Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6202177 Napisano: 25.05.2016 21:23:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Mnie pomysł na te dwa gify ze sobą powiązane bardzo się podoba emotka  Czy wygra główną? Zobaczymy. Jednak poczekajmy jeszcze na gify z ostatniego tygodnia...

Nagroda główna jest jedna, więc wygrałaby albo pierwsza część, albo druga, każda z osobna szału nie robi, obu nagrodzić nie mogą, bo regulamin nie przewiduje wygranej zespołowej.

Lekko abstrahując od w/w konkursu, przy kolejnym, o podobnej specyfice, duża część konkursowiczów będzie zbierała wycięte litery i przyklejała z drugiej strony okna balkonu z hasłami już akurat koniecznie na temat. Bo sam pomysł ciekawy i fajny (wg mnie) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6196575 Napisano: 13.05.2016 19:46:53 w Żegnamy zmarłych
Maria Czubaszek - wspaniała osoba, będę pamiętać zawsze emotka Strasznie mi przykro. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

evita

#6188157 Napisano: 25.04.2016 11:46:25 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

evita napisał(a):

Wiecie może czy są jakieś kupony/kody rabatowe na zakupy na Allegro? Będę zobowiązana emotka

w tej chwili wybrane osoby mają w mokazje w mbanku kupon do allegro.

Bardzo dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6187598 Napisano: 22.04.2016 21:14:38 w SZUKAM....
Wiecie może czy są jakieś kupony/kody rabatowe na zakupy na Allegro? Będę zobowiązana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6184184 Napisano: 14.04.2016 19:35:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

Czasem siedzę na pięcie, poważnie i tak teraz myślę czy powinnam się martwić czy coś.. napięcie rośnie.. emotka

No ja właśnie też siedziałam na swojej i JUŻ się matrwię... Coś jest na rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6181505 Napisano: 07.04.2016 21:14:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
bzowapani napisał(a):



evita i asantesana jeżeli nie rozumiecie moich komentarzy to przepraszam, ale prościej się nie da  emotka   zresztą rozmawialiśmy na pw  emotka

Rozumiem Twoje komentarze. Podejrzewam też, że ani asante, ani mnie prostsze nie są potrzebne. Myślę, że w ogóle mogłabyś sobie te "bezpłatne i nic nie wnoszące" korepetycje darować. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6181458 Napisano: 07.04.2016 19:06:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

evita napisał(a):

giulietta napisał(a):

stertę papierków to mógł podpisać ale nie konkursowicz... konkursowicz zgadza się na regulamin emotka  

Mylisz się, bywa, że i konkursowicz musi podpisać "stertę papierków".

źle zrozumiałaś, ja dokładnie wiem o co chodzi emotka  dziwi mnie tylko wyrywanie zdań z internetu i wprowadzanie innych w błąd i jakaś dziwna obrona plagiatu.... akcji na fb nie znam, może wieczorem poczytam  :ok

Domyślam się, ze wiesz. Tak samo jak wiesz, jak wykorzystywać swoją wiedzę, jak korzystać z wyszukiwarki, z internetu, jak informować na pół gwizdka i wałkować ten sam temat na parę stron. Że Ci się chce...  Ty działasz w trybie z Misia "... dzwonię do Ciebie bo niestety nie mogę z Tobą rozmawiać...".  Ps. Prawo autorskie znam, więc mnie to zachowanie tylko dziwi. Chcesz coś powiedzieć, to mów.  A nie, że mówisz A a B już nie ma (za tomniewkurza). Czasem odnoszę wrażenie, że nic nie wiesz, choć chciałabyś. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6181435 Napisano: 07.04.2016 18:12:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

stertę papierków to mógł podpisać ale nie konkursowicz... konkursowicz zgadza się na regulamin emotka  

Mylisz się, bywa, że i konkursowicz musi podpisać "stertę papierków". Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6179157 Napisano: 02.04.2016 00:49:54 w Pomocy!!!!
dolly napisał(a):

evita napisał(a):

Czy punktami payback mogę zapłacić w sklepie stacjonarnym Smyk? Czy tylko online? Wiem, że to gdzieś było, ale nie umiem namierzyć teraz rozmowy. Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

Juz nie możesz.  Do wczoraj program dzialal.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zaraz się rozpłaczę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6179065 Napisano: 01.04.2016 21:18:38 w Pomocy!!!!
Czy punktami payback mogę zapłacić w sklepie stacjonarnym Smyk? Czy tylko online? Wiem, że to gdzieś było, ale nie umiem namierzyć teraz rozmowy. Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6174992 Napisano: 19.03.2016 23:23:49 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.

Też przeczytałam. Ale śmiem twierdzić, że tam było drugie dno tej sytuacji emotka

Pamiętam jak kiedyś wywalało nam kartę z inteligo ze środkami na oczywiście, ing przeszło. My byliśmy źli. Na koniec przyszła pani kierownik kas i powiedziała, że jest awaria z pko. Też było parę prób, nie wyczułam u pani kasjerki zniecierpliwienia ani niechęci, jedynie chęć pomocy. Ale i tak głupio się czułam.

Jako szef bym gościa wywaliła - praca to nie czas na osobiste wycieczki. Taki ze mnie ku* zł*.  Prywatnie - pewnie fajny koleś, ale nie na miejscu pracy. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6169848 Napisano: 07.03.2016 19:58:22 w Kupię...
Kupię kubeczek w ubranku ze "Słodkiej chwili". Jakby ktoś byłby zainteresowany sprzedażą poproszę o pw z proponowaną ceną. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6165904 Napisano: 27.02.2016 00:34:51 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):

Zgadnijcie z czego sa kolczyki?

Napisałam i jak chciałam edytować to wcisnęłam nie to i skasowało.
Jeszcze raz zatem.

Kolczyki są utkane z włosów obciętych pod pachami. Zdobi je symboliczne szare pióro z młodego łabędzia. Pióro w kolczyku stanie się białym, gdy kobieta dojrzeje mentalnie do schematu w/w rodziny. Kiedy zrozumie, że piewcą, orędownikiem i prawdziwym mentorem i opiekunem jest mąż a ona uszlachetnia swoim przyzwoleniem jego działania.

Dziękuję.
PS. Proszę podać prawidłową odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6165396 Napisano: 26.02.2016 00:08:49 w Wkurza mnie...
batistutek123 napisał(a):

Około 22 lat miała, nie lubię farby i makijażu na twarzy to mnie odstrasza.

http://demotywato...y-barwniki-pigmenty- Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161582 Napisano: 18.02.2016 00:23:04 w Wkurza mnie...
Batistutek123, powinieneś chyba zamilknąć. I na forum i na blogu. Dla powiedzmy zdrowia. My tu nie tylko studiujemy, Pracujemy też. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161570 Napisano: 17.02.2016 23:45:36 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

estrelitta napisał(a):

mczarna napisał(a):

Polecam ten wątek - tomniewkurza oraz taalvikki- jak nic pasujecie do siebie emotka

emotka

emotka A ja nie rozumiem. Dlaczego tak uważacie? emotka

Roar, złap potwora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161526 Napisano: 17.02.2016 21:48:41 w Wkurza mnie...
noisy0000 napisał(a):

evita napisał(a):

evita napisał(a):

(...) Nie ma co się zacietrzewiać. Niech każdy robi co uważa za słuszne dla siebie. Po co to komentować? Lepiej komuś?

Mi lepiej... przynajmniej wiem, że nie jestem jakaś dziwna, że nie wzruszają mnie te "słodziaki" bo przekonałam się, że jest więcej osób, które mają podobne zdanie...

Mnie słodziaki wzruszają, ale to wiadomo kwestia indywidualna emotka
Dziwna na pewno nie jesteś, mnie nie wzruszają papugi np.  A innych koty ani psy.
Kalinea, to o czym piszesz to znów coś innego. Koleżanka prawie ze studiów, dwójka dzieci. Wycieczki na tydzień co miesiąc. Bardzo dobrze sytuowani rodzice. Kasa duża. Zaczęli pisać bloga o wyprawach - pełne fotorelacja, ciekawe miejsca, zabytki. Książki, zabawki itp. Po dwóch latach sami zaczęli pisać sponsorzy a wcześniej rodzice: w co ubrane są dzieci , wyglądają super itp. I odsprzedaj bluzkę, sukienkę, daj namiar itp. To się samo kręci i ma własne życie. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161514 Napisano: 17.02.2016 21:31:52 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mczarna napisał(a):

. często jestem przez to głodna...

Wakacje za pasem, będziesz przepiękna emotka A w ogóle to może Wam zrobią niespodziankę i jakieś super coś dadzą na teraz. Tyle osób zgłosi niezadowolenie to może coś ruszą z menu. Główka do góry emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161499 Napisano: 17.02.2016 21:11:55 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Ja bardzo chciałam w pewnym momencie zagrać, bo uznałam, że jak mamy portiernię to w razie wygranej  (--> strachhh)  będzie dobrze (bałam się kurierów emotka )  Ale kupiłam ciastka dzień za późno emotka Wasze śniadanka są fajne bo "są" ale rzeczywiście odbiegają wyobrażeniem od kwoty zaproponowanej. Macie przygodę i pewnie jeszcze niejeden smaczek poznacie emotka I tak myślę, że fajna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6161482 Napisano: 17.02.2016 20:54:42 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

evita napisał(a):

(...) Nie ma co się zacietrzewiać. Niech każdy robi co uważa za słuszne dla siebie. Po co to komentować? Lepiej komuś?


Tym komentarzem dowodzisz, że komentowanie rzeczywistości jest ci potrzebne emotka
Paradoks? Obłuda? Rozdwojenie jaźni? TY możesz, inni już nie? emotka

Nie,  masz rację.  Absolutną.  Myślałam, że to zaprzeczenie, chciałam skasować. Uznałam jednak, że wydźwięk będzie nie taki z założenia. I zostawiłam. Choć nie powinnam pisać w ogóle. By było zgodne. Wyświetl w wątku >>
0 0