Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika freyja88

freyja88

#5976784 Napisano: 06.02.2015 15:26:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Prince polo, ale tylko jedna pucha Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5976781 Napisano: 06.02.2015 15:23:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Z jakiego dnia informowała dzisiaj Delma?

podbijam Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5976660 Napisano: 06.02.2015 12:10:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

katrin1 napisał(a):

kurpianka napisał(a):

napisał(a):deva napisał(a):

napisał(a):napisał(a):katrin1 napisał(a):Czy ktoś widzi wyniki testowania BB na wizażu? Bo ja nie widzęemotka

właśnie tez nie widzę

Na samym dole jest ... Przetestuj 1 z 100 produktów..Trzeba nacisnąc Weż udział...Wtedy pojawia się info czy sie zakwalifikowało czy nie.

No u mnie nadal nie widać wyników, klikam w biorę udział, pojawia się Ankieta zgłoszeniowa, znów biorę udział i jest komunikat, że przyjaciółka odpowiedziała na zaproszenie i że bierzemy udział w procesie rekrutacjiemotka . Wklejcie proszę linka do wyników w Wynikach, skoro wam działa.

ja mam tak samo... emotka

Ja też....więc nie wszystkim info jeszcze wyskakuje widocznie. A jaką masz informację? Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5976377 Napisano: 05.02.2015 17:30:27 w Dziś cieszę się z.....
z tego, ze Moje dziewczynki po długim walczeniu z oskrzelami (lekarz dłuuuugo nie chciał dać antybiotyku) w końcu przestały kaszleć! Kaszlały od świąt.... Wrócily do przedszkola i już nie ma czasu na robienie selfi do PP, więc od poniedziałku juz nie gramy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5975908 Napisano: 04.02.2015 18:07:18 w Oddam za darmo
  U mnie też rzucili jak w PRL-u emotka

Aby odebrać nagrodę (DEAD SPACE), kliknij TUTAJ, a następnie wpisz kod PAWIEGJ5SOM6BIPCRBWKR4ENG5.
Aby odebrać nagrodę (THE SIMS™ 3), kliknij TUTAJ, a następnie wpisz kod PAV263MP53ZGMULGVFXR4PMCZO.
Aby odebrać nagrodę (DEAD SPACE), kliknij TUTAJ, a następnie wpisz kod PAFELOZ3WKAWKZN5QFZSH2FGUC.
Aby odebrać nagrodę (THE SIMS™ 3), kliknij TUTAJ, a następnie wpisz kod PADQAMG52QMXT3NNRBH7DB4KZ5.
Aby odebrać nagrodę (THE SIMS™ 3), kliknij TUTAJ, a następnie wpisz kod PA47Y4B3AE5SOI35IHXMIUETYP

Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5975348 Napisano: 03.02.2015 16:50:22 w Informują
0 0

freyja88

#5975319 Napisano: 03.02.2015 16:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Jak dla mnie....wszystkie trzy wycieczki bym mu dała! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5974822 Napisano: 02.02.2015 17:26:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przyszly mi maile w wygrana z Halls (gra) ale w to nie gralam od przeszlo miesiaca emotka
Mial ktos podobnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5974675 Napisano: 02.02.2015 14:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

bajzel? bo co? emotka według regulaminu na powiadomienie mają kilka dni roboczych.

Nie kilka, tylko 48h. I jak na razie terminu się trzymają, ale.... Nie ma ani jednej Mojej fotki, mimo tego, że wysłałam do nich oświadczenie itd w 6 dniu trwania konkursu (zweryfikowane - wysłałam zapytanie).
U niektórym widnieje tylko część wygranych fotek, chociaż oświadcz.i opakowania za wszystkie wygrane szły w jednym liście (na co PP pozwoliło). Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5974643 Napisano: 02.02.2015 14:16:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

alaalicja napisał(a):

claudia napisał(a):

napisał(a):alaalicja napisał(a):

napisał(a):napisał(a):claudia napisał(a):Czy były już wyniki PP za sobotę?

zależy o której wysłałaś zgłoszenie, bo część osób już miało akceptacje w sobotę i za godzinę wyniki...dziwnie jakoś

no to lipa emotka wysyłałam póżno, akceptacja koło 9 w niedzielę emotka może zależało im na czasie i wybrali z tych co wcześniej. Szkoda, bo najfajniejszą fotę wysłałam jak dotychczas i na nia liczyłam emotka

No właśnie nie wiem o co dokładnie chodzi emotka  wczoraj wyników nie było raczej emotka  Może działają godzinowo i się załapiesz na najnowszy wybór? Moje najlepsze fotki odpadły emotka  a wygrała jedna taka bez szału ehhhhhhhhh sama już nie wiem, a może poprostu losowo??

nie działają godzinowo,kiedyś wysłałem po 23 i sie załapałem na ten dzień co chciałem, przecież jeżeli piszesz że w sobotę były wyniki to te wyniki musiały być z piątku a nie z soboty

Nie było wyników ani z soboty ani z niedzieli. Wątpię, żeby wybierali losowo. Mają tam bajzel niemiłosierny, z niczym się nie wyrabiają i jeszcze sobie jakieś konkursidło z liczeniem wafli zrobili z którym też pewnie nie daja sobie rady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5974360 Napisano: 01.02.2015 20:50:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

A W SPRAWIE PP DZISIAJ JAKI SPOKÓJ?WSZYSCY PUCHY PODOSTAWALI? BYŁY DZIS AKCEPTACJE/WYNIKI?

żadnych akceptacji ani wygranej. przynajmniej u mnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5974047 Napisano: 31.01.2015 15:33:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rutka napisał(a):

no i jak zamówiliście coś na pyszne.pl ?

Mnie się znowu udało, ale poprosiłam żeby wieczorem przywieźli
  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5973719 Napisano: 30.01.2015 14:50:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

freyja88

#5973643 Napisano: 30.01.2015 13:15:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
januleczkak napisał(a):

januleczkak napisał(a):Robimy mały ranking na nasze typy z PP? Porównamy czy nasze gusta będą zgodne z jury... wiadomo, że będzie się zmieniać w miarę dodawania zdjęć emotka
1. dziewczyna z waflem xxl
2. dziewczyna słoneczko
3. oczekuje ...

Mamy kolejne fotki, typujemy?

1. Pani&Styropian
2. dziewczyna słoneczko (w lustrzanych okularach)
3. Gościu anioł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5973329 Napisano: 29.01.2015 19:22:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

a ten z tymi bombkami to wygrał głowną pamiętam z miesiąc temu an coca coli, zamiast pp miał coca cole, więc chyba już ma na stałe te bombki zamontowane emotka

hehe! pomaluje we wzorki, będą jak pisanki - na konki Wielkanocne jak znalazł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5973308 Napisano: 29.01.2015 18:46:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zmieniłam faworyta na kolesia w bluzie z reniferkami i bombkami na brodzie emotka (zdj.173 aktualnie) Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5972734 Napisano: 28.01.2015 17:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

freyja88 napisał(a):

napisał(a):defed napisał(a):WAŻNA INFORMACJA DLA LAUREATÓW KONKURSU PP:

-wysłałam wiadomość do organizatorów chrupnij.com moje zapytanie:
"witam! proszę o informację, czy wysłanie odpowiedniej ilości opakowań w 1 kopercie ale tylko z jednym oświadczeniem jest ważne dla wszystkich zwycięstw? czy może do każdych 3 opakowań trzeba drukować osobne oświadczenia?"

-odpowiedź od PP:
"Witaj!
Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).
Całość można nadać w jednym liście.
Pozdrawiamy
Organizator"

Ja im wysłałam jedno oświadczenie i ilość opakowań odpowiednią do wygranych zgłoszeń. No chyba Mają w systemie wbite ile wygranych było przypisanych do jednego maila.

Ja też, ale w galerii jest tylko jedno moje foto i to mnie wprowadziło w głębokie rozmyślania... stąd ten mail... 

a kurza twarz....to nie dobrze... Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5972722 Napisano: 28.01.2015 17:19:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

WAŻNA INFORMACJA DLA LAUREATÓW KONKURSU PP:

-wysłałam wiadomość do organizatorów chrupnij.com moje zapytanie:
"witam! proszę o informację, czy wysłanie odpowiedniej ilości opakowań w 1 kopercie ale tylko z jednym oświadczeniem jest ważne dla wszystkich zwycięstw? czy może do każdych 3 opakowań trzeba drukować osobne oświadczenia?"

-odpowiedź od PP:
"Witaj!
Najbezpieczniej będzie, jeśli dla każdego zwycięskiego zdjęcia przygotuje Pani odpowiedni zestaw dokumentów (oświadczenie + 3 opakowania po produktach Prince Polo).
Całość można nadać w jednym liście.
Pozdrawiamy
Organizator"

Ja im wysłałam jedno oświadczenie i ilość opakowań odpowiednią do wygranych zgłoszeń. No chyba Mają w systemie wbite ile wygranych było przypisanych do jednego maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5972651 Napisano: 28.01.2015 15:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

januleczkak napisał(a):Robimy mały ranking na nasze typy z PP? Porównamy czy nasze gusta będą zgodne z jury... wiadomo, że będzie się zmieniać w miarę dodawania zdjęć emotka
1. dziewczyna z waflem xxl
2. dziewczyna słoneczko
3. oczekuje ...

a moje typy to:
1. dziewczyna z waflem xxxxxxxl (styropian) emotka
2. ja (defed) emotka
3. Ty (która/który to czytasz)  emotka

Och! Dzieki za uznanie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#5972575 Napisano: 28.01.2015 11:45:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violetta napisał(a):

siasiolka napisał(a):

defed napisał(a):emotka emotka Widzieliście w galerii PP panią, która zrobiła wafelka ze styropianu? Jestem jej fanka.

tak... super pomysł i fota emotka

to są dopiero pierwsze dni konkursu, poziom zdjęć będzie coraz wyższy z każdym kolejnym dniem konkursu emotka

Ja też uważam, ze Pani chrupiąca styropian powinna zgarnąć jedną z głównych, drugą zaś "dziewczyna słoneczko" i patrząc na kolejne zdjęcia w galerii...na prawdę poprzeczka coraz to wyzsza Wyświetl w wątku >>
0 0