Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika marzenier

marzenier

#6830901 Napisano: 14.12.2021 12:38:53 w Czy informują/ informowali?
Goplana z Inter?
Przeoczyłam czy jeszcze nie było info?

https://www.e-kon...rmarche#.YbiBVcnx9Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6829906 Napisano: 10.12.2021 12:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
avantanowa napisał(a):

czy ktos moze podac stronke z wynikami jagermeister? Czy e-mailowo info poszlo?

mailowo
Na str są wyniki za poprzedni miesiąc  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6829900 Napisano: 10.12.2021 12:50:58 w Avanti
Oj Lidka...Nie zaimponowałaś mi podwójnie emotka
czuję się jak ta mucha...polecam emotka

https://m.youtube.../watch?v=fd6PQA_W6M8 Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

marzenier

#6829793 Napisano: 10.12.2021 11:23:15 w Avanti
kreatia napisał(a):

marzenier napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Na co ja tak czekam. Chyba zwariowałamemotka  przecież tylko jedno zgłoszenie wysłałam emotka Zamiast maila z rana odświeżać zawzięcie emotka czas na otrzeźwienie emotka Witaj Providencie emotka

I tak czekała w nadziei grupa cała, 
Licząc kasę której jeszcze nie miala,
Finalnie Lidia siana nie dała...
aż u Bocina się linia przegrzała emotka

bocin 😂

To się chłopak zdziwi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6829783 Napisano: 10.12.2021 11:02:20 w Avanti
magdalena_g napisał(a):

Na co ja tak czekam. Chyba zwariowałamemotka  przecież tylko jedno zgłoszenie wysłałam emotka
Zamiast maila z rana odświeżać zawzięcie emotka
czas na otrzeźwienie emotka Witaj Providencie emotka

I tak czekała w nadziei grupa cała, 
Licząc kasę której jeszcze nie miala,
Finalnie Lidia siana nie dała...
aż u Bocina się linia przegrzała emotka Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6829664 Napisano: 09.12.2021 20:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
happybee napisał(a):

czy w Tyskim konieczne jest branie udziału w dzien zrobienia zakupu? czy można kupić dziś, a grać jutro? nie wiem czy paragon nie przepada... 

Możesz kupić I czekać na wene nawet tydz. Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6829439 Napisano: 09.12.2021 12:44:48 w Avanti
Z dwojga złego lepiej czekac tutaj online wspólnie i sobie żartując rymując ,niz jechać do Sulejówka i im pukać w okno emotka Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6829289 Napisano: 08.12.2021 21:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

aneta411 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

O co chodzi na stronie Tyskiego z tym imieniem które trzeba podać żeby wejść do formularza? Nie ma tam mojego imienia i w ogóle wielu imion tam nie ma  emotka  Pewnie to nie ma znaczenia ale na wszelki wypadek pytam, może ktoś wie jaki jest sens tego emotka

Sensu nie znam emotka  ale każde imię można dodać. Zacznij wpisywać to pojawi się "add" - najedź na to i Twoje imię przejdzie.

O kurcze na telefonie chyba nie było takiej opcji - następnym razem sprawdzę, dzięki :) Mam nadzieję że jednak nie ma to jakiegoś znaczenia 

Na telefonie też jest opcja dodanie imienia,ale absolutnie nie ma to znaczenia.Jak zagrasz jako Antek,a wygrasz i wypełnisz formularz jako Anna,to nie będą robić problemów;)  Wyświetl w wątku >>
1 aneta411 0

marzenier

#6829184 Napisano: 08.12.2021 15:35:38 w Avanti
kumulacja napisał(a):

marzenier napisał(a):

Chyba pora zejść z posterunku.Dziękuję za wspólne czekanie i do zobaczenia jutro rano emotka

Wysyłamy więcej zgłoszeń, niż na początku konkursu. Czytanie wszystkich wypowiedzi po prostu się wydłuza.A poza tym niektóre teksty są tak wspaniałe, że trzeba je czytać po kilka razy. I to na pewno nie są moje teksty emotka

Ale w sensie czytać po kilka razy,aby je zrozumieć emotka  ? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

marzenier

#6829181 Napisano: 08.12.2021 15:26:46 w Avanti
Chyba pora zejść z posterunku.Dziękuję za wspólne czekanie i do zobaczenia jutro rano emotka Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6828909 Napisano: 07.12.2021 20:44:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
rare85 napisał(a):

rare85 napisał(a):I w ogóle gratuluję wszystkim tych skuterów, tysiaczków z Laysów i Tyskiego emotka Może i ja dołączę kiedyś do Was emotka

Dołączyłam emotka Dziękuję Wam pięknie emotka I życzę wszystkim cudownych nagród emotka

Gratuluję serdecznie i rada...paragon wyślij kurierem emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

marzenier

#6828903 Napisano: 07.12.2021 20:28:56 w SZUKAM....
Kochani!!! Swiateczy cud na Wisła...właśnie sprawdzałam śledzenie i mój list jest już w Poznaniu !!!
Czyli jest,istnieje,nie wypadł po drodze.Teraz to mam nadzieje z górki,o ile nie utknie w Poznaniu na kolejnu tydz.
Dziękuję Wam,za chęć pomocy . Każdemu życzę dużych wygranych ale bez takich emocji. Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6828890 Napisano: 07.12.2021 20:02:17 w SZUKAM....
magdalena_g napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Ja w tamtym roku miałam taką sytuację, sklepik ABC mały. Kasjerki powiedziały, że się nie da, szef  też coś mówił o raportach itd, miał się spytać informatyka co mu kasę obsługuje czy coś można zdziałać ale jak zadzwonłam na drugi dzień to już nie odebrał ode mnie telefonu. Niestety bez dobrej woli z ich strony nic nie zdziałasz emotka    Przepadł mi wygrany tysiak ale od tej pory pilnuje paragonów. Tu jednak żadna Twoja wina, więc tym bardziej wkurza. Jednak myślę, że z poóźnieniem ale do nich dojdzie. A jak wyświetlasz śledzenie przesyłki to nie widzisz gdzie utknęła?  

Wiedzę że 1.12 o 21 wyszedł z wawy i jest "w doręczeniu" Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6828889 Napisano: 07.12.2021 20:00:05 w SZUKAM....
iwona0103 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Kurcze no właśnie.Mam problem z tym duplikatem,a z Tyskiego mi odpisali ze czekają jeszcze "gora 2 dni" też trochę z dup..y bo przecież to nie moja wina że poczta zawaliła (tzn no ok,troche moja bo mogłam wysyłać kurierem),ale chcieli poleconym to wysłałam poleconym.

"6.8. O dotrzymaniu terminu decyduje data stempla pocztowego"czy gdzieś w regulaminie jest jakakolwiek informacja, że ma dotrzeć do konkretnego dnia? Próbuj walczyć z nimi w ten sposób

Tak wiem.Wykorzystam to jak już wszystko inne zawiedzie.
Ja chyba się nie nadaje do wygrywania głównych,bo to dużo stresu jest emotka
Dobrze,że mąż zawsze dostrzega jasna stronę sytuacji i mówi "wyluzuj,a jakby to byl dom od Alemtte" emotka Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

marzenier

#6828880 Napisano: 07.12.2021 19:51:30 w SZUKAM....
Kurcze no właśnie.Mam problem z tym duplikatem,a z Tyskiego mi odpisali ze czekają jeszcze "gora 2 dni" też trochę z dup..y bo przecież to nie moja wina że poczta zawaliła (tzn no ok,troche moja bo mogłam wysyłać kurierem),ale chcieli poleconym to wysłałam poleconym. Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6828869 Napisano: 07.12.2021 19:29:46 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

marzenier napisał(a):

Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni

Co to za sklep?Jeśli jakiś sieciowy, to lepiej skontaktuj się z centralą i opisz sytuację. Zapytaj, czy jest możliwość uzyskania kopii.
Nie zrobiłaś ksero paragonu albo zdjęcia, zanim wysłałaś? 

Mały osiedlowy 
Zdjęcie mam,ale nic mi ono nie pomaga w tej sytuacji bo oni chcą oryginał ewentualnie duplikat z kasy  Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6828867 Napisano: 07.12.2021 19:23:08 w SZUKAM....
Dalej w moim temacie nieszczęsnego zaginionego paragonu.Poszlam po duplikat/kopie czy jak to tam się nazywa.Pani mnie spławiła mówiąc,że SIE NIE DA,że nie mają drugiej rolki,że to kasa elektoniczna,że raport dobowy czy miesięczny wysyłanany jest do księgowej i że ona nic takiego nie może mi wydać...ktoś z Was to może przerabiał i potwierdzi czy faktycznie się nie da z kas elektronicznym wydrukac duplikatu sprzed 10 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6828769 Napisano: 07.12.2021 13:35:22 w Czy informują/ informowali?
giti napisał(a):

A czy z Jagaermeister ktoś miał odpowiedź? emotka

Za drugi etap?
Maja czas do 14.12 Wyświetl w wątku >>
0 0

marzenier

#6828720 Napisano: 07.12.2021 11:57:07 w SZUKAM....
monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:( 

złożyć reklamacje jak minęło 7 dni- wtedy mają obowiązek go szukać. a moze masz zdjęcie paragonu? wyslij do organizatora i numer przesylki. Mozesz zadzwonic ten infolinie ale oni guzik mogą.. bo to ostatnio przerabiałam...

7 dni mija jutro.Dzoniłam dziś na infolinię,ale tam pani prosiła,abym zluzowała bo list za zaginiony można uznać po 30 dniach.Troche ciężko mi tu wyluzować,jak sprawa się tyczy moich 10 tys z Tyskiego emotka   Wyświetl w wątku >>

marzenier

#6828699 Napisano: 07.12.2021 11:13:15 w SZUKAM....
domika napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy zdarzało Wam sie,ze przez opieszałość poczty,przepadały Wam nagrody (I to nie malej wartości)Zaraz chyba zejdę na zawał,mój list wysłany 1go grudnia,stoi gdzieś na trasie...Wczoraj mineło magiczne 7 dni,które miałam na dostarcznie paragonu do organizatora i nie wiem co mam zrobić.Pisałam już do organizatora z opisem sytuacji,ale narazie nie opowodziliNawet nie wiem,jak się z szukanie tego listu zabrać:/ i co robić.Polecony priorytet to był,ale coś gdzieś nawaliło.
Jakieś rady??

Przejść się na pocztę i niech szukają listu (dzwonią na wer albo do oddziału docelowego)

Bylem.Nie mogą zlokalizować.Jak mi przepadnie to chyba się załamie:(  Wyświetl w wątku >>
0 0