Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika freyja88

freyja88

#7093918 Napisano: 17.05.2023 11:55:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
Komunia bliźniaków = 2 x rower elektryczny Kross emotka Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7093411 Napisano: 15.05.2023 14:28:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelewy zamiast nagród z "Białe szaleństwo" Leclerc Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7073948 Napisano: 12.01.2023 11:28:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy karty LIDL z konkursu Coca-Cola Fortis są aktywne? Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#7071949 Napisano: 02.01.2023 13:10:04 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

freyja88 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy Milka już cała poszła... ?

Dwie osoby się tylko pochwaliły - mało
Ostatnio zawsze słali na raty... ale kto ich wie emotka

Ja mam mail z 11:20 i 12:04

To dobrze, że chociaż Ty się podzieliłaś informacją teraz. Zastanawiam się, ile osób w ogóle się nie chwali. Wiadomo, że nie robimy tego dla poklasku, ale po to, by demaskować ewentualna nieuczciwość agencji. Co stoi na przeszkodzie napisać coś w MDW. Nie trzeba pisać thermomix, czy samochód - wystarczy nagroda I stopnia i już będzie wiadomo. 
Na tę chwilę o minimum 5 nagrodach poinformowano. To wciąż mało.

Ludzie wrócą z pracy tak jak ja teraz to się może ktoś jeszcze pochwali. Często jest ciężko znaleźć czas na granie a co dopiero na regularne wpisy.  Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7071938 Napisano: 02.01.2023 12:55:18 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy Milka już cała poszła... ?

Dwie osoby się tylko pochwaliły - mało
Ostatnio zawsze słali na raty... ale kto ich wie emotka

Ja mam mail z 11:20 i 12:04 Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7070972 Napisano: 28.12.2022 13:10:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
masza napisał(a):

Karty Coca cola z Lidl Fortis ? Do jutra termin..,

Jakieś wieści z agencji ktoś ma? Już po terminie... Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

freyja88

freyja88

freyja88

freyja88

#7064568 Napisano: 30.11.2022 11:38:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Idzie zima, kasę trzymaj ITM - tygodniowa, ale chyba rezerwa? 😁 Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7063476 Napisano: 25.11.2022 18:38:02 w Kupię...
Kupię voucher Travelist 600-700zł Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#7062697 Napisano: 23.11.2022 10:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

co może dzis GLS wozić?

Może Activia Netto? Wyświetl w wątku >>
0 0

freyja88

#7054476 Napisano: 19.10.2022 14:22:56 w Czy informują/ informowali?
fan-mandaryny napisał(a):

Dzwonił ktoś do mnie w odstępach godzinnych trzy razy ktoś z numeru 45 140 0* **. Czy to nie czasem telefon z konkursu Wakacje z Orange? Mam nadzieję, że odtęp pomiędzy następną próbą będzie faktycznie minimum 12 godzin...

Oni dzwonią z 58 760 48 44 lub 58 526 11 11  Wyświetl w wątku >>

freyja88

#7051814 Napisano: 07.10.2022 22:22:46 w Popraw sobie humor...
Reklama roku 😂
"A śniadanie jem na kolację"

Wyświetl w wątku >>
3 nikos, joan, brucee 0

freyja88

freyja88

#7051812 Napisano: 07.10.2022 22:20:39 w Popraw sobie humor...
🙄🤣🤣MĘŻCZYŹNI  NA ZAKUPACH *mama zrobiła mojemu ojcu listę na zakupy. Na liście była Pyralgina. Ojciec przyjechał z pelargonią* Poprosiłam męża żeby mi kupił płatki kosmetyczne. Wrócił z całą reklamówką najróżniejszych płatków śniadaniowych, bo nigdzie nie było kosmicznych* Mojemu napisałam na kartce - dwie "ćwiartki", tylko nie dopisałam, że z kurczaka" - przyniósł pół litra* Mój kiedyś miał kupić śmietankę trzydziestkę to kupił 30 sztuk"* idź po śmietanę do sklepu. Za chwilę telefon. Ewa nie ma chleba to wziąć bułki??* Mój syn będzie mężem...kiedyś - kup śmietanę 36%". Nie było to kupił dwie 18%".*Kup kapustę włoską - na gołąbki nadmieniłam. To przyszedł mi do domu z  sałatą rzymską. Mówię kur*a, co to jest?! Miałeś kupić włoską, a nie  rzymską (w dodatku sałatę) a mąż na to - no przecież rzymska to też  włoska! I weź tu dyskutuj".* Mojemu mówię - kup koperek, to on na to - 🤔🤔🤔 czyli to zielone z pietruszki ?* "Mój mąż jak wysłałam go po natkę pietruszki to kupił koperek, a jak  po korzeń pietruszki to kupił imbir. Teraz mówię, że chce białą  marchewkę.* Kazałam mężowi kupić porcje rosołowe to przyniósł kostki. I jeszcze pyta - A to nie to samo?*Koleżanki mąż szedł na zakupy do spożywczaka, ona: kup mi coś,😍😜on: co?, ona :zaskocz mnie😍😜 Kupił jej herbatę z dziurawca!* Mój przyniósł godzinę przed imprezą zamiast mozarelli  przyniosl martadele ......* Kiedy poprosiłam meza zeby kupil ciasteczka maślane to przyniósł do domu zwykłe herbatniki i kostkę masła* Ja mojemu mężowi dołączyłam do listy zakupów: ser feta. Po powrocie powiedział, że wszystko kupił, ale serwet nie było* Mój syn poszedł kupić 2 kg cukru, przychodzi i mówi że kupił 2 x po 1kg bo nie było całego 2kg* Kiedyś wysłałam męża po ciecierzycę, szuka i szuka nie może znaleźć, więc zapytał panią z obsługi i pyta jej czy jest "cień księżyca " babka patrzy na niego jak na idiote bo nie wiedziała o co chodzi ,w końcu dał jej kartkę i sama przeczytała, a ten mój źle odczytał,  babka miała taki  ubaw na koniec dnia że aż mu podziękowała za poprawę humoru* Mój syn zamiast majeranku chciał kupić cjanek. Na pytanie sprzedawcy do czego,  powiedział: mama gotuje dla taty fasolkę 🙂* Mój mąż poszedł dzisiaj na zakupy. Mówię do niego: kup szczypiorek a on do mnie: to takie białe z zielonym? Mówię no kurde nie wiesz jak wygląda szczypiorek? A on do mnie, że on nie je tego badziewia🤣🤣Ostatecznie zadzwonił przez Messenger i pokazuje mi por 🤣🤣🤣* Mój sałaty lodowej szukał na mrożonkach 😂🤣😂* Moj maz tez potrafi robic  zakupy. Kup makaron. Poszedl do sklepu i mowi poprosze makaron, pani pyta jaki ? A on odpowiada kluski....😀🤣🤣🤣* Moja slubna wyslala mnie do spozywczego abym kupil dwie paczki nitek. Cholera, nie bylo w paczkach, kupilem dwie szpulki.  I zamiast podziekowania to uslyszalem ze jestem idiota.* Żona wysłała męża do sklepu po majtki i siatkę na włosy. Ten żeby nie zapomnieć powtarzał całą drogę. Wchodzi do sklepu i ...........Dzień dobry,  poproszę majtki z siatką na włosyA ekspedientka:Panie, a widział pan kalesony z koszykiem na jajka ?...* Przed niedziela palmową poprosiłam żeby kupił palmę (wielkanocna jasne przecież) to wrócił jak bohater z okrzykiem : Palmy nie było kupiłem Kasie ( margarynę)🤣🤣🤣* Ja wysłałam mężą po liścia laurowego. Jakoś go długo nie było.... Jakież było moje zdziwienie kiedy w drzwiach ukazał mi się z doniczką i dumny z siebie mówi " Znalazłem!". Zamiast suszonego w torebce kupił mi całego krzaka!* Prosiłam męża żeby kupił jeden koperek na targu. Pani podaje mu, wiadomo pęczek - a on się upiera że żona chciała tylko jeden.😁* Pamiętam raz jak wysłałam syna po chleb i przyszedł z kilogramem mąki bo chleba nie było. Męska pomysłowość nie zna granic.* Kiedys moja ciocia kazala mężowi kupic śmietanę 30% - to  kupił 30% tańsza na wyprzedaży* Kazałam synowi kupić mąkę ziemniaczaną- kupił zwykłą mąkę i ziemniaki 😉* Prosilam syna o 2 kg mąki kupił 4 i powiedział ze dziwnie pakowana jakoś, bo na opakowaniu pisało 450😁😉😂 Wyświetl w wątku >>

freyja88

freyja88

freyja88

#7051692 Napisano: 07.10.2022 13:54:57 w Informują
Informują z Konkurs "Last minute przedłużamy wakacje"

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Suntago i Energylandia Wyświetl w wątku >>