Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6112041 Napisano: 14.11.2015 23:50:26 w Pomocy!!!!
parole21 napisał(a):

Pękła mi prawdopodobnie rura pod brodzikiem w łazience i zalało mi całą łazienkę i sąsiedni pokój, aż wypaczyło się część paneli, bo woda podeszła pod nie, nawet szybkie zmycie wody nic nie pomogło...Jestem załamany. Mam ubezpieczenie lokalu mieszkalnego w PZU i między innymi od zalania. Czy jest tutaj ktoś kto zna się na ubezpieczeniach? Czy mogę wezwać np hydraulika, który mi to naprawi? Wiecie jak jest, mieszkam w małej miejscowości i tutaj nikt z takich branży nie prowadzi firmy więc nie wystawi mi rachunku. Jak to później wygląda jeśli chodzi o odszkodowanie? Wszystko musi być udokumentowane fakturami? No bo tak na logikę, jakby ktoś mocno chciał to mógłby wymyśleć jakąś historyjkę i domagać się odszkodowania. Jak to wygląda później? Proszę o podpowiedź....

Najpierw kontaktujesz się z ubezpieczycielem.  Jeśli ucierpiało coś ponad podłogą, np. stół drewniany i nogi się wybrzuszyły-rozwarstwiły,  a masz na ten stół rachunek/fakturę, dostaniesz zwrot proporcjonalnie do wyliczonej szkody.  Tak samo z dołem mebli kuchennych i wszystkim co na dole bywa (np. zniszczony dywan, z udokumentowaną ceną)..  My mieliśmy  ubezpieczenie w compensie i było brak problemów, nam zalało mieszkanie przez pęknięty wężyk przy umywalce. Powodzenia.

* Zdjęcia porób, zapomniałam, że wolne jest. Koniecznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6111696 Napisano: 13.11.2015 22:15:13 w Biedronka
tosca - nie musi być Kropka Tv na paragonie. Były odpowiedzi wcześniej. Gazetki musisz kupić by mieć kupony jedynie. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6111669 Napisano: 13.11.2015 21:08:14 w Biedronka
Nie udaje mi się zacytować,wstawić emotek, pogrubić itp., zatem:

pioge7, dziękuję bardzo za wyrozumiałość emotka Wiem emotka

konkurs14, kobieta za zakupach ustrzeli jelenia, jego żonę, dzieci. Czasem dopadnie też dziadków i wnuki.
Mężczyzna tylko kochankę chyba emotka :):)

Yhhhh. Lekko nie jest mi, ale dzięki Wam, przeszło mi emotka Student pracujący także zawsze ma za mało jedzenia emotka Na trzy pokoje np. emotka Każda okazja jest cenna. Niektóre bardziej. Ta była bardziej może, nie wiem. Trudno.

Dziękuję chłopaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6111633 Napisano: 13.11.2015 19:59:59 w Biedronka
A ja się załamałam dziś i jestem zła. I jest mi przykro bardzo. Mój chłopak kupował dzis w biedrze coś tam dla się  (zestaw narzędzi) i robił zakupy jedzeniowe. Rachunek mu wyszedł 190, nie rozbił na dwa paragony... No a mówiłam mu o tej loterii. Mam otwarte złamanie chęci wszystkiego emotka
emotka Ja wiem, że to loteria, ale nie mamy dużo, a tu jednak była okazja do podreperowania budżetu. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6111620 Napisano: 13.11.2015 19:40:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do Was a'propos konkursu leniwcowego. Posłałam dzisiaj zgłoszenie jak byłam w pracy, na telefon, który został w domu i na konto nieskonfigurowane u mnie w pracowym kompie.

I w sumie niby nic takiego, ale przy wysyłaniu dostałam informację, że wystąpił błąd i zdechło. Wysłałam jeszcze raz, dostałam info, że propozycja była, daj inną. Dałam. A w domu patrzę na emaile i mam dwa zgłoszenia - czyli musiało to pierwsze też przejść. A jedno doładowanie.

I co teraz? Nie wierzę raczej w wygraną, ale wiecie jak to z losem bywa na opak... Wykonać jeszcze jedno doładowanie na ten nr czy mnie wywalą jakby co z szeregu?

To naprawdę był mój pech... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6108323 Napisano: 06.11.2015 20:07:24 w Wkurza mnie...
koszałekopałek napisał(a):

A propos wkurzających reklam to ja mam ciarki obrzydzenia jak tylko słyszę w radio reklamy media markt, nie jestem w stanie wytrzymać 10 sekund... nie wiem jak to bezrozumne darcie się może kogokolwiek do czegokolwiek zachęcić.

Ja nie trawię reklamy jakiegoś środka na zatoki (tylko nie wiem jakiego bo za szybko wyłączam fonię). Jakaś pani Jola, Kasia i gorąca woda występują... . A potem mam Jogobellę na tapecie, ze śpiewem operowym, to już masakra dla mnie - pewnie dlatego, że często na player jest puszczana. Straszne dla mnie. Wrrrr.  Ale tej z musztardy nie kojarzę, tylko ja mało co oglądam w tv.
AAA emotka I jeszcze reklama zupek amino. Straszna cała, ale koleś w paski chyba,  z czupryną, co majta nogą - no masakra dla mnie. I ten sposób kręcenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6107417 Napisano: 05.11.2015 19:39:17 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

evita napisał(a):

Przeczytałam wsio co było mówione o wygranych emotka   i mam jedno spostrzeżenie, a'propos tych, co mają zawsze te 4 marchewki i zamieniają na 2 pietruszki by kupić pęczek rzodkiewki. Wasze zdrowie. Ale pycha i buta rozwala ten wasz  warzywniak. Aż strach się bać, jakbyście zostali politykami emotka Akurat ta strona waszego medalu jest ze stali nieszlachetnej. I to mi się nie podoba i wkurza. Nie ilość i jakość nagród, ale reakcja na wygraną.

Dobrze, że etyczne i szlachetne jest wylewanie wiadra pomyj na laureatów, plucie jadem w kierunku wygranych i rozliczanie ich z ICH zdobyczy. Pooglądaj czasem reakcję na przegraną - reakcję tych uciśnionych, niepazernych, tych uczciwych uczestników zabawy, którzy brzydzą się gry na słupy i piszą o tym z fejkowego konta... emotka

Kocie,  ja nie mówię o kompostowniku... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6107373 Napisano: 05.11.2015 18:39:56 w Wkurza mnie...
Przeczytałam wsio co było mówione o wygranych emotka   i mam jedno spostrzeżenie, a'propos tych, co mają zawsze te 4 marchewki i zamieniają na 2 pietruszki by kupić pęczek rzodkiewki. Wasze zdrowie. Ale pycha i buta rozwala ten wasz  warzywniak. Aż strach się bać, jakbyście zostali politykami emotka Akurat ta strona waszego medalu jest ze stali nieszlachetnej. I to mi się nie podoba i wkurza. Nie ilość i jakość nagród, ale reakcja na wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6105220 Napisano: 02.11.2015 17:59:03 w Biedronka
asiabuczkowska napisał(a):

fajnie macie emotka gratulacje emotka ja nadal leczę depresję konkursową po rezerwie z Coca Coli - Kia Sportage mnie prześladuje - codziennie widzę ją na ulicy...emotka emotka emotka

Z całego serca życzę Leona emotka   A najlepiej dwóch - za depresję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6105185 Napisano: 02.11.2015 17:30:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
Bardzo gratuluję emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6103463 Napisano: 29.10.2015 23:07:14 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Mnie też chodziło o to co dziewczynom, sporo czasu można zaoszczędzić emotka  Bo tytuły konkursów są czasem w bazie trochę inne...

Tak myślałam, dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6103450 Napisano: 29.10.2015 22:59:22 w Wkurza mnie...
Jeszcze raz dziękuję za pomoc, myk z wklejaniem linku do strony konkursu był mi nieznany - tym większe dzięki. Jakoś poszło  teraz łatwiej emotka Magalan83, Tobie również dziękuję za słowa zrozumienia emotka
To teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6103420 Napisano: 29.10.2015 22:37:00 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

a wklejasz link przed wpisaniem czegokolwiek?

Tak, wklejam link z tytułem konkursu w naszą wyszukiwarkę. I niby ni ma ....

Ankasss, slonko365, snowflake,  dziękuję Wam bardzo za rady emotka
Już próbuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6103403 Napisano: 29.10.2015 22:25:10 w Wkurza mnie...
Zaraz mnie trafi. Dodaję konkursy.  Każdy sprawdzam po tytule. Brak. Zatem dodaję, z tymże, sprawdzanym uprzednio tytułem. Jak już mam całość, to dostaję uprzejmą informację, że jest w bazie. Na tym etapie potrafi go odnaleźć..... Jest błąd gdzieś. Nie wkurzałabym się, ale to szósty konkurs taki. Synu i ojcze, ratunku!!!!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6102035 Napisano: 27.10.2015 21:12:02 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

anula81 napisał(a):

a czy bilety z wedla biedronka już będą dochodzić ? wie ktoś może ? Główne już wysłali a bilety coś cisza

Główne też jeszcze nie rozdane emotka

:):):)
A będzie jakoś uroczyście? Czy przyjedź i odbierz? Wiecie już coś? emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6100250 Napisano: 24.10.2015 00:06:46 w Biedronka
chochliczka, ondine, cherry_coke - ufam, że będze dobrze emotka Ufam, że logistyka była tak dobra jak pomysł na promocję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6100179 Napisano: 23.10.2015 21:55:24 w Biedronka
Powiem Wam, że ja się ucieszę, jak ktokolwiek z nas dostanie przelew z Mocy emotka Oni tyle tego mają, że jak nie ogarną, to aż strach .... I żal pisać reklamacje - kto to przeczyta. Wszystkie paragony mam obfocone, ale ten długi czas... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6096596 Napisano: 19.10.2015 21:02:49 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

mia napisał(a):

trebor1 napisał(a):

choć dobrze się na tym nie znam, to chyba częsty błąd wynikający z logiki matematycznej

Alternatywa to nie wykluczenie!emotka To jest właśnie najczęstszy błąd. emotka
"Lub" w logice oznacza - jedno lub drugie, lub oba razem.
Wykluczenie to "albo" czyli tak zwana dysjunkcja. Albo jedno, albo drugie - nie oba razem...
Co do reszty wywodu dotyczącego napisu w sklepie, jak najbardziej tak. emotka

wiedziałem, że tu są osoby znające lepiej mia-tematykę, (o czym już się nie jednokrotnie przekonałem: ) )
i wiedzące czym kaczka wodę pije,
dlatego wolałem na wstępie podkreślić,  swoja nie kompetencję w temacie,
ale tak to jest jak się człowiek w kolejce logiki uczy emotka

a w innej czegoś innego emotka Wybacz, z całą sympatią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6094942 Napisano: 16.10.2015 12:10:59 w Biedronka
pekaes86 napisał(a):

asante napisał(a):

Tyskie mnie rozwala - z III etapu nie mam potwierdzenia kufla (maila dostałam bardzo późno, jakby z rezerwy) i nie ma tez mojego zdjęcia w galerii. Paragon był na 100% dobry.

Ja z IV etapu mam 2 kufle pozytywnie zweryfikowane i nie ma moich zdjęć w galerii emotka Chyba mają tam bajzel....

Na pewno maja bajzel. Ja wzielam udzial w 3 i 4 etapie, ale ze wzgledu na wygranie  jedynie kufla, nie zdecydowalam sie na odeslanie paragonu. Ma juz duzo takich gadzetow kolekcjonerskich i nie mam zwyczajnie co z nimi robic. Niemniej jednak, otrzymalam rowniez informacje o negatywnej weryfikacji zgloszenia i odstapieniu od przyznania mi nagrody. Co mnie rozsmieszylo w zasadzie. Rozumiem jednak, ze jak ktos czeka i odeslal wszystko moze byc bardzo zly. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6093338 Napisano: 14.10.2015 01:14:16 w Biedronka
bzowapani napisał(a):

bzowapani napisał(a):

evita napisał(a):

I nie ma dziś Mocy,
jej cień już nie kroczy.

Nadzieja wygasła
jak spalone ciasta.

Czy mam czekać jutra?
Czy grzać swoje futra?


:)


Bolesny krok
by zniknął mrok
z futra, które przyciąga wzrok.
Mróz już blisko
wszędzie ślisko,
nie dumam nad brazylijską.
emotka
(myśli włochate, nieuczesane)

Czekając na wynik
natknęłam na kota.
"Nie pisz o chrupkach
jak najdzie ochota."

Zamrugał morsem,
kot, który wierzy.
Że każde żarcie,
to wynik pacierzy.

Mrok znikł, krok ustał,
jest też spojrzenie:
Mam w Twoim domu
miłość - TO cenię! Wyświetl w wątku >>
0 0