Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6184533 Napisano: 15.04.2016 16:36:48 w Połączenia nieodebrane
Finezyjna napisał(a):

malenka napisał(a):

maliszka napisał(a):

malenka napisał(a):

22 5696199 Czy to mogła być Biedronka?


tak to Coca Cola Biedronka

Dziękuję maliszka. Idę udusić mojego faceta emotka

no i pięknie do mnie też dzwoniono emotka
jest szansa jeszcze na ponowny kontakt orientujecie się?

Tak, dzwonili ponownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6184328 Napisano: 15.04.2016 10:21:17 w Połączenia nieodebrane
maliszka napisał(a):

malenka napisał(a):

22 5696199 Czy to mogła być Biedronka?


tak to Coca Cola Biedronka

Dziękuję maliszka. Idę udusić mojego faceta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6184318 Napisano: 15.04.2016 10:02:54 w Połączenia nieodebrane
22 5696199 Czy to mogła być Biedronka? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6184200 Napisano: 14.04.2016 20:01:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle kawy nakupiłam i inwestycja się nie zwróciła emotka  Porażek w loteriach nawet nie ma co komentować- chyba ciąży na mnie jakaś klątwa loteryjna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6181722 Napisano: 08.04.2016 13:42:51 w SZUKAM....
oryginalny80 napisał(a):

malenka napisał(a):

To ja się wypowiem, jako przeciwwaga dla Decathlonu. Własnie dostałam kartę i nie widzę tam nic, ale to absolutnie nic dla siebie, bo sportowych ciuchów mi nie trzeba. Nie każdemu taki prezent podpasuje. Mieliśmy ostatnio dwie osiemnastki i jedna rodzina robiła zrzutę żeby kupić solenizantce aparat fotograficzny. W drugiej rodzinie każdy sam wybierał prezent, ale w większości była to kasa w kopercie i widać było, że solenizantowi taka forma bardziej odpowiadała, bo mógł sobie kupić jakąś wypasioną kartę graficzną do komputera. Najlepiej będzie chyba jeśli delikatnie podpytasz jej rodziców/ rodzeństwo i w ten sposób dowiesz się co ją interesuje, bo karta do Decathlonu może być dla dziewczyny wymarzonym prezentem, ale może też być wielkim rozczarowaniem. 

Już kiedyś ktoś pisał jaką miał niespodziankę, gdy podarował nie ten aparat którego się ktoś spodziewał (słynna akcja z mężem i biletami do kina zamiast aparatu) więc wolę nie ryzykować emotka Dam 200 zł i kartę na 100 zł, bo więcej nie mam chwilowo, ale jak Smolar w końcu odblokuje lub wylosuje jakieś mój numer w loterii lub innym konkursie, to jeszcze jej coś odpale emotka

Pamiętam tamtą akcję i mam nadzieję, że to był tylko niechlubny wyjątek, a nie norma w dzisiejszych czasach. U nas na szczęście były same uściski wdzięczności i próbna sesja rodzinna  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6181714 Napisano: 08.04.2016 13:20:32 w SZUKAM....
zwierzyniec napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

Taki ze mnie fajny wujek, że nie mam pojęcia czym się interesuje, ale mam karty podarunkowe do Decathlon, więc lekko nakieruje jej zainteresowania w stronę sportu emotka

Wcale nie musisz jej skłaniać do zainteresowania sportem, a może się obrazi i popadnie w anoreksję emotka .
Zerknij, jakie tam są np. kurtki /stale je reklamują w TV/ i rzeczywiście można je zmieścić w torbie, gdy za  gorąco. Często są w cenowej promocji - np. konkretny kolor http://www.decathlon.pl/Kupowac/x-light
Jest bielizna, kostiumy kąpielowe, polary itp, wcale nie musi kupować  sportowych emotka .Myślę, że z bonów do Decathlona powinna być zadowolona emotka

To ja się wypowiem, jako przeciwwaga dla Decathlonu. Własnie dostałam kartę i nie widzę tam nic, ale to absolutnie nic dla siebie, bo sportowych ciuchów mi nie trzeba. Nie każdemu taki prezent podpasuje. Mieliśmy ostatnio dwie osiemnastki i jedna rodzina robiła zrzutę żeby kupić solenizantce aparat fotograficzny. W drugiej rodzinie każdy sam wybierał prezent, ale w większości była to kasa w kopercie i widać było, że solenizantowi taka forma bardziej odpowiadała, bo mógł sobie kupić jakąś wypasioną kartę graficzną do komputera. Najlepiej będzie chyba jeśli delikatnie podpytasz jej rodziców/ rodzeństwo i w ten sposób dowiesz się co ją interesuje, bo karta do Decathlonu może być dla dziewczyny wymarzonym prezentem, ale może też być wielkim rozczarowaniem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180976 Napisano: 06.04.2016 19:02:46 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

malenka napisał(a):

joan napisał(a):

malenka napisał(a):

(...) Zastanawiam się tylko czy jeśli "karta rowerowa dla dorosłych" wejdzie w życie, to będzie też obowiązywać hulajnogi, deskorolki oraz rolki. A najlepiej również taczki!


Coś w tym jest emotka

Mój facet się cierpko śmiał, jak fanzolili o jakiejś Karcie biegacza - coraz więcej biurokracji, coraz mniej sensu emotka

Racja! Przecież są jeszcze śmiertelnie groźni fani joggingu i nordic walkingu emotka

A jakie niebezpieczne dla życia jest siedzenie w domu przed komputerem, ja bym wprowadziła karę komputerowca i internauty - ile więcej byłoby rowerzystów na drogach, którym można dać mandat, państwo by się wzbogaciło emotka

No nic! Nadszedł czas żeby sprzedać wygrane rowery i postarać się o jakiś niezagrażający niczyjemu życiu rowerek stacjonarny  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180966 Napisano: 06.04.2016 18:45:01 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

A jak to jest z jazdą na rowerze ulicą dwupasmową jednokierunkową pod prąd? Można czy nie można? Nie chce mi się czytać kodeksu, może kto wie emotka  Bo mnie to wkurza...

Jak nikt nie widzi to można i samochodem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180965 Napisano: 06.04.2016 18:42:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

malenka napisał(a):

(...) Zastanawiam się tylko czy jeśli "karta rowerowa dla dorosłych" wejdzie w życie, to będzie też obowiązywać hulajnogi, deskorolki oraz rolki. A najlepiej również taczki!


Coś w tym jest emotka

Mój facet się cierpko śmiał, jak fanzolili o jakiejś Karcie biegacza - coraz więcej biurokracji, coraz mniej sensu emotka

Racja! Przecież są jeszcze śmiertelnie groźni fani joggingu i nordic walkingu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180961 Napisano: 06.04.2016 18:35:25 w Wkurza mnie...
tomniewkurza- pieszy chodzący nawet z prędkością 5 km również może doprowadzić do wypadku np. wchodząc na ulicę niespodziewanie i zmuszając kierowcę (bo ten gwałtownie skręca) do zderzenia się z drzewem z prędkością 50 km na godzinę. Takie przykłady można mnożyć i każdy uczestnik ruchu drogowego jest potencjalnym niebezpieczeństwem.

joan- w moich czasach kartę rowerową robiło się w podstawówce i ja to rozumiem, popieram, sama gdzieś taką mam. Ale karta rowerowa dla dorosłych (oczywiście z płatnym egzaminem, bo jak inaczej) to już dla mnie przesada. Już widzę jak te babcie i dziadkowie, którym rower ułatwia przemieszczanie się na cmentarz i do sklepu, są karani za brak karty rowerowej jak za wykroczenie drogowe. Ścieżek rowerowych u mnie właściwie nie ma więc nie mam wyboru- albo chodnik i wkurzeni piesi, albo ulica i trąbiący kierowcy.

Prywatnie powiem, że jestem zarówno użytkowniczką roweru jak i samochodu. Zdarzyło mi się w życiu kilka drogowych mini- kolizji. Zawsze wynikały one z przekonania kierowców, że samochód ma W KAŻDEJ SYTUACJI pierwszeństwo nad rowerem. Jakby z założenia, że skoro jedziesz mniej niż 50 km/h, to automatycznie z pełnoprawnego użytkownika drogi spadasz do rangi złośliwego marudera tamującego ruch.  Zastanawiam się tylko czy jeśli "karta rowerowa dla dorosłych" wejdzie w życie, to będzie też obowiązywać hulajnogi, deskorolki oraz rolki. A najlepiej również taczki! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180949 Napisano: 06.04.2016 18:03:57 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie kolejne "genialne" pomysły! Karta rowerowa dla dorosłych! Niedługo trzeba będzie mieć uprawnienia żeby w ogóle chodzić po ulicy! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180780 Napisano: 06.04.2016 13:02:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja posłałam dotąd 18 kodów, znajoma 36 i NIC  emotka  Chyba rzeczywiście właściciele barów opanowali tę loterię. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180644 Napisano: 06.04.2016 08:48:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
MartaZey napisał(a):

A jak długo zdarza Wam się byc "bez testów"? Bo testowałam AirFryer pod koniec roku, ale od 4 miesięcy robię te wyzwania, wypisuję eseje i cisza...Tak trochę zaczynam się zniechęcać, bo program dość wymagający, a bez efektów. Czy ja mam za duże oczekiwania czy faktycznie już sporo bez testowania u mnie?

Już nie pamiętam kiedy coś ostatnio testowałam emotka  Chyba z rok temu. Nie ma żadnej reguły czasowej co do testów. Program jest bardzo popularny więc mają w czym i w kim wybierać. Myślę, że jeśli jesteś nastawiona wyłącznie na testy to możesz się zawieść, bo 4 m-ce to wcale nie jest zły wynik. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180437 Napisano: 05.04.2016 18:10:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

malenka napisał(a):

delvitto napisał(a):

ktoś napisał, że smolar wysyła mms z jakiegoś konkursu. Ale czy to nie pomyłka, w jaki sposób mmsem są wysyłane takie wiadomości? Ja dziś dostałam dziwną wiadomość, właśnie mms, ale z info, że nie może być wyświetlona, więc nie wiem, co to jest:( Z kolei rzecz dotyczyła konkursu z Prowansją, a ja nie brałam w takim udziału. Ale, w innych smolarowych owszem, więc może w telefonie starego typu taki mms się nie wyświetli?

Mój stary telefon odczytuje jako MMS wiadomości, które składają się z kilku SMSów (czyli nie 160 znaków, ale przykładowo 400), albo mają polskie znaki. Dostaję wtedy w login do strony internetowej i przez nią moge sobie podejrzeć takiego oszukanego MMSa.

nie rozumiem:( jaki login?

Ja dostaję komunikat. Coś w stylu "Aby odczytać wiadomość zaloguj się na stronie xxxxx podając swój numer telefonu i hasło yyyyy". Dawno nie dostałam takiej wiadomości więc nie mam dokładnej treści, ale loguję się na stronie mojego operatora i tam wyświetla się treść MMSa. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180427 Napisano: 05.04.2016 17:59:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

ktoś napisał, że smolar wysyła mms z jakiegoś konkursu. Ale czy to nie pomyłka, w jaki sposób mmsem są wysyłane takie wiadomości? Ja dziś dostałam dziwną wiadomość, właśnie mms, ale z info, że nie może być wyświetlona, więc nie wiem, co to jest:( Z kolei rzecz dotyczyła konkursu z Prowansją, a ja nie brałam w takim udziału. Ale, w innych smolarowych owszem, więc może w telefonie starego typu taki mms się nie wyświetli?

Mój stary telefon odczytuje jako MMS wiadomości, które składają się z kilku SMSów (czyli nie 160 znaków, ale przykładowo 400), albo mają polskie znaki. Dostaję wtedy w login do strony internetowej i przez nią moge sobie podejrzeć takiego oszukanego MMSa. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6180362 Napisano: 05.04.2016 16:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

http://www.e-konk...ve.html#.VwO7THp-HS8

co myslicie o nagrodach? Za to ze wykorzystają Twój tekst na herbacie dostajesz... kubek termiczny. Masakra... to tak jakby sie im charytatywnie oddawało to co się wymyśliło emotka

Uśmiałam się jak zobaczyłam te nagrody. 
Publikacja zwycięskiego tekstu w ramach kampanii internetowej na banerze, na jednej z witryn, w trzecim kwartale 2016 roku.
Wow jaki prestiż! Fejm w internetach! Propozycje współpracy posypią się jak z rękawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6178402 Napisano: 31.03.2016 14:05:37 w SZUKAM....
Czy ktoś się orientuje czy w stacjonarnych Decathlonach można kupić jakieś porządne walizki? W sklepie internetowych ich nie mają niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6178101 Napisano: 30.03.2016 20:11:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

ankasss napisał(a):

ewka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ewka napisał(a):

do kiedy mozna wysyłac zgłoszenie w konkursie bosh w którym mozna wygrac samochód lub zwrot za zmywarke? w regulaminie jest ze do 30 kwietnia a w zasadach ogólnych ze konkurs trwa do jutra.

Dojutra można kupować zmywarkę a do końca kwietnia isę zgłaszać 

czy ten zapis jest gdzies w regulaminie?

http://www.bosch-...edes_Bosch_final.pdf

punkt 3d

ależ nigdzie nie jest napisane, że do końca marca należy kupić zmywarkę. Myślę, że błędnie wpisali 31.03 i do 30.04 można i kupić zmywarkę i wziąć udział w konkursie, ale to tylko moje thinkowanie...

Nie, to nie jest błąd. Zmywarkę trzeba kupić do 31 marca, a zgłosić pracę można do końca kwietnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6177562 Napisano: 29.03.2016 15:03:18 w Wkurza mnie...
zabcia0410 napisał(a):

kalka napisał(a):

Askaxxx dodam jeszcze, że oczywiście rozumiem całkowicie Twoją wściekłość i współczuję Ci, że znalazłaś się w takiej sytuacji, rozumiem też Twoje rozczarowanie, ale patrząc na to wszystko z boku widzę też tragedię tamtej rodziny. Moim zdaniem masz dwa wyjścia: A. całkowicie się odciąć i mieć w d...  kleptomankę i jej rodzinę. Jednak żyjecie obok siebie, jesteście z jednego środowiska, może więc warto skorzystać z wyjścia B.  emotka   i podać rękę, może dając szansę uda się jednak doprowadzić do takiej sytuacji, że ta kobieta zda sobie sprawę z tego co robiła i na samą myśl o tym będzie wstydziła się sama przed sobą- moim zdaniem warto  emotka

a może tak wyjście C-owa pani łaskawie do wszystkiego się przyzna ,zwróci to co ukradła ,wyrazi skruchę i wtedy można powiedzieć  OK,zasługujesz kobieto na szansę

Tak tak uważam. A jeżeli to rzeczywiście jest choroba to jej mąż mając tego świadomość powinien zwrócić wszystko co ukradła. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której przechodzę do porządku dziennego nad tym, że ktoś mi zwinął 600 zł. Jeżeli to choroba to należy sięgnąć po profesjonalną pomoc, ale w przypadku odmowy leczenia i postawy "nic-wiem-o-co-wam-chodzi-ja-nic-nie-zrobiłam" nie zawahałabym się zgłosić sprawy na policję. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6176581 Napisano: 24.03.2016 17:46:34 w PLAGIATY
Pomysł ściągnięty, nawet sylwetka tej rysunkowej dziewczyny na żywca odrysowana. Zabrakło talentu żeby narysować własną, autorską postać? Wyświetl w wątku >>
0 0