Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#6093207 Napisano: 13.10.2015 21:46:32 w Kaufland konkursy
marzenier napisał(a):

lethe napisał(a):

Mam takie szczere pytanie...i liczę na szczerą odpowiedź emotka
Co wysyłacie na Kaufland200? Hasła czy raczej filmiki i fotosy?
Ja się przyznaję, że nie mam możliwości stworzyć nic innego niż hasło...
No i mam obawy, że hasła nie przejdą, a wygrają tylko filmy i zdjęcia emotka

Szczerze Ci odpowiadam,ze ja wysyłam fotki 
Na produkcji krótkometrażowej się nie znam,wiec mają bronią jest JPG emotka

Ja wysyłam hasło, na zdjęciu nie potrafiłabym oddać tego, co w mej duszy gra w tym temacie, na film jestem za cienka. Myślę, że nagrodzą hasła również, inaczej bez sensu byłoby dawanie nam wyboru w tym temacie. Tak sobie gdybam. Co będzie, zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6093203 Napisano: 13.10.2015 21:35:13 w Biedronka
I nie ma dziś Mocy,
jej cień już nie kroczy.

Nadzieja wygasła
jak spalone ciasta.

Czy mam czekać jutra?
Czy grzać swoje futra?


:) Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6091249 Napisano: 09.10.2015 22:55:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
magalan83 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Bardzo Wam dziękujęemotka
Widzę że mała dyskusja wywiązała się o słuszności wygranej. Nie chce mi się tłumaczyć jak to jest z wygraniem 2 nagród ale każdy kto czyta regulamin wie że jest to możliwe. Słałam tylko jedno złote Ferrero. Sama w to nie wierzyłam. Uważam że fajnie napisałam ale szczerze to sądziłam że wygra mój kumpel ale okazało się że nie dostał nawet dziennej....
Serio życzę każdemu takiego uczucia!!!! Mierzmy wysoko!!!!

emotka Piękna nagroda!!! Gratuluję emotka

Fajna nagroda i bardzo wysoko ceniona, jakby brać pod uwagę jej wartość to jesteś maestro ostatnich wygranych emotka Super przeżyć i niezapomnianych wrażeń emotka :):): Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6089796 Napisano: 07.10.2015 23:51:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ziółko - niektóre psy robią pod siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6089782 Napisano: 07.10.2015 23:13:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Konkursowicze sami gderają na agencje, które życzą sobie skan dowodu i mają teraz pisać skargi i prośby o weryfikację na podstawie skanu dowodu? emotka Hipokryzja w najczystszej postaci. emotka

Tylko czasami g* mocno śmierdzi  i brudzi.  I co? Nie posprzątać po psie, bo inni tak robią/nikt nie zauważy/po co/nie chce mi się? I o co afera? A potem każdy co sprząta po swoim, na cudzym się przejedzie... Nie rozumiem w tym kontekście Twojego toku rozumowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6087068 Napisano: 05.10.2015 00:38:50 w Biedronka
giulietta napisał(a):

przecież masz internet, a przepisy są ogólnodostępne i nic nie zwalnia od braku ich znajomości emotka   imiona w formie zdrobniałej są niedopuszczalne, a użycie takich to zwyczajne oszustwo w celu wyłudzenia...

EE, to wiem. Myślałam, ze jeszcze coś emotka Tak czy siak, powodzenia jutro naszym i dobranoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6087054 Napisano: 05.10.2015 00:12:23 w Biedronka
asante napisał(a):

A na jakiej podstawie twierdzisz, że imiona są fałszywe? emotka

O to samo chciałam zapytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6087032 Napisano: 04.10.2015 23:31:25 w Biedronka
monikar napisał(a):

Jedna rzecz zastanawia-wszędzie są luki w ilości nagród ale autka akurat rozdali wszystkie...

Ja stawiam, że u nas będą trzy autka emotka To byłby dobry wynik jak na tych parę. Obstawia jeszcze ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6087012 Napisano: 04.10.2015 22:58:03 w Biedronka
mattadore napisał(a):

Czy jesteście do tego stopnia naiwni, że Biedronka tak se zleciła przeprowadzenie konkursu Albedo na odpieprz , krzyż na drogę niech się dzieje wola nieba??? Sztab marketingowców, profesjonalistów,strategie manipulacyjne itp. itd. za tym stoi  i nie wiem po co te żale, interwencje i tak to nic nie da. W tym chwycie na 100% w rzeczywistości mniej nagród było do rozdania emotka ale Biedronka, Wedel i Albedo na pewno osiągneli zamierzony cel sprzedażowy i tylko o to w tej zabawie chodziło. I dlatego Albedo może sobie zatrzymywać nagrody jako premie za dobrze przeprowadzoną akcję promocyjną emotka emotka emotka  i dobrzy w tym są i Biedra z nich nigdy nie zrezygnuję emotka  Tak straciłem 20 zł na Wedla emotka  i otrzymam mierny bilet do kina ,którego nie ma w moim mieście......A CHCIAŁEM KONSOLE !!!  I ZA TO ALBEDO PIERD......!!!!

Akurat myślę, że Jeronimo nie jest tu niczemu winne. Zrobili promocję, poszukali po agencjach na rynku, wybrali taniego i w miarę sprawnego. Nie podejrzewam, że sponsor ryzykowałby przekreślenie całej strategii marketingowej, jak piszesz, rozdaniem paru, nic dla nich nie wartych ipadów.  Ja obstawiam, że listy Albedo uzupełni po  interwencjach, bo regulamin, rzecz jakby święta w obliczu prawa konsumenckiego. I myślę, że Albedo dostanie po uszach jak kiedyś, przy Palette. A wszystko przez tak skonstruowany regulamin i braku jakiejkolwiek kontroli przy wyborach - ale tutaj każdy zlecający (przy takim konku) musi jakby z góry założyć profesjonalizm i zaufać agencji. Jak dla mnie nikt nie skorzysta jak się zrobi afera, ani Wedel, ani Stonka ani agencja. A co do chcenia, też sobie bym chciała mieć różne rzeczy, ale się nie obrażam jak się nie uda. Tu nieczytania nie udowodnisz, a z listami póki co nie wiadomo. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6086126 Napisano: 02.10.2015 21:49:10 w Biedronka
Dzisiaj dotarła pralka z Biedronki z 1. etapu. Kuriera miałyśmy z mamą nieoflagowanego na budzie auta, ale DPD w papierach. Pan bardzo nam pomógł w transporcie pod drzwi domu (robią nam drogę, więc to jego dobra chęć była).  Dostarczony jest specjalny protokół na wypadek naprawy gwarancyjnej i list gratulacyjny (za ofoliowaną częścią). Myślałam, że bosch ma gwarancję producenta po numerze seryjnym.  Di podpisu jedynie papier o przekazaniu nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6085213 Napisano: 01.10.2015 18:24:06 w Biedronka
gocha542 napisał(a):

evita napisał(a):

Czy otrzymał już ktoś pralkę z persila, z 1. etapu?

niestety nie

dziękuję za odp. emotka Zatem czekamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6085208 Napisano: 01.10.2015 18:15:12 w Biedronka
Czy otrzymał już ktoś pralkę z persila, z 1. etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6083875 Napisano: 29.09.2015 21:02:45 w Biedronka
Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni miałam świeże cztery  "zużyte" paragony.  Koszt 20 zł z haczykiem. Uważam, ze powinni zająć (agencja)  jakieś stanowisko w tym temacie, bądź co bądź, nie moja wina i kasa jakby wtopiona. Ja nie mam aż tyle środków do zainwestowania, żeby od czasu do czasu zaliczać taki wypadek. Mogłabym je im przesłać, jakby chcieli i niech sobie posprawdzają. To jest bez sensu chyba - skoro nie uznają, jak piszecie, tych nr i kropek. Z drugiej strony, każdy na niewygrany nr mógłby sobie dopisać kropkę i hulaj dusza. Ale w sumie mam pomysł na szybko: niech każą odesłać skany tych niby zużytych i niech nadadzą im unikatowy nr "wewnętrzny" czy jakby tam chcieli. My mamy go na maila i możemy grać bez straty.  Dużo nas pewnie jest z tym problemem. Co sądzicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6083398 Napisano: 29.09.2015 12:02:23 w Biedronka
Tak, macie racje, 23.  za 18 wrzesnia emotka Nie zdazylam poprawic odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6078791 Napisano: 22.09.2015 21:02:46 w Biedronka
Na konkurs z kosmetykami kupujemy jeden produkt, prawda? A wiadomo jaki jest i gdzie regulamin? Szukałam, ale nie potrafiłam znaleźć. Albo przynajmniej jaki jest prefix do odpowiedzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6070448 Napisano: 09.09.2015 20:18:06 w Biedronka
defed napisał(a):

evita napisał(a):

A czy aby zagrać w drugim i kolejnym etapie można mieć paragon z pierwszego? Czy tylko z okresu etapu obowiązującego?

można, o ile nie wykorzystany emotka

Dziękuję emotka Niewykorzystany, zapomniałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6070409 Napisano: 09.09.2015 19:08:08 w Biedronka
A czy aby zagrać w drugim i kolejnym etapie można mieć paragon z pierwszego? Czy tylko z okresu etapu obowiązującego? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6062434 Napisano: 27.08.2015 21:58:13 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
Dobry wieczór emotka
Na logikę biorąc ten top powinien być "niewidoczny" dla osób z dodanymi konkursami emotka
Oczywiście bez urazy, ale jak szaleć to szaleć. Też możemy mieć swoje sekrety.
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6045094 Napisano: 16.07.2015 01:19:42 w Wkurza mnie...
Zamiast ironizować z odmiany  wyrazu, może warto dla odmiany ucieszyć kogoś wiedzą:

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK  PERFUMA

Są wody toaletowe, wody perfumowane, są i perfumy.

Perfumy występują w liczbie mnogiej.


http://sjp.pwn.pl/slowniki/perfumy.html

Wybaczcie, ale śmiech dla śmiania jest tak samo ... hmmm... niepoprawny?

 
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#6037699 Napisano: 27.06.2015 21:46:25 w Giełda Kodów ; )
Przygarnę kody z Biedronki, jeżeli komuś są zbędne, najchętniej na pw.
Już dwa razy dziękowałam na forum, a okazywało się, ze ktoś wziął i nie podziękował emotka

Bardzo mi zależy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0