Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6134273 Napisano: 18.12.2015 16:06:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi wątku! Poproszę bon 100 zł z Tesco oraz rezerwę z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6133692 Napisano: 17.12.2015 15:22:18 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

Czy informowali dzisiaj z Winiar? Wie ktoś może na czym stanęło? emotka

Kilka osób chwaliło się dziś wygranymi foremkami. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6133493 Napisano: 17.12.2015 10:17:43 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
Czy w konkursie "Masz na nagrodę ochotę? Wymyśl z Milką anegdotę" w abc jest ograniczenie znaków w SMSie? W regulaminie nie mogę się doszukać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6133164 Napisano: 16.12.2015 17:41:37 w Wkurza mnie...
Biorąc pod uwagę obecny nalot spamerów może warto byłoby założyć 2-tygodniową blokadę pisania na konta nowych użytkowników? Albo włączyć tę opcję, że rejestrację konta musi zaakceptować admin/moderator? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6132904 Napisano: 16.12.2015 13:39:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
rachel napisał(a):

Też dostałam maila i jestem w szoku bo jeśli mi - słabe łącze, dziecko 9 miesięczne na kolanach i totalne zmulenie strony a do tego odświżanie tradycyjne przez kliknięcie myszą udało się wylicytować rzecz którą chciałam to nie wiem po co ludzie używają jakiś programów czy nieuczciwych praktyk?? Nie chce mi się wierzyć ...raczej ten email jest podyktowany mailami osób którym się nie udało...i choć obiecali dodatkowe aukcje to jednak trochę to przykre!

Rachel myślę, że tym razem nie tyle szybkość łącza miała znaczenie, ile zwykłe szczęście. Ja mam bardzo szybki internet, komputer mi śmiga, ale wczoraj nie byłam w stanie wejść na stronę ambasadorów z bezpośredniego linka. Dopiero z odnośnika w przeglądarce dałam radę, a i tak po każdym ładowaniu pokazywał mi się "Error" i tylko oglądałam jak kolejne produkty znikają z aukcji. Nie udało mi się wylicytować tego co chciałam, wzięłam coś innego. 

Ten 1-minutowy system licytowania nie sprawdza się własnie z tego względu, że ludzie się przelogowują, na jednym kompie mają kilka przeglądarek z różnymi kontami. I to powoduje większy ruch na stronie. Wcześniej była właściwie jedna szansa na wylicytowanie, teraz tych szans jest więcej, ale też większe pole do kombinowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6132861 Napisano: 16.12.2015 12:58:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Myślę, że tak jak we wszystkich grach na czas- programy klikające weszły w użycie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6128709 Napisano: 10.12.2015 12:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dwa pytania:
1. Czy wysyłali już maile o wygranych walizkach z 4 etapu Tymbarka?
2. Czy wysyłali już maile do osób, które wygrały pojemniki próżniowe w kalendarzu Winiary? Pani wczoraj dzwoniła i miała wysłać jeszcze maila, ale do dziś nie dotarł. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6128103 Napisano: 09.12.2015 16:56:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
Do wylicytowania wymarzonej nagrody zabraknie mi dokładnie 1 punktu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6127396 Napisano: 08.12.2015 20:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
foton napisał(a):

Ja też mam pytanie odnośnie Tymbarka. Czy maile z datą w tytule 26.11 dotyczą 3 tygodnia, czy ostatniego 4 tygodnia ?

3 tygodnia. Ja czekam na maila z walizką z 4 tygodnia. Czy ktoś już dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6127183 Napisano: 08.12.2015 17:05:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba nigdy nie wygram tej pralki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6125954 Napisano: 06.12.2015 18:38:36 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja też testuję, dostałam wyciskarkę kilka dni temu, ale na umowie mam testowanie od 7 grudnia i tego terminu mam zamiar się trzymać. Czyli swoją opinię planuję wysłać dopiero za tydzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6116480 Napisano: 20.11.2015 17:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Alle napisał(a):

Mam pytanie w temacie nagród z Łaciatego. Jeśli już takie padło to błagam o wybaczenie emotka
Wysłałem kilka zgłoszeń, a przyszedł jeden mail - czy to oznacza, że tylko jedno zgłoszenie zostało nagrodzone, czy jest szansa na kilka?

W poprzednim etapie wysyłali tyle maili ile wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6116468 Napisano: 20.11.2015 17:21:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

Czy kawa i jakieś przyprawy mogą być w tym konkursie http://www.e-konk...o.html#.Vk8uMnYvfcs? Próbowałam rozszyfrować regulamin ale dzisiaj dla mnie to czarna magia emotka

Wydaje mi się, że tak, bo wszystkie produkty Nescafe i Winiary biorą udział w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6116308 Napisano: 20.11.2015 15:01:30 w Wkurza mnie...
A to jak taki gagatek to pokaż mu figę z makiem i już zwyczajnie ani nic na niego nie wygrywaj, ani nic mu nie dawaj, ani nic od niego nie chciej. Od takich to najlepiej trzymać się z daleka. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6116295 Napisano: 20.11.2015 14:57:50 w Wkurza mnie...
mellowfruit napisał(a):

Szwagier mnie wkurza. Siedzi w domu, nic nie robi, więc został już dawno temu poinformowany, że jak kurier dzwoni do drzwi, to ma odbierać i nie pytać. I oczywiście  za każdym razem jak kurier przyjeżdża, to on ma cholerne słuchawki na uszach i nic, nic nie słyszy. I mówi się mu i powtarza że jak jest sam w domu to niech puści muzykę normalnie - ale nie dociera. A kurier biedny stoi i dzwoni do drzwi, a później do mnie a ja się denerwuję. No szlag człowieka może trafić. Do niektórych ludzi chyba nic nie przemawia.

A jeszcze dziś przez to wszystko muszę lecieć po paczkę na drugi koniec cholernej Warszawy, bo szanowny szwagier znów miał słuchawki na uszach i kurier zostawił awizo. Grrrrr!

Rozumiem, że to wkurzające ale... Twoje Twoje paczki, Twój problem. Skoro on woli słuchać muzyki na słuchawkach to dlaczego ma z tego rezygnować dla Twojej wygody? Może to nie jest złośliwe, a może serce go boli, że te paczki musi odbierać a na nagrody sobie co najwyżej popatrzy z daleka emotka  Chyba musisz gościa zmotywować jakimś drobnym procentem od każdej odebranej przesyłki emotka

A mnie wkurza i dołuje to, że szukam pracy i średnio na 10 wysłanych CV dostaję 4 maile z odpowiedzią:

"Witam serdecznie,
Przesłane przez Panią CV okazało się na tyle interesujące, że została Pani zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji do pracy w naszym sklepie. W związku z tym proszę o przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia obydwu stron swojego dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych oraz sporządzenia wstępnej umowy.Liczymy na owocną współpracę." Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6115517 Napisano: 19.11.2015 17:28:48 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
0 0

malenka

#6115508 Napisano: 19.11.2015 17:22:07 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
Czy Mega Konkurs Świąteczny Intermerche informuje na bieżąco wszystkich dzisiejszych laureatów? Widziałam dwa wpisy w MDW i zastanawiam się czy poranni laureaci już pozamiatani. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6115199 Napisano: 19.11.2015 12:50:22 w Wygraj mi / Wygram za...
Za wygranie dwóch zestawów kubków, oferuję dwa vouchery do Multikina. Ja niestety jestem za mało kreatywna w te klocki emotka  Zapraszam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6111086 Napisano: 13.11.2015 10:22:35 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

A ja lubię brodę mojego męża ...  ma ją od zawsze  i jest bardzo długa (warkoczyka zaplata)  . Mam korbę na naturalną pielęgnację, nie używam żadnych drogeryjnych szamponów czy odżywek i mój dba o brodę tak jak ja o włosy emotka Nakłada odżywki, maseczki własnej roboty i ma ją bardzo ładną. Co do bakterii to może się tam zbiera tyle co na moich włosach ale przecież nie więcej....   a najwięcej bakterii jest podobno na gąbce do naczyń emotka

Bo zadbana broda jest super, ale większość panów wychodzi z założenia, że wystarczy tę brodę zapuścić i już jest się bardziej męskim. 
A co do bakterii, chyba jednym z najbardziej niebezpiecznych przedmiotów są pieniądze, bo ciągle przechodzą z rąk do rąk.

Wkurza mnie to, że wczoraj ułożyłam sobie hasła na Łaciate i nawet byłam z nich zadowolona. Byłam pewna, że je zapisałam ja sobie w roboczych. I nie ma ich  emotka  a niestety nie potrafię ich odtworzyć z pamięci. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6107841 Napisano: 06.11.2015 12:26:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na Łaciate i nagrody II stopnia trzeba pocztą odesłać kody? Regulamin mówi:

Organizator zastrzega sobie prawo do uzależnienia wysyłki nagród drugiego
stopnia do wybranych przez siebie Laureatów nagród od przekazania
Organizatorowi oryginału zachowanego, wyciętego z promocyjnego opakowania
mleka Łaciate indywidualnego, jednorazowego kodu konkursowego, identycznego
do kodu wykorzystany przez Uczestnika podczas zgłoszenia zwycięskiej treści
życzeń. Organizator zgłosi Laureatowi oczekiwanie wskazane w zdaniu poprzednim
poprzez przesłanie Laureata wiadomości e-mail lub SMS najpóźniej w piątek
przypadający po zakończeniu danej Edycji Konkursu.

Nie dostałam maila z info o wygranej więc nie wiem czy oni od wszystkich laureatów wymagają wysyłki kodów? Wyświetl w wątku >>
0 0