Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stelka

stelka

#6049117 Napisano: 26.07.2015 12:43:37 w Rossmann
dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

dolly napisał(a):

Hahaha, mnie najbardziej bawi, ze ludzie sie rzucili na nabijanie, jak to nie ma znaczenia przy wyborze, no ale czytac trzeba umiec emotka
W ostatnim momencie widzialm, ze na dwoch pierwszych miejscach bylo to samo dziecko tylko na jednym w koszulce a na drugim bez emotka

Hmmm. Chba dobrze zrozumieli, bo ja rozumiem tak samo. Zwycięzcami zostaną autorzy 160 najciekawszych prac konkursowych, wyłonieni w drodze głosowania internautów. Autorzy 10 najciekawszych prac otrzymają nagrodę I stopnia, a pozostałych 150 - nagrody II stopnia. Czyli tych 10 z największą liczbą głosów to teoretycznie "najciekawsze prace". Zadaniem komisji jest niby weryfikacja, przynajmniej ja tak to rozumiem.

"Oceny prac konkursowych Komisja Konkursowa dokona według własnego uznania"
Okaże się przy wynikach emotka Jedna pani jest z imienia i nazwiska, także zobaczymy czy będzie w czołówce, ja mam jednak nadzieję, że dobrze zrozumiałam zamysł, choć faktycznie nie jest to napisane konkretnie.

Ta pani powinna zostać zdyskwalifikowana za nabijanie głosów. Także mam nadzieję, że nawet jeśli wygrywa pierwsza 10-tka to ona w niej się nie znajdzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6048943 Napisano: 25.07.2015 11:19:48 w Rossmann

stelka

#6048940 Napisano: 25.07.2015 11:12:06 w Rossmann
Mozecie napisac co trzeba kupic na pozostale konkursy? Na tel nie mozna otworzyc regulaminu a jestem blisko Rossmana Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6048907 Napisano: 25.07.2015 07:23:22 w Rossmann
dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Mało tego, niektórzy zamieszczają po kilka zdjęć z różnych kont.  Na kilku nawet widać, że dziecko to samo, no chyba, że sobowtóra ma emotka

Jedna dziewczynka jest aż na 4 zdjęciach. Ale najlepsze jest to, że ludzie wstydu nie mają. Autor zdjęcia, które ma najwięcej nabitych głosów podpisał się nawet imieniem i nazwiskiem  emotka

Hahaha, mnie najbardziej bawi, ze ludzie sie rzucili na nabijanie, jak to nie ma znaczenia przy wyborze, no ale czytac trzeba umiec emotka
W ostatnim momencie widzialm, ze na dwoch pierwszych miejscach bylo to samo dziecko tylko na jednym w koszulce a na drugim bez emotka

Hmmm. Chba dobrze zrozumieli, bo ja rozumiem tak samo. Zwycięzcami zostaną autorzy 160 najciekawszych prac konkursowych, wyłonieni w drodze głosowania internautów. Autorzy 10 najciekawszych prac otrzymają nagrodę I stopnia, a pozostałych 150 - nagrody II stopnia. Czyli tych 10 z największą liczbą głosów to teoretycznie "najciekawsze prace". Zadaniem komisji jest niby weryfikacja, przynajmniej ja tak to rozumiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6048820 Napisano: 24.07.2015 20:28:26 w Rossmann
ktosiek1 napisał(a):

stelka napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Zapewne sprawdzać niestety nie będą. Brałam udział w ostatnim konkursie na głosy tj. na Walentynki. Dzięki pomocy forumowiczów udało mi się uzbierać dość sporą liczbę głosów. Ale wygrały osoby, które głosy sobie nabijały. Wkurzona napisałam w tej sprawie do obsługi klienta, że nagradzają oszustów, bo niemożliwe jest aby w godzinę przed zakończeniem konkursu niektórym zdjęciom przybyło nagle po 300 głosów i że powinni przeprowadzać jakąś weryfikację. Odpowiedź była oczywiście taka, że komisja zweryfikowała wszystkie głosy itd. itp. Myślałam, że dostanę bana na Rossnecie za swoje podsumowanie, ale jest ok. Coś tam wpadło, także nie znalazłam się jeszcze na czarnej liście. Teraz także biorę udział w Gerberze i zaczyna się to samo co ostatnio. Świeżo dodane zdjęcie ma ponad 300 głosów... A z tym wklejaniem Gerberów to już przesada. Pewnie niejedno dziecko zostało także wypożyczone na potrzeby rossmannowskiej sesji Gerber 

Mało tego, niektórzy zamieszczają po kilka zdjęć z różnych kont.  Na kilku nawet widać, że dziecko to samo, no chyba, że sobowtóra ma emotka

Jedna dziewczynka jest aż na 4 zdjęciach. Ale najlepsze jest to, że ludzie wstydu nie mają. Autor zdjęcia, które ma najwięcej nabitych głosów podpisał się nawet imieniem i nazwiskiem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6048259 Napisano: 23.07.2015 16:34:01 w Rossmann
jokan napisał(a):

dolly napisał(a):

becia1973 napisał(a):

stelka napisał(a):

becia1973 napisał(a):

czy miał ktoś sytuację, że brał udział w konkursie wstawiał zdjęcie do galerii, a tego zdjęcia nie ma??????  

Ja tak miałam. Ale w zakładce moje konkursy jest zaznaczone, że wzięłam w danym konkursie udział. Może za dużo zdjęć jest i nie pokazuje już wszystkich...

ok bo troszkę się zmartwiłam - dziękuję za pocieszenie

też tak wczoraj mialam wczoraj, miałąm dzisiaj do nich dzwonić, ale się pojawiło w galerii....


staszek napisał(a):

Nie doczytałam, że Gerber to konkurs na fotki i lajki, więc udziału nie wezmę. Weszłam w galerię. Na każdej fotce dziecko, ale konkurs dotyczy jedzenie dla dzieci to ok. Ale fotka chłopca, który siedzi golusieńki w jakimś baseniku i widać mu siusiaka to już przegięcie pały na maksa!

nie na każdej, na niektórych same produkty, bez dziecka, albo brzuchatki bez głowy, a tego dzieciaka kojarze i nawet moj sie pytal, czy tam widac siusiaka, ale ciemno było wiec wydawalo mi sie ze nieemotka
Wklejane produkty gerbera to już żenada, ale pośmiać się mozna, czy tacy ludzie naprawdę wierzą, że wygrają? O nabijaniu punktów nie wspomnę.

ja tam akurat nie gram, ale ciekawe czy beda sprawdzac te punkty i jak, po IP?

Zapewne sprawdzać niestety nie będą. Brałam udział w ostatnim konkursie na głosy tj. na Walentynki. Dzięki pomocy forumowiczów udało mi się uzbierać dość sporą liczbę głosów. Ale wygrały osoby, które głosy sobie nabijały. Wkurzona napisałam w tej sprawie do obsługi klienta, że nagradzają oszustów, bo niemożliwe jest aby w godzinę przed zakończeniem konkursu niektórym zdjęciom przybyło nagle po 300 głosów i że powinni przeprowadzać jakąś weryfikację. Odpowiedź była oczywiście taka, że komisja zweryfikowała wszystkie głosy itd. itp. Myślałam, że dostanę bana na Rossnecie za swoje podsumowanie, ale jest ok. Coś tam wpadło, także nie znalazłam się jeszcze na czarnej liście. Teraz także biorę udział w Gerberze i zaczyna się to samo co ostatnio. Świeżo dodane zdjęcie ma ponad 300 głosów... A z tym wklejaniem Gerberów to już przesada. Pewnie niejedno dziecko zostało także wypożyczone na potrzeby rossmannowskiej sesji Gerber  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6047934 Napisano: 22.07.2015 21:15:46 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

czy miał ktoś sytuację, że brał udział w konkursie wstawiał zdjęcie do galerii, a tego zdjęcia nie ma??????  

Ja tak miałam. Ale w zakładce moje konkursy jest zaznaczone, że wzięłam w danym konkursie udział. Może za dużo zdjęć jest i nie pokazuje już wszystkich... Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6044551 Napisano: 15.07.2015 07:19:15 w Kupię...
Kupię rower Embassy/Plumbike z 3 biegami. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6044457 Napisano: 14.07.2015 20:47:00 w Rossmann
darog napisał(a):

stelka napisał(a):

Czy ktoś z Was odebrał już może nagrodę III stopnia z konkursu "Dzień Matki z Lirene"? Mam pewne pytanie emotka

zapewne chodzi o niekompletne paczki - brakuje jakiejś butelki z czymś... takie mam info.

Dokładnie. U mnie brak płynu micelarnego. Tzn, że wszyscy tak mają? Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6043425 Napisano: 12.07.2015 17:58:26 w Rossmann
Czy ktoś z Was odebrał już może nagrodę III stopnia z konkursu "Dzień Matki z Lirene"? Mam pewne pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6042662 Napisano: 10.07.2015 07:22:10 w Rossmann
dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

A mnie się udało wygrać zestaw III Bepanthen- jeśli któraś z mam jest zainteresowana to mogę się na coś wymienić, bo mojemu juniorowi takie kosmetyki są już raczej niepotrzebne emotka

A mnie sie wydawalo, ze to dla kobiet w ciazy konkurs... emotka

To był konkurs dla uczestników programu Rossnę droga dolly. A program Rossnę obejmuje dzieci do 3 lub nawet do 4 roku życia, jeśli rodzice dziecka wyrażą chęć przedłużenia uczestnictwa emotka

A i owszem, jednak jak juz dziewczyny zauważyły,  pierwsze pytanie bylo o trymestr, także nie udawajmy, ze chodzilo o wszystkich uczestnikow programu droga Stelko. emotka

Zdaję sobię sprawę, że było takie pytanie emotka

natomiast wg regulaminu nie ma nic napisane, że trzeba być w ciąży aby do tego konkursu  przystąpić. 

§ 3 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Konkurs skierowany jest do klientów drogerii Rossmann, będących Uczestnikami programu Rossnę. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6042520 Napisano: 09.07.2015 19:00:34 w Rossmann
bridget napisał(a):

czy ten konkurs z nivea jeszcze trwa? jeżeli  tak to gdzie się pisze gdy nie dostanie się kodu?

Obsluga_klienta@rossmann.com.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6042519 Napisano: 09.07.2015 18:59:19 w Rossmann
dolly napisał(a):

stelka napisał(a):

A mnie się udało wygrać zestaw III Bepanthen- jeśli któraś z mam jest zainteresowana to mogę się na coś wymienić, bo mojemu juniorowi takie kosmetyki są już raczej niepotrzebne emotka

A mnie sie wydawalo, ze to dla kobiet w ciazy konkurs... emotka

To był konkurs dla uczestników programu Rossnę droga dolly. A program Rossnę obejmuje dzieci do 3 lub nawet do 4 roku życia, jeśli rodzice dziecka wyrażą chęć przedłużenia uczestnictwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6042475 Napisano: 09.07.2015 17:54:39 w Rossmann
A mnie się udało wygrać zestaw III Bepanthen- jeśli któraś z mam jest zainteresowana to mogę się na coś wymienić, bo mojemu juniorowi takie kosmetyki są już raczej niepotrzebne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6042420 Napisano: 09.07.2015 16:59:22 w Rossmann

stelka

#6041267 Napisano: 07.07.2015 17:33:04 w Rossmann
is77 napisał(a):

Czy dziś nie powinno być wyników "Mamy pierwszeństwo"? 

Faktycznie, powinny być dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6040114 Napisano: 03.07.2015 22:47:27 w Wygraj mi / Wygram za...
A ja szukam pomocy w Rossnecie- chodzi o zbieranie głosów. Propozycje priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6039498 Napisano: 02.07.2015 11:58:03 w Kupię...
stelka napisał(a):

Kupię rower miejski, najchętniej Embassy lub Plumbike z 3 biegami.

Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6037465 Napisano: 26.06.2015 20:32:02 w Kupię...
Kupię rower miejski, najchętniej Embassy lub Plumbike. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6034257 Napisano: 19.06.2015 17:51:42 w Kupię...
Kupię rower miejski z 3 biegami- najchetniej Embassy lub Plumbike.  Wyświetl w wątku >>
0 0