Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6174118 Napisano: 17.03.2016 12:57:23 w SZUKAM....
mysz-s napisał(a):

malenka napisał(a):

Szukam informacji jak wygląda gwarancja na te blendery z Okazji Dnia kobiet od Amici. Karta gwarancyjna jest, ale nie podbita. Ktoś się dowiadywał co z tym fantem zrobić?

jest dolaczona jeszcze jedna kartka z gratulacjami na ktorej pisze ze to jest podstwa do gwarancji

Dzięki mysz-s! Tak się skupiłam na testowaniu blendera, że ten kartki już nie zauważyłam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6174109 Napisano: 17.03.2016 12:50:44 w SZUKAM....
Szukam informacji jak wygląda gwarancja na te blendery z Okazji Dnia kobiet od Amici. Karta gwarancyjna jest, ale nie podbita. Ktoś się dowiadywał co z tym fantem zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6171749 Napisano: 11.03.2016 15:00:49 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Moja szwagierka po weselu zsypała wszystkie pieniądze z kopert na kupkę, żeby nie wiedzieć ile od kogo  emotka  Tylko jedną kopertę otwierali od pary, do której szli na wesele tydzień później, żeby im dać tyle samo emotka

Słyszałam, że niektórzy dają puste, niepodpisane koperty - przy wręczaniu widać, że dali kopertę, a potem i tak nie wiadomo, co od kogo, jeśli nie ma kartki. To jest dopiero patent emotka  Nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że ludzie takie rzeczy robią emotka

Koleżanka mi opowiadała, że na jej weselu gdzie była tylko najbliższa rodzina- bracia, siostry, bliskie kuzynostwo, takich pustych kopert było kilka. Strasznie to przykre. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6168369 Napisano: 03.03.2016 14:47:01 w SZUKAM....
madzia34 napisał(a):

szukam kogos kto wysyłal cos przez kurjerzy.pl za pobraniem....jak wysyłałam normalnie wszytsko było ok,wysłałam za pobraniem wiem ze paczka dotarła w poniedziałek rano a zwrotu kasy nie mam do dzis-wysłalam do nich zapytanie to powiedzieli ze wysla dopiero 4 marca czyli w sumie po tygodniu:(kurcze nie wiedziałam ze to taki standart:(

Przeczytaj dokładnie co piszą w regulaminie korzystania z ich usług. Jak korzystałam z innej stronki, ale to był standard że na przelew czekało się 2 tygodnie od terminu dostarczenia przesyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6167170 Napisano: 01.03.2016 16:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

kreatia napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

W konkursie "ferie za pasem"  skody będą oceniać dodatki w formie linków emotka


Skąd taka informacja?

Odpisali na maila

Aha...
W regulaminie jest napisane:  "odpowiedź na pytanie szóste winna mieścić się w380 (trzystuosiemdziesięciu) znakach, wliczając w to znaki interpunkcyjne i spacje. " 
Link do youtube ma mniej  emotka

Jak mnie to wkurza! W szkołach się dziwią, że coraz więcej dzieciaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem! Dzieciaków? Dorośli ludzie stworzyli regulamin i nie potrafią go przeczytać ze zrozumieniem i stosować się do jego zasad! Grrr. Link do youtube to nie jest odpowiedź konkursowa tylko zbiór znaków alfanumerycznych.

Oczywiście do zakończonego wczoraj tekstowego konkursu Spinx również można znaleźć filmiki w necie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6165269 Napisano: 25.02.2016 19:55:52 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

O ile dobrze pamietam, loteria paragonowa miala uswiadamiac sprzedawcow i kupujacych, ze paragony nalezy wydawac, bo konsumenci maja do tego prawo. Jak mozna sie dziwic, ze ja chce paragon??? Jak mozna dzwonic do swojej szefowej i przy mnie mowiec jej, ze "ta klientka akurat chce ten paragon, nikt nigdy nie chce-tylko ona!" emotka  ..uj mnie obchodzi, ze kasa sie zaciela, zazyczylam sobie paragon i grzecznie zasugerowalam, zeby kasjer zrobil zwrot tego nieczytelnego.
"Nie da sie".
Jak to sie nie da???
(Glos szefowej ze sluchawki): "przepros pania i powiedz, ze nic nie da sie zrobic, skoro paragon jest nieczytelny to nie da sie zrobic zwrotu"
Ale to nie moj problem? Ja chce paragon. Zaplacilam za towar.
"To ja nabije towar jeszcze raz i z wlasnej kieszeni zaplace za poprzedni paragon" /w domysle: TY PORABANA BABO/
emotka

Wygrałam zwrot kosztów opieki weterynaryjnej z Whiskasa i żaden weterynarz w okolicy nie wydaje paragonów. Teściowa sterylizowała ostatnio kotkę i wróciła bez paragonu, bez książeczki zdrowotnej dla kota, a zapłaciła 170 zł. Ja się pytam jak to jest możliwe?! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6162288 Napisano: 19.02.2016 11:15:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Druzgocząca porażka w ITM i Biedrze. Przez tą noworoczną biedę konkursową konkurencja musiała być porażająca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6160776 Napisano: 16.02.2016 13:39:49 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

Szukam kogos kto ma jakies doswiadczenia z wyrejestrowaniem sie z urzedu pracy. Moj brat dostal "skierowanie" do konkretnego pracodawcy ale nawet ja odradzam mu ta "atrakcyjna" oferte. I tak sie zastanawiamy czy jesli po wzięciu tego papierka z UP wyrejestruje sie zaznaczając inny powod to nie bedzie sie musial z tego papierka rozliczać?ubezpieczenie zdrowotne jest wazne jeszcze 30 dni po wyrejestrowaniu?i czy w takiej sytuacji bedzie sie mogl zarejestrować ponownie np za 2-3 tygodnie czy bedzie mogl dopiero po jakims dłuższym określonym czasie? dodam jeszcze ze zadnych zasiłków nie pobiera.

moze ktos ma jakies dowswiadczenia z UP w tej kwestii to bede wdzieczna emotka

Nie wiem czy pomogę, bo nie bardzo rozumiem jak takie "skierowanie" u was działa, ale postaram się na częśc pytań odpowiedzieć. Jeżeli brat wyrejestruje się sam z siebie, to będzie musiał odczekać 3 miesiące nim znów się będzie mógł zarejestrować. Ale jeśli wyrejestruje się na podstawie umowy o pracę/ dzieło/ zlecenie to może się ponownie zarejestrować bez tego okresu karencji. W takim przypadku musi przyjść do urzędu już z podpisaną umową i dopiero wtedy się wyrejestrować (ma na to 7 dni od momentu podpisania umowy). Ubezpieczanie wygasa po 30 dniach od wyrejestrowania, ale lepiej się upewnić czy nie jakichś było zmian po nowym roku.

edit: Teraz czytam w necie i niektórzy twierdzą, że można się wyrejestrować bez podania powodu i zarejestrować nawet następnego dnia. Może to od urzędu zależy? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6160690 Napisano: 16.02.2016 11:41:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Czy Wam także na liście 2 etapu Zott Hebe wyświetla się tylko 99 zwycięzcówemotka Nie powinno być 200 osób tak jak w pierwszym etapieemotka

U mnie też tak, pewnie dopiero wrzucają nazwiska. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6159405 Napisano: 12.02.2016 14:31:58 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Planuję kupić sztabkę złota 2 gramy - gdzie takie cuda jest najbezpieczniej nabywaćemotka

Na stronie mennicy polskiej, albo bezpośrednio o jubilerów sieciowych. Jak ostatnio sprawdzałam to Yes miał najkorzystniejsze ceny. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6156528 Napisano: 06.02.2016 15:15:56 w WC - rozmowy o wszystkim
kalka napisał(a):

Kate 87- chyba tylko ten w Kauflandzie:  http://www.e-konk...an.html#.VrX9vNLhBdg i to tylko do jutra

Tutaj zakupy można było robić tylko do środy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6156463 Napisano: 06.02.2016 12:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojowniczka napisał(a):

Do tej pory brak zwrotki na onecie- wczoraj była błyskawiczna.
tak myślę, czy poprostu niektórych zgłoszeń nie wywala- jak w tym samym czasie przychodzą zgłoszenia- kilkukrotnie juz nie dostałam maila weryfikujacego :-/ 

Coś w tym może być. Wczoraj nie dostałam zwrotki na jednego maila. Późnym wieczorem posłałam zgłoszenie na tego maila jeszcze raz z ciekawości i zwrotka natychmiast dotarła. Dziś znów taka sama sytuacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6155290 Napisano: 04.02.2016 16:50:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
rachel napisał(a):

Mój mąż założył sobie profil. To normalne że ma do przetestowania szczotkę do twarzy a ja żelazko. Oboje mamy dobrze wypełnione pola z płcią. Z tym że on ma szansę zostać "testerką:P

Tak, mężczyźni też mogą się zgłosić do testów VisaPure, bo ostatnio wszyscy są bardzo przewrażliwieni na temat dyskryminacji i tego żeby kogoś broń boże nie urazić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6154657 Napisano: 03.02.2016 20:11:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mirai napisał(a):

Jestem ciekaw jakie mam szanse w loterii "Przesiądź się na kartę MasterCard & VISA" emotka . Właśnie dowiedziałem się, że w pierwszych trzech dniach loterii było kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń. Przy moim 1 zgłoszeniu szanse prawie żadne, ale pracownicy Biedronki mają ich znacznie więcej... emotka .

http://www.fakt.p...artykuly,608411.html

Widzę, że Fakt mocno promuje Biedronkę i jej konkursy. Brauje tylko napisu "artykuł sponsorowany".Już kilka artykułów o tej loterii napisali, a konkurs Colgate, który się kończy dziś to wg nich jest loteria. Boję się, że to może być prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6151212 Napisano: 27.01.2016 21:39:51 w Wkurza mnie...
Serberta, nie wiem jaki Ty masz steamer. Ja mam biało- fioletowy, ten ręczny i uważam, że jest to bubel jakich mało. Potrafi wyprasować cienkie, bawełniane bluzeczki, ale wyłącznie z delikatnych zagięć. Wyprasowanie klasycznej męskiej koszuli? Za nic w świecie. Nie wydaje mi się żeby mój był jakoś uszkodzony, po prostu jest do niczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6144608 Napisano: 13.01.2016 21:17:06 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

malenka napisał(a):

Czy są jakieś informacje odnośnie terminu rozwiązania konkursu Milki w ABC?

Mialy byc wyniki do dziejszego rana! emotka

Tak czytałam, ale jak widać ta informacja już się przeterminowała. Miałam nadzieję, że może pojawił się jakiś nowy termin na który mogę wyczekiwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6144452 Napisano: 13.01.2016 17:45:29 w Czy informują/ informowali?
Czy są jakieś informacje odnośnie terminu rozwiązania konkursu Milki w ABC? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6136828 Napisano: 24.12.2015 12:17:52 w Wkurza mnie...
1Hiacynta1 napisał(a):

malenka napisał(a):

W moim regionie nie ma tradycji dawania prezentów z okazji Bożego Narodzenia. Jako dziecko zazdrościłam tego znajomym z innych części Polski, ale gdy teraz patrzę na ten przedświąteczny szał, to cieszę się, że nas to omija. Mikołaj przychodzi 6 grudnia, a w Święta skupiamy się na świętowaniu.

malenka a co to za region? Mam rodzinę, znajomych, przyjaciół w calusieńkiej Polsce i nigdy się nie spotkałam z brakiem tradycji dawania choćby maleńkich prezentów.


A denerwuje mnie wiosna za oknem w grudniu

To głębokie Podkarpacie emotka  Ani wśród rodziny, ani wśród znajomych nie ma tradycji prezentowych. Chociaż z roku na rok coraz więcej rodzin idzie za ogólnym trendem i wprowadzają zwyczaj obdarowywania się w Święta.

aurorcia właśnie o to chodzi, że dorosłym na prezentach tak nie zależy, ale jak dzieci widzą, że w inni dostają i się nimi chwalą, to też chciałby dostać extra prezent pod choinkę. A przynajmniej ja chciałam będąc dzieckiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6136767 Napisano: 24.12.2015 09:56:40 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

wkurza mnie to, że lud popada w świąteczne opętanie i bierze kredyty na prezenty, jakby to było najbardziej istotne w tym wszystkim. wrrr! a potem mamy narzekanie, że nagrody nie dotarły, a miały być pod choinką, że kasy mało itd. jakby nie można było dawać prezentów bliskim normalnie, a nie tylko i wyłącznie 24 grudnia. o losie!

wkurza mnie też, że ludzie dodają konkursy do bazy nie patrząc, kiedy się rzeczywiście kończą. nie chcesz - nie czytaj regulaminu i nie dodawaj, miast wprowadzać innych w błąd. wolę mieć jeden dodany konkurs, ale dodany poprawnie niż tysiąc dodanych na odwal się. emotka

W moim regionie nie ma tradycji dawania prezentów z okazji Bożego Narodzenia. Jako dziecko zazdrościłam tego znajomym z innych części Polski, ale gdy teraz patrzę na ten przedświąteczny szał, to cieszę się, że nas to omija. Mikołaj przychodzi 6 grudnia, a w Święta skupiamy się na świętowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6135777 Napisano: 22.12.2015 11:31:08 w Wkurza mnie...
Konkurs Soplicy na fb! Tak się cieszyłam z wygranej, a oni teraz chcę ode mnie skan dowodu osobistego z dwóch stron!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0