Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika stelka

stelka

stelka

#6022547 Napisano: 26.05.2015 07:16:45 w SZUKAM....
bridget napisał(a):

czy Brico  na razie milczy? do kiedy maja czas na powiadamianie?

Do 10 czerwca z tego co pamiętam. Ale już powoli dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6022460 Napisano: 25.05.2015 21:32:05 w SZUKAM....
stelka napisał(a):

Szukam pomocy.  Próbuję przerobić prezentację Power Point (.pttx) na plik mp4. Męczę się z tym od kilku godzin emotka  Programy do przeróbek w wersji trialowej mają napis na środku okna, a potrzebuję bez  emotka

Nikt nie potrafi tego zrobić? Help! Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#6021762 Napisano: 24.05.2015 22:03:03 w SZUKAM....
Szukam pomocy.  Próbuję przerobić prezentację Power Point (.pttx) na plik mp4. Męczę się z tym od kilku godzin emotka  Programy do przeróbek w wersji trialowej mają napis na środku okna, a potrzebuję bez  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5983086 Napisano: 21.02.2015 08:33:53 w Rossmann
hakunana napisał(a):

denwerek napisał(a):

napisał(a):ktosiek napisał(a):

napisał(a):napisał(a):hakunana napisał(a):Od kiedy będą te nowe konkursy? Od poniedziałku?
Bo widzę, ze na ich stronie pusto się zrobiło. 

O 9 powinno się coś pojawić  emotka

Już są.

U mnie nic nie ma emotka

U mnie tekże są emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5982459 Napisano: 19.02.2015 21:28:26 w Rossmann
turli napisał(a):

koper napisał(a):

izak1000 napisał(a):Uważam,że bezcelowe jest kopiowanie Regulaminów konkursów jeżeli na stronie Rossnetu  przy każdym konkursie można  bez logowania i wpisywania kodów  otworzyć i przeczytać wszystko o konkursie łącznie z Regulaminem....

Wszystko prawda, tylko regulamin nie otwiera się na urządzeniach mobilnych...
Może ten ktoś, kto poprosił o regulamin korzystał właśnie w internetu w telefonie.

Ale  po zakończeniu konkursu już nie przeczytasz regulaminu

Z każdego konkursu można znaleźć regulamin nawet po zakonczeniu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce nazwę konkursu + Rossnet. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5982411 Napisano: 19.02.2015 19:31:50 w Rossmann
adamaszek napisał(a):

stelka napisał(a):

adamaszek napisał(a):Czy dostaliście już info, że można odebrać nagrody z naturalnej przekąski? U mnie cisza emotka

Tak, własnie odebrałam bransoletkę Apart  emotka

Hej, a fajna ta bransoletka? emotka

Moja jest ok, fioletowy rzemyk ze srebrną śliwką  emotka  Bardzo ładnie zapakowana Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5982341 Napisano: 19.02.2015 17:05:13 w Rossmann
adamaszek napisał(a):

Czy dostaliście już info, że można odebrać nagrody z naturalnej przekąski? U mnie cisza emotka

Tak, własnie odebrałam bransoletkę Apart  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5979774 Napisano: 13.02.2015 18:16:03 w Rossmann
Chyba już dzisiaj nie zobaczymy tych wyników... Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5978812 Napisano: 11.02.2015 18:58:22 w Rossmann
polarniczka napisał(a):

wątroba informuje o wygranej...

I u mnie mail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5977232 Napisano: 08.02.2015 14:18:24 w GFK
madzia34 napisał(a):

około miesiaca,zamówiłam 23 grudnia,dostałam pod koniec stycznia

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5977193 Napisano: 08.02.2015 10:43:50 w GFK
Mam pytanie do osób, które należą do Panelu Gospodarstw Domowych- ile  mniej więcej czasu czeka się od momentu zamówienia nagrody do jej dostarczenia?  Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976975 Napisano: 07.02.2015 08:38:05 w Rossmann
lui napisał(a):

stelka napisał(a):

defed napisał(a):

napisał(a):stelka napisał(a):

napisał(a):napisał(a):luimig napisał(a):Czy ktoś próbował przedłużyć uczestnictwo w programie Rossnet (można do 4go roku życia dziecka przedłużyć), bo ja nigdzie nie widzę tej opcji? Wynika to z nowego regulaminu, a ja mam na potwierdzenie przedłużenia jeszcze 5 dni

Jak dla mnie super info emotka  Napisz do obsługi Rossmanna. Tyle, że nie wiadomo czy ktoś odpisze Ci w ciągu 5 dni, bo różnie z tym bywa...

O! A mi się wydawało, ze ważność programu rosnę to 36mcy plus 9 mcy ciąży ... Muszę doczytać regulamin... Zapewne chodzi o przedłużenie poprzez jakiś zakup produktow

Nie, nie... była jakaś zmiana regulaminu. Powinnaś dostać info na @- ja dostałam, ale nie mam czasu doczytać emotka

Dostałam email od razu. W profilu rossne pod akceptacją regulaminu pojawia się do zaznaczenia okienko: przedłużam uczestnictwo w programie do ukończenia ... - u mnie pojawiło się po interwencji w biurze obsługi, reakcja natychmiastowa. 

Tzn. w zakładce "mój profil" w programie Rossnę? U mnie nie ma takiego okienka. Chyba także będę musiala napisać do obsługi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976892 Napisano: 06.02.2015 19:49:05 w Rossmann
zarania napisał(a):

ewelka1979 napisał(a):

luk1990 napisał(a):Widzialam w rossmannie ,ze jest do wygrania 1000 wyjazdow ale nie mialam chwili zeby przeczytac o co chodzi;/ gdzie znajde ten konkurs ? 

to dla gimnazjalistów jkis konkurs

a jakiś link? to dla szkół czy indywidualnie dla uczniów?

http://www.rossnet.pl/1000wakacji Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976840 Napisano: 06.02.2015 17:32:21 w Rossmann
defed napisał(a):

stelka napisał(a):

luimig napisał(a):Czy ktoś próbował przedłużyć uczestnictwo w programie Rossnet (można do 4go roku życia dziecka przedłużyć), bo ja nigdzie nie widzę tej opcji? Wynika to z nowego regulaminu, a ja mam na potwierdzenie przedłużenia jeszcze 5 dni

Jak dla mnie super info emotka  Napisz do obsługi Rossmanna. Tyle, że nie wiadomo czy ktoś odpisze Ci w ciągu 5 dni, bo różnie z tym bywa...

O! A mi się wydawało, ze ważność programu rosnę to 36mcy plus 9 mcy ciąży ... Muszę doczytać regulamin... Zapewne chodzi o przedłużenie poprzez jakiś zakup produktow

Nie, nie... była jakaś zmiana regulaminu. Powinnaś dostać info na @- ja dostałam, ale nie mam czasu doczytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976525 Napisano: 06.02.2015 08:25:33 w Rossmann
lui napisał(a):

Czy ktoś próbował przedłużyć uczestnictwo w programie Rossnet (można do 4go roku życia dziecka przedłużyć), bo ja nigdzie nie widzę tej opcji? Wynika to z nowego regulaminu, a ja mam na potwierdzenie przedłużenia jeszcze 5 dni

Jak dla mnie super info emotka  Napisz do obsługi Rossmanna. Tyle, że nie wiadomo czy ktoś odpisze Ci w ciągu 5 dni, bo różnie z tym bywa... Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976078 Napisano: 05.02.2015 07:40:09 w Rossmann
Cytrusek77 napisał(a):

basku napisał(a):wygralam pierwszy raz od paru lat  w konkursie na rossnet : konkursy ferie z ajax (zestaw produtkow) i drugi konkurs Konkurs "Magiczne święta"w ktorym do wygrania byly zestawy kosmetykow 4 pory roku

czy ktos moglby mi napisac kiedy te nagrody beda do odbioru? jak mam sie tego dowiedziec? bo poki co zadnego @ nie dostalam... po prostu sprawdzilam liste laureatow
bede bardzo wdzieczna za p

Wygrałam w Rosku kilka razy i nigdy nie przyszedł mi e-mail z kodem. Po około 2 tygodniach zaczynam dzwonić od czasu do czasu do Rossmanna czy jest moja nagroda. Jak jest pokazuję dowód os. i to wszystko. Paragonów też nie chcą.


U mnie droga od wygranej do odbioru nagrody wygląda tak jak opisałam powyżej. Czasami zdarza się, że nie dostanę maila z gratulacjami, ale zawsze wiem, kiedy nagroda dotarła do mojego Rossmanna. Kod do odbioru nagrodu dostaję ale miłe Panie w Rossku już mnie znają i nawet nie muszę pokazywać dowodu, aby odebrać nagrodę. W przypadku nagród I stopnia często jest tak, że wygrana jest już w domu po kilku dniach od ogłoszenia wyników emotka   I najważniejsze... faktycznie nie trzeba mieć paragonów- jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktokolwiek je weryfikował. Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5976074 Napisano: 05.02.2015 07:18:39 w Rossmann
MaggieMousse napisał(a):

Były maile z "naturalnej przekąski"? emotka

Jeszcze nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5975983 Napisano: 04.02.2015 20:56:23 w Rossmann
Dostaniesz  maila z gratulacjami i informacją o tym, że wygrałaś. Zazwyczaj przychodzą one późno tj ok 20 dni od wygrania konkursu. Później jest mail, że dana nagroda z konkursu jest wysyłana do Twojej drogerii. Trzecia wiadomość to informacja, że Twoja nagroda jest już do odbioru w Rossmannie - w wiadomości tej znajduje się kod, który musisz przedstawić przy odbiorze nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

stelka

#5975949 Napisano: 04.02.2015 19:18:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Magiczny wątku... niech spadnie desz nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0