Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika evita

evita

#5776104 Napisano: 20.11.2013 00:00:47 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):


dodały osoby, którym zależy na fajnym i uczciwym forum. Inni nie, bo są obrażeni- za chwilę powstanie multum nowych kont i tyle



Dla mnie spoko, ale mam jeszcze jeden cud. Przed 5. minutami zaczęłam dodawać konkurs a na stanie miałam 2. Dodałam kolejny, patrzę, czy poprzednie są a tu - niespodzianka - mam jeden dodany. Czyli jeden się rozmył przez 5 minut. A nie przez miesiąc emotka

Coś nam tutaj nie działa dobrze. Kij w mrowisko był, komentarze są, mrówki uciekają, szukają schronienia, nasz kochany admin bije się o złotą patelnię a ja szukam zguuuby ...


Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5769623 Napisano: 08.11.2013 23:51:49 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

ja rozumiem, że rodzice mogą być bezradni,



Zgłoś sprawę oficjalnie, nie ma na co czekać:
- najpierw wychowawczyni
- potem dyrektor placówki

Oficjalnie. Powiedz, że obawiasz się się o zdrowie dziecka.

One mają ruch.

Myślę, że rozmowa z rodzicami dziecka nic nie przyniesie - będzie gorzej.

To trudna sytuacja, warta dobrego pedagoga szkolnego - nie wiem czy takiego macie, ale uczyńcie profilaktyczne kroki.
Młody "chuligan" powinien być wzięty pod opiekę.

Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5750712 Napisano: 07.10.2013 18:36:15 w Żegnamy zmarłych

evita

#5748946 Napisano: 03.10.2013 22:14:15 w Zbieramy kasę!

evita

#5748927 Napisano: 03.10.2013 21:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mysle, ze kazdemu uznaja reklamacje, pod warunkiem jednak, ze ja zlozy, zgodnie z ich zyczeniem w formie pisemnej. W koncu sporo nagrod im zostalo, wiele osob zrezygnuje. Ida w zaparte - nie mysla przyznac sie do bledu. Sprawe beda starali sie zalatwic w ich mniemaniu "polubownie". Kto się zglosi z pisemna reklamacja (beda sami wiedzieli, ze uzasadniona) zostanie ukontentowany. A lista bedzie sukcesywnie uzupelniana.
By nie robic szumu dodatkowego. Ale to tylko moja teoria, choc fajnie by bylo, gdyby znalazla potwierdzenie w rzeczywistosci. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5742791 Napisano: 24.09.2013 20:04:23 w Wkurza mnie...
pewnastudentka napisał(a):

wkurzam się sama na siebie, że dałam się wciągnąć w dyskusję z panią sekretarką pani poseł Bubel... ale organizacja nagrody z ich konkursu woła o pomstę do nieba! Totalna improwizacja i chaos! i dzisiaj już nie wytrzymałam i zadzwoniłam tam i powiedziałam co myślę - zresztą, nie tylko ja;) na co pani B. zadzwoniła osobiście (!) do wychowawczyni i powiedziała, że jest rozczarowana naszą postawą - a my to co niby, mamy być zachwyceni unikami i wymówkami posłów? traktują nas jak prostaków z prowincji, którym zamiast dwudniowej wycieczki do białowieży można z wielką łaską wcisnąć dwie godziny w warszawskim zoo i zwiedzanie folwarku na wiejskiej? emotka mam dość konkursów po takich akcjach emotka emotka emotka i teraz wg niektórych rodziców to ja będe ta zła, bo rozzłościłam panią poseł B. emotka niech mnie ktoś przytuli ...:(



Nie możecie napisać/skontaktować się z kimś "wyżej" z tego ugrupowania? Albo przynajmniej do zaciętego wroga tamtej Pani? Już on się postara o zamieszanie emotka . Postraszyć kimś tam... Bo póki co wygląda na to, że chcą odbić piłeczkę, i to w wyjątkowo nieelegancki sposób...

Co do prośby: emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5739426 Napisano: 18.09.2013 12:06:06 w Biedronka
dojechały słuchawki z ostatniego etapu, wozi DPD, pan chciał pesel i numer dowodu Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5736535 Napisano: 13.09.2013 10:52:29 w Biedronka
aneta19790411 napisał(a):

evita napisał(a):

Na jaki adres napisać, ze nie można zrealizować nagrody? Chodzi o koncert. Może do kogoś zadzwonią jeszcze, ja od dzisiaj wiem, ze urlopu nie będę mogła wziąć...


ja pisałam tu: konkurs@unikalnykoncert.pl



Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5736317 Napisano: 12.09.2013 21:11:17 w Biedronka
Na jaki adres napisać, ze nie można zrealizować nagrody? Chodzi o koncert. Może do kogoś zadzwonią jeszcze, ja od dzisiaj wiem, ze urlopu nie będę mogła wziąć... Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5735697 Napisano: 11.09.2013 23:44:52 w Carrefour konkursy
asante napisał(a):

evita napisał(a):

pozamiatane??? emotka


Raczej pozmywane emotka



emotka
Niestety w płynie, nie kapsułkach, jak się okazuje...
No cóż, gąbki w dłoń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5735691 Napisano: 11.09.2013 23:37:00 w Carrefour konkursy
0 0

evita

#5727799 Napisano: 30.08.2013 12:37:15 w Kaufland konkursy
mia, kasiaw1431, dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5727416 Napisano: 29.08.2013 17:19:57 w Kaufland konkursy
Czy wie ktoś coś na temat dalszego nagradzania w Kasztelanie?
Skończyli już? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5721265 Napisano: 18.08.2013 23:58:48 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):


Jakiś czas temu okulista zapisał mi zioła na krótkowzroczność zamiast okularów... stwierdził, że mam pić 5 kubków dziennie, a okularów nie nosić, bo oczy w nich nie pracują emotka nieważne, że bez okularów nie byłabym w stanie wejść do Jego gabinetu, błądziłabym po korytarzach do dziś być może... emotka



Może mają limity i o to chodziło. I teraz nie wiem czy emotka czy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5721261 Napisano: 18.08.2013 23:45:53 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):


No walsnie lekarz powiedzial jak poszla drugi raz ze to zapalenie kosci i wypisal sol do moczenia... nic to nie daje ;/ Ech a Babcia juz nie chce isc do lekarza ;/
Az odechciewa sie kolejnych wesel w rodzinie emotka



To samo mogło zdarzyć się w domu, w sklepie (wózek na nodze).
Nie wiem ile Twoja Babcia ma lat, ale próbowałabym Ją do tego lekarza jednak przekonać. Możecie spróbować jeszcze maści ichtiolowej, jednak myślę, ze to doraźnie.
Organizm starszej osoby regeneruje się wolniej, jeśli Babcia cierpi na inne schorzenia np. cukrzycę, tym bardziej.
Moja rada: Babunia porwana, dostarczona chirurgowi na okazanie kończyny emotka
Nie zwlekajcie z tym, to może być nic a może okazać się potem gorsze w leczeniu i dodatkowo z powikłaniami.

Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5721233 Napisano: 18.08.2013 22:13:26 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, ze moja Babcia juz miesiac cierpi przez to, ze właśnie owego czasu bylismy na weselu u kuzyna, podczas tanców jakis osioł tak jej nadepnał na nogę ze az miala rozcięta i noge ma jak banka. Wczesniej noga byla az granatowa, Babcia była u lekarza, dal jej antyiobtyk i kazal moczyc w jakiejs soli, nic nie pomaga ;/ Stope dalej ma granatową i wygląda jakby zbierala sie tam w srodku ropa ;/ Próbowalismy juz przykladanie babki lancetowej, okładów z rumianku i nic, znacie jakies sposoby?
Kurcze taka jestem zla, że wesele dawno temu minelo a Ona nadal cierpi emotka



BEZPIECZNIEJ i chyba najrozsądniej udać się do lekarza jeszcze raz. Ktoś z fachowców powinien zobaczyć to i ocenić, czy nie doszło albo do zapalenia albo innego paskudztwa (ropowica to chyba się zwie).
Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5720090 Napisano: 16.08.2013 00:28:29 w Biedronka
Myśl mnie naszła trochę niewielka: bądźmy dla siebie wyrozumiali. Próbujmy chociaż.
Będzie...? Przyjemniej? Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5720088 Napisano: 16.08.2013 00:21:30 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś z forum wygrał w Polo Market?wyniki zostały do podania z którego etapu? emotka


Pewnie ktoś z forum wygrał, ja niestety nie.
Mimo że patrząc na listę wcześniejszych laureatów specjalnie na wieś się do Polo wybrałam... emotka

Został już tylko ostatni etap do ogłoszenia.



Ja nie, moje mocne "wakacyjne" paragony umarły w torebce.
Przestraszyłam się regulaminu. Jeśli mowa o zakupach za 1000.

Ci co nie wygrają niech się cieszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5719200 Napisano: 14.08.2013 13:13:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Muffinki - etap ostatni (data ważności 1.09) Wyświetl w wątku >>
0 0

evita

#5694612 Napisano: 10.07.2013 01:30:45 w RMF
Kreatives27 napisał(a):

Wreszcie ludzie zaczynają dostrzegać, że jest tu coś nie tak. Brawo emotka emotka



Jasne, a światło w tunelu wskazał nam nasz konkursowo-edycyjny guru-srulu. Trochę z milionera, trochę z Indiana JOnes, trochę z drutu i srutu-tutu.

A my tu nic nie widzimy, naiwnie tkwimy w nieświadomości, wciskamy to i owo, by przelać bezczelną łzę radosnej konkursowej naiwności.

Ale nastał dzisiejszy dzień i już wiemy co robić.
Danke spłyń... Wyświetl w wątku >>
0 0