Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6118295 Napisano: 23.11.2015 22:14:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

evita napisał(a):

darekgryko, a jakim ludźmi są przyszli obdarowani? Lubią ekstrawagancję, wyróżniać się? Czy raczej klasyka, praktyczność? Może dobierz do temperamentu rodziców i co ich może ucieszyć - szczególnie mamę emotka Możesz spojrzeć na dostosowanie do przewozu samochodem po ich kątem. Kolor beżowy, wg mnie, jest jakby nieokreślony płciowo. A jak już to mniej (na korzyść dziewczynki). Granatowy  tak myślę bardziej dla chłopaka. Choć niekoniecznie (mój brat miał granatowo-ecru dla córki). Granatowy jest praktyczny, nie widać zabrudzeń, ta eco-skórka na pewno  będzie miała ślady użytkowania, ale wygląda na wypasik. I robi wrażenie. Weź jeszcze pod uwagę, czy rodzic będzie wnosił na piętro czy jeździł windą, składanie wózka i wielkość bagażnika ich auta. Jak nie ma możliwości wyboru kolorów z tych wózków, to nie umiem doradzić bardziej. To zupełnie inne modele emotka   Powodzenia emotka

awi, evita, dzięki wam również. Problem w tym że rodzice są..hmm. łagodnie mówiąc kazde z innej planety... wszyscy się dziwią, że iles tam lat razem, a zupełnie "nie pasują" On z tą torebeczką -kuferkiem nie będzie chodził, ona - to taka plastyczna/artystyczna dusza- te kolory ktoś wspomniał odcinające się czarny/niebieski faktycznie moga ja porazić. zapytać jednego czy drugiego nie moge, nie raz była wojna w towarzystwie: dlaczego ktoś stoi na nia/lub nim...Ale fajni ludzie, skomplikowani, ale serio życzliwi przyjaciele. O wózku pewnie nawet jeszcze nie myślą, bo nawet płeć jeszcze nie jest znana, miałem okazje zamienić się na tablet i sam sobie kłopot zrobiłem hehe, pomysle jeszcze rano..windy nie ma, 4 piętro, auto średniej wielkości, nie wiem nic o zmianach..

No jak nie ma windy to brałabym ten na aluminiowym stelażu, czyli granatowy.  Tata fason powinien zaakceptować , a Mama dostanie  lekkość, wygodę itp. (wózek obraca się i do przodu i tyłu, znaczy spacerówka). Jest też mniejszy, to może im wejdzie do bagażnika. Trudne takie prezenty. A z proponowanych kolorów nadwozia wzięłabym albo ten granatowy albo na stronie beżowy, a u mnie na monitorze brązowy... Wzięłabym granatowy, lekki i skrętny. . I to  czwarte piętro...

Opis większy: * pasuje do niego Maxi Cosi
http://www.ceneo.pl/24310505#tab=spec
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6118276 Napisano: 23.11.2015 21:48:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darekgryko, a jakim ludźmi są przyszli obdarowani? Lubią ekstrawagancję, wyróżniać się? Czy raczej klasyka, praktyczność? Może dobierz do temperamentu rodziców i co ich może ucieszyć - szczególnie mamę emotka Możesz spojrzeć na dostosowanie do przewozu samochodem po ich kątem. Kolor beżowy, wg mnie, jest jakby nieokreślony płciowo. A jak już to mniej (na korzyść dziewczynki). Granatowy  tak myślę bardziej dla chłopaka. Choć niekoniecznie (mój brat miał granatowo-ecru dla córki). Granatowy jest praktyczny, nie widać zabrudzeń, ta eco-skórka na pewno  będzie miała ślady użytkowania, ale wygląda na wypasik. I robi wrażenie. Weź jeszcze pod uwagę, czy rodzic będzie wnosił na piętro czy jeździł windą, składanie wózka i wielkość bagażnika ich auta. Jak nie ma możliwości wyboru kolorów z tych wózków, to nie umiem doradzić bardziej. To zupełnie inne modele emotka   Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6117256 Napisano: 22.11.2015 00:14:52 w Biedronka
A czy prace Komisji Konkursowej może ktoś skontrolować? Ktoś sprawuje nad nimi pieczę? Sponsor może? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116898 Napisano: 20.11.2015 23:54:25 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

Wy na prawdę sądzicie, że nie da się napisać kilku tekstów, które będą na wysokim poziomie?
Mogę wam powiedzieć mylicie się emotka
Wszystkie moje wygrane hasła są bardzo blisko siebie, więc bez problemu uwierzę, że ktoś dał radę napisać 2 hasła na miare auta.
Ja po prostu gratuluje tej osobie emotka

Naprawdę - piszemy łącznie, tak na przyszłość. Zawsze masz to samo.
Na pewno - osobno.
Gratuluję osobie.
Tak jak Ty.


Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116881 Napisano: 20.11.2015 23:34:53 w Biedronka
Jeśli ktoś będzie na tyle wytrwały i dociekliwy i chętny na walkę z "wiatrakami" i nieuczciwą konkurencją, deklaruję podpisy piórem/długopisem i list priorytetowy do agencji i sponsora.  Jak będzie nas więcej to zmienimy mentalność naszych kolegów/koleżanek. I prawdopodobnie zapisy w regulaminach.
Dobranoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116862 Napisano: 20.11.2015 23:13:07 w Biedronka
jankowska napisał(a):

luskaaa napisał(a):

normafia napisał(a):

luskaaa napisał(a):

Ile tu teorii spiskowych emotka . Postanowiłam się odezwać, bo wygrałam o czym pisałam wcześniej.
Nie wiem jak pozostałych 20 Leonowych laureatów, ale ja wysłałam hasło, a nie filmik, laurkę czy prezentację. Według mnie było kreatywne, ale wybaczcie, po tym wszystkim co tu przeczytałam, nie podzielę się z Wami. Być może je opublikują - nie mam nic przeciwko skoro jest taki zapis w regulaminie. Wysłałam tylko jedno zgłoszenie, nie brałam udziału na rodzinę, znajomych czy sąsiadów. Nie mam też znajomości wśród Organizatorów . Dziękuję za uwagę. 

Ja też wygrałam Leona krótkim hasłem, mnie się ono podoba, ale o gustach się nie dyskutuje emotka


Moje hasło też było krótkie,wg mnie zabawne i zgadzam sie z luskaaa i normafia....

Pisałyście hasła a nie dodawałyście adres do prezentacji . Gratuluję z serca.  Ale jest niuch na linki, to Was nie tyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116853 Napisano: 20.11.2015 23:06:53 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

evita napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Coś trzeba z tym zrobić emotka emotka

To róbmy.

Ogólnie to powinno wyglądać tak, że trzeba zacząć od działu marketingu Sponsora nagród, który musi przycisnąć HH do publikacji imion itd. ...wtedy będzie czarno na białym emotka  Nie wiem, co i ile możemy w kwestii publikacji zwycięskich prac. Ewidentnie coś jest nie halo emotka  Tylko musi być to MEGA szturm emotka

To zróbmy.  Niech ktoś założy temat. Tam wpiszą się chętni (obligatoryjnie na Tak). Wzór pisma stworzymy razem i powalczymy. O zasady. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116843 Napisano: 20.11.2015 22:56:07 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

Coś trzeba z tym zrobić emotka emotka

To róbmy. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116827 Napisano: 20.11.2015 22:40:58 w Biedronka
monikar napisał(a):

koper napisał(a):

I tu też pewnie zupełnie przypadkowo wrzucona piosenka o biedronce, akurat w czasie trwania leonowego konkursu emotka
Zupełnie przypadkowo tekst piosenki pasuje do konkursowego zadania (może tylko trochę za dużo znaków  emotka  )
https://www.youtu.../watch?v=oiFfoB-ad9E


Mnie się tylko wyświetla info że film jest prywatny. Chyba ktoś zablokował.

Ktoś od nas? emotka

Szybka reakcja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116818 Napisano: 20.11.2015 22:29:42 w Biedronka
joan napisał(a):

roger111 napisał(a):

Ludzie niedługo zaczną wysyłać w formularzach współrzędne gps żeby komisja znalazła w lesie drzewo z wyrytym hasem....


Znajdą 30x g* w papierku, to może wreszcie zaczną pracować, jak trzeba emotka

Otóż to.. Ale akurat by im się chciało takich akcji. G*   w papierkach czy przelewem  na łeb powinni dostać za złe (niezgodne z regulaminem)  przeprowadzenie akcji promocyjnej. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116809 Napisano: 20.11.2015 22:22:05 w Biedronka
Tak sobie teraz myślę, że łatwo można było sprawdzić preferencje agencji w tym konkursie , mając te dane, które są opublikowane i te ew. linki. Chyba czasu zabrakło jedynie. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116785 Napisano: 20.11.2015 22:00:22 w Biedronka
roger111 napisał(a):

Ludzie niedługo zaczną wysyłać w formularzach współrzędne gps żeby komisja znalazła w lesie drzewo z wyrytym hasem....

emotka
To by była dopiero zabawa emotka

I dla nas i dla komisji emotka

Ps. Fajny pomysł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116774 Napisano: 20.11.2015 21:44:00 w Biedronka
koper napisał(a):

I tu też pewnie zupełnie przypadkowo wrzucona piosenka o biedronce, akurat w czasie trwania leonowego konkursu emotka
Zupełnie przypadkowo tekst piosenki pasuje do konkursowego zadania (może tylko trochę za dużo znaków  emotka  )
https://www.youtu.../watch?v=oiFfoB-ad9E

Nie dałam rady do końca ...
Nie mamy pewności, ze takie cuda są nagradzane. Nie ma w regulaminie zapisu, że nie nagradzają prezentacji itp. Jak takie coś reklamować? Linki mieszczą się jakby w 100 znakach... I są kreatywne pewnie dla oceniających... Czytają 20 nuuda, kolejne 10 chrrr, a tu linkol, klikam i obrazki, dzieje się, obudziłam się... To dla mnie jest niewyobrażalnie nieuczciwe ze strony agencji. Bo o ludziach nawet nie chce mi się mówić.  Można zażądać wglądu w odpowiedzi? Czy jedynie w wyniki? Bo tak nic się nie zrobi z takimi perłami... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6116739 Napisano: 20.11.2015 21:07:33 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

tyros27 napisał(a):

Zobaczcie co ciekawego znalazłam na konkurs Leonowy na Youtube. 

https://www.youtu.../watch?v=if2fcwVRjX0

pewnie więcej takich perełek było 

Piknie. To granie zaczyna być bez sensu zwyczajnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113737 Napisano: 17.11.2015 22:02:18 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

jak będzie okazja i będa rozdawali gdzieś nagrody w większym gronie, i będzie mi tam dane być, to krzyknę: Ciaaapa! ciekawe ile się osób odwróci emotka

 Gorzej, jak odwrócisz się jedynie Ty - w poszukiwaniu emotka I to będzie zaprzeczeniem Twojej tezy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113722 Napisano: 17.11.2015 21:47:29 w Biedronka
***metoda rachelowa***
***ciapa treborowa***
?

Jest jeszcze coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113714 Napisano: 17.11.2015 21:39:31 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

evita napisał(a):

Zwycięzcy, napiszcie jak wygląda rozmowa, co mówią i co czuliście emotka    Dajcie nam poczuć radość wygranej emotka

na pewno w czasie rozmowy spadł im ciap z serca...

Tej Twojej ciapy to chyba nikt nie zapomni. Nawet nie muszę się zastanawiać, jak się czuję, tylko słyszę  "CIAAPA", "CIAAPA"... 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113661 Napisano: 17.11.2015 20:59:19 w Biedronka
Zwycięzcy, napiszcie jak wygląda rozmowa, co mówią i co czuliście emotka    Dajcie nam poczuć radość wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113658 Napisano: 17.11.2015 20:56:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wszystkim, którzy odjechali Leonami bardzo gratuluję!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6113616 Napisano: 17.11.2015 20:30:38 w Biedronka
Zaśnijmy z nadzieją emotka Pewnie zaczęli, ale nie skończyli emotka Uznali, że wszyscy już pewnie się kładą i nie wypada dzwonić emotka Jutro będzie ciąg dalszy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0