Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magdalena_g

magdalena_g

#6839187 Napisano: 21.01.2022 14:21:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Biżuteria z Bourjois (ostatni etap) Wyświetl w wątku >>
2 greka, mili05 0

magdalena_g

#6838440 Napisano: 18.01.2022 15:01:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przechodzę w laureatach Knorra, więc najpewniej 100 emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

magdalena_g

#6836959 Napisano: 11.01.2022 21:32:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kaw Jacobs i u mnie emotka  Dobrze, bo już zestaw Tchibo się kończy emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6836596 Napisano: 10.01.2022 17:53:19 w Dziś cieszę się z.....
Dziś mijają trzy lata od mojej operacji ratującej życie emotka Cieszę się, że nagrodę za "Mem w minutkę" zamieniłam na "Last minutkę" i leżę na kanaryjskiej plaży emotka kąpię się w oceanie  emotka  piję pyszne drinki emotka  Jest cudownie - CHWILO TRWAJ emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6836578 Napisano: 10.01.2022 16:45:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Biżuteria Bourjois × 2 emotka  Witaj 2022 roku. Bądź co najmniej tak łaskawy jak twój poprzednik emotka   Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6834996 Napisano: 02.01.2022 20:26:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
[quote=

cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

magdalena_g]Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.

Dzięki pionas  emotka  wyszukiwanie już działa jak dawnej  emotka  a  i jeszcze słowo do osoby powyżej komentującej. Dziękuję za chęć pomocy w rozwiązaniu tego problemu, ale zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie.
Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku  Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, gosia5 0

magdalena_g

#6834967 Napisano: 02.01.2022 17:19:11 w Wkurza mnie...
Obiecałam sobie już nie wysługiwać się rodziną przy zakupach konkursowych emotka  30.12. zakup Pepsi w ITM za 11,98 wrrr,  dziś w Auchan zakup powyżej 12 niby ok, ale zamiast Pepsi jest Cola emotka  i jeszcze stwierdzenie:  Co za różnica  emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6834097 Napisano: 29.12.2021 11:41:47 w Czy informują/ informowali?
awe napisał(a):

Czy karlsbad informował już  z Milki w Auchan?

Dziś wybierają więc liczę, że poinformują mnie  emotka  jeszcze w starym roku emotka   Wyświetl w wątku >>
2 rare85, awe 0

magdalena_g

magdalena_g

#6833589 Napisano: 26.12.2021 23:20:51 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik), bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.

Kobieto, OGARNIJ SIĘ!! Rozumiesz w ogóle, jak działa wyszukiwarka? Ona szuka TEKSTU!!!!!! PRZYKŁAD: konkurs Walkera z Biedronki w bazie.  Widzisz tu gdzieś (gdziekolwiek) słowo "wycieczka"????
Albo cokolwiek zbliżonego?! "wyczeczk"??
Niby JAK system ma ten konkurs pokazać w wynikach wyszukiwania na hasło "WYCIECZKA"??
No nie da się! emotka

pionas RATUJ!! Mnie już zabrakło argumentów emotka emotka

Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena_g

#6833554 Napisano: 26.12.2021 16:47:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste 

No a co ja pokazuję wyżej? emotka No przecież wyszukiwarkę z tego "na skróty" właśnie! Wypełniam tylko dwa pola - szukaną frazę i gdzie ma szukać.   Nie rozumiem, w czym problem?   emotka Pole tekstowe MUSISZ wypełnić! Co z tego, że zaznaczysz kategorie GDZIE ma szukać, skoro system nie wie, CZEGO szukać?! Próbuj także słów w innej formie, na przykład "wycieczka", bo wiadomo, że w opisie nagród nie piszą z reguły o kilku, tylko o jednej wycieczce emotka
"Szukano WYCIECZKI, znaleziono 3 rekordy"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
"Szukano WYCIECZKA, znaleziono 8 rekordów"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices

EDIT: Obszar do przeszukiwania nadrzędny, to kategoria NAGRODY. I to w zasadzie mogłoby wystarczyć. Ty zawęziłaś obszar wyszukiwania do podkategorii NAGRODY/WYCIECZKI. Można tak, tylko miałoby to sens wtedy, gdybyś szukała wycieczki w konkretne miejsce, na przykład DOMINIKANA. I właśnie takie słowo powinno się wtedy wpisać w pole tekstowe mówiące wyszukiwarce, CZEGO ma szukać w opisach.

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik), bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.  Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

magdalena_g

#6833547 Napisano: 26.12.2021 16:02:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste   Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena_g

#6833515 Napisano: 25.12.2021 21:52:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać konkursu po rodzaju nagród. Zaznaczam np. bilety i jak zatwierdzam to wyskakuje komunikat "uzupełnij to pole" i tam mam wpisać szukaną frazę. Po co?  Kiedyś tego nie było, szukało się tylko po rodzaju nagród. Czy tylko ja tak mam? Czy można to jakoś naprawić?  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

magdalena_g

magdalena_g

#6832858 Napisano: 22.12.2021 14:02:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Główna od herbatki Minutki 5k jest moje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6832668 Napisano: 21.12.2021 15:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

anoo napisał(a):

rene napisał(a):

Przy zamowieniu Mokate po wpisaniu KODU wygranego koszty opłaty zostały anulowane!a zamawialam za 103 zl! emotka

Jak to? Ja płaciłam normalnie;/

Ja tez płaciłam za dostawę emotka  jakiś tydzień temu emotka

Ja to samo, zamówiłam za 103 plus kurier  emotka

I ja płaciłam za dostawę.

mnie dzisiaj też policzyło za dostawę normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena_g

#6831758 Napisano: 16.12.2021 21:58:05 w Czy informują/ informowali?
Kaczorek85 napisał(a):

Na którym dniu skończyło informować Tyskie?

Tego się nie dowiesz póki ktoś się nie wpisze w MDW , no chyba że z opóźnieniem  - to  po weryfikacji danych na ich stronie  Wyświetl w wątku >>
0 0

magdalena_g

#6831209 Napisano: 15.12.2021 12:37:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wielkie Gratulacje agakrecona  emotka Taka wygrana to marzenie każdego konkursowicza BRAWO !!! Wyświetl w wątku >>

magdalena_g

#6830905 Napisano: 14.12.2021 12:43:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
karta do TK Maxx na 200 zł  z konkursu Vivy emotka Wyświetl w wątku >>