Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika warcik

warcik

#6512695 Napisano: 24.07.2018 20:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam zagwozdkę z regulaminem Red Bulla- w razie wygranej ile dni jest na odesłanie paragonu?  Cytuję regulamin"
§21.1. W terminie 7 dni kalendarzowych od dnia powiadomienia o wygranej (decyduje
data doręczenia do siedziby Organizatora)... 2. Jeśli w terminie określonym w ust. 1 powyżej, zwycięzca Konkursu nie doręczy
Organizatorowi przesyłki spełniającej warunki określone w ust. 1, zwycięzca taki
traci prawo do nagrody, która pozostaje własnością Organizatora, przy czym
o dochowaniu terminu decyduje data nadania.  Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6512291 Napisano: 23.07.2018 18:48:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

wycior napisał(a):

..organizator konkursu red bull w biedronce,przekroczył już granice dobrego smaku publikując hasło "z batem......"..chyba że moderator dobiera je pod kątem konwersacji..w melinie, w której ma siedzibę...WSTYDZĘ SIĘ ,ŻE WZIĄŁEM UDZIAŁ W TYM KONKURSIE..!!

Po prostu moderacji nie ma. emotka Zapewne tak samo rewelacyjnie będzie z wyborem.
Miałam dwa paragony, wykorzystałam z tego w pierwszym etapie jeden. Od kilku dni jestem zdania, że o jeden za dużo. emotka

Uważam, ze za takie cos powinny polecieć głowy. Redd bull chyba nie byłby zadowolony z takiej obsługi konkursu. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

warcik

#6511666 Napisano: 20.07.2018 22:25:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku nigdy mnie nie zawiodełeś! Jes mi smutno, jest mi źle, wygrać coś chcę. Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6510923 Napisano: 18.07.2018 20:19:28 w Wkurza mnie...
Miałam wyjęte startery i okazało się, że na play nie przyszło mi finałowe pytanie, a na inne sieci wszystko ładnie doszło. Czy ktoś zauważył coś podobnego? Wydaje mi się ,że kiedyś ktoś opisywał,że nie dostawał smsów,  po włożeniu starteru  do telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6509561 Napisano: 15.07.2018 13:55:47 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Dino. Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6505461 Napisano: 03.07.2018 18:13:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Męskie Granie Wrocław 1szt. (zamienię na Poznań). Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6504970 Napisano: 02.07.2018 19:13:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W McDonalds w każdym losowaniu 1106 nagród- tysiąc pociesznia, 106 lepszych. Czy naprawdę nikt z naszego forum nie trafił. Ja i kilku moich znajomych ,wysyłaliśmy codziennie i nawet skarpetek nikt nie trafił. Na ich profilu facebookowym  po tym jak kilka osób miało wątpliwości, że dziwne, że nikt nie trafił nic, to jeden chłopak po 5 dniach napisał,że wygrał skarpetki. Na odpowiedź z ich loteryjnego maila czekłam tydzień czasu, inne osoby na facebooku skarżą się ,że nikt nie odpowiada. Czy to nie jest tak,że coś im się w systemie posypało i nie mogli pinformować o wygranych? Jak myślicie? Czy może jest  tu kilka osób, które wygrały?
W każdym losowaniu tygodniowym zostaną wylosowane:a) 1 (słownie: jeden) kod promocyjny na listę właściwą do Nagród I stopnia oraz 2
(słownie: dwa) kody promocyjne na listę rezerwową do Nagród I stopnia,
b) 5 (słownie: pięć) kodów promocyjnych na listę właściwą do Nagród II stopnia oraz
10 (słownie: dziesięć) kodów promocyjnych na listę rezerwową do Nagród II stopnia,
c) 100 (słownie: sto) kodów promocyjnych na listę właściwą do Nagród III stopnia oraz
200 (słownie: dwieście) kodów promocyjnych na listę rezerwową do Nagród III
stopnia. Z kodów promocyjnych wylosowanych na listę właściwą do Nagród III
stopnia Organizator następnie wylosuje:
i. 10 (słownie: dziesięć) kodów promocyjnych dla Nagród III stopnia w postaci
telewizorów Samsung UE55MU6472,
ii. 10 (słownie: dziesięć) kodów promocyjnych dla Nagród III stopnia w postaci
smartfonów Huawei P10,
iii. 10 (słownie: dziesięć) kodów promocyjnych dla Nagród III stopnia w postaci
kamer GoPro Hero6 Black,
iv. 70 (słownie: siedemdziesiąt) kodów promocyjnych dla Nagród III stopnia w
postaci głośników Sony SRSXB31,
d) 1 000 (słownie: tysiąc) kodów promocyjnych na listę właściwą do Nagród IV stopnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6503327 Napisano: 28.06.2018 08:34:18 w Czy informują/ informowali?
3dominika3 napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

bianco napisał(a):

dorax napisał(a):

Czy MC Donald informował o losowaniu z dnia 22.06.2018 ? 

no właśnie,
czy były chociaż skarpetki ? emotka


Nikt na forum się nie chwalił emotka  na facebooku tylko jedna dziewczyna pisze, że wygrała głośnik a nie ma paragonu, bo nie wiedziała że trzeba zatrzymać go emotka

Wpisy z facebooka:Mateusz  jakbyście rozdawali te glowne nagrody to pierwsze co byście się na waszym fanpage pochwalili, że już sa pierwsi zwycięzcy, bo na większej promocji waszej akcji by wam zależało. A tak to, że po cichu organizator się drogą mailową skontaktuje. minęło więcej już niż 2 dni robocze i nikt się nawet nie pochwalił skarpetkami, a co dopiero główną nagrodą...2ZarządzajLubię to!Zobacz więcej reakcji · Odpowiedz · 14 godz.Amanda  McDonald's Ja znam dokładnie regulamin. Robicie wielką kampanię na całą Polskę - a nie podajecie wyników. Dziesiątki moich znajomych wysyłało zgłoszenia - nikt nie dostał żadnego maila. Potwierdzają to też inne osoby, które tu piszą. Przy takiej ilości nagród w I etapie - statystycznie przynajmnie ktoś, kto się tu wpisał - powinien coś wygrać.
CZYLI JAK ROZUMIEM: NIE BĘDĄ PODANI ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW (ALBO PRZYNAJMNIEJ ZWYCIĘSKIE KODY)?. Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6496532 Napisano: 11.06.2018 13:39:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jakiej sprawie mógł dzisiaj dzwonić Happen House? Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6488245 Napisano: 10.05.2018 14:55:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, nie pamiętam kiedy coś wygrałam i  dojrzałam do tego by prosić cię o pomoc. Sypnij nagrodami:-). Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6487077 Napisano: 07.05.2018 11:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ania1 napisał(a):

Rodzice wracajac z majowki zahaczyli o dwa Lewiatany. W jednym zero informacji, gdy powiedzieli ze chcą kupon konkursowy to kazala wypisac zgloszenie na paragonie I zaniosla je na zaplecze. W drugim powiedziała, zeby wpisac 75 tys gdy tata wpisal co innego byla prawie obrazona emotka  Sami byli zdegustowani emotka

Mam nadzieję, że wpisał liczbę słownie? Bo jak to tacy kombinatorzy, to w sklepie cyferki mogli później na kuponie/paragonie dorobić.
I co, oddaliście jedyny, oryginalny paragon? To jak w razie czego udowodnicie, że to wasza własność? Może chociaż fotka paragonu została?
Swoją drogą dziwię się tym wszystkim, którzy ulegają naciskom i idą jakąś inną drogą, niż ustaloną regulaminowo. emotka

Nic z tego nie zrobili ja nawet o tym nie pomyslalam wiec oni też nie. Zaraz stwierdzili, ze to wałek. W pierwszym sklepie Pani pewnie wyrzucila zgloszenie do smietnika a w drugi pewnie wiekszośc kuponów pewnie spotka ten sam los emotka

W moim Lewiatanie jeszcze lepiej, plakat na szybie wisi,że można wygrać rower, a ekspedientka,że konkurs się zakończył 21 kwietnia i pani, która odbierała rower bardzo się cieszyła. Na pytanie czemu wisi plakat, jak niby konkurs zakończony, odpowiedziała, że nie kazali jej jeszcze ściągać. Wyświetl w wątku >>

warcik

#6474120 Napisano: 17.03.2018 23:44:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy przy zgłoszeniu na konkurs GOSHGIRL w Hebe przychodzi Wam jakieś potwierdzenie na maila, albo cokolwiek pojawia się na stronie, że zgłoszenie przeszło? U mnie znika jedynie scan paragonu i wybrany sklep, a moje dane i treść zgłoszenia pozostają w rubrykach i to wszystko, co się dzieje.
Bardzo proszę o odpowiedź.

Ponawiam pytanie, bardzo proszę o odpowiedź, może ktoś już zgłaszał coś na ten konkurs?

Też pytałam o to samo i chyba nikt nie odpowiedział. Wyświetl w wątku >>

warcik

#6473382 Napisano: 15.03.2018 15:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślę, że ta sprawa nadawałaby się do prokuratury nawet, bo tu  wchodziło w grę setki wartościowych nagród, które, czy to przez brak odpowiedniego nadzoru, czy też celowe działanie L.P, trafiały do grupy oszustów. Wielkie brawa dla osób, które poświęciły swój czas , by to nagłośnić. Wyświetl w wątku >>

warcik

#6473378 Napisano: 15.03.2018 14:51:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

 atka79 brawo!!! mam nadzieję, że dzięki Twojej interwencji coś się zmieni, bo widzę, że ta firma coś w kulki leci, jak kiedyś MC  emotka  albo jeszcze inna na M. Też były nagrody dla swoich itp. ale takich przekrętów to jeszcze (chyba) nie było  emotka emotka

Achhaa... i możesz napisać, że upominek możesz przyjąć, ale tym upominkiem nie zamkną Ci ust. Bo czasami tak jest, że dadzą jakiś gadżet, ale masz się zamknąć i nie psuć im krwi i opinii...

Chyba są jeszcze osoby, które pamiętają historie z wymyślnymi imionami np. Jessica, Klarysa, Bonawentura itp. Były też imiona na liście wygranych z błędami typu Zofia i Zofija, i  do tych imion przypisane były kolejne numery paragonów, tak jakby ktoś leciał z kalendarza i wypisywał po kolei wszystkie imiona na kilkadziesiąt  kolejnych numerów paragonu, a jak zabrakło imion, to je wymyślał. Przecież wystarczyło mieć znajomego kuriera, który oddawał przesyłki na jeden adres przypisany np. do  100  różnych wymyślonych imion. To co się działo z konkursami prowadzony przez Loyality Point to przecież jakaś komedio-farsa. Wyświetl w wątku >>

warcik

#6471099 Napisano: 08.03.2018 14:52:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety CC z rezerwy Wedel C4 I etap- a już przez moment myślałam,że może coś większego z ostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

warcik

#6470926 Napisano: 08.03.2018 00:49:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Hebe #Goshgirl pojawia się jakiś komunikat po wysłaniu? U mnie tylko znika załącznik i strona wygląda tak samo, Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6470659 Napisano: 07.03.2018 12:28:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nieprawidłowe podawanie daty zakończenia konkursu w naszej bazie- wczoraj cały wieczór siedziałam nad zdjęciem, dzisiaj chcę dodać i patrzę, że zakończony 4 marca, a u nas podane, że kończy się 7 marca.
https://www.e-kon...gd.html#.Wp_LHmrOXIU Wyświetl w wątku >>
0 1 kreatia

warcik

#6468550 Napisano: 01.03.2018 11:50:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O wysyłce czego informują smsem z Poczty Polskiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6468519 Napisano: 01.03.2018 11:21:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że marzec zaczęłam w nastroju "nic już w życiu nie wygram". Wyświetl w wątku >>
0 0

warcik

#6468517 Napisano: 01.03.2018 11:13:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od rana porażka w Colgate. Wątku daj nogrody na marzec. Wyświetl w wątku >>
0 0