Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka

malenka

#6107385 Napisano: 05.11.2015 18:59:56 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kolekcja paragonów w konkursowym atlasiku rośnie, ale ja jestem tak wypłukana z weny po "Mocy Nagród", że nie potrafię ułożyć żadnego fajnego hasła! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6106655 Napisano: 04.11.2015 19:11:34 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

malenka napisał(a):

Szukam podpowiedzi czego dotyczyło zadanie "Wypełnij ankietę dot. higieny jamy ustnej!" i jakiego komentarza oni ode mnie oczekują? Ankieta się nie otwiera, a nie mogę przejść do kolejnych wyzwać póki nie wypełnię tego zadania.

Trzeba było napisać sugestie dotyczące irygatora Sonicare Airfloss emotka

Dzięki ondine emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6106481 Napisano: 04.11.2015 15:17:42 w Ambasadorinnowacji - Philips
Szukam podpowiedzi czego dotyczyło zadanie "Wypełnij ankietę dot. higieny jamy ustnej!" i jakiego komentarza oni ode mnie oczekują? Ankieta się nie otwiera, a nie mogę przejść do kolejnych wyzwać póki nie wypełnię tego zadania. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6105764 Napisano: 03.11.2015 13:37:30 w SZUKAM....
kubatbg napisał(a):

chodza słuchy że po wygranej w rmf $$$ sprawdzają czy sie opłaca abonament radiowo-telewizyjny i że jak ktos nie opłaca to mu nie daja $ ciekawe czy to prawda ?

W moim mieście była taka sytuacja, że koleś wygrał jakąś większą gotówkę i okazało się, że nie opłacał abonamentu. Podobno oddał sprawę do sądu i ostatecznie ją wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6104900 Napisano: 02.11.2015 12:44:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

dysia napisał(a):

dysia napisał(a):

mam pytanko.... łaciate poinformowało już wszystkich laureatów o talerzach? hm ... dziwna sytuacja, że tak mało osob pisze o talerzach

mam odpowiedź:

Witam,Prośba do wybranych osób o odesłanie zwycięskich kodów w celu
weryfikacji zgłoszenia została wysłana w piątek 30.10, jednak
oficjalnie pełna lista zwycięzców zostanie opublikowania w ten piątek
6.11 na stronie www.laciate.pl, zachęcam wtedy do jej sprawdzenia.Pozdrawiamy
Zespół Obsługujący Konkurs



Witam 
Ja poszedłem krok dale otwarcie zpaytałem o 2 wersje:
1) nie wyszły wszystkie maile z informacją o wygranych - awaria
2) nagrody dostają tylko te osoby które nie wygrały w 1 i 2 etapie - napisałem że czesc osób wygrała kilkukrotnie a tych atapach czego nie zabrania regulamin
 i dostałem identyczną odpowiedź - czyli żadna

wniosek: 
- odpowiedź tak aby nic nie pwoiedzieć - trzeba rozrzucać zyczenia na różne dane 

Ja ani moi znajomi nie graliśmy ani w 1, ani w 2 etapie i żadne z nas (w sumie 6 osób, każda wysłała po kilka zgłoszeń) nie dostało info o wygranej w etapie 3.  Być może nasze życzenia nie przypadły do gustu komisji, ale patrząc na skalę tego zdarzenia trudno nie odnieść wrażenia, że coś jest jednak nie tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6104382 Napisano: 31.10.2015 12:26:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

Jakoś nie mogę nigdzie znaleźć na polskich stronach modelu maszynki, którą mam testować (S731012). Dziwne... 

Nie ta?
http://zakupy-wne...-dostawa,6492391,63/ Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6104238 Napisano: 30.10.2015 21:54:51 w Czy informują/ informowali?
SMSów z Łaciatego chyba nie było, a i tych mailowych powiadomień trochę mało. Ja się jeszcze łudzę, że nie wszystkie maile poszły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6104229 Napisano: 30.10.2015 21:42:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

kimolotek napisał(a):

mam pytanie do osob ktore grały z nivea w drogeriach polskich bo napisali w sklepach i zachecala sprzedawczyni ze mozna kupic dowolny kosmetyk do stylizacji wlosow i wziac udział- zakupilam pianke bo z takim zamiarem weszlam tylko czy beda to respektowac? bo teraz czytam o jakims zalaczniku z produktami promocyjnymi i zgłupiałam

bo jesli tak jest to zostalam bez paragonu - jesli moglby mnie ktos poratowac w razie czego prosze o PW potrzebny paragon z 8 września lub wczesniej

W zgłoszeniu podawało się numer paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6102886 Napisano: 29.10.2015 11:37:12 w Czy informują/ informowali?
wiosenka83 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy z konkursu "Letnia regeneracja z Nivea" w Laboo i Drogeriach Polskich informowali również o zestawach kosmetyków? Wiem  że dzwonili wczoraj ze  szlafrokami, ale o kosmetykach chyba nikt się nie chwalił -  a było ich 200 zestawów. emotka

Coś wiadomo w sprawie tego konka?

Podbijam pytanie. Ktoś coś słyszał? Ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6100478 Napisano: 24.10.2015 20:13:34 w Czy informują/ informowali?
Też mi się wydaje, że tych zestawów z Nivea jakoś podejrzanie mało wpadło na forum. A z Drogerii Polskich Nivea ktoś w ogóle dostał SMSa? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6090819 Napisano: 09.10.2015 12:58:21 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

malenka napisał(a):

Czy Algida zwrot kasy informowała laureatów o wygranej? Nie wiem czy się łudzić, że to moje inicjały są na liście laureatów.

dzis info z linkiem ktory nie dziala ech

Tak, mój link też nie działa. Trzeba będzie do nich napisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6090429 Napisano: 08.10.2015 20:25:52 w Czy informują/ informowali?
Czy Algida zwrot kasy informowała laureatów o wygranej? Nie wiem czy się łudzić, że to moje inicjały są na liście laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6086606 Napisano: 04.10.2015 09:33:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie Wedla. Czy laureatów iPad mini nie jest jakby za mało? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6086294 Napisano: 03.10.2015 13:48:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

fino napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

Czy w konkursie 20 urodzny Biedronka(seaty) można kupić Lipton ice tea?

nie, tylko produkty UNILEVER

Lipton Ice tea, to produkt PepsiCo  emotka



oo to całe szczęście żę zapytałam... A Rexony wszystkie produkty??

Ja kupiłem 7 liptonów ice tea i teraz patrze i na opakowaniu nic nie pisze o pepsico tylko że Lipton is a unilever brand emotka

Tak, a dalsza część tego napisu brzmi "used under licence" emotka Tam gdzie masz podany skład jest napisane: " Wyprodukowano za zgodą Unilever. Pepsi Cola General Bottlers Poland. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6082058 Napisano: 26.09.2015 18:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurcze, ja nie rozumiem ni w ząb tego zamieszania z Wedlem! Zasady w regulaminie były jasno określone, był też dostępny formularz dla grających, można było wysyłać zapytania w razie wątpliwości. Teraz się okazuje, że wiele osób " z przyzwyczajenia" posłało nie ten numer i zamiast przyjąć SWOJĄ pomyłkę na klatę postanowiło rozpocząć się polowanie na czarownice i szukać teorii spiskowych. Zasady konkursu od początku były jasne, a agencja wykazała dużo dobrej woli kasując kolejne mylne zgłoszenia.

Inna sprawa, że ja nie wiem gdzie faktycznie znajduje się "numer paragonu". Internety nie podają jednoznacznej odpowiedzi. Wikipedia podaje, że jest to własnie ten dolny numer, którego w tym konku wymagano. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6081394 Napisano: 25.09.2015 15:34:11 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że musiałam zrezygnować z zarezerwowanej i długo wyczekiwanej wycieczki, bo w firmie wstrzymali urlopy do odwołania! Żegnajcie węgierskie winnice i groty termalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6077429 Napisano: 21.09.2015 11:15:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
Vivacia napisał(a):

"Odrzucono wykonanie zadania: wakacje z Philips"
Czy to było zadanie Tworzę z poprzedniego etapu? Pamięta ktoś może pytanie?

Trzeba było napisać jaki produkt Philips zabrałaś ze sobą na wakacje lub jaki by Ci się na tych wakacjach przydał. Można było dołączyć zdjęcie lub filmik. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6071028 Napisano: 10.09.2015 15:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301, katrin1

Być może jest tak jak piszecie, ale to dosyć bezsensowne rozwiązanie ze strony agencji, bo człowiek się zastanawia "a co jeśli mail nie dotarł do mnie i nagroda mi przepadnie?". Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6071024 Napisano: 10.09.2015 15:25:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
efka napisał(a):

Zastanawia mnie czy Tyskie juz wszystkich powiadomiło . Zdaje się,  że w pierwszym etapie było mniej zgłoszeń niż nagród.  Wiec jakim cudem nic nie wygralam? emotka

Też się nad tym zastanawiam, bo z moich obliczeń wynikało, że było około 1600 zgłoszeń, a u mnie nie ma nawet nędznego kufla. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka

#6070385 Napisano: 09.09.2015 18:42:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Klęska druzgocząca, bo w Tyskim nawet kufla nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0