Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6161478 Napisano: 17.02.2016 20:46:08 w Wkurza mnie...
Mnie nie denerwują dzieci na zdjęciach. Chyba że jest to niezgodne z regulaminem, wtedy oczywiście.
Dzieci potrafią oddać wyrazem twarzy, mową ciała, spontanicznością prawdziwe odczuwanie czegoś, np. smaku, radości. Te fotografie mnie cieszą, zwyczajnie.
Ja nie mam dzieci, dziecko ma brat. Ani razu swojej córeczki nie myślał wstawiać na żadne media społecznościowe czy o zgrozo dla niego - na strony konkursowe. Uważa, że skoro ceni swoją prywatność bardzo, to z założenia córki również. Ale na spotkaniach rodzinnych zawsze jest radość jak przypominamy sobie pierwsze filmiki z jedzeniem przez nią  pierwszego jabłka,  kaszki czy pierwszych obiadków. Cudnie umazana, dziecięco ciekawa, radosna z postępów i naszego szczęścia. I wszyscy się wzruszamy. Daje nam to szczęście i jesteśmy dumni. To skłania mnie do podejrzenia, że może inni, zwyczajnie, chcą się pochwalić swoim maluchem, szczęśliwym, radosnym, samodzielnym?

Ps. Jakbym wyrżnęła na chodniku, prosto w kupę, nie miałabym problemu wysłania tego mojego selfie do Urzędu Miasta np. czy gdzie indziej. Bo to jest złe, że kupa jest na chodniku i że może się połamałam. Jakoś nie mam na uwadze straty osobistej, że z kupą mi będzie nie do twarzy. Komu będzie? Wszystko ma drugi dno. Nie ma co się zacietrzewiać. Niech każdy robi co uważa za słuszne dla siebie. Po co to komentować? Lepiej komuś? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6156300 Napisano: 06.02.2016 00:00:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

Tak, odliczasz piwo i podajesz kwote bez  niego emotka

Bardzo dziękuję dolly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6156286 Napisano: 05.02.2016 23:24:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam piątkowo

Mam pytanie. Nie wiem czy dobrze rozumiem zapis regulaminu Visa/Mastercard.

"(...) zgłaszana przez niego Transakcja, uprawniająca go do udziału w Loterii, nie dotyczyła zakupu produktów takich jak: produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne, podlegające refundacji ze środków publicznych, a jeśli dotyczyła ich częściowo, to kwota Transakcji podana w formularzu zgłoszeniowym nie uwzględnia wartości ww. produktów."

Jak mój luby zrobił zakupy w biedronce i na paragonie mamy piwo to serio serio mam wyjąć tę kwotę i będzie dobrze? Prosiłam, by kupił osobno, ale nie wyszło...

Głupie pytanie, bo jest napisane czytelnie, ale odczuwam jakąś niepewność.
Będę wdzięczna za potwierdzenie bądź wyprowadzenie z błędnego myślenia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6154105 Napisano: 02.02.2016 23:01:09 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


... takich jest tysiące, które chcą a ja ciągle mówie "nie"

Ale owiec na halach ma się rozumieć?
 Do tych dam należy inaczej przemawiać, bardziej w języku -  beeee , a nie nieeee.  Inaczej nigdy nie zrozumiesz swojego problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6154076 Napisano: 02.02.2016 21:57:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ziołko, ja wiem i rozumiem o czym piszesz. Tylko konkursy to ludzie. Ci co oceniają i ci, co grają.  W graczach mamy kategorie czytających i trzymających się regulaminu, albo czytających i szukających luk -   najczęściej znających rynek, preferencje i bierność. Dodatkowo z pierwiastkiem cwaniactwa, bezczelności i operatywności.  Zwykły konsument niknie w tym natłoku. No moja babcia by przepadła pewnie. 

Co uczciwy gracz ma robić?

Może zacznijmy wysyłać rzeczywiście wszystko od czapy by złamać monotonię? By oczarować i rozśmieszyć?
Powinno się walczyć o prawidłowość przeprowadzanych konkursów, ciągle i nieustannie. Nagłaśniać. I karać tym samym tych, którzy nie dopilnowali prawidłowości. Z tymi koszami słodyczy udało się ukręcić im łeb. Było szybko i głośno i mocno. Parę takich szybkich akcji i może się uda, by prawnicy czuwali nad rzetelnością.  I może kreatorzy swoich niezgodnych prac zaczną milknąć? Albo za dużą konkurencję będą mieli? Może kary odstraszą?

Nie wiem, sama myślę. Ale żonglerka nazwiskami nagrodzonych nieuczciwie jest bez sensu. Jak już to grajmy nazwami firm, które g* nagradzają? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6154033 Napisano: 02.02.2016 21:17:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Tak by dopełnić temat chciałabym zwrócić uwagę na konkursy organizowane dla dzieci. I prace - rzekomo przez nie stworzone. Gdzie nikogo z szanownej komisji nie dziwi, że np. Kamil lat 6 ma  pojęcie o metaloplastyce i praktyczną wiedzę z zakresu elektroniki. Gdzie i rodzice pomagają a prace dzieci samodzielnie wykonujących dzieła odpadają. Razem z ryżem i innymi. Nie mam dzieci, ale czytałam.

Artykuł jest wg mnie bardzo powierzchowny i nierzetelny.  A i jak sądzę, opiera się na jakimś "donosie" (źle to brzmi, może informacji),  być może od nas z forum. Tylko tu przy niektórych osobach zapala się czerwone światło.

Moim zdaniem wina leży w niekonsekwentnym przestrzeganiu tworzonych regulaminów,  z braku wiedzy pracowników, braku znajomości prawa  i całkowicie laickim podejściem do tematu.

Inna sprawa, że jakbym w artykule została wymieniona z imienia i nazwiska to walczyłabym z autorem. By nikt nie wycierał sobie moją osobą swojej dziennikarskiej, niedoinformowanej, nierzetelnej próżni.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6146133 Napisano: 16.01.2016 02:17:39 w Popraw sobie humor...
bzowapani napisał(a):

trebor1 napisał(a):

mam nadzieję podział na osoby którym to oprawi humor, a którym nie,
nie będzie stricte pokrywał z podziałem na płcie emotka
http://bibsy.pl/o...zczyzn-poziom-mistrz

Suchar emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6141151 Napisano: 06.01.2016 01:24:27 w Wkurza mnie...
batistutek123 napisał(a):


Ale ja nie jestem złodziejem i wolał bym zakończyć ten temat. Przeczytaj sobie moje wyjaśnienie dlaczego tak napisałem, co sądzę o grzebaniu ciała w ziemi. Nie robię tego w złej mierze, jak również nie chce być tak odbierany.

To pewnie w złej cerze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6139480 Napisano: 31.12.2015 23:12:54 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

Wkurza mnie mój mąż: ubrał się w pizame i poszedl spac, ani me ani be....czy jeszcze dzisiaj wstanie, ktoz to wie?
Czy tam ma sie zakonczyc 2015? No i wez tu zrozum faceta emotka

Jak Wam tak np. przygrywa Zakop Power, to może być emotka   Ale obudzi się i będzie szczęśliwie emotka   Wspaniałego, przydymionego mgiełką snu Nowego Roku życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6139115 Napisano: 30.12.2015 22:34:41 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

A co do kuzynki-zawsze była mi jak siostra, bo obie jesteśmy w podobnym wieku i obie jesteśmy jedynaczkami.
Jakbym w policzek normalnie dostala...


Ja znam to z autopsji,  niestety. Boli, ale przechodzi po czasie. W każdym razie - da się żyć z tym. I ma się nowe doświadczenia, a i bywa, że wyciąga wnioski. Mnie to jeszcze czeka, bo przekaz był dla mnie za mało "bolesny". Chyba.
Przesyłam emotka .
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6125816 Napisano: 06.12.2015 00:03:44 w Wkurza mnie...
kalka   tak emotka

tomniewkurza  oczywiście, ze nie. Mam swoją teorię, ale będzie moja. Jesteś cykliczny kolego emotka Jek serie Lego emotka I lubię Cię, choć jesteś m***ą emotka Ale celową. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6125811 Napisano: 05.12.2015 23:55:26 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):


Evito - ja nie mam wygórowanych "potrzeb".  emotka
Moje dążenie do harmonii i wygody określają moje wpisy.
Wychodzę z założenia, że skoro ktoś stworzył miejsce, do wylewania żali NA KAŻDY TEMAT (ojej, nie nagrodzili mnie... ojej, Gienia z poczty mnie drażni... ojej, ale jestem gapa, zapomniałam o dacie/produktach... ojej, sąsiad hałasuje remontowo w czasie, gdy chcę akurat spać... i tak dalej) to w tym samym topie KAŻDY (w tym i ja) może wyrazić wpisami swoje frustracje. Mnie na przykład frustruje każdy nieporządek, niedoróbka, przejaw bezmyślności, niekompetencji dużo, dużo więcej w tym klimacie.
Mój "psychiczny komfort" zapewni taki stan, kiedy białe będzie białe, czarne czarne, a pedalskie nie będzie mi się czepiało doopy.

Ja doskonale rozumiem Twoje przesłanki. Tylko po co się tak denerwować? Rwać włosy z głowy, nie spać, dawać sobie ujemny bilans samopoczucia? Przecież można inaczej. Załóż coś swojego, idealnego, co będziesz mógł udoskonalać, poprawiać, wysyłać sobie pw. Będziesz miał kontrolę i coby nie mówić partnera do rozmów.  A w ogóle to Cię kojarzę z poprzednich lat.  Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6125802 Napisano: 05.12.2015 23:35:24 w Wkurza mnie...
Tomniewkurza , czego Ci potrzeba? 
Karmisz się duchowo reakcją na  podpuchę, przewrotność, podjudzanie,
podchodzenie, zwodzenie, wzburzanie, trollowanie, zaczepki,
krytykę. Ale nadal jesteś głodny. Zapomniałeś o powłoce.  Czego sobie
życzysz zatem? Czym możemy zapewnić Ci harmonię i beztroskę?
Jak coś, dysponuję kanapką  - niesmaczną, złą, brzydką, źle skomponowaną,
nielogiczną, odrzucającą, koszmarną wręcz, z błędami żywieniowymi, niezjadliwą i nieapetyczną. 
Twój styl. Będzie w sam raz Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6125770 Napisano: 05.12.2015 22:51:24 w PLAGIATY
magisterek napisał(a):

CZY WY TO WIDZICIE!!! KOLEJNY PLAGIAT! ZABRALI SIĘ ZA WHISKASA!!!
https://dajcosods...ark.com/list/37de07/
Marzenie nr 2!!!  http://20marzen.pl/zwyciezcy.aspx
Jeszcze mój tekst ukradli emotka

Pozdrawiam zięcia WOJTKA!

W istocie rzeczy to nie ma znaczenia, ale Twój zięć ma na imię Dariusz emotka Chyba. Reszty nie widzę niestety.

To teraz teściowa będzie miała ręce pełne roboty emotka Współczuję i powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6123247 Napisano: 01.12.2015 21:40:28 w Biedronka
Z tą Kropką biedronkową to nie chce mi się wierzyć, że koniec emotka U nas w akademiku społeczność się bardzo postarała. Dużo nas było, chyba  z 20 osób.... I żeby tak nic, nikomu? Oczywiście rozumiem, że to loteria. Tak mało osób informowało o wygranych... Może by komuś potruć z zapytaniem? Może jakiś system informowania zawalił? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6121554 Napisano: 29.11.2015 01:52:09 w SZUKAM....
Czy w starterach w Plusie można od razu wysyłać smsy premium czy też należy najpierw zasilić jakąś kwotą? Czy są jakieś inne, gdzie nie trzeba tego robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6121063 Napisano: 27.11.2015 19:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta, bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6121056 Napisano: 27.11.2015 18:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

"Bądź aktorem na rodzinnym stole i graj na nim główne role. Bądź reżyserem posiłków, byśmy przygotowywali je bez wysiłku. I bądź najlepszą z mlecznych marek, wyróżnioną polskim Oscarem!"

GŁÓWNA ŁACIATE emotka

Gdzie można zobaczyć zwycięskie odpowiedzi? I czy w ogóle można? Ja jak wchodzę na stronę łaciate i zakładkę zwycięzcy to mam tylko suwak z nazwiskami... Czy coś źle robię? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6118345 Napisano: 24.11.2015 01:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tu jeszcze taka bzdurka, ale podobno dosyć sprawdzalna, możesz zerknąć emotka

http://dzidziusio...lanowac-plec-dziecka

Może zaplanujesz im kolor wózka względem tego co tu piszą emotka

Powodzenia, brązowy feee.
Trzymam kciuki za dobry wybór emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6118344 Napisano: 24.11.2015 00:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

darog napisał(a):

Finish. Sprawa wózka. Decyduje się na ten.
Kurde, ale który kolor? Niebieski czy brązowy? W życiu tyle nie siedziałem nad jakąs rzeczą.

http://babysafe.e...-wozek-explorer.html

Niebieski. Będzie pasował dla obu płci  emotka  Ten brąz strasznie ponury i bardziej chłopięcy.

No, asante ma rację. Ten brąz jest nieciekawy. Aleeeee. coby nie było za łatwo emotka Zobaczcie sobie wersję czerwoną emotka   Czerwono-czarna, elegancka, taka unisex więcej. Też bym ją wzięła pod uwagę emotka Dla mnie teraz wersja niebieska contra czerwona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0