Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6288684 Napisano: 22.11.2016 21:40:50 w SZUKAM....
paula9891, glena - bardzo Wam dziękuję za odpowiedź. Zatem czekam na niespodziankę emotka Wyświetl w wątku >>

evita

#6288631 Napisano: 22.11.2016 19:52:47 w SZUKAM....
Szukam informacji, jakie kosmetyki do pielęgnacji włosów wchodzą w skład zestawu Elseve  - tego z diagnozą włosów (testowanie).
Będę wdzięczna za info Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6267916 Napisano: 11.10.2016 20:51:12 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

Nie dasz rady zbierać głosów w wątku Kliknijcie?

Też myślę, że to nie ten temat...

Przecież topik "kliknijcie" jest a propos, szczególnie, że masz już pw z osobami, które zdecydowały się ofiarować swój głos.
Znasz zasady i mentalność ludzi i pewnie wiesz, że teraz każdy co odda głos, będzie się chciał zaznaczyć tutaj.
A za chwilę będzie następna fala, też z bardzo wartościowymi ludźmi, co wiele przeszli i wątek "KLIKNIJCIE" nie będzie odpowiedni... Wiele jest ludzi z trudną sytuacją.

Zasady forum są jasne, piszemy na temat, wg mnie to nie mieści się w temacie WC - ze względu na charakterystykę zgłoszenia.

PS. Jesteś fajną kuzynką. Wyświetl w wątku >>
2 mczarna, mia 0

evita

#6266002 Napisano: 07.10.2016 20:47:22 w WC - rozmowy o wszystkim
evita napisał(a):

(...) Na urodziny zamówiliśmy ze składkowych funduszy dla znajomej wodę perfumowaną. Przez internet. Ze sklepu internetowego, który ma wspaniałe opinie i nawet swoją reklamę w tv. Przyszła podróba - za 360 zł. Osoba zna kolor, zapach - używa go od 15 lat. Byliśmy z "padaką" w chyba 6 perfumeriach. Wszędzie opinie takie same - towar z oryginalnym nawet się nie witał. (...)


Głupio siebie cytować... emotka

Śpieszę donieść, że perfumeria internetowa uznała naszą reklamację. Zwrócono nam koszt zakupu, czekamy jedynie na zwrot za przesyłki. Dziękuję wszystkim osobom za rady i kciuki, szczególnie ziolko emotka Wyświetl w wątku >>

evita

#6259505 Napisano: 25.09.2016 02:00:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi.

Niestety, nie mogliśmy odstąpić od umowy i dokonać zwrotu towaru bez podawania przyczyny, gdyż został otwarty - usunięta folia. Jedyne co mogliśmy to reklamować. Towar z protokołem został odesłany.
No nic, zobaczymy co odpowiedzą. Ja poza tym, że oczywiście obawiam się nieuznania tej reklamacji, to boję się, że:
- uznają, że towar nie pochodzi z ich sklepu i "co mi pan zrobi"
- nie zwrócą tego produktu ani kasy (choć tego to chyba nie mogą)
I w ten sposób, jedyne co mieliśmy, czyli dowód, przepadnie bezpowrotnie i już nic nie zrobimy...
Być może przesadzam, ale jeśli firma prowadzi takie praktyki, dopuszcza do obiegu - świadomie bądź może mniej towar "trefny" to i jej linia obrony może przybrać zaskakujący dla klienta obrót...

Dam znać w każdym bądź razie co i jak.
Dzięki jeszcze raz.
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6259329 Napisano: 24.09.2016 02:54:58 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

evita napisał(a):

(...) Na urodziny zamówiliśmy ze składkowych funduszy dla znajomej wodę perfumowaną. Przez internet. Ze sklepu internetowego, który ma wspaniałe opinie i nawet swoją reklamę w tv. Przyszła podróba (...)


od razu strach, że odpowiedzą, że nieważna. na rozpatrzenie reklamacji jest jakiś tam czas, więc nie ma co doradzać prócz odczekania tego czasu i tyle.

Masz rację,
ale to dwa tygodnie przynajmniej ... Plus reszta (zwrot/wysyłka) -> jak pozytywnie rozpatrzą.  Plus czas na ew. inny zakup. Kobieta z naszego LO, całkiem nasza, ale chora.  I jeszcze to emotka
Ja ogólnie chciałabym wiedzieć,   jak ktoś  z podobną sytuacją sobie poradził, tzn. kupił bubel i wywalczył swoje.

Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6259323 Napisano: 24.09.2016 00:01:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Dobry wieczór.

Mam pytanie:

Na urodziny zamówiliśmy ze składkowych funduszy dla znajomej wodę perfumowaną. Przez internet. Ze sklepu internetowego, który ma wspaniałe opinie i nawet swoją reklamę w tv. Przyszła podróba - za 360 zł. Osoba zna kolor, zapach - używa go od 15 lat. Byliśmy z "padaką" w chyba 6 perfumeriach. Wszędzie opinie takie same - towar z oryginalnym nawet się nie witał. Zanim wysłaliśmy protokół reklamacji, zadzwoniliśmy na ichniejszą infolinię i do uok. Pani z infolinii kazała odesłać, bo oni nie mogą sprawdzić każdego dostawcy. Pan  z UOKIKu kazał postępować wg procedur sklepu.

I tak, teraz odesłaliśmy, czytamy, że ten sklep często uważa reklamacja za nieważne i ich nie uznaje. Póki co odpowiedzi nie mamy, jako darczyńcy czujemy się upodleni w samym geście, a jako konsumenci ogłupiali.

Macie jakieś doświadczenia dla nas i rady? Jak nam odpowiedzą, że reklamacja nieważna i odeślą produkt to będziemy walczyć. A jak nie to co? Mogą nie odesłać? Proszę o rady. Całym sercem.

Strasznie nam wstyd. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6249484 Napisano: 02.09.2016 22:25:00 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Do naszej bazy dodają konkursy również bezpośrednio ich organizatorzy.

Organizatorzy zatem niech mają inny formularz rejestracyjny.  Więcej rozbudowany. Chyba nie wstydzą się własnej działalności?  I niech starują po uwiarygodnieniu emotka , nawet na cito.  Agencja to agencja, ale osoba/firma z fb też musiałaby podać to i owo i się wywiązać. Jakby się zechciała ogłaszać, oczywiście. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6249477 Napisano: 02.09.2016 21:59:22 w Wkurza mnie...
Agnes napisał(a):

tu nie chodzi o swobodę i wolność ale o uczciwość
ja nigdy nie kupiłam paragonu bo nigdy bez niego zagrałam
nigdy nie sprzedałam bo wolałam poczekać na rezerwową ( i dzięki temu kilka razy wygrałam mimo że powinnam dawno je wyrzucić)
jeszcze parę lat temu strasznie bluzgałam w tym wątku próbowałam uświadamiać ale się poddałam dlatego zamknięcie tego wątku bardzo mnie cieszy

Tylko, że w ten sposób nie zmieni się mentalności i charakteru ludzi. Zjawisko sprzedaży i kupna paragonów przeniesie się na inne płaszczyzny, choćby PW, a ofertami staną się lakoniczne wypowiedzi w "Dziś nic nie wygrałem", typu "tyyyle  paragonów i nic". 
Samo zamknięcie tematu, poza chwilową dezorientacją -  podejrzewam, że mało zmieni.  Po rozpoznaniu terenu, wymianą komunikacji i zdobyciu podstawowego choćby zaufania, zawiąże się więcej "grup wsparcia". Tyle, że teraz może być to już wstydem jawnym przed znanymi sobie nickami, a dla tych, co zarejestrują się w tym dniu (albo profilaktycznie już teraz)  - wstydem żadnym. Czyli powrót starego.

Obym się myliła.

PS. Może jednak niegłupi byłby czas karencji po zarejestrowaniu, jakieś dwa tygodnie np.? Albo tydzień? Do tego czasu nikt nie przeobrazi się z "muchy z 1922 komentarzami" w "larwę z jednym"? A i czas jest dobry jeśli chodzi o odsyłanie danych. To też by mogło pomóc w walce z nieuczciwymi graczami.

Co myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6232357 Napisano: 23.07.2016 01:30:49 w Dziś cieszę się z.....
taalvikki napisał(a):

evita napisał(a):

Boże jak się cieszę!
Niespełna godzinę temu dostałam info, że Kocie Maluchy, które odchowaliśmy przez 2 miesiące  (od berbeci 2tygodniowych), znalazły dzięki nam domek w dwupaku!!! emotka Piękna nagroda dla duszy emotka


wspaniale! gratuluję wielce i również się cieszę!  emotka

Dziękuję emotka Się teraz muszę opamiętać, bo chodzę i bawię i tulę. A od pn już nie moje emotka Ale dom sprawdzony, więc może wydobrzeję emocjonalnie emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6232351 Napisano: 23.07.2016 00:41:14 w Dziś cieszę się z.....
Boże jak się cieszę!
Niespełna godzinę temu dostałam info, że Kocie Maluchy, które odchowaliśmy przez 2 miesiące  (od berbeci 2tygodniowych), znalazły dzięki nam domek w dwupaku!!! emotka Piękna nagroda dla duszy emotka Wyświetl w wątku >>

evita

#6232259 Napisano: 22.07.2016 19:42:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
zaczytana-pola bardzo sedrecznie Ci gratuluję! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

evita

#6229890 Napisano: 16.07.2016 01:45:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Anula81, bruce, olunka, barszcz - bardzo Wam dziękuję za informacje i cenne wskazówki dotyczące mojego zapytania emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 anula81 0

evita

#6226085 Napisano: 06.07.2016 23:51:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam atrakcyjnego/przystępnego miejsca wypoczynku,  przede wszystkim dedykowanemu dziecku, który kocha baseny, zjeżdzalnie i tego typu
atrakcje. Głównie woda z bajerami. Szukam dla brata, bo zaczynają z żoną
nie ogarniać. Szukają w Polsce, ale chyba kiedyś zetknęłam się u nas na
forum z jakąś ofetrą z Czech. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia i może
coś polecić, ew. nie polecić zupełnie? Będę zobowiązana. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6226079 Napisano: 06.07.2016 23:31:29 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

magnus napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magnus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że dzisiaj po uruchomieniu laptopa jakieś 40 minut miałam na ekranie napis Starting windows, a informatyk z ojca biura twierdzi,że laptop jest sprawny i nadaje się do użytku, w przeciwieństwie do mojego kompa stacjonarnego, który poszedł na złomemotka

Jakaś plaga emotka
U mnie nie ładuje się emotka

U mnie prawie padł dzisiaj emotka . Czas na zakup nowego, bo coś czuję, że jak dzisiaj wyłączę, to jutro się nie włączy emotka

Czas na konkurs z laptopamiemotka

O tak!!! emotka

Albo reinstalację systemu i dobry program antywirusowy - na własnej skórze doświadczyłam, jakie duże może siać spustoszenie wirus. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6226057 Napisano: 06.07.2016 22:49:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Konsolka - cieszy bardziej, bo dla bratanka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6224817 Napisano: 04.07.2016 21:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):


emotka
 wolałabym nie wiedzieć że wylosowali mnie jako zgłoszenie rezerwowe. Czy jest na forum osoba, która trafiła autko i rozwieje moje marzenia?

O matko, iva... Wyobrażam sobie ten poziom napięcia... Trzymaj się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6211229 Napisano: 09.06.2016 22:51:11 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurza mnie linienie moich sierściuchów. I to, że ja też zaczęłam linieć- przy dlugich włosach, w każdym myciu, garść zostaje w ręce emotka

Też mnie to wkurza. emotka Czarna bluza+ kot albo pies to szara bluza. emotka

Mój pies tak nie linieje, ale babci kot... tragedia. Na kotach się nie znam, ale słyszałam, że gubią sierść jak tęsknią, to prawda? Bo akurat babcia wyjechała i całe mieszkanie ma usłane sierścią... I też mnie to wkurza...

Ponoć furminator zbiera dużo sierści. Polecam na zapas, kupiłam dla kota, ale nadal w dostawie. Moi znajomi zadowoleni, jak znajdę film na yt i wyrażą zgodę, opublikuję ile sierści zebrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6211223 Napisano: 09.06.2016 22:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Z 34 tygodnia mogą wysyłać już pufy z lays? Dostałam dzisiaj sms-ka że coś  pocztexem dzisiaj nadali.....??/

Tak, możliwe, że to puffka. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6202180 Napisano: 25.05.2016 21:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

tak... i to "małpowanie" już widać. W galerii konkursowej (nagrodzonych) Tofflairs widać pracę z pomysłem żywcem ściągniętym z galerii Prince-Polo. Konkretnie chodzi o gif a`la "dziewczyna z komiksu". emotka

No to szybko poszło. Wyświetl w wątku >>
0 0