedna wyprawa do lasu i na 3 grzybiarzy przypadło w sumie 14 kleszczy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6373527 Napisano: 28.06.2017 19:25:00 w Paragony na trwające konkursy
Czy ma ktoś wolny paragon drogerie Jasmin? Jechałam 25 km żeby się dowiedzieć, że oni Pantene nie sprzedają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6365130 Napisano: 07.06.2017 12:33:48 w Lay's
pioge7 napisał(a):

Nie wiem gdzie zapytać więc zapytam tu emotka  
czy ktoś próbował sposobu na otwieranie paczek po kody, nie chce tego jeść już takich ilości i czy jak wezmę i włożę te chipsy do pojemnika i szczelnie zamknę to po iluś tam dniach (tygodńiach) one będą tak samo świeźe jak w paczce czy zmienią się? Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi emotka ale mam nadzieje że tak emotka   

Ja tak robiłam z Lay's grubo krojonymi. Przekładałam chipsy do pojemników próżniowych, odsysałam powietrze i po otwarciu kilka tyg później wciąż były świeże. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

malenka

#6273406 Napisano: 21.10.2016 20:54:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
lui napisał(a):

Cz ktoś jeszcze nie może wykonać nowych zadań? nie widzę opcji udostępniania znajomym i nie mogę zatwierdzić odpowiedzi emotka  co robić?:)

Mam ten sam problem na każdej przeglądarce. Wygląda mi to na problem po stronie ambasadora. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6259314 Napisano: 23.09.2016 23:21:06 w Wkurza mnie...
Raz w życiu napisałam odpowiedzi na konkurs jeszcze przed zakupem produktów. Taka byłam z siebie dumna, że choć raz nie będę myślała nad zgłoszeniami na ostatni moment. Patrzę dzisiaj w telefon, przeglądam Kopie Robocze, a moich odpowiedzi tam nie ma! emotka Ki diabeł?! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6243682 Napisano: 20.08.2016 19:50:26 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

malenka napisał(a):

kalka napisał(a):

Malenka, ale może po prostu nie zostawił !? Masz pewność?

Jasne, że mi taka myśl przez głowę przeszła, ale ostatecznie nie mam żadnych dowodów, a byłoby mi bardzo źle gdyby się okazało, że facet uczciwy ma przeze mnie problem w pracy. Już przebolałam, a nauka z tej sytuacji na pewno nie pójdzie w las emotka

Ale mam na myśli to, że nie zostawił i przyjdzie ponownie emotka
Nie zakładałam nieuczciwości kuriera. Poza tym, masz jego numer tel-dzwoniłaś, żeby się upewnić, co zrobił z bonem?  

AAAAha emotka Telefon służbowy dziś nie odpowiada więc najwcześniej w poniedziałek się do niego dodzwonię, ale wczoraj powiedział, że bony zostawia więc raczej nie mam na co liczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6243678 Napisano: 20.08.2016 19:40:18 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

Malenka, ale może po prostu nie zostawił !? Masz pewność?

Jasne, że mi taka myśl przez głowę przeszła, ale ostatecznie nie mam żadnych dowodów, a byłoby mi bardzo źle gdyby się okazało, że facet uczciwy ma przeze mnie problem w pracy. Już przebolałam, a nauka z tej sytuacji na pewno nie pójdzie w las emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6243676 Napisano: 20.08.2016 19:33:05 w Wkurza mnie...
Jej, nie wiedziałam, że wywołam taką burzę swoim wpisem emotka Wina jest oczywiście po mojej stronie i mam nauczkę żeby na przyszłość prosić sąsiadów o odebranie przesyłki. Kuriera nie podejrzewam, bo nigdy wcześniej nie miałam z nim żadnych problemów.  Widocznie jakiś przechodzień nie mógł oprzeć się pokusie. Wypiłam jednak drinka, zjadłam lody i mam w nosie! Lepiej, że to bon niż jakaś bardziej wartościowa nagroda, na przyszłość będę mądrzejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6243607 Napisano: 20.08.2016 12:57:30 w Wkurza mnie...
Sama na siebie się wkurzam, bo jakiegoś zaciemniania umysłu dostałam! Nie było mnie w domu, powiedziałam kurierowi żeby zostawił bony z Kauflandu w skrzynce, dziś rano patrzę do skrzynki, a bonów ani widu, ani słychu! A żeby dłoń uschła temu bezczelnemu złodziejowi, który wyciąga rękę po cudzą własność! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6242845 Napisano: 18.08.2016 21:14:16 w SZUKAM....
Szukam informacji co nadawała wczoraj TRAFFICA WARSZAWA KOLEJOWA 5 lokal 7 kurierem DPD. Paczka miała częściowo moje dane, a częściowo dane innej osoby i kurier odesłał ją do oddziału, a ja zastanawiam się co to mogła być za nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6237563 Napisano: 04.08.2016 20:39:03 w Wkurza mnie...
mdepfs napisał(a):

nie wiem, raczej nie pasuje to do wątku wkurza mnie.. ale tu wyleję swoje żale.

Ciężko słucha się od Partnera, że konkursy to strata czasu, a już od początku roku mamy bilans liczony ładnie w tys. Zaznaczam, że partner też gra (raczej za moja namową- tu zwłaszcza konkursy foto, bo to jego pasja, ale gra).
Nie jestem konkursiarą, mam swoją pracę, on swoją. Konkursy selekcjonuje naprawdę na takie, które mnie interesują bo nie mam na co dzień na nic czasu. I teraz, ta krytyka, że wywalamy hajsy (a przecież kupuję rzeczy tylko potrzebne np.: chemia, którą i tak bym kupiła. Nie kupuję nie potrzebnych rzeczy) i że tracimy na to czas. Wiem, że jak przestanę grać, nic sie u nas czasowo nie zmieni, ale on mądra głowa, wie lepiej, bo to czuje, że teraz jak byłam 2 tyg. na L4 to było mu lepiej bo nie graliśmy. 
Że nawet rozmawiamy o konkursach (co w tym kurde złego!?)...

Cóż przykre.
:(

Mój facet na początku związku uznał mnie za wariatkę. Wydawało mu się, że pewnie wysłałam miliony SMSów i wylosowali mnie w końcu, ale z całą pewnością słono opłaciłam to dużym rachunkiem za telefon. Później był czas kryzysu "Tylko te konkursy, na mnie już nie zwracasz uwagi!". A jeszcze później przyszły duże wygrane, takie na które nie byłoby nas stać i które przyniosły nam wiele radości. W chwili obecnej On jest krytykiem i edytorem moich tekstów konkursowych i tworzymy zgrany tandem. Być może wy też musicie przejść przez fazę zaprzeczenia, rezygnacji i akceptacji, a przecież Twoje wygrane jasno dowodzą, że warto grać emotka  (no chyba, że macie miliony monet. wtedy zamiast grać można tylko cieszyć się życiem) emotka Wyświetl w wątku >>
1 Ola1201 0

malenka

#6232881 Napisano: 25.07.2016 16:02:24 w SZUKAM....
bonawentura napisał(a):

Wkrótce jadę na integrację z pracy, kierunek Ukraina emotka  Czy jest coś co warto tam kupić i przywieźć do Polski? Nie palę, a alkoholu też nie spożywam w wielkich ilościach. Kolega się śmieje, że przywiezie sobie żonę.... no cóż, ja już jedną mam i wymyśliła sobie żebym jej kupił "coś ładnego" i  jakieś haftowane obrusy... emotka  Może ktoś z forumowiczów był i poleci coś do jedzenia (spożywka) albo jakieś inne rzeczy, których nie ma w Polsce a warto mieć?

Mają dobre przeciery pomidorowe w słoikach i przeróżne sosy do kanapek na bazie majonezu. Polecam też piwa smakowe Obołoń, które są moim zdaniem smaczniejsze niż nasze wszystkie radlery owocowe. Koniaki i wina z winnicy Shabo są obłędne. No i oczywiście cukierki oraz waniliowa Coca- Cola. W ramach ciekawostki kulinarnej można kupić suszone ryby, albo kalmary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6213022 Napisano: 13.06.2016 17:09:19 w Wkurza mnie...
mamadwojga napisał(a):

Wkurza mnie jak ktoś pisze że wygrał z Desperadosa cokolwiek jednym kodem bo ja tam wbiłam pół reklamówki kapsli i jedno wielkie G... wylosowałam.
I jeszcze leje jak z cebra i walą pioruny a ja się boję piorunów i jestem w biurze sama.... malutka i do domu daleko...

Ja wklepałam ponad 70 kodów i nic. Koleżanka wklepała 3 i trafiła 100 zł. Myślę, że blokują osoby, które wklepują za dużo kodów żeby ograniczyć wygrane wśród barmanów i właścicieli knajp. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6185324 Napisano: 18.04.2016 18:27:50 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ewikewik napisał(a):

malenka    emotka

Dziękuję emotka

Polecam @ewikewik i @like-a-bomb Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6184537 Napisano: 15.04.2016 16:41:56 w Połączenia nieodebrane
Finezyjna napisał(a):

malenka napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

malenka napisał(a):

maliszka napisał(a):

malenka napisał(a):

22 5696199 Czy to mogła być Biedronka?


tak to Coca Cola Biedronka

Dziękuję maliszka. Idę udusić mojego faceta emotka

no i pięknie do mnie też dzwoniono emotka
jest szansa jeszcze na ponowny kontakt orientujecie się?

Tak, dzwonili ponownie emotka

to miła wiadomość emotka  bo od kilku dni molestuje mnie nr tel 22 4600946 z zamiennymi cyframi i nie odbieram..stąd moje podobne zwątpienie w kwestii tego 22 
w sprawie kart przedpłatowych? emotka

Tak w sprawie kart. Druga próba kontaktu była 1,5 dnia od pierwszego nieodebranego połączenia. Wyświetl w wątku >>
0 0